درآمد بلوک از دست دادن درآمد بیت کوین از دست رفته است

ساخت وبلاگ

شرکت مادر Square انتظارات تحلیلگران را در مورد درآمد و درآمد از دست داد.

بلوک روز پنجشنبه درآمد سه ماهه اول را گزارش کرد.

بلوک درآمد و انتظارات درآمدی را که بخشی از آن با افت درآمد بیت کوین در میان روند نزولی عمومی در بازار cryptocurrency هدایت می شود ، از دست داد.

سهام پس از ساعت 5 ٪ افزایش یافت و جلسه منظم 10. 5 ٪ در طی یک بازار وسیع تر بازار در وال استریت کاهش یافت.

درآمدها در مقایسه با انتظارات تحلیلگران از 20 سنت در هر سهم ، 18 سنت در هر سهم به دست آمد. درآمد 3. 96 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال گذشته 22 درصد کاهش یافته است.

درآمد بیت کوین بلوک در سه ماهه اول سال 2022 1. 73 میلیارد دلار بود که نسبت به سه ماهه سال گذشته 51 ٪ کاهش داشت. سود ناخالص بیت کوین 43 میلیون دلار بود - حدود 3 ٪ از درآمد بیت کوین. جک دورسی شرکت را به شدت به سمت بیت کوین به عنوان یک تجارت سوق داده است.

Square ، واحد فروشنده بازرگان ، 661 میلیون دلار سود ناخالص داشت که نسبت به سال گذشته 41 درصد رشد داشته است ، در حالی که برنامه Cash 624 میلیون دلار سود ناخالص داشته است و 26 ٪ رشد داشته است.

یک نقطه روشن: درآمد اشتراک ، که نیاز شرکت به تکیه بر حجم معامله را به تنهایی کاهش می دهد. درآمد اشتراک مربع در سه ماهه اول سال 2022 231 میلیون دلار بود ، به استثنای درآمد بخشش وام PPP ، از 112 میلیون دلار در سال گذشته. علاوه بر این ، این شرکت 54 میلیون دلار درآمد اشتراک پس از پرداخت برای مربع رزرو کرده است. برنامه نقدی 622 میلیون دلار درآمد اشتراک و خدمات ایجاد کرد که نسبت به سال گذشته 43 درصد افزایش داشته است.

Tomio Geron (tomiogeron) گزارشگر مستقر در سانفرانسیسکو است که FinTech را پوشش می دهد. وی پیش از این گزارشگر و سردبیر در وال استریت ژورنال بود و سرمایه گذاری و استارتاپ ها را پوشش می داد. او همچنین به عنوان نویسنده کارکنان در فوربس که رسانه های اجتماعی و سرمایه گذاری را پوشش می داد ، و لیست MIDAS از سرمایه گذاران برتر فناوری را ویرایش کرد. وی را می توان در [email protected] یا [email protected] به دست آورد.

رکود شگفت آور بازی موبایل در حال کاهش بازار بازی است

شرکت تحقیقات بازار Newzoo اکنون در یک چشم انداز اصلاح شده برای بازار بازی های جهانی 2022 می گوید ، درآمد بازی های موبایل برای اولین بار در تاریخ امسال کاهش می یابد. در حالی که انتظار می رود کل صنعت بازی با 4. 3 ٪ قرارداد داشته باشد - اولین بار از زمان شروع Newzoo در سال 2007 ، این شرکت پیش بینی کاهش 6. 4 ٪ در هزینه های بازی موبایل در بالای کاهش 4. 2 ٪ در هزینه های بازی کنسول است.

در ماه مه ، نیوزو یک سال رشد را برای صنعت بازی پیش بینی می کرد ، با توجه به اینکه چشم انداز خود بیش از 200 میلیارد دلار در صنعت بازی های جهانی به لطف افزایش نزدیک به 6 ٪ در بخش بازی های موبایل به 103. 5 میلیارد دلار هزینه می کند. اما تابستان امسال ، همانطور که علائم هشدار دهنده در مورد اثرات تورم و رکود شدید در بازار تبلیغات دیجیتال پدیدار شد ، تحلیلگران و محققان بازار شروع به پیش بینی کاهش بی سابقه ای برای صنعت بازی کردند ، که در سالهای 2020 و 2021 به دلیل بیش از حد با نرخ حیرت انگیز رشد کردصرف هزینه و زمان صرف بازی های ویدیویی. به طور خاص ، بازی های موبایل برای اولین بار در نیمه اول سال کاهش یافت.

بازی های موبایل به طور معمول ضررهای موجود در کنسول و بازی های رایانه شخصی را جبران کرده و سالهاست که بزرگترین و سریعترین بخش در صنعت بوده است. اما کاهش امسال نشانگر رکود شگفت آور برای موبایل است. هفته گذشته دنیس یت را رهبری می کند ، گفت: "هزینه بازی موبایل در ایالات متحده همچنان در حال کاهش است زیرا مصرف کنندگان با عدم قطعیت اقتصادی و یک حالت عادی پس از برداشت ، رقابت می کنند.""در حالی که هنوز یک فرصت مناسب و معقول در سال جاری وجود دارد که درآمد بازی های موبایل ایالات متحده از 2021 از سطح 2021 فراتر می رود ، بدتر شدن سرسخت ها به طور محکم مکالمه را از این سوال دور کرده اند."

تلاقی عوامل برای توسعه دهندگان بازی ، زمان خاصی را برای توسعه دهندگان بازی ایجاد کرده است ، و نه فقط موبایل. برای مثال ، مصرف کنندگان به دلیل افزایش تورم قیمت کالاهای روزمره ، کمتر برای بازی هزینه می کنند. تعدادی از کنسول های پرفروش و بازی های رایانه ای نیز امسال از تأخیرهای خود رنج می برند و بازده رشد را در سال 2023 ایجاد می کنند.

"برخی از محرک های این کاهش شامل بازگشت هزینه های تجربی ، قیمت های بالاتر در دسته های هزینه های روزمره مانند غذا و سوخت ، تأمین نامشخص سخت افزار کنسول بازی های ویدیویی و لوازم جانبی خاص مانند گیم پد و یک صفحه نمایش سبک تر از بازی ها است. در میان دیگران ، "Mat Piscatella ، مدیر بازی NPD توضیح داد که در ماه ژوئیه ، هنگامی که NPD 8. 7 ٪ کاهش در بازار بازی ایالات متحده را پیش بینی کرد.

علاوه بر این ، بازار تبلیغات دیجیتالی که بسیاری از بازی های موبایل به درآمد آن متکی هستند ، سال سختی نیز دارند ، تا حدودی به دلیل تغییرات حریم خصوصی iOS اپل ، ردیابی اثربخشی تبلیغات نصب را که از طریق آن بسیاری از توسعه دهندگان تلفن همراه هر دو کاربران جدید را به دست می آورند ، دشوارتر کرده است. و همچنین از سایر سازندگان برنامه درآمد کسب کنید.(بسیاری از بازی های موبایل به بازیکنان این امکان را می دهند تا با تماشای تبلیغاتی که باعث می شود بازی های رقیب نصب کنند ، ارز دیجیتالی کسب کنند.)

تبلیغ کنندگان نیز صرفاً هزینه کمتری می کنند. جان ریکیتیلو ، مدیرعامل وحدت گفت: "زمان بندی در اینجا واضح است: کاهش نرخ بهره و افزایش نرخ بهره و بازجویی از رکود در همه جای مطبوعات بود."این حس که به دست می آوریم ، به وضوح یکی از احتیاط ها و اطمینان برای تعهد به هزینه های کمپین تهاجمی است. "وحدت ، موتور بازی انتخابی برای توسعه دهندگان تلفن همراه ، همچنین یک تجارت تبلیغات دیجیتال را اداره می کند. برخی از ناشران اصلی مانند صاحب Zynga Take-Two Interactive نیزبا استناد به موبایل هنگام پایین آمدن چشم انداز سالانه در هفته های اخیر.

Newzoo در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: "2022 یک سال اصلاحی پس از دو سال رشد سوخت در قفل است ، اما چشم انداز بلند مدت ما برای بازار بازی ها مثبت است". هزینه های جهانی تا سال 2025.

این شرکت گفت: "اگرچه این ممکن است به عنوان یک بازپرداخت برای بازار بازی ها به نظر برسد ، ما توجه می کنیم که مبلغ درآمد حاصل از سال 2020 تا 2022 تقریباً 43 میلیارد دلار بالاتر از آنچه که در ابتدا پیش بینی شده پیش از این پیش بینی می کنیم ، است."

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:04