هزینه SEC چیست؟تعریف ، نرخ ، نحوه کار و مثال

ساخت وبلاگ

آدام هیز ، دکتری ، CFA ، یک نویسنده مالی با 15+ سال تجربه وال استریت به عنوان یک معامله گر مشتقات است. علاوه بر تخصص گسترده تجارت مشتق ، آدم متخصص اقتصاد و امور مالی رفتاری است. آدم کارشناسی ارشد خود را در اقتصاد از مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی و دکتری خود دریافت کرد. از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون در جامعه شناسی. او یک منشور CFA و همچنین مجوزهای FINRA سری 7 ، 55 و 63 است. وی در حال حاضر تحقیق و آموزش جامعه شناسی اقتصادی و مطالعات اجتماعی امور مالی در دانشگاه عبری در اورشلیم است.

کیتلین کلارک یک وکیل دادگستری تجاری است که دارای مجوزهای مختلف ایالتی و فدرال است. خانم کلارک نماینده شرکتهای مهم نفت و گاز ، زنجیرهای هتل و تفرجگاه ، خرده فروشان ، بیمه گذاران ، شرکت های Fortune 500 و شرکت های حمل و نقل در دادگاه های ایالتی و فدرال است. خانم کلارک در مورد ریسک مالی ، رعایت قانون ایالتی و فدرال و راهنمایی در مورد امور مربوط به صلاحیت مرزی ، به شرکتها مشاوره می دهد.

دایان کاستاگلیولا یک محقق ، کتابدار ، مربی و نویسنده با تجربه است. او مهارت های تحقیق ، سواد اطلاعاتی و نوشتن را به دانشجویان دانشگاه که دارای رشته های تجاری و دارایی هستند ، می آموزد. وی مقالات مالی شخصی و بررسی محصولات را شامل می شود که شامل وام ، خرید خانه و سلب حق اقامه دعوی است.

هزینه SEC چقدر است؟

هزینه SEC یک هزینه اسمی است که به فروش سهام در لیست مبادله ، بالاتر و فراتر از هر کمیسیون کارگزاری مرتبط ، که در نهایت ممکن است توسط سرمایه گذاران جذب شود ، متصل است. هزینه SEC در بخش 31 قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 تعریف شده است و بنابراین اغلب به عنوان بخش 31 هزینه معامله گفته می شود.

از زمان معرفی هزینه و تا سال 2007 ، هزینه SEC 1 ٪ از یک صدمین ارزش دلار سهام فروخته شده بود. پس از سال 2007 ، هزینه کمی به 1 ٪ از یک هشت صدم ارزش دلار سهام فروخته شده افزایش یافت.

غذای اصلی

  • هزینه SEC هزینه کمی است که مبادلات و دلالان دلال باید به خزانه داری ایالات متحده بپردازند تا هزینه های دولت مرتبط با تنظیم بازار سهام را جبران کند.
  • بیشتر هزینه های SEC توسط دلالان دلال شانه شده است ، که به نوبه خود ممکن است هزینه ها را به سمت سرمایه گذاران منتقل کنند.
  • از آنجا که هزینه SEC مقرراتی در بند 31 قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 است ، اغلب به عنوان بخش 31 هزینه معامله گفته می شود.
  • این هزینه براساس حجم سهام معامله شده است و برای فروش سهام اعمال می شود ، اما خرید سهام نیست.

درک هزینه SEC

درآمد حاصل از هزینه SEC از شرکت های کارگزاری جمع آوری می شود و سرانجام به خزانه داری ایالات متحده بازگردانده می شود. صرافی های اوراق بهادار ملی در ایالات متحده نیز باید این هزینه مبتنی بر معامله را بپردازند ، که در مورد آنها ، از حجم اوراق بهادار فروخته شده بر روی سیستم عامل های خود گرفته شده است.

این صرافی ها ممکن است به دلالان دلال نیاز داشته باشند تا بخشی از این هزینه ها را بپردازند. در بسیاری از موارد ، دلالان دلال با این هزینه های اضافه شده ناراحت بودند ، به نوبه خود ، بار مالی را بر روی مشتریان سرمایه گذاری خود عبور می دهند. هزینه SEC سرمایه لازم را برای دولت فراهم می کند تا هزینه های مربوط به تنظیم فروشندگان سهام و بازار سهام را تأمین کند. به طور خاص ، این هزینه برای فروش بیشتر کلاس های سهام و گزینه های مربوط به سهام اعمال می شود اما به هیچ وجه بر خرید سهام تأثیر نمی گذارد.

SEC سالانه با افزایش یا کاهش آن رقم ، هزینه SEC را تنظیم می کند. در موارد نادر ، SEC تنظیمات اواسط سال را انجام می دهد. در هر صورت ، هدف از تنظیمات استاندارد سازی کل هزینه معاملات SEC در یک سال معین است. به عنوان مثال ، اگر حجم معامله مبادله اوراق بهادار افزایش یابد ، SEC نرخ هزینه را کاهش می دهد ، به این دلیل که هر معامله اکنون باید مبلغ کمتری را کمک کند ، تا مبادله به طور جمعی به هدف خود برسد.

برعکس ، اگر حجم معامله کاهش یابد ، در نتیجه هر معامله باید هزینه بالاتری را دریافت کند تا SEC بتواند در همان مبلغ هدف را بدست آورد.

هزینه SEC برای فروش سهام اعمال می شود ، اما اوراق قرضه و سایر ابزارهای بدهی هرگز مشمول این هزینه نیستند.

نمونه ای از تعدیل هزینه

در بهار سال 2018 ، SEC اعلام کرد که نرخ هزینه های قابل استفاده برای بیشتر معاملات اوراق بهادار با 13 دلار در هر میلیون دلار به ارزش معاملات فروش تعیین می شود. این تغییر نشان دهنده کاهش نرخ هزینه برای آن سال است. براساس SEC ، این تعدیل تا حدی ناشی از مبلغ قابل توجهی بالاتر دلار در ماه های قبل برای معاملات واجد شرایط است.

SEC اظهار داشت که در صورت وجود انحراف قابل توجه در تعداد معاملات فروش ، ممکن است کاهش یا افزایش هزینه های بیشتر در آینده رخ دهد.

در اوت سال 2021 اعلام شد که نرخ هزینه برای 2022 با 92. 70 دلار در هر میلیون دلار تعیین می شود.

Investopedia نویسندگان را ملزم به استفاده از منابع اصلی برای حمایت از کار خود می کند. این موارد شامل مقالات سفید ، داده های دولت ، گزارش های اصلی و مصاحبه با کارشناسان صنعت است. ما همچنین در صورت لزوم به تحقیقات اصلی از سایر ناشران معتبر اشاره می کنیم. شما می توانید در مورد استانداردهایی که در تولید محتوای دقیق و بی طرفانه در سیاست تحریریه خود دنبال می کنیم ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده."بخش 31 هزینه معاملات."

پیشنهادهایی که در این جدول ظاهر می شود از مشارکت هایی است که از آن سرمایه گذاری غرامت دریافت می کند. این جبران خسارت ممکن است بر نحوه و مکان های موجود در آن تأثیر بگذارد. Investopedia تمام پیشنهادات موجود در بازار را شامل نمی شود.< Span> Investopedia به نویسندگان نیاز دارد تا از منابع اصلی برای پشتیبانی از کار خود استفاده کنند. این موارد شامل مقالات سفید ، داده های دولت ، گزارش های اصلی و مصاحبه با کارشناسان صنعت است. ما همچنین در صورت لزوم به تحقیقات اصلی از سایر ناشران معتبر اشاره می کنیم. شما می توانید در مورد استانداردهایی که در تولید محتوای دقیق و بی طرفانه در سیاست تحریریه خود دنبال می کنیم ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 22 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:24