من با استخدام آنها و سرمایه گذاری درآمد آنها میلیونرهای بچه هایم را می سازم. این راهنمای 10 مرحله ای من است

ساخت وبلاگ

A photo to accompany a story about paying kids for chores and investing that money for retirement

الی دیوپ در اینجا با 4 بچه خود تصویر کرد. کارآفرین 7 رقمی فرزندان خود را از طریق تجارت خود استخدام می کند و به آنها می پردازد. سپس این پول برای آینده مالی خود سرمایه گذاری می شود.

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرید. برخی از پیوندها در این صفحه - که به وضوح مشخص شده است - ممکن است شما را به یک وب سایت شریک منتقل کند و ممکن است منجر به کسب کمیسیون ارجاع شود. برای اطلاعات بیشتر ، نحوه کسب درآمد را ببینید.

تا زمانی که بچه های من در 30 سالگی خود هستند ، آنها میلیونر خواهند شد.

به این دلیل است که من سرمایه گذاری برای آنها را در یک Roth IRA حضانت شروع کرده ام ، که یک حساب سرمایه گذاری با مالیات است که آنها می توانند در هنگام افزایش سن به آنها دسترسی داشته باشند. بسته به وضعیتی که جزئی در آن زندگی می کند ، می تواند 18 یا 21 ساله باشد. تا آن زمان ، بزرگسالان (با نام من) کنترل حساب را حفظ می کنند.

در سال 2020 ، من از شوهرم هفت سال طلاق گرفتم. من مجبور شدم به همراه چهار فرزندم به خانه برگردم تا با مادرم در لس آنجلس ، کالیفرنیا زندگی کنند و با این واقعیت روبرو شدم که آینده مالی آنها در نهایت در دستان من و دستانم بود. من مجبور بودم کاری کنم.

من همیشه با پول واقعاً خوب بودم و مبلغ خوبی در مورد سرمایه گذاری می دانستم. بنابراین ، هنگامی که رئیس جمهور بایدن همه آمریکایی ها (تحت یک آستانه درآمد خاص) را به عنوان بخشی از بسته امداد Covid-19 ، یک چک محرک 1200 دلار ارسال کرد ، من از آن برای سرمایه گذاری در یک تجارت استفاده کردم. من یک حلقه Light ، یک آیفون به روز شده ، یک دامنه وب سایت خریداری کردم و مربیگری و مشاوره با کسب و کار خود را راه اندازی کردم ، جایی که من به کارآفرینان جدید و مشتاق کمک می کنم تا از طریق بازاریابی دیجیتال تجارت خود را انجام دهند.

شرکت من در 10 ماه اول 1 میلیون دلار خود را ساخت.

اکنون ، من از بچه های خود (7 و 5 سالگی) استفاده می کنم و آنها را از 250 تا 500 دلار در هر ماه پرداخت می کنم تا وظایفی را برای تجارت خود انجام دهم مانند تمیز کردن دفتر من ، سازماندهی کاغذ و عکس گرفتن. این به بچه های من اجازه می دهد تا درآمد کسب شده را مطالبه کنند - الزامی برای سرمایه گذاری در Roth IRA. این پول ممکن است اکنون آنها نباشد ، اما در آینده این امر به آنها کمک می کند ، بیش از آنچه که تا به حال می دانند ، به طرز چشمگیری به آنها کمک می کند.

لازم نیست یک صاحب مشاغل 7 رقمی باشید یا پول زیادی برای شروع سرمایه گذاری برای بچه های خود داشته باشید. با اطلاعات مناسب و مراحل و استراتژی های سرمایه گذاری مناسب ، همه والدین می توانند ثروت نسلی ایجاد کنند تا به فرزندان خود منتقل شوند. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

برای شروع نیازی به پول زیادی ندارید

اگر یک چیز در مورد سرمایه گذاری وجود دارد ، درک می کند که زمان در بازار بهتر از زمان بندی در بازار است. به این معنی که هرچه اجازه دهید پول خود را در بورس سهام بنشیند ، مدت زمان طولانی تر برای ترکیب و ایجاد ثروت بیشتر خواهد بود. هنگامی که من این را فهمیدم ، آرزوی من را برای شروع سرمایه گذاری برای فرزندانم در حالی که هنوز جوان هستند ، شروع کرد. همچنین این امکان را به آنها می دهد که در کنار من در مورد قدرت سرمایه گذاری یاد بگیرند.

هنگامی که فرزندان شما "درآمد" کسب کرده اند که برای شرکت شما یا از طریق شغل دیگری کار می کنند ، می توانند در Roth IRA حضانت سرمایه گذاری کنند که اجازه می دهد پول بدون مالیات رشد کند. آنها سپس می توانند بدون هیچ مجازاتی در 59 1/2 پول را پس بگیرند.

گفتگو با بچه های خود در اوایل همان کاری است که آنا N'Jie-Konte ، یک برنامه ریز مالی معتبر و بنیانگذار Dare To Dream That Financial Plansing ، با دخترش انجام می دهد. داشتن این مکالمات مالی اولیه به او می آموزد که از سنین جوانی سرمایه گذاری کند. وی گفت: "به همراه دخترم ، پدربزرگش برای تولد خود 100 دلار به او داد."وی گفت: "من توضیح دادم كه او می تواند 30 دلار برای استفاده از هر آنچه می خواهد داشته باشد. سپس ما در رایانه می نشینیم و من عملکرد انتقال 70 دلار دیگر را به حساب سرمایه گذاری وی نشان می دهم در حالی که به او توضیح می دهیم معنی آن چیست. "

این یک روش عالی برای عادی سازی سرمایه گذاری برای کودکان و ایجاد عادت همیشه پول برای سرمایه گذاری است.

"عادت سرمایه گذاری همان چیزی است که مهم است ، نه جزئیات آن را. سرمایه گذاری را عادی کنید و به فرزندان خود بیاموزید که لازم است و گزینه ای نیست. ایجی-کونته اضافه کرد: اینگونه عادت خواهید کرد. "

نوک طرفدار

می توانید با هر مبلغی که می توانید از آن استفاده کنید ، شروع کنید. سپس نقل و انتقالات خودکار را به حساب های سرمایه گذاری بچه های خود تنظیم کرده و به آنها کمک کنید تا عادت هایی را برای تشویق ثروت در بزرگسالان ایجاد کنند.

سرمایه گذاری در Roth IRA حضانت ، به بچه های من امکان دسترسی به پول خود را در سن قانونی می دهد ، به عنوان مثال برای پرداخت هزینه مدرسه. IRS از مجازات مالیاتی 10 ٪ برای بیرون کشیدن پول شما قبل از سن بازنشستگی در چند استثنا ، چشم پوشی می کند ، یکی برای آموزش عالی است. از هر یک از این هزینه های واجد شرایط می توان برای شهریه ، هزینه ، کتاب ، لوازم و تجهیزات برای دانش آموز استفاده کرد.

بزرگترین راه حل در اینجا این است که هیچ چیز به اندازه پول بسیار کمی برای سرمایه گذاری وجود ندارد. شما فقط باید شروع کنید.

برای اینکه به شما چشم انداز بدهد: وقتی کودک به دنیا می آید ، اگر 2،040 دلار در یک حساب سرمایه گذاری حضانت IRA سرمایه گذاری کرده اید بدون اینکه یک دلار دیگر سرمایه گذاری کنید ، آن کودک در 65 سالگی بیش از 1،000،000 دلار خواهد داشت. در تمام آن سالها به خودی خود. این با نرخ متوسط بازده 10 ٪ است.

N'Jie-Konte می گوید: "کم کم ، همه چیز به ویژه با علاقه مرکب اضافه می شود."

چگونه می توانید سرمایه گذاری برای فرزندان خود را شروع کنید؟

برای شروع سرمایه گذاری برای بچه های خود نیازی به تجارت ندارید. شما هنوز هم می توانید آنها را به عنوان میلیونر تنظیم کنید.

حتماً به بچه های خود بگویید که هر ماه چه کاری انجام می دهید ، و سعی کنید آن را به روشی که می تواند در آن درگیر شود ، بسازید. به آنها نشان دهید که چگونه سرمایه گذاری کنند ، بودجه بگیرند و از همه مهمتر ، به آنها بیاموزید که چگونه پول خود را برای کار خود انجام دهندآنها

اما اگر شرکتی دارید می توانید فرزندان خود را استخدام کرده و درآمد آنها را سرمایه گذاری کنید. این امر باعث می شود که آنها واجد شرایط برای شما باشند که یک Roth IRA را به نام خود باز کنند.

هنگامی که یک تجارت را شروع می کنید ، می توانید فرزندان خود را زیر 18 سال استخدام کنید و آنها را به کسر استاندارد 12. 550 دلار در سال 2021 و 12. 950 دلار در سال 2022 بپردازید. اگر شغل شما تنها مالکیت باشد ، این پول برای شما کاملاً قابل پرداخت استیا LLC به عنوان یک مالکیت تنها مالیات می گیرد. همچنین فرزند شما مدیون مالیات بر درآمد یا اشتغال نیست.

در اینجا یک راهنمای 10 گام به گام در مورد چگونگی انجام این کار حتی اگر صاحب مشاغل تمام وقت نیستید. با تشکر فراوان از دوست من میشل والبرون ، CPA و رئیس گروه والبرون ، LLC ، به خاطر نگاهی و کمک به من در ساخت این مراحل:

 1. ایجاد یک نهاد تجاری ، به عنوان مثال Jones Family Cookies LLC.
 2. با فروش محصولات یا خدمات درآمد کسب کنید.
 3. یک حساب بانکی تجاری باز کنید
 4. شناسه کارفرما را دریافت کنید
 5. توضیحات شغلی برای فرزند خود مانند دستیار دفتر ، متخصص بسته بندی ، پاک کننده و غیره ایجاد کنید.
 6. به فرزند خود دستمزد معقولی برای خدمات ارائه شده پرداخت کنید
 7. به یک برگه زمان نیاز دارید
 8. با چک حقوق و دستمزد W-2 پرداخت کنید
 9. حداکثر 6000 دلار درآمد در سال برای آنها را در یک Roth IRA حضانت سرمایه گذاری کنید
 10. فرم های حقوق و دستمزد فدرال و ایالتی را تکمیل کنید

بسیاری از همکاران من فرزندان خود را به دلیل الگوسازی و تبلیغات در تجارت خود استخدام می کنند و به آنها دستمزد می پردازند. دستمزد باید "منطقی برای کار" باشد و در مقایسه با درآمد کلی تجارت و تعداد ساعاتی که در توضیحات شغل شرح داده شده است. یک راه عالی برای تعیین دستمزد معقول ، جستجوی نرخ بازار برای "دستیار اداری" ، به عنوان مثال ، در منطقه شما است و آن را با آنچه به فرزندان خود می پردازید ، تراز کنید.

به عنوان مثال ، من در حال حاضر پسر 7 ساله ام را استخدام می کنم و در هر ماه 500 دلار به او پرداخت می کنم. با این نرخ سرمایه گذاری 6000 دلار در سال در Roth IRA حضانت ، تا زمانی که او 19 سال دارد بیش از 100000 دلار در حساب وی وجود دارد ، با فرض متوسط نرخ بازده سالانه 10 ٪.

اگر شغلی ندارید ، در اینجا برخی از حساب های سرمایه گذاری حضانت وجود دارد که می توانید برای فرزندان خود استفاده کنید بدون اینکه آنها از طریق یک تجارت درآمد کسب کنند.

 1. حساب UGMA - این مخفف برای هدایای یکنواخت به قانون خردسالان است و به والدین اجازه می دهد تا حساب های حضانت را که به نام خردسال برگزار می شود ، باز کنند اما هنوز هم توسط والدین تا زمانی که کودک سن (یا 18 یا 21) در ایالت شما کنترل می شود ، کنترل می شود.
 2. حساب UTMA - مشابه حساب های UGMA ، این امر به معنای انتقال یکنواخت به قانون خردسالان است. این امکان را می دهد تا بدون نیاز به اعتماد ، دارایی های مالی را به یک خردسال ، مشابه UGMA منتقل کند. این خردسال پس از افزایش سن در وضعیت خود ، دسترسی خواهند داشت.-این یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری با مالیات است که در آن والدین می توانند برای هزینه های آموزش عالی فرزند خود پول سرمایه گذاری کنند و این پول را می توان بدون پرداخت مالیات تنها در صورت استفاده از هزینه های آموزش عالی برداشت کرد. حساب های UGMA و UTMA همانطور که 529 برنامه انجام می دهند ، برداشت بدون مالیات را ارائه نمی دهند ، اما لازم نیست که آنها به طور انحصاری برای آموزش استفاده شوند.

اگر فرزندان شما از نظر فنی از طریق شغل درآمد کسب نمی کنند ، نمی توانید Roth IRA حضانت را باز کنید. اما با وجود این گزینه های دیگر ، آنها هنوز هم می توانند سرمایه گذاری کنند و میلیونرهای بالغ شوند.

خط پایین

این که آیا شما یک تجارت دارید ، تصمیم بگیرید که یکی را شروع کنید یا 9 تا 5 داشته باشید ، می توانید سرمایه گذاری برای فرزندان خود را شروع کرده و آنها را به میلیونرهای بزرگسال تبدیل کنید.

می توانید با 25 دلار ، 50 دلار یا هر آنچه را که می توانید هزینه کنید ، شروع کنید. اولین دانه را کاشته می کند. سپس می توانید نقل و انتقالات خودکار را به حساب های سرمایه گذاری بچه های خود تنظیم کرده و به آنها کمک کنید تا عادات خود را ترغیب کنند تا آنها را ترغیب به ادامه ثروت در بزرگسالان کنند.

ممکن است شما از یک خانواده ثروتمند نیامده باشید ، اما با اقدام امروز و سازگار بودن ، یک خانواده ثروتمند می توانند از شما بیایند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:53