آیا می توانیم قیمت یک رمزنگاری را تثبیت کنیم

ساخت وبلاگ

Bitcoin-crypto

مانند سهام ، اوراق بهادار ، کالاها و سایر دارایی های تجاری ، ارزهای رمزنگاری شده یک شکل دیجیتالی از پول است. تقاضا قیمت آنها را تعیین می کند یا اینکه تعداد افراد علاقه مند به خرید آنها هستند.

نشانه ای با سیستمی برای کاهش نوسانات قیمت به عنوان stablecoin شناخته می شود. stablecoin ، برخلاف ارزهای رمزپایه تری مانند بیت کوین و اتر ، چهار روش برای کنترل نوسانات آن دارد.

دو مبادله رمزنگاری اول ایالات متحده برای انجام این کار ، جمینی و پاکسوس بودند که نشانه های خود را به یک ارز قابل اطمینان تر مانند دلار متصل می کردند.

منظورت از نوسانات رمزنگاری چیست؟

نوسانات نرخی را که در آن قیمت دارایی با گذشت زمان به سمت بالا یا پایین نوسان می کند ، اندازه گیری می کند. دارایی به عنوان یک سرمایه گذاری ریسک پذیر محسوب می شود و متغیر تر است.

روشهای دیگر برای محاسبه نوسانات شامل استفاده از بتا و انحراف استاندارد است. به طور کلی ، تصور می شود که رمزنگاری از سهام خود بی ثبات تر است.

توصیه می شود فقط در معرض خطر پولی باشید که می توانید در ابتدا از دست بدهید. گزارش های درآمد و پوشش مطبوعاتی مطلوب یا نامطلوب ممکن است نوسانات را افزایش دهد.

به طور معمول ، حجم بسیار کم و نوسانات زیاد با یک مورد دیگر ارتباط دارد (همانطور که در مورد سهام به اصطلاح پنی وجود دارد).

چگونه قیمت رمزنگاری را تثبیت کنیم؟

طبق چندین تحلیل ، 80 ٪ از کل پیشنهادات رمزنگاری جدید جعلی است. آنها ادعا می کنند که به زودی ارزهای موجود در صرافی ها را لیست می کنند ، که منجر به افزایش قابل توجهی در سکه های بدون ارزش و بدون پاداش می شود که در نهایت بی معنی هستند.

با این حال ، در اینجا ما در مورد برخی از تکنیک های واقعی و اثبات شده بحث خواهیم کرد که می توانند قیمت رمزنگاری را تثبیت کنند و با نوسانات بازار آن مبارزه کنیم -

ایجاد IBC

بخش blockchain در حال توسعه و مشارکت جامعه در رنسانس است. عملکرد خاص یا سطح مشخصی از مقیاس پذیری ، که فقط توسط شبکه های ساخته شده برای سفارش قابل ارائه است ، همیشه لازم است. سود ترکیبی زنجیرها با موارد مختلف استفاده می تواند با قابلیت همکاری افزایش یابد.

قابلیت استفاده از Superfluid با استفاده از IBC ، که در نهایت بر روی اسمز در دسترس خواهد بود ، این قابلیت همکاری مشترک را نشان می دهد. IBC فناوری است که ارتباطات بی اعتماد را در میان blockchain های نامربوط امکان پذیر می کند.

با این کار ، کاربران آزاد هستند که بدون نیاز به انتخاب بین مشوق های نقدینگی ، به طور فعال در شبکه هایی که مایل به کمک به امنیت هستند ، شرکت کنند.

از آنجا که IBC یک پروتکل بی اعتماد است ، هر یک از طرفین می تواند بدون داشتن ایمان به طرفین انتقال داده ها ، یک رله را اداره کند.

قراردادهای هوشمند مورد استفاده در هر زنجیره و از طریق IBC به IBC/TAO اجازه می دهد تا کار کند. از یک لایه رله بدون مجوز برای انتقال بسته های داده بین زنجیرها استفاده می شود.

یک بسته داده ای که از طریق یک کانال تحویل داده می شود ، تأیید می کند که داده ها از قرارداد هوشمند مشخص شده مرتبط با فرستنده ارسال شده است زیرا هر کانال دارای دو قرارداد هوشمند اختصاصی با یک لینک قرارداد هوشمند در هر انتها است.

با پایدارتر کردن منحنی عرضه

از آنجا که این یک کالای دیجیتالی محدود است ، قیمت Cryptocurrency باید با گذشت زمان در مقایسه با ارزهای غیر فیات فیات افزایش یابد. علاوه بر این ، با وجود داشتن یک کلاه 21 میلیون در تولید خود ، بیت کوین یکی از پرکاربردترین ارزهای رمزپایه است. بنابراین ، پویایی عرضه و تقاضا در حال کار است.

در مقابل ، ChainLink دارای یک کلاه 1 میلیارد سکه است ، در حالی که Litecoin حداکثر 84 میلیون سکه را دارد.

مقدار محدود بیت کوین و عدم وجود یک بانک مرکزی برای تنظیم این منبع با قیمتی که سرمایه گذاران باید تحمل کنند. این دقیقاً همان چیزی است که ادعای حامی آن باعث ارزشمند شدن آن می شود.

بیت کوین های جدید به معدنچیانی که قدرت پردازش خود را برای تأیید معاملات در سراسر شبکه غیرمتمرکز اهدا می کنند ، اهدا می شود. هر معامله موفق اکنون به معدنچیان کمتر از آنچه قبلاً انجام می داد ، پرداخت می کند زیرا میزان این مشوق ها با گذشت زمان کاهش می یابد.

در نتیجه ، هیچ گونه ارتجاعی در تهیه بیت کوین وجود ندارد. نوسانات قیمت لرزه ای به طور معمول راه را برای کشف دقیق قیمت هموار می کند. برای پیگیری تغییر قیمت های ارزهای رمزپایه ، می توانید وب سایت هایی مانند میلیونر بیت کوین را بررسی کنید.

مبارزه با هزینه معدن

در چند ماه گذشته ، قیمت ارزهای رمزپایه بی ثبات بوده است ، اما چند عامل می توانند بر ارزش آنها تأثیر بگذارند. یکی از آنها هزینه معدن است.

معدنچیان Cryptocurrency از رایانه ها برای حل مشکلات پیچیده ریاضی ، تأیید معاملات و ایجاد سکه های جدید استفاده می کنند. متأسفانه ، هرچه این مشکلات دشوارتر به نظر برسند ، برای حل آنها به رایانه های قدرتمندتر نیاز است که به برق بیشتری نیاز دارد.

هزینه برق در سالهای اخیر به دلیل افزایش تقاضا برای منابع انرژی تجدید پذیر به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. و انتظار می رود این روند ادامه یابد زیرا کشورهایی مانند چین و هند اقداماتی را برای کاهش ردپای کربن خود انجام می دهند.

این بدان معناست که معدنچیان باید به منابع انرژی ارزان تر مانند نیروگاه های گاز طبیعی یا نیروگاه های زغال سنگ اعتماد کنند. اما ، متأسفانه ، این بدان معنی است که آنها برای تهیه آن باید تجهیزات گران تری مانند پانل های خورشیدی یا آسیاب های بادی دریافت کنند.

علاوه بر این ، معدنچیان مجبورند پول بیشتری برای خرید تراشه های رایانه ای سریعتر سرمایه گذاری کنند. این می تواند به عملکرد آنها در طی دوره های طولانی در مقایسه با مدل های قدیمی تر که فقط برای دوره های کوتاه در زمان بحران ساخته شده اند ، مانند کریسمس ، مانند کریسمس که همه می خواهند هدایای خود را تحویل دهند ، کمک کنند.

نظرات بیان شده در این مقاله از نویسندگان است و لزوماً منعکس کننده نظرات یا سیاست های بررسی مالی جهانی نیست.< Pan> این بدان معنی است که معدنچیان باید به منابع انرژی ارزان تر مانند گاز طبیعی یا نیروگاه های زغال سنگ اعتماد کنند. اما ، متأسفانه ، این بدان معنی است که آنها برای تهیه آن باید تجهیزات گران تری مانند پانل های خورشیدی یا آسیاب های بادی دریافت کنند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:52