نحوه خرید و نگه داشتن با ETFS کار می کند

ساخت وبلاگ

چرا خرید و نگه داشتن استراتژی مناسب برای سرمایه گذاران بلند مدت است

Buy and Hold Investing یک استراتژی ساده و مؤثر است که باعث می شود سرمایه گذاران از آسیب رساندن به بازده آنها با توجه به زمان بازار و انتخاب سهام جلوگیری کنند.

اکنون شواهد و مدارکی بیش از حد وجود دارد که نشان می دهد تلاش برای پیش بینی کدام اوراق بهادار بهتر خواهد بود ، و چه موقع ، یک استراتژی از دست دادن برای اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران است. حتی ماهرترین مدیران صندوق می توانند به ندرت این کار را با هرگونه قوام بلند مدت انجام دهند. تعداد معدودی که بازار را ضرب و شتم می کند می تواند سالها سود حاصل شود که شانس آنها تمام شود و یا هیچ فایده ای واقعی به سرمایه گذاران عادی پس از کسر هزینه ها و هزینه های آنها ارائه نمی دهند.

گزینه جایگزین پذیرش بازده زیر متوسط در یک تلاش محکوم به ضرب و شتم بازار ، پذیرش بازده بازار با سرمایه گذاری در ETF با استفاده از یک استراتژی خرید و نگه داشتن است.

شما تخصیص دارایی خود را بر اساس اصول تئوری مدرن نمونه کارها پایه گذاری می کنید: انتخاب یک ترکیب دارایی متنوع که بازده مورد انتظار شما را برای سطح خطر انتخاب شده شما به حداکثر می رساند. شما سپس به خرید ETF مطابق با تخصیص دارایی خود ، با استفاده از میانگین هزینه پوند ادامه می دهید تا اطمینان حاصل کنید که هنگام پایین آمدن بازارها سهام بیشتری را خریداری می کنید و هنگام بازگشت به آنها سود می برید. شما تمام سود سهام را برای بهره برداری از علاقه مرکب و مجدداً به صورت دوره ای برای مدیریت ریسک خود سرمایه گذاری می کنید.

شما تحول بازار را نادیده می گیرید و هرگز گناه کاردینال قفل کردن ضرر را با فروش هنگام کاهش دارایی های خود مرتکب نمی شوید. شما دارایی های خود را خفه نمی کنید و با تعقیب مداوم کلاس یا صندوق دارایی "داغ" بعدی هزینه های معامله را افزایش نمی دهید. شما می دانید که سرمایه گذاران به دلیل ریسک در طولانی مدت پاداش می گیرند ، بنابراین شما در طول دوره های بی ثبات محکم می نشینید و در برابر اصرار به پیوستن به استامپ در صورت از دست دادن سایر سرمایه گذاران سر خود ، مقاومت می کنید.

با سرمایه گذاری در ETF های کم هزینه ، شما می توانید به راحتی و ارزان متنوع شوید و اطمینان حاصل کنید که تا حد امکان بازده بازار را حفظ می کنید-بر خلاف سرمایه گذاران صندوق فعال که سود آنها با هزینه های بیش از حد تخلیه می شود.

سرمایه گذاران عالی طرفدار خرید و نگه داشتن هستند

بنیامین گراهام - یکی از تأثیرگذارترین سرمایه گذاران در تمام دوران و مربی وارن بوفه - اصول بنیانگذار خرید و نگه داشتن در کتاب خود "سرمایه گذار هوشمند" را ارائه داد.

گراهام در مورد تلاش برای پیش بینی عملکرد آینده یا استفاده از انتخاب سهام برای ضرب و شتم بازار مشاوره کرد. وی معتقد بود که حتی نهادهای بزرگ باید از بازده بازار راضی باشند که توسط یک شاخص گسترده اندازه گیری می شود. گراهام همچنین توضیح داد که نوسانات قیمت غیر منطقی در بازار ناشی از تمایل مردم به حدس و گمان است و این سیگنال ها را می توان با خیال راحت نادیده گرفت زیرا ارزش اوراق بهادار شما سرانجام از طریق ترکیب سود سهام مجدد تحقق می یابد.

وارن بوفه ، سرمایه گذار مشهور جهان ، نیکوکار و یکی از ثروتمندترین مردان روی کره زمین ، مهر تأیید خود را برای خرید و نگه داشتن وقتی گفت: "دوره برگزاری مورد علاقه ما برای همیشه است."در همین حال ، آندره کوستولنی ، افسانه سرمایه گذاری آلمانی ، تأثیر تجارت بیش از حد بر روی سرمایه گذاران را هنگام اظهار نظر ، توضیح داد: "عقب و جلو جیب ها را خالی می کند."

جان گوگل ، بنیانگذار Vanguard و پدرخوانده سرمایه گذاری Index ، صندوق های شاخص پیشگام و محبوب به عنوان وسیله نقلیه مناسب برای اجرای استراتژی های خرید و نگه داشتن. کار Bogle به این معنی بود که سرمایه گذاران می توانند ارزان در یک صندوق ردیابی متنوع و متنوع سرمایه گذاری کنند که بازده بازار را به جای جمع آوری پرتفوی که در سهام فردی متمرکز شده اند ، بازده بازار را تحویل می دهند.

اگرچه بیش از 30 سال طول کشید تا به رسمیت شناخته شده گسترده شود ، اما سرانجام پیام Bogle در جریان اصلی سرمایه گذاری ، به ویژه در ایالات متحده قرار گرفت. تعهد پیشتاز به هزینه های پایین و شواهد بیش از حد به نفع سرمایه گذاری شاخص به این معنی است که اکنون بزرگترین ارائه دهنده صندوق های متقابل در جهان امروز است. این شرکت نسبت متوسط هزینه را در ابتدای وب سایت خود ذکر می کند. در ایالات متحده آمریکا ، فقط 0. 09 ٪ دارایی های صندوق است.

هزینه های خرید و نگه داشتن

اگر یک استراتژی خرید و نگه داشتن را با کمک ETF ها اجرا کنید ، فقط هزینه های سرمایه گذاری اولیه و هزینه های مدیریت برای ETF متحمل می شود. این هزینه های مدیریتی دائمی است و برای یک ETF جهانی کم هزینه و کاملاً متنوع در طی یک سال کمتر از 0. 20 ٪ است. طی یک دوره 15 ساله و سرمایه گذاری اولیه 50،000 پوند ، چنین هزینه هایی برای ETF جهانی کم هزینه ، که به هزینه توسعه دارایی شما است ، بیش از 2000 پوند می افزاید. برای این هزینه ها ، ETF دائماً در آخرین سطح شاخص نگهداری می شود.

در مورد صندوق های سرمایه گذاری فعال ، هزینه ها به سرعت به ارتفاعات غیر منتظره می رسند ، زیرا معاملات در صندوق فعال انجام می شود. علاوه بر این ، بخش بزرگی از هزینه های مدیریتی تخمین زده شده به کارگزار صندوق باز می گردد. به عنوان مثال این هزینه ها می تواند 1. 8 ٪ در سال باشد. با کمک ماشین حساب هزینه ETF ما ، می توان مشخص کرد که با بازده فرض شده 5. 0 ٪ در بازار ، بیش از 23000 پوند هزینه متحمل می شود. تفاوت بیش از 21،000 پوند در نهایت از تجمع سرمایه شما مفقود می شود. ما فرض کرده ایم که صندوق فعال همان بازده جهان ETF را ایجاد می کند ، که تنها تعداد کمی از صندوق های فعال طی یک دوره 15 ساله به دست می آورند.

مقایسه هزینه سرمایه گذاری یک طرفه 50،000 پوند ETF در مقابل صندوق فعال

Cost comparison one-off investment £50,000 ETF vs. active fund

منبع: ماشین حساب هزینه Justetf ، 50،000 پوند سرمایه گذاری یک بار (به استثنای هزینه های کارگزاری) ، دوره سرمایه گذاری 15 سال ، بازده بازار 5 ٪ ، هزینه MSCI World ETF یا ETF World Portfolio 0. 14 ٪ p. a. ، هزینه های فعال 1. 8 ٪ p. a. از 31/07/2021

چرا خرید و نگه داشتن می تواند یک چالش باشد

دوره برگزاری طولانی نیاز به پشتکار ، اعصاب و نظم و انضباط دارد. هنگامی که یک نمونه کارها با دقت به دست آمد ، فقط برای خرید مجدد استفاده می شود و ترکیب آن به طور مرتب بررسی می شود.

فروش هراس در بازار پایین متداول است زیرا سرمایه گذاران نمی توانند ایستادگی کنند تا ارزش دارایی های خود را سقوط کنند و بحران های موقت را در سناریوهای کابوس دائمی برون سپاری کنند. از قضا ، این نوع رفتاری است که باعث ضرر واقعی به سرمایه گذاران می شود. آنها در بازار کم می فروشند و فقط پس از بهبودی در حال انجام هستند - هنگامی که دارایی ها باید با قیمت بالاتر خریداری شوند. این همان رفتاری است که نگهبانان را در برابر آن خریداری و نگه می دارد.

طمع

طرف دیگر سکه بد رفتار ، تعقیب عملکرد و خرید دارایی های بیش از حد است. در این حالت ، سرمایه گذاران وارد بازارهایی می شوند که اخیراً از آن بهتر عمل کرده اند. اغلب اوقات این به معنای خرید اوراق بهادار با قیمت های باد شده در هنگام دستیابی بیشتر دستاوردها است. سرانجام ، هنگامی که سرمایه گذاران متوجه می شوند که خوش بینی خود را نادیده گرفته می شود ، بازار از بخار خارج می شود ، یا حباب پاپ می شود. قیمت ها کاهش می یابد و اواخر افراد که بیش از حد پرداخت می کنند سوخته می شوند. فقط به ظهور و سقوط اخیر بیت کوین فکر کنید.

نیروهای ترس و حرص و طمع به یکدیگر تغذیه می شوند و بسیاری از آنها را در یک چرخه خرید بالا و فروش کم به دام می اندازند. البته ، استراتژی سرمایه گذاری شما به احتمال زیاد هنگام خرید کم و فروش زیاد سودآور خواهد بود و این چرخه فضیلت است که از طریق تعادل مجدد ، میانگین هزینه پوند و سرمایه گذاری مجدد ، خرید و نگه داشته می شود.

پیشرفت های اخیر در اقتصاد رفتاری به توضیح اینکه چرا سرمایه گذاری تمایل دارد غرایز طبیعی انسانی ما را گیج کند ، کمک می کند. سرمایه گذاری موفقیت بیشتر در طول بازه های زمانی اتفاق می افتد که خیلی طولانی است که توسط پاسخهای شناختی استاندارد ما که به بازخورد کوتاه مدت متکی هستند ، به اندازه کافی مدیریت می شوند. به همین دلیل است که یک استراتژی مبتنی بر قوانین مانند خرید و نگه داشتن می تواند در حفظ سرمایه گذاران و محافظت از آنها در برابر خواسته های خود مخرب باشد.

خرید و نگه داشتن اصول

بهترین راه برای رسیدگی به عدم اطمینان بازار ، تخصیص دارایی متنوع است. این حدود 90 ٪ از موفقیت سرمایه گذاری را تشکیل می دهد. همه قهرمانان خرید و نگه داشتن از بنیامین گراهام تا جان گوگل توصیه می کنند سرمایه گذاری در سهام برای رشد طولانی مدت و در اوراق قرضه با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنند تا خطر فروش هراس در طول دوره های نوسانات را کاهش دهند.

Asset Allocation

کشف کنید که چگونه عملکرد سرمایه گذاری را از طریق تخصیص دارایی به حداکثر برسانید. درباره تخصیص دارایی بیشتر بخوانید

به عبارت ساده تر ، هرچه تحمل ریسک کمتری داشته باشید ، اوراق قرضه با کیفیت تر باید داشته باشید. این امر به این دلیل است که این دارایی های دفاعی به احتمال زیاد در طی یک بحران مالی بد مانند رکود بزرگ در سال 2008 ، از سبد شما در برابر کاهش وحشتناک ارزش محافظت می کنند.

جان گوگل پیشنهاد کرد که سرمایه گذاری را به یک مؤلفه برگشتی و یک مؤلفه پرچین تقسیم کند. در حالت ایده آل ، هر دو سرمایه گذاری در مراحل بازار در جهت های مخالف رفتار می کنند. تنوع در نتیجه خطر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این بخش با توجه به نگرش ریسک و دوره برگزاری شما ساخته شده است.

ETFS عدالت رشد را هدایت می کند

نوسانات سهام بیشتر از اوراق قرضه است، اما شما باید این ریسک را بپذیرید تا از پتانسیل بازده بلندمدت قدرتمند آنها بهره مند شوید. کدام سهام را باید بخرید؟خوب، عقل جمعیت به ما می گوید که سبد سهام جهانی را بخریم. بهترین و باهوش ترین مغزهای سرمایه گذاری در جهان تصمیم می گیرند که چقدر سرمایه باید به سهام هایی مانند اپل در مقابل آمازون تخصیص یابد. بخش هایی مانند فناوری در مقابل خرده فروشی و مناطقی مانند ایالات متحده در مقابل اروپا. مجموع این نظرات در عملکرد بازارها هر روز بیان می شود و شما می توانید با سرمایه گذاری در یک سبد جهانی به آن عملکرد بپردازید. این مجموعه ای بسیار متنوع و کم هزینه است که برای استراتژی خرید و نگه داشتن ایده آل است و به این معنی است که شما همیشه در معرض بهترین بخش های اقتصاد جهان خواهید بود. به طور مشابه، و حتی ساده تر، شما همچنین می توانید استراتژی خود را تنها با یک ETF جهانی با تنوع گسترده اجرا کنید که بازارهای سرمایه جهانی را بر اساس ارزش آنها، یعنی ارزش بازار آنها، وزن می کند.

تنوع اضافی

اگر نگرش شما به ریسک به شما اجازه نمی دهد که به طور کامل در سهام سرمایه گذاری کنید، ترکیب سایر طبقات دارایی منطقی است. اگر نمی خواهید پرتفوی را برای بلندمدت و در چندین دوره اقتصادی نگه دارید، همین امر صدق می کند.

  • - تنوع دهنده خوبی است زیرا عملکرد آنها معمولاً با سهام و اوراق قرضه ارتباطی ندارد. طلا در سال 2008 عملکرد خوبی داشت، زیرا بسیاری از سرمایه گذارانی که از سقوط مالی یا کاهش ارزش پول می ترسند، به عنوان یک پناهگاه امن تلقی می شود.
  • ETF های جهانی REIT - دارایی های تجاری املاک و مستغلات یک تنوع دهنده مفید هستند زیرا انتظار می رود عملکردی بین سهام و اوراق قرضه ارائه دهند.
  • اوراق قرضه دولتی بلندمدت و با کیفیت - پرواز به کیفیت به این معنی است که می توان انتظار داشت که این دارایی ها در رکودهای تورمی مانند سال 2008 به خوبی از عهده این دارایی ها برآیند. با این حال، زمانی که نرخ های بهره افزایش می یابند، این دارایی ها خطرناک هستند.
  • اوراق قرضه متوسط و با درجه سرمایه گذاری - یک مصالحه مفید زیرا می توانند در طول رکودهای کاهش تورم دوام بیاورند، اما ریسک کمتری نسبت به اوراق قرضه بلند در محیط های افزایش نرخ بهره دارند، به خصوص اگر افق زمانی شما یک دهه یا بیشتر باشد.
  • ETF های نقدی یا بازار پول - برای کسانی که افق کوتاه مدت دارند و در طول بحران نقدینگی توصیه می شود.

تعادل مجدد

تعادل مجدد تضمین می‌کند که سبد سهام شما متنوع باقی می‌ماند و به شما کمک می‌کند کم بخرید و بالا بفروشید.

دارایی های بهتر می توانند در نهایت بخش بیشتری از نمونه کارها خود را نسبت به تخصیص دارایی شما در نظر بگیرند. به عنوان مثال ، تصور کنید که شما 10 ٪ برای بازارهای نوظهور تخصیص داده اید اما پس از سالها بازده تاول ، اکنون 20 ٪ از نمونه کارها خود را تشکیل می دهند. این باعث می شود که نمونه کارها شما در معرض دو برابر شدن خطر در حال ظهور بازار قرار بگیرد و این احتمال افزایش می یابد که دارایی به دلیل بازگرداندن میانگین می تواند ارزش خود را کاهش دهد.

تعادل مجدد شما را قادر می سازد تا این خطر را کنترل کرده و با پیرایش دارایی های برتر خود به هدف اصلی تخصیص دارایی خود بازگردید - در این حالت 10 ٪. مکانیسم تعادل همچنین به این معنی است که شما سود خود را به یک دارایی با عملکرد پایین تر شخم می زنید ، بنابراین اطمینان حاصل می کنید که کم و فروش بالایی را خریداری می کنید.

سرمایه گذاری را با ETF خریداری و نگه دارید

JustETF طیف وسیعی از ابزارهای مفید را برای اجرای یک استراتژی خرید و نگه داشتن استراتژی سرمایه گذاری با ETF به شما ارائه می دهد.

سازنده استراتژی به شما کمک می کند تا تخصیص دارایی متنوع را حل کنید و ETF های خود را انتخاب کنید در حالی که لیست سفارش باعث می شود تعادل آسان باشد. برای اجرای نمونه کارها خود نیازی به اقتصاددان یا مدیر صندوق پرچین ندارید.

اکنون با سازنده استراتژی Justetf شروع کنید تا سبد خرید ETF خود را ایجاد کنید.

خوب برای دانستن: ویژگی های کم هزینه و ردیابی از ETF آنها را برای خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران ایده آل می کند. اکنون در مورد مزایای ETF ها بیشتر بدانید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:39