نرخ هش بیت کوین در بالاترین زمان ، برای قیمت BTC چه معنی دارد؟

ساخت وبلاگ

قیمت بیت کوین سقوط بیشتری کرده و زیر سطح 7،600 دلار کاهش یافته است. با این حال ، نرخ هش شبکه آن پس از گذراندن فراز و نشیب های مختلف در کوتاه مدت ، در تمام مدت زمان خود قرار دارد. با ورود خرس ها به بازار ، نرخ هش بیت کوین چگونه بر آن تأثیر می گذارد؟

قیمت بیت کوین سقوط بیشتری کرده و زیر سطح 7،600 دلار کاهش یافته است. با این حال ، نرخ هش شبکه آن پس از گذراندن فراز و نشیب های مختلف در کوتاه مدت ، در تمام مدت زمان خود قرار دارد. با ورود خرس ها به بازار ، نرخ هش بیت کوین چگونه بر آن تأثیر می گذارد؟

بیت کوین [BTC] به سطح قیمت 7،600 دلار کاهش می یابد

در زمان نوشتن ، بیت کوین 7،580 دلار در حالی که در 24 ساعت گذشته تصحیح حدود 5 درصد دارد ، معامله کرده است. از 8،262 دلار چند روز به عقب ، بیت کوین دیروز زیر سطح 7،800 دلار کاهش یافت. در حال حاضر ، قیمت ها افتبه دیگری گرفته و زیر 7،600 دلار کاهش یافته است.

bitcoin

حرکت به سمت پایین دارای پشتیبانی 6،800 دلار است. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که قیمت در این سطح افت کند زیرا به نظر می رسد خرس ها موقعیتی را در بازار کسب می کنند.

از نظر روانشناختی ، شکستن قیمت بیت کوین زیر سد 8000 دلار آسیب های زیادی وارد کرده است. با این حال ، اگر گاوها کمی حرکت کنند ، برای افزایش قیمت ها سخت نخواهد بود.

xrp news

آیا این الگوی XRP را خراب می کند یا احیای صعودی برای سال 2023 است؟

CRV Short Squeeze: Here’s Why Curve DAO Token Price Shooting Up

قیمت سکه DAO CURVE هدف 30 ٪ صعود در اوایل سال 2023

btc and eth

بیت کوین ، پیش بینی قیمت اتریوم- این برداشت محدوده ممکن است عدم اطمینان در بازار رمزنگاری را روشن کند

dogecoin DOGE price crypto news

3 دلیل اینکه چرا Dogecoin ممکن است بازده بزرگی را در سال 2023 ارائه دهد. هم اکنون خریداری کنید؟

solana price news

Solana Coin از دست دادن غرفه های خط با 9. 5 دلار پشتیبانی. آیا قیمت دوباره بهبود می یابد؟

کل بازار cryptocurrency احساس بلوز را احساس کرده است زیرا اکثر سکه ها در تصحیح هستند در حالی که کل بازار بازار به 274 میلیارد دلار می رسد.

همچنین ، بخوانید: قیمت بیت کوین [BTC] یک ضربه و پایین تر از سطح 7،800 دلار است

نرخ هش شبکه بیت کوین در یک حرکت رو به بالا

استخر PEGA: استخر معدن بیت کوین سازگار با محیط زیست. کاهش دائمی 50 درصدی هزینه استخر برای مشتری های دسترسی زود هنگام. همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید!

نرخ هش بیت کوین اساساً قدرت محاسباتی معدنچیان بیت کوین در طی فرآیند ایجاد سکه های جدید است که اساساً با مشکل هدایت می شوند. از منشأ بیت کوین ، میزان هش شبکه آن دائماً به سمت بالا حرکت می کند.

با وجود سقوط قیمت بیت کوین ، نرخ هش در حال افزایش است و سوابق بالا جدید همه زمانه را ایجاد می کند.

bitcoin

فرآیند استخراج بیت کوین با هزینه سرمایه گذاری در برق و سخت افزار مرتبط است. وقتی نوبت به قیمت می‌رسد، افزایش قیمت می‌تواند فعالان بازار را به سرمایه‌گذاری روی سخت‌افزار سوق دهد که منجر به افزایش نرخ هش و در واقع دشواری بالاتر می‌شود.

اگر ماینرها به عنوان جایگزینی برای سرمایه گذاری مستقیم استخراج کنند، به سمت خریداران بیت کوین می روند و از این رو تقاضا برای بیت کوین و قیمت آن افزایش می یابد.

اگر عواملی را که در بلندمدت بر قیمت بیت کوین تأثیر می‌گذارند، از نقطه نظر فنی شناسایی کنیم، افزایش قیمت بیت‌کوین کاربران را به سمت استخراج‌کننده سوق می‌دهد. اما با معرفی سخت‌افزار استخراج تخصصی، سختی و هش ریت بسیار بالا رفته است.

با این حال، این یک واکنش استاندارد بازار به یک فرصت سود است. اما همچنین نشان دهنده علاقه روزافزون مردم به بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:42