راهنمایی برای تنظیم محدودیت های از دست دادن متوقف.

ساخت وبلاگ

یکی از بزرگترین مزایای کار به عنوان مشاور ریسک و مشاور ریسک این است که شما می توانید لباس های کثیف زیادی را ببینید. با همکاری با مشتری در سراسر جهان ، به این معنی می پردازید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی به ویژه در بازارهای مالی انجام نمی شود. اگر خوش شانس هستید گاهی اوقات می توانید چیزهایی را ببینید که سالها کار کرده بودند ، کار خود را متوقف کنید.

هنگام اجرای راه حل های مدیریت ریسک ، سردرگمی در سطح اجرای (ترجمه) رایج است. مدلهای نظری یک جهت را نشان می دهند اما داده های بازار و عملی دیگری را توصیه می کند. اگر یک مشاور ریسک از پیشینه تجارت ناشی نمی شود و یا در معرض شیوه های ریسک قرار نمی گیرد و در پایان کار با مشتری که به همان اندازه ناآشنا است ، در کنار هم می توانند آسیب های زیادی وارد کنند. با توجه به تنش ذاتی در رابطه بین تیم جلوی دفتر (بازرگانان) و تیم میانه (مدیران ریسک) ، همچنین معمول است که با یک رابطه اسکیزوفرنی دو قطبی در عملکرد مدیریت سرمایه گذاری به پایان برسد. این فقط خطر ارتباطی را با ترتیب بزرگی چند برابر می کند.

بزرگترین خسارتی که در دو دهه من در این زمینه دیده ام به دلیل محدودیت های ناچیز توقف نادرست و تفسیر نادرست از آنچه که روند از دست دادن توقف انجام شده است رخ داده است. این امر باعث شد تا یک موسسه مالی با سرمایه گذاری خوب و مورد احترام به خطوط جانبی بازارهای مالی از موقعیت قدرت و رهبری منتقل شود. این فاجعه در سقوط آنها از فیض نهفته است. این امر در اتکا به مداوم آنها به مشاوران بی کفایت ، تصورات غلط و توصیه های بد است.

محدودیت های ضرر را به عنوان مثال و مطالعه موردی متوقف کنید - زمینه و پیشینه

شما یک میز تجاری اختصاصی کالا را برای یک بانک سرمایه گذاری بزرگ بدون نام در لندن اجرا می کنید. به عنوان بخشی از حسابرسی ریسک شما ، محدودیت های ضرر توقف شما برای قضاوت در مورد اثربخشی آنها مورد بررسی قرار می گیرد. سه کالایی که گروه شما به طور روزانه با آنها سر و کار دارد ، روغن خام ، طلا و نقره ای WTI است. شما وظیفه داشته اید که محدودیت های از دست دادن متوقف شده برای میز را برای هر دو موقعیت طولانی و کوتاه در سه کالا و همچنین توجیه سطح و آستانه ها بر اساس بررسی داده های تاریخی مشخص کنید. همچنین از شما خواسته شده است که محرک های مبتنی بر بازار را شناسایی کنید که باید بر اساس تغییر در شرایط بازار منجر به بررسی فوری محدودیت های ضرر توقف شود.

در اینجا کاری است که ما قصد داریم در این و چند پست بعدی انجام دهیم.

  1. در طی مراحل تنظیم محدودیت های از دست دادن برای سه کالا (روغن ، طلا ، نقره) طی کنید.
  2. محرک ها را برای بررسی محدودیت های از دست دادن متوقف کنید.
  3. ارزیابی (تست برگشت) محدودیت های ضرر را بر اساس داده های بازار متوقف کنید.
  4. تأثیر همبستگی ها را در محدوده ریسک نمونه کارها ارزیابی کنید.

اگر با ارزش در معرض خطر ، هیستوگرام ، نوسانات و همبستگی آشنا نیستید ، ممکن است بخواهید قبل از پیشروی ، مقدار محاسبه کننده را در راهنمای ریسک مشاهده کنید.

محدودیت های ضرر را به عنوان مثال و مطالعه موردی - مورد نیاز داده ها متوقف کنید

ما برای اطمینان از اینكه محدودیت های ضرر توقف تعیین شده توسط ما ، ما را ایمن نگه می دارد. اگر محدودیت ها شکست بخورند ، بزرگی شکست که احتمالاً شاهد آن هستیم چیست؟برای پاسخ به این سوال به چه داده هایی نیاز داریم؟

داده های مورد نیاز ما شامل:

  1. هیستوگرام قیمت برای سه کالا. ما از این هیستوگرام ها برای شناسایی حرکات احتمالی و همچنین شدید قیمت برای کالاهای مورد نظر استفاده خواهیم کرد.
  2. توزیع نوسانات برای سه کالا. ما از توزیع برای استرس استفاده خواهیم کرد که محدودیت های از دست دادن توقف و همچنین برآوردهای ما از حداکثر یا بدترین حالت را از دست می دهیم.
  3. مقدار سرمایه ای که توسط یک معامله گر در یک تجارت یا موقعیت در یک روز معین قابل خطر است.
  4. مقدار کل ریسک ریسک اختصاص یافته به میز تجارت اختصاصی.

(برای ارزش در معرض خطر ، نوسانات ، همبستگی ها ، هیستوگرام ، بهینه سازی نمونه کارها و موضوعات مربوط به ریسک مرتبط با آن به کارگاه مدیریت ریسک پیشرفته مراجعه کنید)

تنظیم محدودیت های از دست دادن. اولین گذر.

ما ابتدا با هیستوگرام برای سه کالا (روغن ، نقره و طلا ، به این ترتیب) شروع می کنیم. این سه هیستوگرام طیف وسیعی از ضررهای حداکثر بدترین حالت را در یک روز معاملاتی معین با استفاده از داده های کمتر از 8 سال داده (2157 مشاهده) به ما می دهد. برای طلا و نقره دامنه بازده روزانه بی ن-19 ٪ تا 17 ٪ است. در حالی که برای روغن دامنه بازده روزانه بی ن-13 ٪ تا 15. 1 ٪ است.

با این حال آنچه ما واقعاً به آن علاقه مندیم ، بخش اصلی سه توزیع ، به اصطلاح مناطق از دست دادن است.

در حالی که بعداً به ارزشهای شدید باز خواهیم گشت ، در حال حاضر علاقه اصلی ما به دامنه خسارات احتمالی است ، ضررهایی که احتمالاً در هر سه تا چهار روز یک بار در بدترین حالت یا بدترین حالت خواهیم دید. ما این را هر روز ضرر دیگر می کنیم.

به یاد داشته باشید که ایده پشت از دست دادن حفاظت از سرمایه است. دقایقی که به آستانه ضرر و زیان رسیدیم ، می خواهیم موقعیت خود را قطع کنیم و عقب نشینی کنیم. این آستانه کجا باید باشد ، سوالی است که می خواهیم به آن پاسخ دهیم. در حالت ایده آل ما می خواهیم آستانه را نه در انتهای این محدوده بلکه در جایی در وسط قرار دهیم.

برای انتخاب مقادیر خود ، ما به درصد توزیع احتمال تجمعی نگاه می کنیم. این اعداد در ستون 3 در بالا آورده شده است. ما با اعداد بین 24 تا 71 ٪ شروع می کنیم که در کنار هم حدود 47 ٪ از توزیع احتمال تجمعی را که در قسمت برجسته نمودار بالا به اشتراک گذاشته شده است ، نشان می دهد. دامنه دستاوردها و ضررها بی ن-1. 4 ٪ و 1. 2 ٪ است.

ما آن را بیشتر به از دست دادن 0. 7 ٪ و افزایش 1. 2 ٪ برای قیمت نفت خام می پردازیم. چرا و چگونه؟رتبه 33. 8 ٪ درصد در توزیع فوق مربوط به یک در 9 (یا 1 در 10 بسته به اینکه در صورت دور شدن یا دور شدن) از دست دادن روز معاملاتی مطابقت دارد. در مجموع 2157 مشاهده وجود دارد که 213 در محدوده بین 1 /1 ٪ و-0. 7 ٪ در یک انتها و بی ن-0. 7 ٪ و-0. 1 ٪ (هر دو پایان حذف شده اند). حد از دست دادن توقف نرم ما د ر-0. 7 ٪ با حد سخت تنظیم شده د ر-1. 4 ٪ تنظیم شده است. حد نرم باعث فروش و کاهش قرار گرفتن در معرض می شود. محدودیت های سخت منجر به باز کردن فوری موقعیت می شود.

دلیل انتخاب این محدوده این است که برای نفت می خواهیم معامله گران ما انعطاف پذیری برای اجرای موقعیت برای چند روز داشته باشند. اگر نفت 90 دلار در هر بشکه باشد ، حرکت 1 ٪ یا 1. 5 ٪ (ضرر) به ضرر 1. 35 دلار در هر بشکه می خواند ، آستانه ای که احتمالاً طی یک هفته به آن ضربه می زنیم ، اما در معاملات داخل روز نیست.

هر روز باخت هر روز دو آستانه برای ما تعیین می کند.

حد از دست دادن توقف باید بالاتر از حد ضرر روز دیگر باشد. احتمالاً موقعیت طولانی در روغن هر هفته یا در بهترین حالت در هر هفته متناوب ، 0. 7 ٪ ضرر را لمس می کند. به همین ترتیب ، یک موقعیت کوتاه در هر هفته متناوب یک پرش مثبت 1. 2 ٪ را تجربه می کند. دامنه (0. 7 ٪) - 1. 2 ٪ محدوده ای است که ما در صورت ضربه زدن به حد ما کاهش خواهیم یافت و اگر تصمیم به تجارت نفت بگیریم و به شدت محدودیت های ضرر خود را دنبال کنیم ، موقعیت فروخته می شود.

این همچنین بیانگر این است که چگونه بازار به طور هفتگی ارزش و قیمت ها را برطرف می کند و چگونه شبکه ضرر خود را به خوبی نیاز دارد. این همچنین بدان معنی است که سرمایه تجاری اختصاص یافته شما در هر تجارت نفت نیز باید در هر هفته بیشتر از 1. 2 ٪ در هر هفته وزن داشته باشد. هر پایین تر و شما حتی با یک تجارت واحد خیلی زودتر از بین خواهید رفت.

بنابراین ، برای اینکه به نفت خام که به بازرگانان این امکان را می دهد که یک هفته موقعیت را اجرا کنند ، نیاز به تخصیص سرمایه از دست دادن 1. 5 ٪ از مفهومی در شرایط عادی (متوسط) بازار دارد. نیاز سرمایه از دست دادن توقف با نیاز سرمایه در بازار متفاوت است که بر اساس داده های فوق ممکن است به اندازه 8 ٪ - 14 ٪ از قرار گرفتن در معرض مفهومی باشد.

اگر می خواهید یک کشتی محکم تر را اجرا کنید و فقط موقعیت هایی را برای اجرای برنامه در داخل کشور تأیید کنید ، حد از دست دادن توقف حتی سخت تر خواهد شد (باند و دامنه کوچک). اگر موقعیت هایی را که برای یک ماه اجرا می شود تأیید کنید ، با محدودیت های وسیع تری (باند و دامنه طولانی تر) کار خواهید کرد.

هر رقم از دست دادن هر روز برای نقره د ر-1 ٪ تا +1. 4 ٪ کمی متفاوت است. در مقایسه با روغن ، به وضوح می توانید ببینید که توزیع در هنگام احتمالات بسیار فشرده تر و فشرده تر است اما داستان ها و دامنه های ارزش شدید گسترده تر هستند. در پست بعدی هنگامی که توزیع نوسانات را با هم مقایسه می کنیم ، راننده مرتبط دیگری را برای محدودیت های از دست دادن توقف مشاهده خواهید کرد.

برای طلا با همان نسبت آن د ر-1 ٪ تا 7 /0 ٪ قرار می گیرد.

یک بار دیگر ایده این است که بر اساس تعداد روزهایی که می خواهید معامله گران خود یک موقعیت و شکل و شکل توزیع قیمت زیرین را اجرا کنند ، محدودیت ضرر توقف را تعیین کنید. شما نمی خواهید معامله گران با نقض حد مجاز برخورد کنند و از آنها خواسته می شود هر روز پسوندها یا استثنائات را تأیید کنند ، اما شما همچنین نمی خواهید که آنها بیشتر از آنچه که می توانید سوزاندن داشته باشید ، به خطر بیاندازند. آستانه نهایی که شما انتخاب می کنید به میزان سرمایه ای که می خواهید برای هر تجارت/معامله گر ریسک کنید و نرخی است که در آن سرمایه با قیمت بازار و ضررهای مرتبط با تجارت مصرف می شود بستگی دارد.

در پست بعدی ما نگاهی خواهیم انداخت که چگونه می توان محدودیت های از دست دادن توقف را آزمایش کرد و محرک های مبتنی بر بازار که باید برای شروع بررسی محدودیت های ضرر متوقف شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:42