چرا کودکان برای کمک به کودکان نیاز به یادگیری شکل و بهترین فعالیت دارند

ساخت وبلاگ

اشکال یکی از مواردی است که ما از سنین جوانی با بچه ها کار می کنیم. ما می آموزیم که یک دایره چیست ، یک مثلث ، یک مربع. رنگ ها ، حروف ، اعداد ، شکل.

اینها برخی از اولین مواردی است که ما با کودکان کار می کنیم.

اشاره به رنگها آسان و سرگرم کننده است. اعداد و حروف برای کل آینده خود بلوک هایی هستند.

اما چرا ما روی شکل ها تمرکز می کنیم؟آیا آنها فقط آسان هستند؟

در واقع دلایل بسیار مشخصی برای آموزش شکل کودکان نوپا و پیش دبستانی وجود دارد.

در اینجا 5 دلیل بزرگ برای آموزش شکل های پیش دبستانی و کودکان نوپا وجود دارد ، به علاوه برخی از چاپ های سرگرم کننده برای رنگ آمیزی یا استفاده از Play-DoH برای سرگرمی شکل حسی.

Lea why teaching toddlers and preschoolers shapes is so important, plus get some free printables to make leaing fun! #shapes #leaing #activity #toddler #preschool #STEM #development #printable Team-Cartwright.com

در این پست چیست؟

چرا اشکال را آموزش می دهیم؟

چرا شکل هایی را به فرزندان خود آموزش می دهیم؟

این فقط به این دلیل نیست که آسان است. اشکال برای چندین مفهوم بزرگتر که کودکان در طول تحصیل و زندگی خود از آنها استفاده می کنند ، در حال ساخت هستند.

دلایل بزرگی برای شروع زود هنگام یادگیری وجود دارد. در اینجا برخی از مفاهیم اساسی که آنها کار می کنند وجود دارد.

یکسان یا متفاوت

اشکال اساسی مانند دایره ها ، مثلث ها و میادین کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. این باعث می شود آنها برای تمرین یکسان و متفاوت عالی باشند.

یکسان و متفاوت ، شروع واقعاً شناخت صفات متمایز است که اشیاء می توانند داشته باشند. همچنین این اولین سطح از طبقه بندی است.

آیا این دو شیء یکسان هستند یا متفاوت؟این شروع مهارت های اساسی مشاهده است.

Leaing shapes builds literacy and math skills kids carry through their whole lives. Lea why shapes matter and fun ways to work on them. Plus free printables to help! #shapes #toddler #leaing #activity #preschool #homeschool #STEM #literacy Team-Cartwright.com

طبقه بندی

پس از پایین آمدن مفهوم اساسی یا متفاوت ، کودکان می توانند به طبقه بندی پیچیده تری حرکت کنند.

چه چیزی باعث می شود یک دایره از یک مربع متفاوت باشد؟این به رسمیت شناختن دقیق از صفات اشیاء است.

یک مهارت مهم قادر به یافتن یک ویژگی مشترک در بین موارد مختلف است. یک راه عالی برای تمرین این ، ارسال فرزند خود در یک شکار شکل است.

چند اشیاء دایره ای می توانند پیدا کنند؟چند مربع؟این نشان می دهد که شکل چیزی است که بسیاری از چیزهای مختلف می توانند با هم مشترک باشند.

طبقه بندی یک مهارت علمی مهم است.

حل مسئله و روابط مکانی

اشکال یک روش عالی برای معرفی مهارت های حل مسئله است.

یک شکل دهنده شکل بگیرید. فرزند شما باید تعیین کند که شکل در کدام سوراخ پیش می رود ، و سپس آنها باید در واقع آن را در آن قرار دهند.

این مهارت های رابطه فضایی نیز کار می کند. چگونه اشیاء در کنار هم قرار می گیرند؟(همانطور که فرزندان شما پازل رشد می کنند ، همان مهارت را کار می کنند. چگونه می دانید چه قطعه ای متناسب است؟)

هر چیزی که در حل مسئله کار کند ، برای کودکان مفید است و این نوع تشخیص صفت برای مهارت های علمی آینده مهم است.

Leaing shapes builds literacy and math skills kids carry through their whole lives. Lea why shapes matter and fun ways to work on them. Plus free printables to help! #shapes #toddler #leaing #activity #preschool #homeschool #STEM #literacy Team-Cartwright.com

مهارت های ریاضی

من احساس می کنم مهارت های ریاضی یک منطقه آشکار است که هنگام آموزش شکل فرزندان خود کار می کند.

هندسه تا حدودی مطالعه اشکال است. داشتن درک اساسی از آنها از سنین جوانی ، این کلاس ریاضی را برای بچه ها بسیار ساده تر می کند.

درک ویژگی های اشکال شامل شمارش زیادی است. یک شکل چند طرف دارد؟این کار به راحتی در هنگام بازی با کودکان نوپا و پیش دبستانی های خود در تمرین قرار می گیرد.

تشخیص الگوی نیز به بازی می رسد. هر بار که یک طرف اضافه می کنید شکل جدیدی می گیرید ، این یک الگوی است. قادر به دیدن تفاوت جسمی بین یک شکل با سه طرف و یک با پنج نفر به حس شماره ، یک کلید برای موفقیت ریاضی کمک می کند.

برای تمرین بیشتر شکل این چاپ را بگیرید!

Text: Shape Cut and Paste Shape Worksheets Instant Download. Picture: 10 shape printables for preschool

Text: Shape Tracing Math Worksheets for Kids Instant Download. Picture: 11 shape tracing worksheets for preschool

نامه شناخت

این یکی از بزرگترین دلایل کار در اشکال زودرس است. اشکال به تشخیص نامه کمک می کند.

در مورد نامه ها فکر کنید ، آنها بسیار شبیه به اشکال هستند. حرف V یک مثلث است که یک طرف را از دست داده است ، و حرف O فقط یک دایره است.

دانستن اینکه چه اشکال وجود دارد و معنی آنها شروع به ایجاد سواد می کند. تمرین تمایز بین یک مربع و مثلث به بچه ها کمک می کند تا بین حروف مختلف تشخیص دهند.

همین مورد در مورد خواندن اعداد نیز صادق است. داشتن کودکان شکل می گیرد و روی خطوط و زوایای مورد نیاز برای ترسیم مثلث یا مستطیل کار می کند ، به آنها کمک می کند تا بعداً در زندگی هنگام یادگیری نوشتن نامه های خود به آنها کمک کنند.

Why leaing shapes is so valuable for toddlers and preschoolers. Shapes are the building blocks for literacy and math skills. Plus get some free printables to help your children lea and have fun! #shapes #leaing #activity #development #toddler #preschooler #free #printable Team-Cartwright.com

راه های یادگیری و تمرین اشکال

روش های زیادی برای تمرین اشکال وجود دارد. یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این موضوع این است که شما می توانید آن را بیشتر و بیشتر چالش برانگیز کنید زیرا فرزندتان بیشتر و بیشتر می آموزد.

شما با حلقه ها ، مثلث ها و مربع ها شروع می کنید. سپس پنتاگون ها ، هگزاژون ها ، هپتون ها ، اکتگان ها و موارد دیگر وجود دارد.(این یک درس عالی در پیشوندها است.)

حتی با تنها 4 طرف ، اشکال متنوعی برای کار روی آن وجود دارد. مربع در مقابل مستطیل. ذوزنقه ، الماس ، موازی.

و قلب ، ستاره ، هلال و موارد دیگر را فراموش نکنید. عمق زیادی برای این موضوع ساده وجود دارد.

در اینجا چند روش سرگرم کننده و آسان برای کار روی اشکال با فرزندان خود آورده شده است. بازی با اینها مهم است.

Lea simple ways to work on shapes with your toddlers to build literacy and math skills for life. Plus free printables! #printables #shapes #leaing #activity #toddler #preschooler #homeschool Team-Cartwright.com

فقط صحبت

من فکر می کنم ما سعی می کنیم گاهی اوقات آموزش فرزندانمان را خیلی سخت کنیم. ساده ترین راه برای کار روی اشکال فقط صحبت در مورد آنها است.

مادر شوهر من سالهای کودک نوپا را سالها دو نام می نامد. هر آنچه با فرزندان خود به اشتراک می گذارید دو نام دارد. به عنوان مثال ، شما فقط به فرزند خود فنجانی نمی دهید که فنجان آبی را به آنها تحویل دهید. یا ما با توپ قرمز بازی می کنیم.

هرچه باشد ، ما به طور طبیعی می توانیم توصیف کننده هایی را که به فرزندان خود آموزش می دهند اضافه کنیم. از Srhapes به همان روش استفاده کنید. می توانید کتاب مربع را بخوانید یا با مثلث آهنربا بازی کنید. شما به توضیحات بزرگی احتیاج ندارید ، به خصوص با کودکان نوپا بسیار جوان.

فقط استفاده از واژگان را شروع کنید.

شکار شکل

بچه های من دوست دارند در شکار شکارچی ها ادامه دهند. مهم نیست که ما به دنبال چه چیزی هستیم ، آنها آن را دوست دارند.

بنابراین بچه های خود را در یک شکار شکل بفرستید!

من فرزندانم را دارم که هر چیزی را که مثلث به شکل یا دایره ای باشد جمع می کنند. تمرکز روی یک شکل در یک زمان با کودکان نوپا آسان تر است. پیش دبستانی ها می توانند به طور همزمان به دنبال بیش از یک شکل باشند و در مرتب سازی در مرتب سازی به همراه تمرین شکل اضافه می کنند.

برای این کار به چیز خاصی احتیاج ندارید. وسایل خانگی معمولی و اسباب بازی های بچه ها در همه شکل ها قرار می گیرند. اما اگر می خواهید آن را خاص تر کنید ، سعی کنید اشکال را از کاغذ ساختمانی برش دهید.

کم هزینه و پاکسازی آسان.

اسباب بازی های شکل

شکل دهنده های شکل به یک دلیل اصلی هستند. می توانید آنها را در هر محدوده قیمت پیدا کنید.(در واقع ، شکل دهنده مورد علاقه علی و سمی از والگرین با قیمت حدود 5 دلار به دست آمد.)

این sorters به رسمیت شناختن شکل ، مهارت های حل مسئله و روابط مکانی ، همه در یک اسباب بازی کوچک عمل می کنند.

شما حتی می توانید خود را بسازید. برخی از بلوک ها یا اشکال اصلی دیگر را بگیرید و آنها را روی جعبه کفش یا جعبه دیگر ردیابی کنید. سپس شکل ها را برش داده و به فرزندانتان اجازه دهید مرتب شوند!

picture of colorful shapes with text overlay 5 Super Simple Shape Activities Perfect For Toddlers

رنگ آمیزی و ردیابی

رنگ آمیزی کتاب ها و کتاب های کار شکل یک روش فوق العاده برای کار روی اشکال است. به علاوه شما در زمینه نشستن و مهارت های تمرکز کار می کنید.

رنگ آمیزی اصلی ترین کودکی است که پر از مزایا است.(در مورد مزایای رنگ آمیزی در اینجا همه چیز را بیاموزید!)

در حالی که فرزند شما در حال رنگ آمیزی است ، درست همانطور که در مورد رنگهای مورد استفاده خود صحبت می کنید ، در مورد شکل های موجود در صفحه صحبت کنید. ردیابی کتاب ها تمرین نوشتن دیگری را ارائه می دهند که هنگام بزرگتر شدن مفید خواهد بود.

Use Play-Doh to create a sensory activity that teaches kids shapes. Easy and fun! #toddler #preschooler #shapes #leaing #activity #printables Team-Cartwright.com

شکل های بازی

این یکی از راه های مورد علاقه من برای کار اشکال است. فعالیت های حسی برای مهارت های STEM در زندگی ، پله های پله ای است ، به علاوه آنها به کودکان کمک می کنند تا واقعاً در آنچه یاد می گیرند شرکت کنند.

من برای فرزندانم برخی از چاپ های شکل ایجاد کردم. شما می توانید آنها را لمینت کرده و فرزند خود را با Play-Doh پر کنید.(یا لجن ، اگر فرزند دوست داشتنی لجن دارید.)

من به همان اندازه که می خواهم یک لمینت ندارم. بنابراین به جای آن ، من چند آستین پلاستیکی روشن را که برای اتصال دهنده ها استفاده می شود خریداری کردم و چاپ ها را در آن قرار دادم.

جمع کردن آسان و تمیز کردن آسان. به پایین این پست بروید تا یاد بگیرید که چگونه می توانید این موارد را به صورت رایگان از فرزندان خود استفاده کنید!

5 easy and fun activities to help toddlers and preschoolers lea shapes. Get free coloring pages and Play-Doh mats to help your child lea. And lea why shapes are so valuable to literacy and math skills. #shapes #leaing #activity #toddler #preschool #homeschool #printable Team-Cartwright.com

چوبهای شکل

یک فعالیت شکل عالی که می توانید به عنوان یک فعالیت کیسه شلوغ از آن استفاده کنید ، چوب است!

نسخه کوتاه این است که چوب های گروهی را برای ایجاد شکل و نوشتن تعداد چوب های مورد نیاز در هر گروه بنویسید. بنابراین 3 در سه چوب برای مثلث و غیره بنویسید. این یک روش عالی برای ایجاد مهارت های بازی مستقل در حین تمرین اشکال است!

شکل همه جا

اشکال یکی دیگر از موضوعات به ظاهر ساده است که پیامدهای بزرگی برای کودکان دارد. و بزرگسالان

به همه نمادها و نشانه هایی که می توانیم فقط با شکل و حتی بدون کلمات تشخیص دهیم ، فکر کنید. هشتگ ها علائم توقف هستند. مثلث وارونه هشدار دهنده است. قلب ها به معنای عشق هستند و ستاره ها معمولاً چیز خوبی هستند.

اشکال اولین قدم مهم در جهت سواد و مهارت های ریاضی است. مواردی مانند شکل ها بسیار ساده و اساسی به نظر می رسند ، اما آنها بیشتر از آنچه تصور می کنیم به فرزندان ما آموزش می دهند.

شما می توانید این صفحات رنگ آمیزی و تشک های Play-doh را برای بچه های خود دریافت کنید! اینها برای بارگیری در بخش چاپ رایگان من در دسترس است. با ثبت نام در لیست پستی Team Cartwright می توانید به تمام منابع رایگان دسترسی پیدا کنید. پس از ثبت نام ، ایمیل با رمز عبور Printables دریافت خواهید کرد. این کتابخانه شامل انواع کمک های یادگیری است. رنگ توسط صفحات شماره ، فعالیتهای یادگیری قطار و برگه های برنامه نویسی LEGO من. همچنین برگه های ردیابی دوقلوی من را باز می کند! ثبت نام همچنین شما را به لیست ایمیل من اضافه می کند ، که البته می توانید در هر زمان مشترک شوید.

من آزاد می خواهم!

برای پیوستن به تیم ، من را ثبت نام کنید! این به من امکان دسترسی به چاپ های رایگان را می دهد و من را به لیست پستی Team Cartwright اضافه می کند.

متشکرم!

شما با موفقیت به لیست مشترکان ما پیوسته اید.

Free printables to help your child lea shapes! Shapes are the building blocks of literacy and math skills. Enjoy these free worksheets! #free #printables #shapes #leaing #activity #toddler #preschooler Team-Cartwright.com

5 fun and easy shape games for toddlers. Shapes are very important for early leaing skills! Recognizing them helps lead to literacy skills. Here are 5 super easy ways to practice shapes with your toddler. #shapes #shapeleaing #toddler #toddleractivity #homeschool #preschool Team-Cartwright.com

The easiest shape leaing activities for toddlers and preschoolers you will find. Low effort, high reward. Work on shapes with your child and lea why this is so important. (They help with reading skills!) #Shapes #ShapeActivities #ToddlerLeaingActivities #PreschoolLeaingActivities Team-Cartwright.com

Did you know leaing shapes is the start to reading? Yep, recognizing things like triangles and circles leads to recognizing letters and words! Lea why shapes are so important for toddlers and preschoolers and get a free printable to work on them at home! #Shapes #ToddlerLeaing #PreschoolLeaing #ReadingSkills #WritingSkills #FreePrintable #ShapeActivity Team-Cartwright.com

تمرینات تمرینی شکل جایزه

فعالیت های دستی برای یادگیری در مورد اشکال شگفت انگیز است. اما برگه های کار نیز می توانند مفید باشند. این سه برگه رایگان برای تمرین شکل عالی است.

فرزند شما می تواند ردیابی اشکال را تمرین کند و سپس آنها را با نقاط بکشید. سرانجام ، در حالی که تصاویر را با شکل مناسب برش داده و چسبانده اید ، مهارت های قیچی را تمرین کنید. آسان و سرگرم کننده!(و فراموش نکنید که به آنها اجازه دهید شکل های خود را نیز رنگ کنند.)

Free Shape Practice Worksheets

فعالیت سرگرم کننده بعدی خود را پیدا کنید! دوست دارید از کجا شروع کنید؟

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:13