در وال استریت "سفت و سخت" ، میلی ثانیه همه تفاوت ها را ایجاد می کند

ساخت وبلاگ

Flash Boys

مایکل لوئیس به تری گروس ، به تری گروس گفت: "بازار سهام تقلب شده است.""این به نفع بسیاری از خودی ها به نفع آن است. این تقلب شده است. حداکثر گرفتن وال استریت ، بانک ها ، صرافی ها و معامله گران با فرکانس بالا با هزینه سرمایه گذاران عادی."

لوئیس نویسنده چندین کتاب در مورد دنیای دارایی است ، از جمله پوکر دروغگو و The Big Short. کتاب جدید او Flash Boys در مورد شکل معاملات رایانه ای است که به عنوان تجارت با فرکانس بالا شناخته می شود ، که در آن سریعترین رایانه ها با بالاترین سرعت اتصال ، اطلاعات را در ابتدا دریافت می کنند و قبل از هر کس دیگری تجارت می کنند. یک میلی ثانیه - حتی یک نانو ثانیه - می تواند تفاوت بین میزان پول یا از بین رفتن هر معامله را ایجاد کند.

شما از شنیدن آنچه بانکهای سرمایه گذاری برای به دست آوردن آن لبه نانو ثانیه انجام می دهند ، تعجب می کنید ، و اینکه چگونه آنها اغلب از آن به روش هایی استفاده می کنند که لوئیس به عنوان درنده توصیف می کند. قربانیان از برخی از خانه های سرمایه گذاری تا سرمایه گذاران انفرادی متغیر هستند. لوئیس می گوید معاملات با فرکانس بالا می تواند به بازده حساب های بازنشستگی شما آسیب برساند. FBI ، تنظیم کننده های وال استریت و دادستان کل نیویورک در حال تحقیق در مورد تجارت با فرکانس بالا هستند و اینکه آیا این یک زمین بازی ناهموار ایجاد کرده است.

لوئیس می گوید: "کاهش اعتماد در بازار وجود دارد زیرا به اندازه قابل اعتماد نیست.""و اگر آنقدر قابل اعتماد نباشد ، کل اقتصاد رنج می برد. اعتماد گریس است که سیستم را کار می کند."

نکات برجسته مصاحبه

در تجارت با فرکانس بالا و اهمیت میلی ثانیه

اگر قبل از همه تغییرات قیمت را بدست آورم ، اگر می دانم قیمت سهام قبل از انجام شما بالا می رود یا پایین می رود ، می توانم روی آن عمل کنم. اگر برای خرید سهام در Procter & Gamble وارد می شوید و فکر می کنید قیمت 80 است. و من در آنجا به عنوان یک معامله گر با فرکانس بالا نشسته ام و می دانم که قیمت Procter & Gamble در واقع پایین تر است-از بین رفته است [به] 79-من می توانم آن را [در] 79 بخرم و در 80 آن را به شما بفروشم. بنابراین کمی شبیه به دانستن نتیجه مسابقه اسب قبل از اجرای آن است. بشرمزیت زمان یک معامله گر با فرکانس بالا بسیار کوچک است ، به معنای واقعی کلمه یک میلی ثانیه است. 100 میلی ثانیه طول می کشد تا چشم شما را چشمک بزند ، بنابراین بخشی از چشمک زدن به چشم است ، اما برای یک کامپیوتر زمان زیادی است.

مایکل لوئیس همچنین نویسنده پوکر Liar ، Moneyball ، The Blind Side و Big Short است. Tabitha Soren Hide Caption

مایکل لوئیس همچنین نویسنده پوکر Liar ، Moneyball ، The Blind Side و Big Short است.

براد کاتسویاما - که در نیویورک برای بانک سلطنتی کانادا کار می کرد - متوجه شد که این سیستم تقلب شده است.

او 25 معامله گر دارد که برای او کار می کنند، او هر روز با صدها میلیون دلار سهام معامله می کند، او در بازار ریسک می کند - و در اوایل سال 2008 است که احساس می کند چیزی اشتباه است. چیزی که او حس می کند این است که وقتی به صفحه های معاملاتی خود نگاه می کند. صفحه نمایش او به او می گوید، مثلاً، 10000 سهم از مایکروسافت وجود دارد که اگر بخواهد آنها را بخرد با قیمت 30 دلار به ازای هر سهم عرضه می شود.

و به طور معمول، تا این مرحله از زندگی‌اش، اگر دکمه‌اش را می‌زد و می‌گفت «خرید»، سهام را به ازای هر سهم 30 دلار دریافت می‌کرد. اما ناگهان، وقتی دکمه ترمینال کامپیوترش را می‌زند، اشتراک‌ها ناپدید می‌شوند. مثل این است که کسی می داند که در حال تلاش برای خرید مایکروسافت است و قیمت مایکروسافت قبل از اینکه بتواند آن را بدست آورد بالا می رود. او نمی فهمد چرا این اتفاق می افتد و این شروع داستان است.

اطلاعات بیشتر در مورد تجارت با فرکانس بالا

The Mystery Of $600 Million Traded In The Blink Of An Eye

همه فنی در نظر گرفته شده است

رمز و راز 600 میلیون دلاری که در یک چشم به هم زدن معامله شد

Ask A Banker: High Frequency Trading

سیاره پول

از یک بانکدار بپرسید: تجارت با فرکانس بالا

Is Computer Trading Causing Market Spikes?

کسب و کار

آیا تجارت مبتنی بر کامپیوتر باعث جهش بازار می شود؟

در مورد آنچه در حال وقوع است

چیزی که به نظر می رسد در حال رخ دادن است این است که او به صورت فیزیکی در منهتن پایینی نشسته است که معاملات خود را انجام می دهد. هنگامی که او دکمه «خرید» را فشار می‌دهد، سیگنال رایانه‌اش از فیبر نوری در امتداد بزرگراه سمت غرب منهتن و از طریق تونل لینکلن عبور می‌کند. در طرف دیگر تونل لینکلن یکی از 13 بورس اوراق بهادار به نام بورس BATS است که توسط معامله گران با فرکانس بالا تاسیس شده است.

آن‌ها آنجا نشسته‌اند و سیگنال می‌گیرند که می‌خواهد اول بخرد.. آنها می توانند ببینند که او می خواهد چه کار کند. آنها تمایل او به خرید مایکروسافت را تشخیص می دهند و با 12 صرافی دیگر که در نیوجرسی پراکنده هستند ارتباط سریع تری دارند و او را به صرافی های دیگر می برند، همه مایکروسافت را که در مقابلش است می خرند و آن را به او می فروشند. قیمت بالاتر.

او از نظر فیزیکی توسط معامله‌گران با فرکانس بالا که خطوط فیبر نوری سریع‌تر و مستقیم‌تری از اولین صرافی تا تمام صرافی‌های دیگر داشتند، مورد مسابقه قرار می‌گرفت، اما به معنای واقعی کلمه ۱۸ ماه طول می‌کشد تا این موضوع را بفهمد، و او باید افرادی را جمع‌آوری کند. اساساً در نیوجرسی کابل فیبر نوری می‌گذارند تا بفهمند همه اینها چگونه کار می‌کند.

کاری که انجام می دهد این است که به طور مرتب بازار را به شکارچی و طعمه تقسیم می کند. این رابطه بین افرادی که در آنجا حضور دارند برای سرمایه گذاری در شرکت ها و این واسطه های مصنوعی که به طور غیر ضروری بین خریداران و فروشندگان سهام درج شده اند ، ایجاد می کند.

در مورد چگونگی تأثیر این سیستم به عنوان یک کل

کاری که انجام می دهد این است که به طور مرتب بازار را به شکارچی و طعمه تقسیم می کند. این رابطه بین افرادی که در آنجا حضور دارند برای سرمایه گذاری در شرکت ها و این واسطه های مصنوعی که به طور غیر ضروری بین خریداران و فروشندگان سهام درج شده اند ، ایجاد می کند.

در مورد چگونگی حتی خودی ها بازار را درک نمی کنند

این تصور وجود دارد که خودی های وال استریت می فهمند که وال استریت چگونه کار می کند - و این نادرست است. در حال حاضر به خصوص نادرست است. در اینجا شما این مرد جوان را دارید ، این کودک [Katsuyama] در رویال بانک کانادا که مشغول این نوع آزمایش علمی در بازار است. او حداقل یک زاویه شکارچیان را می شناسد و او می رود و صحبت می کند نه فقط سرمایه گذاران معمولی. بزرگترین سرمایه گذاران ، باهوش ترین سرمایه گذاران جهان و فک های آنها روی زمین هستند. بشرحتی این افراد تصوری ندارند که در بازار چه می گذرد و توسط این کانادایی که اساساً تازه وارد صحنه شده است ، تحصیل می کنند و تصمیم گرفته است تا [این] تجارت خود را درک کند.

در تلاش برای تراز کردن زمین بازی

راه حل این مشکل ، [Katsuyama و تیمش] فکر می کردند ، "خوب ، بیایید یک بورس اوراق بهادار واقعی ایجاد کنیم. بیایید مسئولیت بازگرداندن اعتماد به بازار سهام را بر عهده بگیریم ، ایجاد محیطی که هر دلار در آن قرار داردهمان شانس. "و چه کسی فکر می کرد که این یک عمل رادیکال باشد؟اما آن است.

آنها مبادله ای را طراحی می کنند که معامله گران با فرکانس بالا می توانند کار کنند ، اما دیگر هیچ مزیتی ندارند. آنها همه را اساساً همان سرعت در این مبادله می کنند. بشرمشکل پس از ایجاد این مبادله این است که آنها باید کارگزاران و بانک ها را ترغیب کنند که سفارشات بورس اوراق بهادار را به آن بفرستند ، و این جنگی است که آنها هنگام انجام این کار ایجاد می کنند. به بانک ها و کارگزاران نیز کاهش می یابد که معامله گران با فرکانس بالا از سفارشات سرمایه گذاران خارج می شوند ، بنابراین آنها نمی خواهند سفارشات خود را در این مبادله منصفانه ارسال کنند زیرا پول کمتری برای تهیه وجود دارد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:37