1 اینچ مبادله بررسی چگونه کار می کند و آیا باید از آن استفاده کنید؟

ساخت وبلاگ

در مورد مثبت و منفی در مورد پلتفرم تبادل 1Inch در اینجا بیاموزید و اینکه آیا این یک نقطه تبادل رمزنگاری خوب در اینجا است یا خیر.

گرفتن ما

3 از 5 ستاره

مبادلات متمرکز (CEX) به تریلیون دلار (دلار) در حجم ماهانه مراجعه می کنند. اما مبادلات غیر متمرکز (DEX) هنوز با عواملی مانند نقدینگی مبارزه می کنند. به عنوان مثال ، DEXS در سال 2019 108 میلیون دلار حجم در مقابل 80 میلیارد دلار برای CEX مشاهده کرد.

با وجود این چالش ها ، ما همچنان شاهد ظهور Dexs برای پر کردن خلاء در بازار هستیم. یکی از سیستم عامل های جالب امروز در بازار ، مبادله 1 اینچ است. این پلتفرم دارای برخی از کمترین معاملات لغزش و ارزانترین معاملات است. همچنین طیف گسترده ای از نشانه های ERC-20 را ارائه می دهد.

امروز ، 1 اینچ از 152 سکه و 158 جفت معاملات پشتیبانی می کند. همچنین حجم کل بیش از 4 میلیارد دلار دارد. این عملکرد قابل توجهی در مقایسه با سایر DEX ها است. با توجه به این نکته ، بیایید نگاهی دقیق تر به تبادل cryptocurrency 1 اینچی بیندازیم.

مبادله 1 اینچ چیست؟

یک جمع کننده DEX غیر متقاطع ، معاملات 1Inch از طریق معاملات منفرد از کیف پول با حمایت اتریوم کاربر انجام می شود. بسیاری از DEX های محبوب در پروتکل 1 اینچ ادغام شده اند. این شامل:

 • شبکه
 • واحه
 • ماهواره
 • متعادل کننده
 • یکت
 • و خیلی بیشتر

این یعنی چی؟این امکان را به کاربران می دهد تا تقریباً بین هر نوع نشانه ERC-20 تجارت کنند. نشانه بومی این پلتفرم ، 1 اینچ ، هم یک ابزار ابزار و هم مدیریت است. این پلتفرم همچنین برای کمک به مصرف کنندگان یک نشانه گاز "chi" ارائه می دهد.

این نشانه گاز مخصوصاً برای داوری ها و معامله گران باتجربه مفید است. چرا؟زیرا چی هزینه های گاز را برای معاملات کاهش می دهد.

در مورد 1 اینچ چه چیز دیگری باید بدانید؟همچنین سازنده بازار خودکار نسل بعدی (AMM) ، Mooniswap نیز وجود دارد. Mooniswap با مانده های مجازی همراه است که ارائه دهندگان نقدینگی را قادر می سازد تا به سودهایی دسترسی پیدا کنند که در غیر این صورت به داوری ها می روند.

در مورد 1 اینچ چه چیز دیگری باید بدانید؟بیایید نگاهی دقیق تر به 1 اینچ بیندازیم و اینکه چرا همچنان به افزایش محبوبیت در بین کاربران ادامه می یابد.

آنچه شما باید در مورد 1 اینچ بدانید

اخیراً ، DEX ها در بین مصرف کنندگان محبوبیت پیدا کرده اند. و یک دلیل برای این وجود دارد. بهترین DEX در مقایسه با همتایان متمرکز خود ، مزایای بسیاری دارند. این جوانب مثبت شامل افزایش امنیت ، خودآموزی ، تنوع سکه ها و لیست استقلال است.

البته هنگام صحبت از DEXS اشکالاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، Dexs با کتاب های بسیار نازک همراه است. آنها نقدینگی کم ارائه می دهند که این امر به لغو معاملات گران قیمت و لغزش زیاد کمک می کند.

همچنین باید درک کنید که هر سفارش به blockchain ارسال می شود. این بدان معناست که هرکسی می تواند قبل از استخراج معامله ، معامله را ببیند. این دید ، معاملات مستعد ابتلا به رهگیری توسط دوندگان جلو که می توانند قیمت گاز بالاتری را بپردازند ، می کند.

به نوبه خود ، این قیمت های بالاتر شبکه را تحریک می کنند و این شبکه ها را برای اولین بار در معاملات خود ایجاد می کنند. اما Exchange 1inch در تلاش است تا موضوعاتی از قبیل کتابهای سفارش نازک و اجرای جلو را اصلاح کند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد سفارشات را در بسیاری از نشانه های مختلف مبادله و قرار دهند.

در ماه مه 2019 تأسیس شده است ، 1 اینچ تبادل مغز آنتون بوکوف و سرگج کونز است. این دو توسعه دهنده روسی با حسابرسی قراردادهای هوشمند همکاری کردند.

آنها همچنین قبل از تأسیس 1Inch در هکاتونز در هکاتونز شرکت کردند و برنده شدند. اینها شامل پروتکل مجموعه ، شبکه کیبر و Makerdao بود.

midas. Investments بازده بالاتری در رمزنگاری شما

چه چیزی تبادل 1 اینچ از رقابت را متمایز می کند

تیم 1Inch سکوی خود را برای رونق قیمت گذاری و نقدینگی از کلیه DEX های اصلی در یک مکان طراحی کرد. هنگامی که در پلت فرم 1Inch تجارت می کنید ، می توانید در میان مبادلات تقسیم شوید. این رویکرد به شما امکان می دهد تا ضمن به حداقل رساندن لغزش ، بهترین قیمت ممکن را بدست آورید.

همچنین به دلیل ادغام واحه ، شبکه کیبر ، رله های 0x ، Uniswap و موارد دیگر ، مزایای بسیار خوبی در ارتباط با 1inch وجود دارد. این نوآوری به شما امکان دسترسی به نقدینگی و قیمت گذاری برای هر سیستم عامل را می دهد.

1 اینچ این اطلاعات را در مورد قیمت گذاری و نقدینگی برای هر سیستم عامل در یک مکان آسان برای یافتن نشان می دهد. همچنین هزینه های بنزین نمایش داده شده را مشاهده خواهید کرد.

این طرح هر دو کلیک و زمان را برای شما ذخیره می کند. علاوه بر این ، شما از نیاز به ارزیابی کتاب سفارش یا باز کردن مبادلات متعدد خودداری خواهید کرد. در نتیجه ، 1inch یک منبع عالی برای نیازهای بازار cryptocurrency شما است.

آیا علاقه مند به یادگیری در مورد سایر مبادلات نوآورانه هستید؟در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد مبادله دیگر و سرمایه دار دیگر ، می دانید.

چگونه تبادل 1 اینچ کار می کند

هنگامی که به وب سایت 1inch Exchange می روید ، یک رابط کاربری را برای خرید Cryptocurrency و نشانه های مبادله ای مشاهده می کنید. همچنین گزینه هایی را برای انتخاب DEX های مختلف در جایی که می خواهید این معاملات را انجام دهید ، پیدا خواهید کرد.

این گزینه منحصر به فرد به کاربران امکان می دهد به یک کتاب با سفارش بسیار بزرگتر از آنچه در غیر این صورت در هنگام کار با DEX های فردی در دسترس شما هستند ، دسترسی پیدا کنند.

بعد از تنظیم یک حساب کاربری ، با کلیک بر روی گزینه "اتصال کیف پول" در سایت ، کیف پول Ethereum خود را وصل می کنید. پس از اتمام این مرحله ، دارایی هایی را که می خواهید مبادله کنید انتخاب کنید. شما همچنین می توانید در مورد بهترین نرخ های موجود تحقیق کنید.

همچنین می توانید مبادلات خاص را روی سکوی 1 اینچ تغییر دهید یا خاموش کنید. شما می توانید این کار را بر اساس ترجیحات خود انجام دهید ، که به شما امکان می دهد تجربه بازار cryptocurrency خود را سفارشی کنید.

همانطور که به پایین می روید ، می توانید نرخ ارز را برای هر سیستم عامل مشاهده کنید و همچنین چقدر از ارزانترین گزینه ها متفاوت است. پس از انتخاب دارایی ها و مبلغی که می خواهید مبادله کنید ، به تجارت بروید و روی دکمه "Swap Now" کلیک کنید.

از آنجا تأیید تجارت خود را دریافت خواهید کرد. جزئیات را با دقت بررسی کنید و از صحیح بودن آنها اطمینان حاصل کنید. هنگامی که اطمینان حاصل کردید که همه چیز دقیق است ، به "تأیید" ضربه بزنید.

آخر اینکه ، معامله را در کیف پول خود تأیید می کنید. تجارت شما روی blockchain پردازش می شود ، و ، Voila ، شما تمام شد!

هزینه استفاده از 1 اینچ چقدر هزینه دارد؟

در این مرحله ، شما به احتمال زیاد تعجب می کنید که برای کسانی که از 1 اینچ استفاده می کنند ، چه هزینه ای به نظر می رسد. خوشبختانه ، شما در مورد هزینه های برداشت هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

تنها هزینه ای که باید به آن توجه کنید ، هزینه شبکه است. چه زمانی این هزینه شارژ می شود؟هنگامی که یک کاربر در حال مسیریابی یکی از DEX های پروتکل (به عنوان مثال ، شبکه Kyber ، Uniswap و غیره) است

مبلغ مورد نیاز برای پرداخت آن بستگی به قیمت گاز هنگام انجام معامله شما دارد. به یاد داشته باشید که این هزینه توسط مبادله دیگر شارژ می شود. به عبارت دیگر ، 1inch به هیچ وجه از این هزینه ها سود نمی برد. به گفته این ، هنگامی که شما Chi Gastoken را انتخاب می کنید ، می توانید در هزینه های بنزین صرفه جویی کنید.

آنچه شما باید در مورد 1 اینچ بدانید

در دسامبر سال 2020 ، هیئت مستقل بنیاد 1Inch نشانه 1 اینچ را منتشر کرد. برای تجلیل از راه اندازی 1 اینچ ، نشانه های تعارف ارائه شد. این نشانه ها به مشتریانی که با 1 اینچ در یک پنجره از پیش تعیین شده زمان تعامل داشتند ، رفتند.

1 اینچ چگونه کار می کند؟این نشانه هم به عنوان یک ابزار و هم حاکمیت عمل می کند. 1Inch به دلیل وضعیت خود به عنوان یک نشانه حاکمیت ، پروتکل های شبکه خود را دیکته می کند. این رویکرد مدل سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) را تسهیل می کند.

این پلتفرم همچنین یک برنامه جدید برای استخراج نقدینگی را برای دستیابی به مرحله کشاورزی آغاز کرده است. این برنامه دارای شش استخر نقدینگی است. آنها شامل:

 • 1 اینچ اتر
 • 1 اینچ دا
 • 1 اینچ-wbtc
 • 1 اینچ-USDC
 • 1 اینچ-USDT
 • 1 اینچ yfi

در اصل ، نشانه 1 اینچ به عنوان یک نشانه اتصال دهنده ابزار فعالیت می کند.

در حال حاضر چند توکن در گردش است؟1. 5 میلیارد.

در تاریخ راه اندازی توکن ، تیم 1Inch تقریباً شش درصد از کل عرضه را صادر کرد. پس از آن ، توکن های اضافی با گذشت زمان آزاد شدند. این نسخه ها شامل قطره 30 درصد از طریق مشوق های جامعه است که می تواند برای چهار سال آینده قفل شود.

علاوه بر این ، 14. 5 درصد از نشانه ها برای یک صندوق توسعه و رشد پروتکل کنار گذاشته شده است. این بخش از سکه ها نیز طی چهار سال آینده برای انتشار اختصاص داده شده است.

ایمنی و امنیت با تبادل 1 اینچ

وقتی در مورد تبادل 1 اینچ به عنوان یک جمع کننده DEX غیر متقاطع صحبت می کنیم ، این به چه معنی است؟به طور خلاصه ، رمزنگاری هایی که از طریق این سکو تجارت می کنید توسط مبادله برگزار نمی شود. در عوض ، آنها در یک کیف پول برای تجارت ذخیره می شوند.

آیا این یک روش ایمن برای معامله آنلاین است؟تا اینجای کار خیلی خوبه.

Exchange 1inch از رکورد ناخوشایندی برخوردار بوده است. این هیچ هک نشده ای نداشته است و هنوز هیچ گونه آسیب پذیری را که مصرف کنندگان باید نگران آن باشند ، نشان نداده است.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:31