پیش بینی قیمت نئو 2022: چه انتظاری دارید؟

ساخت وبلاگ

پیش بینی قیمت نئو 2022: پیش بینی سکه نئو چیست؟تمام آنچه شما باید در یک مکان بدانید - راهنمای پیش بینی قیمت NEO کامل.

آخرین به روز شده: 03 اکتبر 2022

استانداردهای بررسی bitdegree.org

برای اطمینان از بالاترین سطح صحت و اطلاعات به روز ، BitDegree.org با پیروی از دستورالعمل های دقیق تحریریه ، مرتباً حسابرسی و بررسی می شود. قوانین پیوند روشن برای رعایت استانداردهای معتبر مرجع رعایت می شوند.

تمام مطالب موجود در BitDegree.org این معیارها را رعایت می کند:

1. فقط از منابع معتبر مانند انجمن های دانشگاهی یا مجلات برای منابع تحقیق در هنگام ایجاد محتوا استفاده می شود.

2. زمینه واقعی پشت هر موضوع تحت پوشش همیشه باید برای خواننده آشکار شود.

3. اگر اختلاف نظر در پشت یک مطالعه ارجاع وجود دارد ، همیشه باید از خواننده مطلع شود.

اگر فکر می کنید محتوا ، ناقص یا سوال برانگیز است ، با ما تماس بگیرید.

NEO Price Prediction 2022: What to Expect?

امروزه بیش از 4000 ارز رمزنگاری وجود دارد که امروزه وجود دارد و این تعداد همچنان در حال رشد است. کل سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری حدود 988 میلیارد دلار است که بیش از 70 ٪ از آنها تحت سلطه 10 ارز برتر رمزنگاری شده است.

یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در 10 نفر برتر ، سکه نئو است. نئو ، که اغلب از آن به عنوان "اتریوم چینی" یاد می شود ، یکی از مطالب مورد بحث در مورد داستانهای موفقیت در دنیای cryptocurrency بوده است.

اگر به فکر سرمایه گذاری در نئو هستید ، اما مطمئن نیستید که آینده آن چیست ، پس به جای مناسب رسیده اید.

من برخی از پیش بینی برتر قیمت NEO 2022 را با شما به اشتراک می گذارم. اگرچه پیش بینی آینده هرگونه رمزنگاری دشوار است ، اما این ممکن است به شما کمک کند تا تصمیم آگاهانه تری بگیرید.

من همچنین اصول اولیه نئو و روند قیمت تاریخی آن را پوشش خواهم داد تا شما درک خوبی از آنچه این رمزنگاری قادر است داشته باشید.

بنابراین ، تا پایان این راهنما ، شما می دانید که مردم درباره نئو و قیمت هایی که پیش بینی می کنند چه می گویند.

قبل از اینکه وارد آن شویم ، مهم است که توجه داشته باشید که همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری با یک مشاور مالی مشورت کنید.

به هر حال ، بیایید با یادگیری بیشتر در مورد NEO شروع کنیم!

آیا می خواهید با رمزنگاری باهوش تر و ثروتمندتر شوید؟

مشترک شدن - ما هر هفته فیلم های جدید توضیح دهنده Crypto را منتشر می کنیم!

نحوه خرید Crypto با خیال راحت با کارت اعتباری (انیمیشن)

How to Buy Crypto SAFELY With a Credit Card (Animated)

اشتراک در

فهرست مطالب

نئو چیست؟

نئو ، که در ابتدا "Antshares" نامیده می شد ، در سال 2014 توسط دا هنگفی تأسیس شد. در حقیقت ، در ژوئن سال 2017 بود که نئو از آنتشارا به نئو بازگردد.

آخرین کوپن دوتایی یافت:

600 دلار پاداش خوش آمدید

فروش تعطیلات Binance

اکنون می توانید برای انجام کارهای ساده در این فروش تعطیلات Binance ، 600 دلار جایزه استقبال از Binance دریافت کنید. پیوند را دنبال کنید در حالی که پیشنهاد هنوز معتبر است!

600 دلار پاداش خوش آمدید

فروش تعطیلات Binance

اکنون می توانید برای انجام کارهای ساده در این فروش تعطیلات Binance ، 600 دلار جایزه استقبال از Binance دریافت کنید. پیوند را دنبال کنید در حالی که پیشنهاد هنوز معتبر است!

تخفیف شما فعال می شود!

600 دلار پاداش خوش آمدید

فروش تعطیلات Binance

اکنون می توانید برای انجام کارهای ساده در این فروش تعطیلات Binance ، 600 دلار جایزه استقبال از Binance دریافت کنید. پیوند را دنبال کنید در حالی که پیشنهاد هنوز معتبر است!

تخفیف شما فعال می شود!

نئو اولین سکه دیجیتال چین بود و رقیب مستقیم اتریوم است. مانند اتریوم ، سکه نئو بسیار بیشتر از یک ارز دیجیتال است و این عامل تأثیر قابل توجهی در پیش بینی قیمت NEO دارد.

NEO اساساً یک بستر مبتنی بر blockchain است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز ایجاد کنند. قراردادهای هوشمند چیز بزرگ بعدی است و می تواند در بسیاری از شرایط و مشاغل زندگی واقعی اعمال شود.

اتریوم خالق اصلی این قراردادهای هوشمند بود و به همین دلیل است که اغلب از نئو به عنوان "اتریوم چینی" یاد می شود.

توجه: قراردادهای هوشمند قراردادهایی هستند که برای اجرای خود در شرایط خاص-از پیش تنظیم شده ، برای اجرای خود سخت می شوند. بنابراین ، نیازی به درگیری شخص ثالث نیست.

در مورد بیت کوین ، نئو با آن بسیار متفاوت است. این امر به این دلیل است که تنها هدف بیت کوین استفاده از ارز دیجیتال است و جاه طلبی برای تبدیل شدن به جایگزینی برای ارز فیات مانند USD ، CAD ، GBP و غیره است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، نئو علاوه بر اینکه ارز دیجیتالی است ، موارد استفاده بیشتری نیز دارد.

برخی از ویژگی های اصلی NEO عبارتند از:

 • برخلاف بسیاری از ارزهای رمزنگاری ، سکه نئو را نمی توان تقسیم کرد. بنابراین ، شما نمی توانید مانند 0. 5 NEO یا 0. 11 NEO انتقال دهید. NEO را می توان مشابه سهام هر شرکتی در نظر گرفت ، که نمی تواند تقسیم شود.
 • یک رمزنگاری دوم وجود دارد که می تواند توسط جامعه نئو - گاز استفاده شود. با نگه داشتن سکه نئو در کیف پول خود ، گاز می گیرید که می تواند برای انجام معاملات در blockchain Neo استفاده شود.

از آنجا که گاز تا 0. 00000001 قابل تقسیم است ، از نشانه های گاز می توان برای پرداخت هزینه های معامله ایجاد شده توسط برنامه های کاربردی در شبکه استفاده کرد. دقیقاً مانند نحوه استفاده اتر در شبکه اتریوم ، از گاز در شبکه Neo استفاده می شود.

 • در حالی که Ethereum به برنامه نویسان اجازه می دهد تا فقط به یک زبان کدگذاری کنند - استحکام ، NEO به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند را با استفاده از C ++ ، C#، GO ، Java و سایر زبانهای برنامه نویسی مشترک کدگذاری کنند.

با توجه به اصول اولیه نئو ، بیایید حرکت کنیم تا ببینیم که تاکنون عملکرد آن را چگونه انجام داده است.

تاریخچه سرمایه گذاری نئو

اگر در ژوئیه سال 2017 در NEO سرمایه گذاری کرده اید ، وقتی قیمت آن حدود 6 دلار بود ، سرمایه گذاری 100 دلار شما در ژانویه سال 2018 به حدود 2700 دلار افزایش می یافت. بازده سرمایه گذاری 2600 ٪!

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، نئو در همان زمان شروع به محبوبیت خود کرد و در ژوئن سال 2017 از "antshares" به نئو بازگردانده شد.

NEO Price Prediction Market Cap Chart

کلاه بازار نئو |منبع: CoinmarketCap

آیا نمی دانید دلیل افزایش قیمت NEO چیست؟خوب ، در اینجا دلایل اساسی وجود دارد:

 • NEO نخستین بستر blockchain منبع باز است که در چین ساخته شده است و در کتاب های خوب دولت چین قرار دارد. این امر باعث شده است که نئو محبوب ترین سکه در چین باشد که یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای رمزپایه است.
 • اتریوم بسیار محبوب شد زیرا قول داده بود با ارائه بستری که امکان توسعه برنامه های غیر متمرکز را فراهم می کند ، بیش از بیت کوین ارائه دهد.

نئو همان کار را با اتریوم انجام می دهد اما به روشی بهتر. این همان چیزی است که نئو را در بین سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان و کاربران مورد علاقه قرار می دهد.

در حالی که این عوامل خاص مربوط به نئو هستند ، بسیاری از روند کلی بازار وجود دارد که می تواند در قیمت آن تأثیر بگذارد. بنابراین ، رسیدن به یک پیش بینی دقیق قیمت سکه نئو یک کار بسیار دشوار است ، حتی برای سرمایه گذاران با تجربه تر.

با این حال ، من اکنون قصد دارم پیش بینی برتر قیمت NEO را برای سال 2022 با شما به اشتراک بگذارم. همانطور که می بینید ، نئو در گذشته بسیار خوب عمل کرده است ، بنابراین بیایید ببینیم پیش بینی قیمت NEO چگونه به نظر می رسد.

دوست داشتنی ترین یافته ها

به دنبال اطلاعات عمیق تر در مورد موضوعات مرتبط هستید؟ما مقالات مشابهی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا وقت خود را صرف کنید. نگاهی بیاندازید!

Litecoin Cloud Mining: A Step-by-Step Guide

Litecoin Cloud Mining: یک راهنمای گام به گام

راهنمای معدن Cloud Litecoin: هر آنچه را که باید بدانید برای شروع Cloud Mining Litecoin. این راهنما را بخوانید و Master Litecoin Cloud Mining مانند یک حرفه ای!

How to Invest In Ethereum? Should You Invest In Ethereum?

چگونه می توان در اتریوم سرمایه گذاری کرد؟آیا باید در اتریوم سرمایه گذاری کنید؟

نمی دانید چگونه در اتریوم سرمایه گذاری کنید؟از راهنمای زیر استفاده کنید و به سوالات خود پاسخ دهید!

A Step-by-Step Guide on How to Create NFT Art Efficiently

یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه ایجاد هنر NFT به طور کارآمد

این راهنما را در مورد چگونگی ایجاد آثار هنری NFT دنبال کنید و از امروز فروش NFT های دیجیتالی خود را شروع کنید!

پیش بینی قیمت سکه نئو 2022

بیایید پیش برویم و ببینیم 2022 چه چیزی می تواند برای NEO داشته باشد:

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است؟

پیش بینی قیمت نئو 2022: تجزیه و تحلیل فنی

قبل از ورود به پیش بینی واقعی ، بگذارید ابتدا توضیح دهم که منظور از تجزیه و تحلیل فنی چیست. این یک تکنیک برای پیش بینی قیمت های آینده بر اساس روند قیمت تاریخی و روند حجم معاملات است.

WalletInvestor.com ، وب سایتی که تجزیه و تحلیل فنی را انجام می دهد ، در یک سال پیش بینی قیمت NEO 29. 5 دلار را انجام داده است. می توانید مسیر رشد مورد انتظار نئو را در نمودار زیر مشاهده کنید. طبق این پیش بینی ، اگر امروز 100 دلار سرمایه گذاری کنید ، تقریباً در یک سال تقریباً یکسان خواهد بود.

پیش بینی قیمت NEO 2022: بر اساس فناوری و روند بازار

طبق گفته Smartereumm.com ، پیش بینی قیمت NEO برای سال 2019 355 دلار بود. آنها پیش بینی خود را بر اساس عوامل مثبت مانند:

 • افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی در نئو
 • مزایای فنی ارائه شده توسط بستر نئو نسبت به اتریوم
 • تمرکز نئو بر دیجیتالی شدن دارایی ها نه فقط دیجیتالی شدن ارز

این پیش بینی براساس برخی از مزایای واقعی ارائه شده توسط نئو بود ، اما بسیار خوش بین بود. نئو در چنین مدت کوتاهی به چنین رشد عظیمی دست نیاورد.

بنابراین ، این ایده خوبی خواهد بود که علاوه بر این مورد ، پیش بینی های دیگر را نیز در نظر بگیرید.

پیش بینی قیمت نئو 2022: متخصصان

بسیاری از کارشناسان معتقدند که نئو آینده ای روشن دارد. مارک کالنی ، بنیانگذار مالی اجتماعی (SOFI) ، فکر می کند که NEO به دلیل استفاده ابتکاری خود از فناوری blockchain ، می تواند بیت کوین را جایگزین کند.

برایان ایوانز ، که یک سرمایه گذار مشهور فرشته و انجیلی blockchain است ، همچنین در حمایت از نئو بیرون آمده است.

حرکت بزرگ برای نئو ایجاد یک اقتصاد هوشمند است. این دارایی های دیجیتالی ، قراردادهای هوشمند و یک هویت دیجیتالی است که می تواند برای برنامه های دنیای واقعی مورد استفاده قرار گیرد و در اقتصاد واقعی ادغام شود. چین می تواند (و ممکن است) کاندیدای اولین برنامه و ادغام در دنیای واقعی باشد.

Trader Angel ، Adviser & Blockchain Evangelist ، برایان ایوانز

اینها پیش بینی قیمت سکه نئو بسیار خاص نیستند ، اما آنها نشان می دهند که کارشناسان به آینده نئو اعتقاد دارند.

بنابراین ، این پیش بینی های قیمت سکه نئو برای سال 2022 نشان می دهد که می تواند سال خوبی برای نئو باشد. همانطور که مشاهده می کنید ، عوامل مختلفی وجود دارد که به نفع سکه نئو کار می کنند.

شما همچنین باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در مورد چشم اندازهای بلند مدت NEO ایده بگیرید. بیایید نگاهی به پیش بینی قیمت نئو 2022 بیندازیم ، باید؟

پیش بینی قیمت نئو 2022

قیمت cryptocurrency حتی در کوتاه مدت بسیار غیرقابل پیش بینی است ، بنابراین پیش بینی قیمت آن در دراز مدت حتی دشوارتر است.

با این حال ، من اکنون پیش بینی های برتر قیمت NEO را برای سال 2022 به اشتراک می گذارم.

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است؟

پیش بینی قیمت نئو 2022: تجزیه و تحلیل فنی

بنابراین ، اکنون که می دانید تجزیه و تحلیل فنی چیست ، اجازه دهید نگاهی به پیش بینی قیمت طولانی مدت NEO که توسط Longforecast.com ساخته شده است ، نگاهی بیندازیم. این وب سایت دیگری است که پیش بینی های کوتاه مدت و بلند مدت برای ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد.

طبق گفته Longforecast.com ، قیمت NEO در ماه مه 2022 در محدوده 18. 86-24. 14 دلار خواهد بود و تا دسامبر 2022 تا 23. 98-30. 69 دلار افزایش می یابد.

Ledger Nano X Review

 • از دستگاه تلفن همراه قابل مدیریت است
 • بسیار ایمن
 • از بیش از 1500 ارز رمزنگاری پشتیبانی می کند
 • امنیت برتر
 • پشتیبانی برنامه defi
 • بیش از 5500 دارایی را ذخیره کنید ، به طور همزمان 100 برنامه نصب کنید
 • امنیت درجه یک
 • رابط کاربری صفحه لمسی
 • تنظیم آسان

پیش بینی قیمت NEO 2022: بر اساس فناوری و روند بازار

Cryptoupdates. net پیش بینی کرد که NEO می تواند تا سال 2019 900 دلار یا بیشتر لمس کند ، اما از آنجا که قیمت برای چند سال تقریباً یکسان باقی مانده است ، پیش بینی برای سال 2022 به اندازه روشن نیست - می تواند تا پایان سال به حدود 30 دلار برسد. آنها پیش بینی خود را بر این واقعیت بنا نهاده اند که می توانند چینی ها و بیشتر بازار آسیا را ضبط کنند.

در حالی که به نظر می رسد پیش بینی در سمت بالاتر است ، همه ما دیده ایم که در گذشته چقدر ارزهای رمزنگاری شده بسیار زیاد انجام شده است.

این عادلانه خواهد بود که بگوییم آینده بلند مدت برای سکه نئو امیدوار کننده به نظر می رسد. بنابراین ، آیا نئو سرمایه گذاری خوبی است؟

آیا نئو سرمایه گذاری خوبی است؟

همانطور که دیدیم ، NEO در گذشته بازده سرمایه گذاری زیادی را ارائه داده است. در کنار عملکرد قبلی ، یک عامل مهم که یک رمزنگاری را به موفقیت سوق می دهد ، اصول قوی است و نئو بسیار زیاد است.

ما باید عملکرد NEO را در مورد عواملی مانند فناوری ، تیم ، پذیرش بازار و غیره اندازه گیری کنیم. جنبه های بسیاری از NEO وجود دارد که ممکن است آن را موفق تر کند.

بیایید نگاهی به آنها بیندازیم:

حمایت از دولت چین

چین مخالف ارزهای رمزپایه و پیشنهادات اولیه سکه (ICO) بوده است. اظهارات آنها در مورد برنامه ریزی برای ممنوعیت معدن cryptocurrency منجر به سقوط قیمت بازار شد.

با این حال ، نئو یکی از ارزهای رمزنگاری شده آنهاست و آنها با آن مطلوب رفتار کرده اند. نه تنها این ، بلکه توسط بسیاری از مشاغل اصلی در کشور مانند علی بابا و مایکروسافت چین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اندازه عظیم بازار چین و تأثیر چین بر اقتصاد کلی ، این عامل می تواند باعث افزایش عمده ای برای نئو شود.

مزیت فنی

NEO یک مزیت واضح نسبت به Ethereum دارد - سهولت کدگذاری روی پلتفرم خود. توسعه دهندگان Ethereum برای کدگذاری قراردادهای هوشمند باید استحکام را بیاموزند.

از طرف دیگر ، نئو از زبانهای برنامه نویسی متداول مانند جاوا ، پایتون ، C ++ و غیره پشتیبانی می کند و آن را به گزینه ای بسیار جذاب برای توسعه دهندگان تبدیل می کند.

NEO Price Prediction NEO Supports Python C++ Java

این می تواند یک تغییر دهنده بازی برای NEO باشد زیرا باعث می شود این پلتفرم برای طیف گسترده تری از توسعه دهندگان قابل دسترسی باشد.

اقتصاد هوشمند

بیت کوین با هدف دیجیتالی کردن ارز با استفاده از فناوری blockchain متولد شد. اتریوم با ایجاد قراردادهای هوشمند که می تواند انواع توافق نامه ها را دیجیتالی کند ، نسل بعدی blockchain شد.

نئو همه این کارها را انجام می دهد و خیلی بیشتر. NEO مفهوم اقتصاد هوشمند را در جایی به ارمغان می آورد که هر دارایی واقعی (مانند یک خانه) می تواند دیجیتالی شود.

به عنوان مثال ، اگر خانه خود را اجاره می کنید ، می توانید با مستاجر خود وارد یک قرارداد هوشمند شوید. شما می توانید شرایطی را وارد کنید که در آن یک کلید دیجیتالی خانه فقط در هنگام دریافت اجاره با مستاجر به اشتراک گذاشته شود.

این ایده یک اقتصاد هوشمند واقعاً می تواند آینده باشد و نئو در حال حاضر این مفهوم را رهبری می کند.

NEO Price Prediction Smart Economy

پیشنهادات سکه اولیه (ICO)

من مطمئن هستم که همه شما در مورد موفقیت فوق العاده ICO در سال گذشته شنیده اید. بیشتر ICO هایی که سال گذشته راه اندازی شد ، در شبکه Ethereum راه اندازی شد که Ethereum را بسیار محبوب کرد.

با این حال ، بسیاری از ICO ها برای استفاده از NEO در سال 2018 صف کشیده شدند. بنابراین ، آیا می توان NEO را از موفقیت این ICO ها بهره مند کرد؟

به نظر می رسد که نئو یک سکه قوی است و می تواند مسیری طولانی را طی کند ، و اینها همه عوامل مهمی هستند که می توانند نئو را در مسیر موفقیت سوق دهند.

با این حال ، مواردی نیز وجود دارد که شما باید در مورد آنها نیز مراقب باشید.

بیایید نگاهی بیندازیم که قبل از سرمایه گذاری در NEO باید مراقب آن باشید.

قوانین و مقررات دولتی

حتی اگر NEO در حال حاضر از دولت چین حمایت کند ، ما مطمئن نیستیم که آیا این موضع در آینده تغییر خواهد کرد. چین یک ملت دوستانه رمزنگاری نبوده است و این می تواند به طور مستقیم بر موفقیت نئو تأثیر بگذارد.

این بزرگترین ذینفع حمایت از دولت چین بوده است ، بنابراین اگر تصمیم بگیرند دوباره به ضد کریپتوکورنس بروند ، بدترین ضربه خواهد بود.

بنابراین ، شما باید به اخبار مربوط به حرکات دولت چین توجه داشته باشید.

افزایش رقابت

نئو می تواند از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده که در حال توسعه سیستم عامل های مشابه برای قراردادهای هوشمند هستند ، با رقابت سخت روبرو شود.

در حقیقت ، سکه Cardano (ADA) ، که به عنوان یک پلت فرم blockchain نسل بعدی نیز در نظر گرفته می شود ، از Neo سرمایه گذاری بیشتری در بازار دارد. Cardano دارای کلاه بازار حدود 8. 1 میلیارد دلار است در حالی که نئو دارای کلاه بازار حدود 5. 45 میلیارد دلار است.

NEO Price Prediction Cardano & NEO Coin Market Cap

منبع: CoinmarketCap

سکه های دیگری مانند EOS.io وجود دارد که همچنین رقبای قوی NEO هستند.

برای محافظت از سرمایه گذاری خود در NEO ، باید از این دو عامل پیگیری کنید.

با توجه به همه عوامل ، من فکر می کنم که NEO می تواند گزینه سرمایه گذاری خوبی باشد.

پر روند ترین یافته ها

مجموعه ما از دقیق ترین مقالات ، راهنماها و آموزش های مربوط به تبادل رمزنگاری را مرور کنید. همیشه در تصمیم گیری و تصمیم گیری آگاهانه باشید!

5 Top Crypto Trading Strategies for Beginners and Advanced Traders

5 استراتژی برتر تجارت رمزنگاری برای مبتدیان و معامله گران پیشرفته

برخی از استراتژی های برتر تجارت رمزنگاری را بررسی کنید و یاد بگیرید که از آنها استفاده کنید!

How to Get Crypto Buying Power on Webull in 2023: A Detailed Guide

چگونه می توان در سال 2023 قدرت خرید Crypto را در Webull دریافت کرد: یک راهنمای مفصل

بیاموزید که چگونه قدرت خرید رمزنگاری را در Webull بدست آورید ، و امروز تجارت CryptocUrraces را شروع کنید!

How to Buy Crypto Without KYC: A Guide to CEX and DEX Services

نحوه خرید Crypto بدون KYC: راهنمای خدمات CEX و DEX

اگر به دنبال راه هایی برای خرید رمزنگاری بدون KYC هستید ، ما شما را از طریق اصطلاحات کلیدی ، جوانب مثبت و منفی راهنمایی خواهیم کرد.

سخنان پایانی

همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، پیش بینی آینده هر رمزنگاری هرگز ساده نیست. عناصر زیادی وجود دارد که تعیین می کنند قیمت افزایش می یابد یا کاهش می یابد.

در این راهنما ، من سعی کرده ام بینش را در مورد مهمترین عوامل مرتبط با NEO به شما ارائه دهم. اکنون باید بدانید که یکی از مهمترین عواملی که موفقیت نئو را تعیین می کند ، حمایت از دولت چین است. علاوه بر آن ، NEO همچنین مزایای فناوری بسیاری را نسبت به اتریوم ارائه می دهد.

شما همچنین می دانید که پیش بینی قیمت سکه نئو Neo از سال 2022 چگونه است. من می گویم که برای نئو کاملاً مثبت به نظر می رسد.

با در نظر گرفتن همه این موارد، مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری با یک مشاور مالی صحبت کنید. مهمتر از همه، هرگز بیش از حدی که می توانید از دست بدهید، سرمایه گذاری نکنید. بازار ارزهای دیجیتال هر لحظه ممکن است سقوط کند.

بنابراین، پس از خواندن این راهنما، نظر شما در مورد سکه NEO چیست؟آیا قصد سرمایه گذاری دارید؟خیلی دوست داریم نظرتان را بدانیم!

بازخورد صادقانه خود را بگذارید

نظر واقعی خود را بیان کنید و به هزاران نفر کمک کنید تا بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنند. همه بازخوردها، چه مثبت یا منفی، تا زمانی که صادق باشند پذیرفته می شوند. ما بازخورد مغرضانه یا هرزنامه را منتشر نمی کنیم. بنابراین اگر می خواهید تجربه، نظر یا مشاوره خود را به اشتراک بگذارید - صحنه مال شماست!

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 22 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:37