حساب های معاملاتی ما را با هم مقایسه کنید

ساخت وبلاگ

مزایای انواع مختلف حساب ما را بررسی کنید تا مطمئن شوید که یکی از موارد مناسب را برای شما انتخاب کرده اید.

تجارت خطرناک است.

قبل از اینکه بتوانید فرصت بزرگ بعدی خود را در بازارها کشف کنید ، باید کشف کنید که کدام حساب معاملاتی به شما در یافتن آن کمک می کند. هر نوع حساب مجهز به تنظیمات و شرایط منحصر به فرد است که متناسب با اهداف تجارت و سرمایه گذاری شما است.

این که آیا شما در حال حاضر یک معامله گر باتجربه هستید یا کاملاً جدید در بازارها هستید ، حتماً آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد. برای کمک به شما در انتخاب خود ، ما برخی از سؤالات متداول درباره هر حساب را در کنار هم قرار داده ایم.

برای تجارت با پول واقعی آماده نیستید؟مشکلی نیست! هر 3 نوع حساب کاربری ما در حالت نسخه ی نمایشی موجود است ، بنابراین می توانید مزایای بسیاری را که هرکدام ارائه می دهند - با استفاده از صندوق های مجازی در شرایط واقعی بازار کشف کنید.

ما اخیراً ساختار حساب خود را ساده کرده ایم. اگر مشتری هستید که هنوز یکی از حساب های قبلی ما را با ما در اختیار دارد و دوست دارید به صفحه مقایسه قدیمی ما مراجعه کنید ، اینجا را کلیک کنید.

کوچکاز محبوب ترین حساب ما استفاده کنید!مزیت پلاس
حداقل سپرده مورد نیاز است$/€/10 £ ، 10،000 پوند 1$/€/500 پوند ، 80،000 پوند$/€/500 پوند ، 80،000 پوند
2 گسترش می یابداز 1. 5 3از 0. 0از 1. 5
تجارت Strumenti diکالاهای فلزی FX سبد های سهامfx metalli materie prime indici fx panieri azionari cfd azionari (انفرادی su mt5) azioni (انفرادی su mt5)شاخص های کالاهای فلزی FX شاخص های FX سبد سهام سهام سهام CFDS (فقط MT5) سهام (فقط MT5)
مأمورصفر0. 40 دلار-2 دلار (شناور)صفر
سکوهای 5MT4MT4 / MT5MT4 / MT5
والتاCent / Eu Cent / GBP Pence / NGN Kobo 1USD / EUR / GBP / NGNUSD / EUR / GBP / NGN
اهرم / الزامات حاشیه 5 (این چیست؟)FX - 1: 3 تا 1: 1000 (ثابت) فلزات - 1: 500 (ثابت).حداکثر 1: 2000 (شناور) 10حداکثر 1: 2000 (شناور) 10
Esecuzione Ordini 6 (درباره تفاوت در سؤالات متداول ما در زیر بخوانید)اعدام فوریاجرای بازاراجرای بازار
تماس حاشیه60 ٪80 ٪80 ٪
متوقف کردن40 ٪50 ٪50 ٪
Senza Swap 10YesYesYes
Livelli Limit E Stop1 گسترشNoNo
نقل قول های اعشاری در FX و فلزاتFX: 5 اعشار (3 در جفت JPY) ، فلزات: 2 اعشار برای Xauusd ، 3 اعشار برای XagusDFX: 5 اعشار (3 در جفت JPY) ، فلزات: 2 اعشار برای Xauusd ، 3 اعشار برای XagusDFX: 5 اعشار (3 در جفت JPY) ، فلزات: 2 اعشار برای Xauusd ، 3 اعشار برای XagusD
حجم مینیمو در لوته در هر عمل0. 010. 010. 01
Numero Massimo di Ordini300نامحدودنامحدود
حداکثر حجم در هر سفارش
جلد ماسیمو در لوته دلی اوریینینامحدودنامحدودنامحدود
Numero Massimo di Ordini در Sospeso100300300
آماده باز کردن حساب خود هستید؟پلت فرم خود را انتخاب کنید و برای ادامه روی Real یا Demo کلیک کنید.

بستر معاملاتی خود را انتخاب کنید

بستر معاملاتی خود را انتخاب کنید

بستر معاملاتی خود را انتخاب کنید

هنگام پیوستن به FXTM ، از بازارها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برای انتخاب حساب خود در آنجا به MYFXTM ثبت نام کنید یا وارد شوید.

  • قیمت گذاری رقابتی: به طور معمول صفر در رشته های FX پخش می شود ، به اندازه صفر در طلا در محبوب ترین حساب ما
  • انتخاب گسترده ای از بازارها: فلزات ، سهام ، سهام CFDS ، شاخص ها ، FX و کالاها
  • راهنمایی مناسب: آموزش و ابزار رایگان و پشتیبانی مشتری 24/5

نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام حساب برای شما مناسب است؟در تماس باشید - ما برای کمک به اینجا هستیم.

با حساب های ما آشنا شوید تا شخصی را که برای شما مناسب است پیدا کنید

درک موارد و فرسایش از انواع حساب ما بسیار مهم است زیرا این امر به شما کمک می کند موردی را انتخاب کنید که برای شما و اهداف تجاری خود مناسب باشد. با توجه به این نکته ، ما بیشترین سؤال را که معامله گران جدید ما هر زمان که مطمئن نیستند در مورد کدام حساب انتخاب کنند ، جمع کرده ایم.

اگر هنوز بعد از خواندن بخش زیر احساس اعتماد به نفس ندارید ، لطفاً در تماس باشید و ما خوشحال خواهیم شد که شما را از طریق این گام مهم و هیجان انگیز در سفر تجاری خود راهنمایی کنیم.

حساب ریز

چه چیزی این حساب را از سایرین متفاوت می کند؟

حساب میکرو ما به طور منحصر به فرد برای معامله گران طراحی شده است که با استفاده از Metatrader Classic-Classic بسیار راحت تر هستند. حداقل مبلغ سپرده فقط 10 دلار نیز دارد ، بنابراین اگر تازه وارد تجارت هستید ، می توانید بدون نگرانی بیش از حد در مورد پریدن درست با آن شروع کنید. سرمایه زیادی

بزرگترین مزیت برای تجارت در این حساب چیست؟

Micro Account کمیسیون صفر ، گسترش تنگ و حداقل هزینه ای را که فقط 10 دلار برای سپرده گذاری بسیار مناسب است ارائه می دهد - در حالی که هنوز به شما دسترسی به فلزات ، شاخص ها ، FX و کالاها می دهد.

بزرگترین اشکال در تجارت در حساب میکرو چیست؟

این تنها حساب با اجرای فوری است - به این معنی که ما به عنوان کارگزار شما به عنوان مرد میانی بین شما و بازار عمل می کنیم و گاهی اوقات آنچه را که به نام یک مورد نامیده می شود برای شما ارسال می کنیم. این اساساً بدان معنی است که شما موقعیتی را با قیمت دقیقی که در ابتدا درخواست کرده اید باز نمی کنید ، به همین دلیل برخی از معامله گران اجرای بازار را ترجیح می دهند ، جایی که سفارشات در میلی ثانیه با بهترین قیمت بازار اجرا می شوند.

این نوع حساب همچنین در Metatrader 5 ، جانشین Metatrader 4. پشتیبانی نمی شود. MT4 به شما امکان دسترسی به نمودارهای تعاملی آسان و خواندن را می دهد که به شما امکان می دهد بازارها را در زمان واقعی و همچنین بیش از 30 مورد نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. شاخص های فنی ، اما برخی از معامله گران باتجربه که عاشق تجزیه و تحلیل فنی خود هستند ، ترجیح می دهند در MT5 پیشرفته تر تجارت کنند.

شما همچنین نمی توانید به برخی از بازارها دسترسی پیدا کنید مگر اینکه در MT5 معامله کنید ، از جمله سهام ، CFD های سهام ، سبد سهام و شاخص های FX.

اگر بخواهم در حساب میکرو تجارت کنم ، چقدر باید تجربه قبلی داشته باشم؟

حساب میکرو تا زمانی که نیازهای معاملاتی فردی خود را برآورده کند ، به گونه ای طراحی شده است که همه را در خود جای دهد. با این گفته ، این امر بیشتر در بین معامله گران تازه وارد بازارها محبوب است و مایل نیست که بلافاصله پول خود را سرمایه گذاری کند.

چگونه می توانم مطمئن باشم که تجارت در این حساب ایمن است؟

مانند همه انواع حساب ما ، شما می توانید روش های پرداخت ایمن و کارآمد را انتخاب کنید.

درست مانند هر کارگزار مسئول در آنجا ، ما دارای مجوز و تنظیم هستیم و با ایمنی تجارت مشتریان به عنوان بالاترین اولویت رفتار می کنیم. ما ایمنی سپرده های شما را با حمایت از صندوق های جداگانه تضمین می کنیم (به این معنی که پول شما در همه زمان ها کاملاً جدا از بودجه شرکت است!).

همچنین لازم است که ما به شما یادآوری کنیم که در مورد خطرات ناشی از تجارت در همه زمان ها هوشیار باشید و اقدامات لازم را برای مدیریت ریسک خود انجام دهید. به عنوان مثال ، شما باید از سفارشات محدودیت ضرر برای تجارت خود با توجه به شرایط بازار و تحمل ریسک خود استفاده کنید. همچنین ، شما باید با احتیاط از اهرم استفاده کنید زیرا افزایش اهرم به معنای افزایش خطر است.

حساب مزیت

چه چیزی این حساب را از سایرین متفاوت می کند؟

این تا کنون محبوب ترین حساب ماست. چرا؟معامله گران نه تنها در اجرای بازار تجارت می کنند ، به این معنی که سفارشات آنها به طور خودکار در میلی ثانیه و با قیمت بازار پردازش می شود ، بلکه گسترش ما - احتمالاً مهمترین عامل برای معامله گران هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام حساب باز می شود - معمولاً در برخی از بیشترین صفر استجفت ارز معامله شده در جهان ، از جمله EURUSD و EURGBP ، و به اندازه صفر از طلا/دلار آمریکا (XAUUSD).

بزرگترین مزیت برای تجارت در این حساب چیست؟

تصادفی نیست که این حساب مزیت نامیده می شود.

گسترش فوق العاده سخت شماره یک است ، پیدا کردن آن نوع قیمت گذاری با سایر کارگزاران که به اندازه FXTM تأسیس شده اند ، بسیار دشوار است. سپس اجرای بازار برای سفارشات وجود دارد ، به این معنی که شما معاملات خود را با قیمت بازار و در میلی ثانیه وارد می کنید.

یک جایزه دیگر؟این در هر دو سیستم عامل MT4 و MT5 در دسترس است ، و شما پس از اتمام چند مرحله اضافی در فرآیند ثبت نام ، به سهام تجاری مانند Facebook ، Tesla ، Alibaba و موارد دیگر دسترسی پیدا می کنید.

بزرگترین اشکال در تجارت در حساب مزیت چیست؟

در حالی که گسترش بسیار عالی است ، این حساب با کمیسیون همراه است که از 0. 40 دلار تا 2 دلار در هر 100K $ ارزش مفهومی متغیر است. نرخ کمیسیون مبتنی بر یک ساختار شناور است ، به این معنی که هرچه سهام شما و حجم تجارت بیشتر شود ، کمیسیون کمتری نیز پرداخت می کنید. برای تجزیه دقیق تر ساختار کمیسیون ما برای این حساب اینجا را کلیک کنید.

اگر بخواهم در حساب مزیت تجارت کنم ، چقدر باید تجربه قبلی داشته باشم؟

ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که انواع حساب ما برای معامله گران در تمام سطوح تجربه کار می کند. با این حال ، حساب مزیت به حداقل سپرده 500 دلار نیاز دارد ، بنابراین معامله گران که آماده سرمایه گذاری در ابتدا این سرمایه زیادی نیستند ممکن است برای باز کردن یک حساب خرد انتخاب کنند.

چگونه می توانم مطمئن باشم که تجارت در این حساب ایمن است؟

مانند همه انواع حساب ما ، شما می توانید روش های پرداخت ایمن و کارآمد را انتخاب کنید.

درست مانند هر کارگزار مسئول در آنجا ، ما دارای مجوز و تنظیم هستیم و با ایمنی تجارت مشتریان به عنوان بالاترین اولویت رفتار می کنیم. ما ایمنی سپرده های شما را با حمایت از صندوق های جداگانه تضمین می کنیم (به این معنی که پول شما در همه زمان ها کاملاً جدا از بودجه شرکت است!).

همچنین لازم است که ما به شما یادآوری کنیم که در مورد خطرات ناشی از تجارت در همه زمان ها هوشیار باشید و اقدامات لازم را برای مدیریت ریسک خود انجام دهید. به عنوان مثال ، شما باید از سفارشات محدودیت ضرر برای تجارت خود با توجه به شرایط بازار و تحمل ریسک خود استفاده کنید. همچنین ، شما باید با احتیاط از اهرم استفاده کنید زیرا افزایش اهرم به معنای افزایش خطر است.

Advantage Plus Account

چه چیزی این حساب را از سایرین متفاوت می کند؟

Advantage Plus شرایط معاملاتی تقریباً یکسان را به عنوان حساب مزیت ارائه می دهد ، بزرگترین تفاوت این است که تجارت بدون کمیسیون با گسترش گسترده تری را ارائه می دهد.

بزرگترین مزیت برای تجارت در حساب Plus Plus چیست؟

Advantage Plus با کمیسیون صفر همراه است که ممکن است برای بسیاری از معامله گران جذاب باشد. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بازرگانان ترجیح می دهند هزینه های خود را از طریق گسترش های بسیار تنگ متحمل نشوند ، به همین دلیل حساب مزیت بین این دو ترجیح می دهد ، برخی از معامله گران ترجیح می دهند هیچ کمیسیون را پرداخت کنند و تفاوت آنچه را که در نهایت دریافت می کنند تعادل برقرار کنندگسترش می یابد

به غیر از این ، تقریباً همان مزیت است. شما از اجرای بازار و دسترسی به همان دارایی ها (از جمله سهام موجود در بستر MT5) استفاده می کنید.

بزرگترین اشکال در تجارت با مزیت پلاس چیست؟

ما می دانیم که خودمان را کمی در اینجا تکرار می کنیم ، اما این گسترش است. شما هنوز هم می توانید با قیمت گذاری جدی رقابتی ، طیف گسترده ای از ابزارهای مالی را تجارت کنید ، اما ما می دانیم که چرا بسیاری از معامله گران ما در نظر می گیرند بزرگترین ضرر برای این حساب را گسترش می دهند. در نهایت این مسئله است که چگونه ترجیح می دهید برای تجارت خود هزینه کنید.

اگر بخواهم با مزیت پلاس تجارت کنم ، چقدر باید تجربه قبلی داشته باشم؟

اگر کسی هستید که راحت است و پیامدهای دریافت هزینه برای تجارت خود را از طریق گسترش می فهمید ، Advantage Plus انتخاب خوبی است. گسترش گسترده تر ممکن است بسیاری از معامله گران بار اول را گیج یا تعجب کند ، بنابراین این مهمترین تجربه ای است که باید به جدول بیاورید.

این گفته ، مانند همه حساب های ما ، ما واقعاً سعی می کنیم تا از معامله گران از همه سطح تجربه پذیرایی کنیم ، و اگر احساس می کنید حتی بدون سابقه تجارت زیادی با گسترش گسترده ای در پشت شما باز می کنید ، این کاملاً به عهده شماست.

چگونه می توانم مطمئن باشم که تجارت در این حساب ایمن است؟

مانند همه انواع حساب ما ، شما می توانید روش های پرداخت ایمن و کارآمد را انتخاب کنید.

درست مانند هر کارگزار مسئول در آنجا ، ما دارای مجوز و تنظیم هستیم و با ایمنی تجارت مشتریان به عنوان بالاترین اولویت رفتار می کنیم. ما ایمنی سپرده های شما را با حمایت از صندوق های جداگانه تضمین می کنیم (به این معنی که پول شما در همه زمان ها کاملاً جدا از بودجه شرکت است!).

همچنین لازم است که ما به شما یادآوری کنیم که در مورد خطرات ناشی از تجارت در همه زمان ها هوشیار باشید و اقدامات لازم را برای مدیریت ریسک خود انجام دهید. به عنوان مثال ، شما باید از سفارشات محدودیت ضرر برای تجارت خود با توجه به شرایط بازار و تحمل ریسک خود استفاده کنید. همچنین ، شما باید با احتیاط از اهرم استفاده کنید زیرا افزایش اهرم به معنای افزایش خطر است.

اکنون در مورد گزینه های حساب کاربری ما چه احساسی دارید؟

اگر آماده و آماده آن هستید ، به فرم ثبت نام ما در این صفحه بروید یا فقط روی دکمه زیر کلیک کنید تا در سفر تجاری خود شروع کنید.

FXTM سرمایه گذاران ALAWS را برای ارتباط با استراتژی خود با هزینه. اطلاعات بیشتر در مورد FXTM Invest.

1 حساب های موجود در NGN فقط برای مشتریانی که در نیجریه ساکن هستند موجود است.

2 خوب خاطرنشان كرد: با صلاحدید منحصر به فرد خود ، طی یك ساعت از بسته شدن جلسه معاملاتی جمعه ، این شرکت می تواند سطح توقف و حاشیه تماس را تغییر دهد و آنها را از 50 ٪ به 100 ٪ و از 80 ٪ به 130 ٪ برساند. برای همه حساب های ECN MT4/MT5. علاوه بر این ، این شرکت می تواند این تغییرات را برای تمام مدت زمانی که پس از افتتاح بازار آن را ضروری می داند ، گسترش دهد و پس از یادداشت کتبی به مشتریان ارائه می دهد.

3 گسترش ناوگان است و با توجه به شرایط بازار می توانم در لحظه های خاص افزایش یابد.

4 زوج عجیب و غریب برای حساب های بدون تعویض در دسترس نیستند.

5 گسترش سطح نهادی که در حساب های FXTM PRO ارائه می شود ، مشروط بر اینکه حداقل حساب حساب 25،000 یورو در GBP/USD در هر زمان حفظ شود. اگر مانده حساب FXTM Pro پایین تر از مبلغ مورد نیاز باشد ، گسترش های ارائه شده تا زمان شارژ مجدد حساب به قیمت های خرده فروشی باز می گردد. در این حالت ، مشتری از قبل مطلع می شود. ما به شما یادآوری می کنیم که تجارت سهام فقط در حساب های FXTM Pro MT5 در دسترس است و حداقل واریز مورد نیاز 250،000 یورو در GBP/USD است

7 برای شاخص های نقطه ای و مواد اولیه در حساب ECN MT4 ، حداکثر حجم در هر کار 5 قطعه است. حداکثر حجم تعداد زیادی در هر کار برای شاخص های نقطه 50 در حساب ECN Zero است.

8 برای شاخص های Spot و مواد اولیه موجود در حساب ECN MT4 ، حداکثر حجم کلیه سفارشات برای شاخص های نقاط 15 قطعه است ، در حالی که برای لکه های مواد اولیه 50 قطعه است.

9 کمیسیون ECN MT4 فقط در هنگام باز شدن موقعیت ، در دو برابر سطح ذکر شده در جدول ABVE (حساب برای باز و بسته شدن موقعیت) انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های کمیسیون برای حساب ECN MT4 ، لطفاً به صفحه کمیسیون مراجعه کنید.

10 لطفا توجه داشته باشید که الزامات حاشیه ممکن است با نمادها و سرورهای بتایین متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اهرم و حاشیه مورد نیاز مراجعه کنید.

11 به خوبی ذکر شده: به صلاحدید اختصاصی خود ، طی یک ساعت از بسته شدن جلسه معاملات جمعه ، حداکثر اهرم را تا 1: 100 تغییر دهید تا در صورت وجود موقعیت های باز ، بسته یا بسته ، فلزات فارکس و فلزات را برای همه زوجین ارزهای فارکس و لکه های لکه دار کنید. یا تغییر در حساب استاندارد MT4 یا Cent MT4. با این حال ، قبل از شروع جلسه معاملاتی بعدی ، اهرم با توجه به حجم کل موقعیت های باز در حساب بازسازی می شود. علاوه بر این ، این شرکت می تواند این تغییرات را برای تمام مدت زمانی که پس از افتتاح بازار آن را ضروری می داند ، گسترش دهد و پس از یادداشت کتبی به مشتریان ارائه می دهد.

12 در سرور قرن 1 LOT معادل 0. 01 قطعه استاندارد یا 1000 واحد است. حداکثر حجم در هر عمل در درصد سرور ما 100 سنت سنت ، برابر با 1 قطعه استاندارد یا 100000 واحد است.

13 FXTM تنظیمات سود سهام را در سهام و شاخص های نقطه ای اعمال می کند وقتی که موقعیت ها در پایان جلسه معاملاتی ، در روز کاری قبل از تاریخ شخصی سابق ، باز هستند. با این حال ، با مهربانی توجه داشته باشید که تعدیل سود سهام قبل از افتتاح بازار تاریخ سابق فردی صورت می گیرد. اگر مشتری در حال نگه داشتن موقعیت های خرید باشد ، حساب وی با مبلغ سود سهام ثابت اعتبار می یابد. اگر مشتری دارای موقعیت های برنامه درسی باشد ، مبلغ سود سهام از حساب وی بدهکار می شود.

14 برای شاخص های نقطه و مواد اولیه در حساب استاندارد MT4 ، حداکثر حجم در هر کار 5 قطعه است. حداکثر حجم کلیه سفارشات برای شاخص های لکه ها 15 قطعه است ، در حالی که برای لکه های مواد اولیه 50 قطعه است.

15 حساب Cent یک اهرم ثابت را ارائه می دهد ، که بر اساس تجربه و دانش معامله گر تعریف شده است. این اهرم را می توان به MyFXTM تغییر داد.

17 لطفا توجه داشته باشید که برای مشتریانی که در نیجریه ساکن هستند حداقل سپرده $/€/100 £ یا 40،000 پوند برای حساب های استاندارد ، $/€/200 £ یا 80،000 پوند برای مزیت به علاوه حساب و $/€/200 یا ₦ ₦ وجود دارد. 80،000 برای حساب های مزیت. برای مشتریانی که در تانزانیا و آفریقای جنوبی ساکن هستند حداقل واریز برای حساب های استاندارد ، $/€/200 $ برای مزیت به علاوه حساب و $/500 $ برای حساب های ECN وجود دارد.

18 کمیسیون تجارت سهام در Pro MT5 شناور است و به حجم سفارش بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه کمیسیون مراجعه کنید.

19 توجه: در حین بازگرداندن روزانه از ساعت 11 بعد از ظهر: 59. 59 (زمان سرور MT) و برای چند ثانیه ، سرورهای ما به دلیل پردازش داده های با هدف تهیه پیش نویس عصاره های روزانه و ماهانه ، درخواست ها را نمی پذیرند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:46