چگونه می توان فقط با پنج دلار در ماه سرمایه گذاری را شروع کرد

ساخت وبلاگ

این را به اشتراک بگذارید.

در چند سال گذشته ، ما شاهد انفجار "Fintech" ، با نام مستعار فناوری هستیم. یکی از این مناطق جدید "ریزگردها" است. هرگز زمان بهتری برای سرمایه گذار اولیه وجود نداشته است که فقط مقدار کمی از جریان پول نقد برای سرمایه گذاری در دسترس است. دیگر نباید هزاران دلار برای باز کردن یک حساب سرمایه گذاری یا میلیون ها دلار برای دریافت مشاوره سرمایه گذاری حرفه ای داشته باشید. در حالی که البته ترجیح داده می شود هر ماه برای بازنشستگی یا سایر اهداف سرمایه گذاری خود مقدار زیادی پول سرمایه گذاری کنید ، گاهی اوقات این امکان پذیر نیست. غالباً برای دانشجویان فارغ التحصیل و پست های دکتری امکان پذیر نیست ، اما این گروه ها به همان اندازه علاقه مند به سرمایه گذاری به عنوان هر کس دیگری هستند - بیشتر از این ، من شرط می بندم. در این پست نحوه شروع سرمایه گذاری فقط با پنج دلار در هر ماه (یا هر مبلغی که می توانید همین حالا می توانید از آن استفاده کنید) است.

invest just five dollars per month

دوره ایمیل رایگان: سرمایه گذاری برای دکتری های زودرس

برای دریافت دوره ایمیل رایگان 10،000 کلمه ای که برای دانشجویان فارغ التحصیل ، دکتری ها و دکترا در اولین مشاغل واقعی خود طراحی شده است ، در لیست پستی ثبت نام کنید.

موفقیت! اکنون برای تأیید اشتراک خود ایمیل خود را بررسی کنید.

چرا سرمایه گذاری فقط پنج دلار در ماه سودمند است

به لطف قدرت بهره مرکب ، مقدار کمی از پول با توجه به مدت زمان طولانی می تواند به مقدار زیادی پول تبدیل شود. این بدان معناست که هر مبلغی که می توانید در جوانی قرار دهید ، می توانید در بازنشستگی در ثروت خود تفاوت معنی داری ایجاد کنید. بسیار ، بسیار بهتر است ، بسیار بهتر است 5 دلار در ماه در ماه/ماه در ماه/ماهانه سرمایه گذاری کنید تا بتوانید رشد کنید.

اکنون ، شما نمی خواهید کل بازنشستگی خود را فقط با چند دلار در ماه تأمین کنید. اما شروع كوچك كوچك است كه درآمد شما در طول آموزش دکترا سرکوب می شود یا در غیر این صورت در شرایطی چالش برانگیز مالی قرار دارید. اکنون با هر مبلغی که می توانید شروع کنید و با افزایش درآمد و/یا هزینه های خود ، نرخ پس انداز خود را افزایش دهید.

به عنوان مثال ، اگر 5 دلار در ماه 5 دلار در یک حساب سرمایه گذاری در طی 5 سال کمک کرده اید و 8 ٪ متوسط نرخ بازده سالانه دریافت کرده اید ، آن دوره زمانی را با 367 دلار پایان می دهید. این 367 دلار را با نرخ بازده 8 ٪ به مدت 50 سال سرمایه گذاری کنید و مانده پایان شما فقط 20،000 دلار خجالتی است. من آن را قند نمی کنم: این مبلغ پول شما را در پیری شما خیلی دور نمی کند. اما 20K دلار بهتر از عدم اقدام است.

علاوه بر پول خود ، من دو دلیل قانع کننده برای شروع سرمایه گذاری حتی با تنها پنج دلار در ماه می بینم:

1) تعهد به یک برنامه سرمایه گذاری یک عادت ایجاد می کند و هویت شما را تغییر می دهد. اگر در هر ماه پنج دلار سرمایه گذاری کنید ، "سرمایه گذار" می شوید. این بخشی از شما است که هستید. عادت مالی مثبت برای ارتکاب نرخ پس انداز ماهانه ، بسیار قدرتمندی برای پرورش در اوایل زندگی است.

2) پس از شروع کار ، افزایش آن آسان است. بزرگترین مانع از سرمایه گذاری 0 دلار در ماه به 5 دلار در ماه است ، نه از 5 دلار در ماه به 100 دلار در ماه. اگر خود را به عنوان یک سرمایه گذار شناسایی کنید ، به طور طبیعی می خواهید به دنبال راه هایی برای افزایش نرخ سرمایه گذاری خود باشید. هنگامی که آموزش خود را تمام می کنید و به موقعیتی بهتر پرداخت می کنید ، برای صرفه جویی بیشتر در هر ماه آماده خواهید بود و در حال حاضر زیرساخت هایی را در دست خواهید گرفت. شما فقط به جای اینکه بخواهید با تمام تصمیمات کشتی بگیرید و همه چیز را همزمان با انتقال شغلی انجام دهید ، فقط چند کلیک از سرمایه گذاری پول جدی در هر ماه فاصله خواهید داشت.

چرا سرمایه گذاری فقط پنج دلار در ماه چالش برانگیز است

تا چند سال پیش ، تنها راه سرمایه گذاری در هر ماه مبلغ کمی پول و متنوع بودن استفاده از یک صندوق متقابل بود. متأسفانه ، برای باز کردن یک حساب کارگزاری که در آن می توانید بودجه متقابل خریداری کنید ، معمولاً حداقل 1000 دلار در صورتی که چند هزار دلار نباشد ، می گرفت. حتی شرکت های کارگزاری که از حداقل مانده های خود چشم پوشی می کردند ، معمولاً به سفارش 50 دلار یا 100 دلار در ماه نیاز به تعهد سرمایه گذاری مداوم داشتند. این سد برای بعضی از افراد می تواند بسیار زیاد باشد. من به جای صرفه جویی در پول برای ماه ها یا سالها برای تأمین حداقل تعادل ، تصور می کنم بسیاری از افراد از ایده سرمایه گذاری خودداری کردند.

با این حال ، اکنون ، چندین سیستم عامل سرمایه گذاری برای حل این مسئله از سهام ETF کسری استفاده می کنند. این پلتفرم سهام کل ETF را خریداری می کند اما کسری را به کاربران خود می فروشد. به این ترتیب ، یک کاربر می تواند یک یا چند ETF را در هر افزایشی که دوست دارد خریداری کند ، و اغلب برای باز کردن حساب ، حداقل مانده موجود نیست.

(من فقط در لیست خود در زیر سیستم عامل های ریزگردی که از ETF استفاده می کنند ، درج کرده ام. Robinhood یکی دیگر از بسترهای سرمایه گذاری است که من در حین تحقیق در مورد این مقاله بارها و بارها در آن قرار گرفتم زیرا این یک بستر بدون هزینه است. با این حال ، برای سرمایه گذاری در سهام شخصی طراحی شده است. شما باید پول زیادی را برای ایجاد یک سبد سهام متنوع از طریق خرید سهام شخصی سرمایه گذاری کنید. می توانید ETF را از طریق Robinhood اما سهام کسری خریداری کنید ، بنابراین با سرمایه گذاری فقط 5 دلار در ماه سازگار نیست. لیست من در زیر زیرا ذاتاً سرمایه گذاری فعال را تشویق می کند. البته ، اگر این استراتژی سرمایه گذاری مورد نظر شما باشد و یا مبلغ بیشتری برای سرمایه گذاری داشته باشید ، Robinhood به خوبی ارزش توجه دارد.)

دوره ایمیل رایگان: سرمایه گذاری برای دکتری های زودرس

برای دریافت دوره ایمیل رایگان 10،000 کلمه ای که برای دانشجویان فارغ التحصیل ، دکتری ها و دکترا در اولین مشاغل واقعی خود طراحی شده است ، در لیست پستی ثبت نام کنید.

موفقیت! اکنون برای تأیید اشتراک خود ایمیل خود را بررسی کنید.

بهترین سیستم عامل برای سرمایه گذاری فقط پنج دلار در ماه

من تعدادی از سیستم عامل های ریز سرمایه گذاری fintech را برای این مقاله مرور کردم ، اگرچه ادعا نمی کنم که جامع است. من مشتری نیستم/با هیچ یک از این سیستم عامل ها رابطه ای ندارم ، بنابراین من این اطلاعات را از وب سایت ها و بررسی های شرکت به جای تجربه شخصی یا ارتباطات ترسیم کرده ام.

بلوط

Acos احتمالاً مشهورترین پلت فرم میکرو سرمایه گذاری است. مفهوم آن این است که هر یک از خریدهای خود را به کل دلار بعدی و سرمایه گذاری تغییر دهید. همچنین می توانید یک سرمایه گذاری مکرر ایجاد کنید.

ساختار هزینه: 1 دلار/ماه برای کمتر از 5000 دلار (رایگان برای دانشجویان به مدت 4 سال) + نسبت هزینه ETF گزینه IRA گزینه: ایجاد نمونه کارها "اوایل سال 2018": پس از دریافت ورودی کاربر ، نمونه کارها از ETF ها را پیشنهاد می کند

خردمند

Wisebanyan خود را "اولین مشاور مالی رایگان" می نامد.(آنها از طریق فروش محصولات و خدمات به مشتریان خود درآمد کسب می کنند.) این سرویس چند سؤال از شما می پرسد و از تئوری نمونه کارها مدرن برای ساختن یک نمونه کارها منفعل مناسب برای شما استفاده می کند.

ساختار هزینه: فقط نسبت هزینه صندوق های اساسی گزینه IRA گزینه: بله ایجاد نمونه کارها: از ETF های شاخص کم هزینه طبق نظریه مدرن نمونه کارها پس از وارد کردن داده ها برای مشخصات سرمایه گذار خود استفاده می کند

ذخیره کردن

Stash به کاربر اجازه می دهد تا بین ETF های کم هزینه را انتخاب کند تا نمونه کارها خود را ایجاد کند. نسبت هزینه در ETF ها کم است ، و Stash می تواند ترکیب های "مضمون" خاصی از ETF را توصیه کند.

ساختار هزینه: 1 دلار در ماه + نسبت هزینه ETF گزینه IRA: در بتا (2 دلار در ماه) ایجاد نمونه کارها: کاربر نمونه کارها خود را از بین 40 ETF از پیش انتخاب شده ایجاد می کند

لینک

Clink خود را به عنوان یک برنامه پس انداز بیشتر از یک برنامه سرمایه گذاری می کند. حداقل سرمایه گذاری وجود ندارد ، اما اگر می خواهید از برنامه ریز استفاده کنید ، حداقل 1 دلار در روز است. Clink با توجه به تئوری مدرن نمونه کارها (یک استراتژی منفعل) پول خود را در ETF های پیشتاز سرمایه گذاری می کند.

ساختار هزینه: 1 دلار/ماه در صورت تعادل زیر 5000 دلار + نسبت هزینه ETF گزینه IRA گزینه: بدون ایجاد نمونه کارها: تحمل ریسک خود را با نظریه نمونه کارها مدرن ترکیب می کند تا یک تخصیص دارایی از شش ETF Vanguard ایجاد کند

علاوه بر این شرکت هایی که به صراحت برای ریزگرداندن طراحی شده اند ، می توانید سایر شرکتهای کارگزاری را نیز در نظر بگیرید که دارای خدمات گسترده تری از خدمات مالی هستند که شامل ریزگردها است. به عنوان مثال ، Beathment یک رواید روسار است و حداقل اندازه حساب ندارد. اگر مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری در دسترس دارید ، هرچند که فقط 5 دلار در ماه به صورت مداوم برای مشارکت ، می توانید سایر شرکتهای کارگزاری کم هزینه مانند Vanguard ، Fidelity یا Charles Schwab را در نظر بگیرید (و به دنبال یکی از آنها باشید که چشم پوشی کندحداقل آن)

استفاده از یک سکوی ریز سرمایه گذاری چیست؟

سیستم عامل های ریز سرمایه گذاری که در بالا ذکر کردم ، خدمات بزرگی را برای جمعیتی که قبلاً تحت حمایت قرار گرفته اند ارائه می دهند و به خاطر آن باید مورد تقدیر قرار بگیرند. اما برای اینکه بتوانند این کار را انجام دهند ، آنها به چندین تجارت درگیر شده اند که با مانده سرمایه گذاری بزرگتر لازم نیست.

1) گزینه های سرمایه گذاری به شدت محدود است

این سیستم عامل ها پول شما را در ETF متنوع می کنند ، اما آنها فقط تعداد کمی ETF را ارائه می دهند ، و من مشکوک هستم که فقط چند ترکیب نهایی از آن ETF ها بسته به ورودی کاربر است. این الزاما یک چیز بد نیست. اگر شما به سادگی می خواهید یک تخصیص دارایی به طور کلی مناسب داشته باشید و به صندوق های دقیق مورد استفاده یا درصد دقیق نیز نگران نباشید ، داشتن این گزینه های محدود حتی ممکن است سودمند باشد. اما اگر می خواهید تخصیص دارایی خود را طراحی کنید یا از بین هزاران بودجه دیگر ممکن انتخاب کنید ، احتمالاً از این سیستم عامل ها خیلی خوشحال نخواهید شد.

2) هزینه ها بسیار زیاد است

دو نوع هزینه به طور معمول با داشتن سرمایه گذاری همراه است. اولین مورد به دلیل داشتن هزینه و معامله خود سرمایه گذاری ها است. هنگامی که ما در مورد ETF صحبت می کنیم ، این هزینه را نسبت هزینه نامیده می شود و به عنوان درصدی از مانده سرمایه گذاری شما بیان می شود. هر یک از چهار سیستم عامل فوق این هزینه را دارند و به طور معمول بسیار کم است ، تقریباً 0. 1 ٪. اگر تا به حال نسبت هزینه ای را مشاهده کرده اید که حدود 1 ٪ است ، این بالا و پرچم قرمز در نظر گرفته می شود که این صندوق به طور فعال مدیریت می شود.

نوع دوم هزینه برای اجرای برنامه یا خود سیستم عامل است. برای مرجع ، یک مشاور مالی تنها با هزینه تمام خدمات تقریباً 1 ٪ هزینه دارد.

سه مورد از سیستم عامل میکرو سرمایه گذاری در لیست من در بالا حداقل 1 دلار در هر ماه از نوع دوم شارژ می شود. این به نظر نمی رسد که پول زیادی از نظر مطلق به نظر برسد ، اما تمام دلیل ما در مورد ریزگرداندن ما صحبت می کنیم زیرا مقادیر کمی پول ارزش توجه به آن را دارند. اگر فقط پنج دلار در هر ماه سرمایه گذاری می کنید ، یک دلار در هر ماه هزینه 20 ٪ از نرخ پس انداز شما مبهم است. این نوع هزینه ها تلاش های سرمایه گذاری شما را کاملاً فلج می کند. اگر فقط پنج دلار در ماه سرمایه گذاری می کردید ، تقریباً هر سال پول خود را از دست می دادید ، زیرا بازده متوسط سالانه سهام تقریباً 10 ٪ است.

البته ، شما می توانید با استفاده از WiseBanyan یا یک بستر دیگری که هزینه ای را پرداخت نمی کند (به عنوان مثال ، اگر شما دانشجوی هستید و می توانید هزینه خود را حذف کنید) یا با سرمایه گذاری بیشتر در هر ماه ، این مشکل را کاهش دهید.

3) آنها ممکن است IRA را ارائه ندهند

فقط یکی از سیستم عامل های فوق در حال حاضر گزینه سرمایه گذاری IRA را برای همه کاربران خود ارائه می دهد. در حالی که سرمایه گذاری در خارج از IRA بسیار عالی است ، اگر در حال بازنشستگی با استفاده از IRA هستید بهینه است. به علاوه ، اتاق مشارکت IRA شما هر ساله از بین می رود. اگر برای چند سال از یک بستر میکرو سرمایه گذاری به عنوان ابزاری برای صرفه جویی به اندازه کافی برای باز کردن IRA با مبلغ بیشتر استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که اتاق مشارکت شما با هر سال ناپدید می شود. بهتر است به جای انجام این کار در یک مبلغ در پایان ، به یک IRA کمک کنیم زیرا در سال گذشته از اتاق مشارکت شما استفاده می کند.

4) ممکن است احساس نارضایتی ایجاد کنید

من در اینجا سعی می کنم یک سوزن را نخورید: من می خواهم شما را ترغیب کنم که هر مقدار کمی از پول را که می توانید در حال حاضر سرمایه گذاری کنید ، در حالی که تأکید می کنم برای رسیدن به استقلال مالی یا بازنشستگی روزی 5 دلار در ماه تقریباً به اندازه کافی نرخ سرمایه گذاری طولانی مدت نیستبشر

اگر سرمایه گذاری فقط پنج دلار در هر ماه واقعاً تمام کاری است که اکنون می توانید انجام دهید ، به دنبال آن بروید. اما به خودتان اجازه ندهید که فکر کنید می توانید با تغییر شرایط مالی ، نرخ پس انداز خود را پایین نگه دارید. من می خواهم که شما به محض اینکه بتوانید با حدود دو مرتبه از بزرگی بالا بروید!

انجام کاری بهتر از انجام هیچ کاری نیست ، اما با گذشت زمان باید از انجام کاری به انجام بهترین کار یا کار کافی بروید.

چگونه وقتی پول بیشتری دارید سرمایه گذاری کنید

از هم اکنون ، من فکر نمی کنم که سیستم عامل های ریز سرمایه گذاری با سایر شرکت های کارگزاری و سیستم عامل های سرمایه گذاری که برای باز کردن حساب ها یا نرخ سرمایه گذاری در حال انجام ، به مبلغ زیادی نیاز دارند. خوب است که بسته به اهداف خود ، سرمایه گذاری را با یک بستر ریز سرمایه گذاری شروع کنید ، اما به محض اینکه قادر باشید ، فکر می کنم باید به یک کارگزاری بروید که مجموعه ای از سرمایه گذاری های گسترده تر ، هزینه های پایین تر و IRA را ارائه می دهد. تمام مزایای سیستم عامل های ریزگردها (گذشته از حداقل صفر)-سرمایه گذاری ETF کم هزینه ، توصیه های تخصیص دارایی-را می توان در یک کارگزاری مانند پیشتاز ، وفاداری یا چارلز شواب یافت. بعلاوه ، راه اندازی هایی مانند این سیستم عامل های فنی فین اغلب مدل های تجاری خود را تغییر می دهند یا تاشو می کنند ، بنابراین حتی اگر دوست دارید راه حل خود را در حال حاضر دوست دارید ، ممکن است برای همیشه در این زمینه نباشد.

هنگامی که این سوئیچ را انجام می دهید ، حتما یک استراتژی متنوع ، منفعل و کم هزینه متناسب با اهداف خود انتخاب کنید. و نرخ پس انداز خود را افزایش دهید!

اگر من در موقعیتی بودم که فقط پنج دلار در ماه سرمایه گذاری کنم ، در میان سکوهای ریزگردی که به آنها نگاه کردم ، برای Wisebanyan ثبت نام می کردم. از آنجا که این هزینه پلتفرم را در بالای رتبه بندی هزینه های ETF شارژ نمی کند و IRA را ارائه می دهد ، فکر می کنم بهترین فرصت را به شما می دهد تا شما را برای سرمایه گذاری در دراز مدت آماده کنید. اما شما همچنین باید در نظر بگیرید که از یک مدل Freemium استفاده می کند ، که هنوز در بخش مالی پایدار نشده است.

دوره ایمیل 10،000 کلمه ای رایگان در مورد سرمایه گذاری برای دکتری های زودرس

برای دریافت دوره ایمیل 6 روزه که برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، پست های دکتری و دکترا در اولین مشاغل واقعی خود طراحی شده است ، در لیست پستی ما مشترک شوید.

موفقیت! اکنون برای تأیید اشتراک خود ایمیل خود را بررسی کنید.

این را به اشتراک بگذارید.

تعامل خواننده

پشته

برای محتوای جذاب تر ثبت نام کنید

من 2500 کلمه خود را برای شما "پنج راه برای بهبود امور مالی امروز به عنوان دانشجوی فارغ التحصیل یا پست دکتری" برای شما ارسال خواهم کرد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:50