تجارت CFD در یک بستر برنده جایزه

ساخت وبلاگ

روی 9000 ابزار با گسترش تنگ و کمیسیون های کم به طول یا کوتاه بروید.

تجارت CFD با بازارهای ساکسو

قیمت گذاری فوق العاده رقابتی
دسترسی به 9000+ CFD
سکوی برنده جایزه
خدمات متخصص ، به مدت 30 سال مورد اعتماد

قیمت گذاری CFD بسیار رقابتی

ببینید که قیمت ورود ما با رقبای ما چگونه مقایسه می شود.

برای اطلاعات بیشتر به سمت چپ یا راست بکشید

منبع: قیمت گذاری قابل مقایسه در وب سایت های کارگزاران مربوطه از تاریخ 08/09/2022. تمام قیمت های ساکسو نشانگر قیمت گذاری کلاسیک است.

قیمت های پایین تری دریافت کنید زیرا بیشتر با ردیف حساب های پلاتین و VIP ما تجارت می کنید. بیشتر بدانید

از یک حساب به 9000+ CFD دسترسی پیدا کنید

در ساکسو ، هدف ما این است که وسیع ترین انتخاب دارایی ها را ارائه دهیم.

سهام واحد و ETF
شاخص ها
فارکس
اوراق قرضه
کالاها
گزینه های شاخص

امروزه سهام را با ساکسو شروع کنید

باز کردن حساب 5 دقیقه طول می کشد

تجارت CFD در بستر معاملاتی برنده جایزه ما

تجارت CFD در بستر معاملاتی برنده جایزه ما

Saxotradergo پلتفرم قدرتمند و در عین حال آسان برای کاربرد ما است. تجارت از رایانه شخصی ، مک ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود.

ابزارهای قدرتمند تجارت CFD

از نمودار گسترده با 50+ شاخص فنی ، سیگنال های تجاری یکپارچه و ابزارهای نوآورانه مدیریت ریسک بهره مند شوید.

دسترسی به 60،000+ ابزار

دسترسی سریع و قابل اعتماد به تجارت 1000 CFD از تلفن ، رایانه لوحی ، لپ تاپ یا تنظیم رومیزی چند صفحه ای.

اطلاعات بیشتر

الزامات حاشیه

نرخ حاشیه ما از 5 ٪ برای CFDS شاخص اصلی و 20 ٪ برای CFD های سهام واحد شروع می شود. تمام نرخ حاشیه CFD را برای مشتریان خرده فروشی در اینجا پیدا کنید.

اگر به عنوان یک مشتری حرفه ای انتخابی واجد شرایط باشید ، نرخ حاشیه ما از 1. 5 ٪ برای CFDS شاخص و 6 ٪ برای CFD های سهام واحد شروع می شود. تمام نرخ حاشیه CFD را برای مشتریان حرفه ای در اینجا پیدا کنید.

شرایط برای داده های سطح 1 و سطح 2

شرایط تأمین مالی

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تأمین اعتبار یک شبه ردیاب های شاخص ، سهام و ETF ها ، در ترکیب با وام و هزینه های حمل در اینجا بیابید.

چگونه ساکسو سفارشات من را اجرا می کند؟

نحوه اجرای سفارش شما بستگی به نوع CFD است که شما در حال تجارت هستید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً خط مشی اجرای Saxo Markets را بخوانید.

تجارت CFD با ساکسو

فیلم کوتاه در مورد نحوه تجارت CFD در Saxotradergo را تماشا کنید.

اتهامات عمومی

اطلاعات بیشتری در مورد اتهامات عمومی ما در اینجا پیدا کنید.

شرایط تجارت

می توانید شرایط معاملاتی ما را برای CFD در اینجا مرور کنید.

خدمات تخصصی 24 ساعته

خدمات تخصصی 24 ساعته

این که آیا شما یک معامله گر با حجم بالا یا پایین هستید ، پشتیبانی کلاس اول متناسب با نیازهای خود را دریافت خواهید کرد.

پشتیبانی دیجیتال یکپارچه به مرکز پشتیبانی سلف سرویس ما ، ایمیل راهنما و طیف وسیعی از دوره های آموزشی دسترسی پیدا می کند.

خدمات مشتری 24 ساعته هر زمان که بازارها باز باشند ، از امور فنی و پرس و جوهای حساب پشتیبانی می کنند.

مدیران روابط و بازرگانان فروش معامله گران فعال از یک نقطه تماس و دسترسی به کارشناسان تجارت در سطح جهانی بهره مند می شوند.

خدمات VIP اختصاصی بهترین قیمت ها ، پشتیبانی اولویت های ما و دعوت های رویداد اختصاصی را دریافت می کنند.

بیش از 30 سال مورد اعتماد

بیش از 30 سال مورد اعتماد

بازارهای کاملاً تنظیم شده ساکسو به سخت ترین استانداردهای نظارتی پایبند هستند و توسط اداره رفتار مالی در انگلیس مجاز و تنظیم می شوند.

قدرت مالی Saxo Group یک شرکت با ثبات مالی با ترازنامه قوی است. ما در 170 کشور جهان به مشتریان خدمت می کنیم ، 70+ BN GBP را در AUM برگزار می کنیم و روزانه 1M معاملات را پردازش می کنیم.

برنده چند جایزه ما به طور مداوم توسط صنعت خود به رسمیت شناخته شده ایم و بالاترین تمایلات را برای محصولات ، پلتفرم و خدمات خود کسب کرده ایم.

همه محصولات ما را ببینید

فارکس
سهام
کالاها
آینده
گزینه های FX
گزینه های ذکر شده
اوراق قرضه
صندوق سرمایه گذاری مشترک

آماده شروع کار هستید؟

باز کردن حساب حدود 5 دقیقه طول می کشد

Saxo Markets 40 Bank Street ، طبقه 26 E14 5DA لندن انگلستان

مرکز پشتیبانی برای مشتریان موجود ، لطفاً برای درخواست پشتیبانی از طریق مرکز پشتیبانی ، اینجا را کلیک کنید.

در مورد محصولات ، سیستم عامل ها یا خدمات ما سوالی دارید؟برای یافتن پاسخ برای سؤالات متداول ما ، به مرکز پشتیبانی مراجعه کنید. اگر هنوز قادر به پاسخ دادن به سؤال خود نیستید ، همچنین اطلاعات تماس برای دفتر محلی ساکسو خود را نیز پیدا خواهید کرد تا با یک نماینده صحبت کند.

محصولات و قیمت گذاری
بستر، زمینه
حساب و خدمات
عمومی
دیگر
مجاز

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 74 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFDS یا هر یک از محصولات دیگر ما چگونه کار می کنند ، و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را در معرض خطر قرار دهید. ارزش سرمایه گذاری های شما می تواند پایین بیاید. ضرر و زیان می تواند از سپرده های برخی از محصولات حاشیه ای فراتر رود. مشتریان حرفه ای می توانند بیشتر از واریز خود را از دست بدهند. همه معاملات ریسک دارند.

تجارت با مسئولیت پذیری همه معاملات ریسک دارد. برای کمک به شما در درک خطرات ناشی از ما ، مجموعه ای از اسناد اطلاعاتی کلیدی (بچه ها) را که خطرات و پاداش های مربوط به هر محصول را برجسته کرده ایم ، جمع کرده ایم. بخوانید اسناد اطلاعات کلیدی اضافی بیشتر در بستر معاملاتی ما موجود است.

Saxo Markets یک نام تجاری ثبت شده از Saxo Capital Markets UK Ltd ("SCML") است. SCML توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم شده است ، شماره مرجع شرکت 551422. آدرس ثبت شده: طبقه 26 ، خیابان 40 بانک ، قناری Wharf ، لندن E14 5DA. شماره شرکت 7413871.

این وب سایت ، از جمله اطلاعات و مطالب موجود در آن ، به هر شخص یا نهادی که شهروند باشد یا ساکن باشد یا در ایالات متحده ، بلژیک یا هر حوزه قضایی دیگر واقع شده باشد ، به آنها هدایت یا در نظر گرفته نشده است. چنین توزیع ، انتشار ، در دسترس بودن یا استفاده خلاف قانون یا مقررات قابل اجرا خواهد بود.

این مهم است که شما درک کنید که با سرمایه گذاری ، سرمایه شما در معرض خطر است. اتفاقات گذشته راهنمایی برای اتفاقات آینده نیست. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که تصمیم آگاهانه در مورد سرمایه گذاری با ما یا عدم تصمیم گیری دارید. اگر هنوز مطمئن نیستید که سرمایه گذاری برای شما مناسب است ، لطفاً به دنبال مشاوره مستقل باشید. بازارهای ساکسو هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از تجارت مطابق با توصیه ای بر عهده ندارند.

اپل ، آی پد و آیفون علائم تجاری شرکت اپل هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده اند. App Store علامت خدماتی از شرکت Apple Inc. Android یک علامت تجاری Google Inc است.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:27