3 دلیل در حال کاهش است: اکنون باید بخرید؟

ساخت وبلاگ

بسیاری یا تمام محصولات موجود در اینجا از طرف شرکای ما هستند که به ما کمیسیون می پردازند. این نحوه کسب درآمد است. اما یکپارچگی سرمقاله ما تضمین می کند که نظرات کارشناسان ما تحت تأثیر جبران خسارت قرار نمی گیرند. شرایط ممکن است برای پیشنهادات ذکر شده در این صفحه اعمال شود.

Man with glasses using laptop looks away appearing to be in thought.

منبع تصویر: گتی تصاویر

سولانا از نوامبر 45 درصد از دست داد ، اما این ممکن است پایین نباشد.

امتیاز کلیدی

  • سقوط قیمت Solana بیشتر به شرایط گسترده تر بازار نسبت داده می شود. اما شبکه محبوب نیز دارای برخی از مسائل فنی است.
  • هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت رمزنگاری دستاوردهای خارق العاده 2021 را تکرار کند.

Solana (Sol) یکی از ارزهای رمزنگاری برتر سال 2021 بود. این سال را در موقعیت 120 از نظر کلاه بازار آغاز کرد و در 5 به پایان رسید و با غلبه بر ضربه های سنگین مانند Cardano (ADA) و Polkadot (DOT) به پایان رسید.

Solana یک cryptocurrency قرارداد هوشمند است که برخی معتقدند می توانند Ethereum (ETH) را رقیب کنند. این بسیار سریع است و هزینه های معامله بخشی از هزینه های دومین blockchain بزرگ جهان است.

با این حال ، 2022 تا کنون شروع خوبی ندارد. سولانا از ابتدای سال تقریباً 17 ٪ کاهش یافته و از اوج نوامبر حدود 45 ٪ است. بیایید نگاهی به دلایل افت و آنچه برای سرمایه گذاران معنی دارد ، نگاهی بیندازیم.

1. کل بازار رمزنگاری در حال خراب شدن است

کل پول سرمایه گذاری شده در cryptocurrency از اواسط ماه نوامبر بیش از 30 ٪ کاهش یافته است و بسیاری از ارزهای بزرگ رمزنگاری شده ارزش خود را از دست داده اند. عوامل گسترده تر اقتصادی نقش مهمی داشته اند. پس از ماهها محرک مالی و پولی ، فدرال رزرو اعلام کرد که شروع به سفت شدن موضع خود خواهد کرد.

علاوه بر سایر اقدامات ، به نظر می رسد که فدرال رزرو اکنون می تواند نرخ بهره را در ماه مارس افزایش دهد ، که زودتر از آنچه انتظار می رفت. این ، همراه با نوع Omicron ، در حالی که مردم از کلاس های دارایی خطرناک تر بیرون می آمدند ، بازار رمزنگاری را به یک دمپایی فرستاد.

2. سولانا برخی از مسائل فنی داشت

رشد سریع سولانا بدون دردسر نبوده است. اکوسیستم ، که هم اکنون میزبان بیش از 1000 پروژه است ، در شش ماه گذشته چندین قطع وقفه داشته است. جدی ترین در ماه سپتامبر بود که شبکه به مدت 17 ساعت پایین آمد. برخی اینها را دردهای نسبتاً عادی در حال رشد می دانند ، اما برخی دیگر نگران این هستند که این نشانه تأکید بیش از حد بر سرعت و امنیت کافی نیست. یکی از نگرانی های سرمایه گذاران این است که Solana به سادگی به عنوان جاده آزمایش شده به عنوان Cryptoc Cryptocur ارزهای هوشمند تر آزمایش نمی شود. مشکلات فنی به آن اضطراب می افزاید.

بازی برتر رمزنگاری ما یک نشانه نیست - به همین دلیل است

ما یک شرکت را پیدا کرده ایم که خود را کاملاً به عنوان یک راه حل بلند مدت انتخاب و کولها برای بازار گسترده تر رمزنگاری-بیت کوین ، Dogecoin و سایر موارد قرار داده است. در واقع ، شما احتمالاً در چند روز گذشته از فناوری این شرکت استفاده کرده اید ، حتی اگر قبلاً حساب کاربری نداشته اید یا حتی از این شرکت شنیده اید. این چقدر شایع شده است.

امروز برای مشاور سهام ثبت نام کنید و به گزارش اختصاصی ما دسترسی پیدا کنید و در آنجا می توانید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت ، این شرکت کامل را در این شرکت و صعود آن دریافت کنید. بیشتر بدانید و امروز با تخفیف عضو ویژه جدید شروع کنید.

3. سولانا ممکن است به دلیل اصلاح بوده است

یکی از چالش های سرمایه گذاری رمزنگاری این است که حدس و گمان امری عادی است. مردم رمزنگاری خریداری می کنند که کاملاً درک نمی کنند زیرا می بینند قیمت در حال افزایش است و امیدوارند موج را بگیرند. این بدان معنی است که قیمت ها اغلب به سطوح ناپایدار هدایت می شوند.

مسئله مرتبط این است که - بر خلاف خرید سهام - ارزیابی دارایی براساس اصول آن به آسانی نیست. شما نمی توانید از درآمد رمزنگاری یا جریان پول نقد برای تخمین آنچه ممکن است ارزش آن را داشته باشد استفاده کنید زیرا پروژه های رمزنگاری نیازی به انتشار اطلاعات مالی ندارند. معیارهایی وجود دارد که سرمایه گذاران رمزنگاری می توانند از آن استفاده کنند ، اما با زمین نسبتاً محکم سرمایه گذاری سهام بسیار متفاوت است.

همچنین این امید وجود دارد که blockchain بتواند شیوه زندگی ما را تغییر دهد و در نهایت کل صنعت می تواند 100 تریلیون دلار - 50 برابر ارزش فعلی آن - یا بیشتر باشد. این اعتیاد به مواد مخدره به این معنی است که مردم احساس فشار می کنند که زودتر از آن وارد شوید ، و همچنین دیدن اینکه آیا یک رمزنگاری بیش از حد گران است ، دشوار می کند.

در مورد سولانا ، ماهها به نظر می رسید که آسمان حد مجاز است. قیمت آن در ماه ژوئیه شروع به تجمع کرد و تا حدود نوامبر روند صعودی را ادامه داد. برای هر منتقد که هشدار می داد سولانا خیلی داغ می شود ، دیگری نشان می دهد که سولانا این پتانسیل را دارد که اگر از اتریوم سبقت نگیرد ، برابر باشد. سرانجام ، پس از رشد 11000 ٪ در سال 2021 ، جای تعجب ندارد که خورشید سولانا کمی غرق شد.

باید بخرید؟

در برخی شرایط ، اضافه کردن به نمونه کارها در هنگام کاهش قیمت می تواند یک استراتژی سرمایه گذاری صحیح باشد. اما برخی از احتیاط ها وجود دارد. اولا ، ما نمی دانیم که در ماه های آینده چه اتفاقی برای صنعت رمزنگاری خواهد افتاد - هیچ تضمینی وجود ندارد که این پایین باشد. بخشی از دلیل افزایش قیمت رمزنگاری در سال گذشته این بود که پول زیادی در دسترس بود. از آنجا که این تغییر می کند و فدرال رزرو هولناک تر می شود ، ممکن است بازار رمزنگاری رنج ببرد. علاوه بر این ، ما نمی دانیم چه تاثیری در تنظیم مقررات تأثیر خواهد گذاشت.

ثانیاً ، معقول نیست که فقط به دلیل پایین آمدن قیمت از سه ماه پیش ، به خرید بروید. اگر قبلاً قصد خرید Solana را نداشتید ، اکنون این کار را انجام ندهید زیرا ارزان تر است. برای انجام تحقیقات خود وقت بگذارید. اطمینان حاصل کنید که Solana را درک کرده اید ، چگونه فکر می کنید ممکن است در پنج تا 10 سال آینده انجام شود ، و چگونه در برابر رقبای خود جمع می شود. تصمیم بگیرید که آیا فکر می کنید Solana ممکن است یک سرمایه گذاری طولانی مدت باشد.

در کل ، ممکن است زمان خوبی برای خرید سولانا باشد ، اما فقط در صورت صحت موارد زیر:

  • شما اعتقاد دارید که این می تواند یک فرصت طولانی مدت باشد.
  • شما در صدر اهداف مالی دیگر خود ، مانند بازنشستگی و صندوق اضطراری قرار دارید.
  • شما در حال سرمایه گذاری پول هستید که می توانید از دست بدهید.
  • شما می فهمید که قیمت سولانا می تواند بیشتر کاهش یابد.
  • شما می دانید که رمزنگاری می تواند بی ثبات باشد و خطرات ناشی از آن را درک کند.

سرمایه گذاری Cryptocurrency می تواند بازده باورنکردنی ایجاد کند ، اما همچنین یک صنعت بسیار پرخطر است. اگر می خواهید Solana را بخرید ، از مبادله Cryptocurrency معتبر استفاده کنید و مطمئن شوید که این تنها بخش کوچکی از نمونه کارها کلی شما را نشان می دهد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:07