قیمت بیت کوین و پیش بینی اتریوم ؛آیا زمان خوبی برای خرید در روز کریسمس است؟

ساخت وبلاگ

پیش بینی قیمت بیت کوین در طول جلسه آسیا در تاریخ 25 دسامبر ، روز کریسمس خنثی می شود ، زیرا BTC همچنان در محدوده باریک 16،750 دلار تا 17000 دلار ادغام می شود. به نظر می رسد که بازار جهانی مالی در روز کریسمس حداقل نوسانات و فعالیت های تجاری را مشاهده می کند ، که اقدام به بررسی قیمت می کند. به همین ترتیب ، اتریوم با قیمت 1،218 دلار نسبتاً پایدار مانده است.

بیایید امروز نگاهی سریع به چشم انداز اساسی بیت کوین و اتریوم بیندازیم.

استراتژیست برتر بلومبرگ می گوید Ethereum از بیت کوین بهتر خواهد بود

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کلان بلومبرگ پیش بینی می کند که اتریوم ، دومین رمزنگاری بزرگ با سرمایه گذاری در بازار ، بیت کوین را در بازار بعدی گاو نر پیشی می گیرد.

براساس جدیدترین تجزیه و تحلیل پیش بینی بازار مک گون ، اتریوم دوام بیشتری نسبت به بیت کوین و سایر دارایی های ریسک نشان داده است ، نشان می دهد که "ممکن است یک نامزد اصلی برای ادامه کار از رمزنگاری اول متولد شود."

از این نوشتار ، بیت کوین در حدود 76 ٪ و اتریوم بیش از 75 ٪ از قله های مربوطه در نوامبر 2021 کاهش یافته است. نوسانات سالانه اتریوم تقریباً 1. 3 ٪ است و این امر از بیت کوین بی ثبات تر می شود.

و بنابراین ، در حالی که Ethereum در حال حاضر بسیار تخفیف دارد ، مک گلون خاطرنشان کرد که نرخ متقاطع ETH/BTC از ماه مه 2021 در 0. 08 بدون تغییر ، هنگامی که شاخص سهام NASDAQ 100 تقریباً 20 ٪ بیشتر بود ، نشان می دهد که ETH احتمالاً از این امر از سرگیری می کند که اگر از این امر دوباره استقبال کندنوسانات هر نشانه ای است.

قیمت بیت کوین

قیمت فعلی بیت کوین 16835 دلار و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 9. 6 میلیارد دلار است. CoinmarketCap با کلاه بازار زنده 324 میلیارد دلار در رده اول قرار دارد. تسلط بر بازار بیت کوین از 40. 50 ٪ به 39. 96 ٪ کاهش یافت.

نمودار قیمت بیت کوین - منبع: TradingView

چشم انداز فنی بیت کوین عمدتاً بدون تغییر باقی مانده است. اگر جفت BTC/USD از 17000 دلار شکسته شود ، تقریباً مطمئناً به سمت علامت 17،500 دلار افزایش می یابد. اگر بیت کوین زیر 16. 500 دلار سقوط کند ، سطح پشتیبانی بعدی 16،320 دلار خواهد بود.

نمودار قیمت بیت کوین - منبع: TradingView

با وجود این واقعیت که RSI و MACD هر دو در منطقه خرید مثبت قرار دارند ، میانگین حرکت 50 روزه همچنان به سمت بیت کوین می رود. با قیمت 17000 دلاری امروز ، که احتمالاً لحظه آبخیز برای بیت کوین است ، مراقب باشید.

قیمت اتریوم

قیمت فعلی اتریوم 1،219 دلار است که 2. 5 میلیارد دلار معاملات 24 ساعته دارد. در 24 ساعت گذشته ، اتریوم تقریباً 0. 20 ٪ به دست آورد و CoinmarketCap در حال حاضر در رده دوم قرار دارد و دارای یک بازار زنده 149 میلیارد دلار است.

قیمت و توکنومیک Ethereum - منبع: CoinmarketCap

در نمودار 4 ساعته ، اتریوم در زیر 1220 دلار می جنگد و شمع بسته شدن Doji و Bearish نشان دهنده واژگونی منفی است. پشتیبانی های کوتاه مدت برای اتریوم 1،180 دلار و 1،150 دلار است.

نمودار قیمت اتریوم - منبع: TradingView

اگر سطح پشتیبانی 1،180 دلار نقض شود ، روند نزولی ممکن است تا 1150 دلار افزایش یابد. اگر قیمت اتریوم بالاتر از 1220 دلار افزایش یابد ، روند صعودی ممکن است ادامه یابد تا قیمت اتریوم به 1،270 دلار برسد.

سکه های جایگزین با بازده بالا

با وجود کاهش گسترده در بازار بیت کوین ، فقط چند سکه مورد توجه قرار می گیرند.

Fightout (FGHT)

FightOut (FGHT) یک نرم افزار حرکت به گوش است که به کاربران برای شرکت در فعالیت هایی مانند بوکس ، وزنه برداری و یوگا پاداش می دهد. این بنا بر روی Ethereum ساخته خواهد شد و در Q2 2023 راه اندازی می شود و انتخاب کلاسهای درون برنامه و حضوری را ارائه می دهد و قصد دارد تا 20 سالن ورزشی مارک دار خود را باز کند و با بسیاری دیگر.

این در حال حاضر بیش از 2. 3 میلیون دلار از طریق فروش توکن خود ، که هفته گذشته آغاز شده بود ، جمع آوری کرده است. قیمت فروش فعلی 60. 06 FGHT با قیمت 1 دلار است (FGHT ممکن است با استفاده از ETH یا USDT به دست آید) ، اما این در مراحل آینده فروش افزایش می یابد.

تجارت Dash 2 (D2T)

تجارت Dash 2 یکی دیگر از بسترهای مبتنی بر اتریوم است که وقتی در اوایل سال آینده راه اندازی می شود ، تجزیه و تحلیل در زمان واقعی و داده های تجارت اجتماعی را ارائه می دهد. سیگنال های معاملاتی ، تجزیه و تحلیل در زنجیره ، ابزارهای استراتژی سازی و اخبار از ویژگی های اولیه آن خواهند بود که به تازه کار و معامله گران باتجربه کمک می کند تا از بازار آشفته بیت کوین استفاده کنند.

فروش Token D2T این شرکت بیش از 10. 7 میلیون دلار جمع آوری کرده است و قرار است تنها در 13 روز به پایان برسد و به سرمایه گذاران اولیه پنجره ای از فرصت بسته می شود.

در 11 ژانویه ، Altcoin در اولین مبادله خود قرار خواهد گرفت ، با LBANK Exchange ، Changelly Pro و Bitmart به عنوان اولین سیستم عامل های تجاری که آن را ارائه می دهند ، تأیید کردند.

C+Charge (CCHG)

C+Charge (CCHG) یک سیستم پرداخت همتا به همتا مبتنی بر زنجیره ای برای ایستگاه های شارژ وسیله نقلیه برقی (EV) است. هدف آن ، که قرار است در سه ماهه دوم سال آینده آغاز شود ، بهبود دسترسی به اعتبارات کربن با پاداش دادن به مصرف کننده هایی است که EV خود را در پایانه های آن شارژ می کنند.

این پلتفرم قبلاً با راه حل های کامل ترکیه به توافق رسیده است ، که 20 ٪ از شارژرهای EV ترکیه را به شبکه خود اضافه می کند و این نشان می دهد که چقدر سریع ممکن است گسترش یابد.

1 CCHG 0. 013 دلار وجود دارد و می توان آن را با BNB یا USDT خریداری کرد.

بهترین قیمت را برای خرید/فروش cryptocurrency پیدا کنید

ردیاب قیمت cryptocurrency - منبع: رمز

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:44