چگونه می توان در حساب معاملاتی Forex Octafx واریز کرد

ساخت وبلاگ

به منظور شروع تجارت در حساب واقعی فارکس و کسب درآمد ، باید واریز کنید. قبل از سپرده گذاری باید بدانید که Octafx کمیسیون سپرده یا برداشت را پرداخت نمی کند. علاوه بر این ، Octafx هزینه های اعمال شده توسط سیستم های پرداخت را پوشش می دهد. ما همچنین تعداد سپرده ها را در روز محدود نمی کنیم. سپرده با بانکهای محلی طی 1-3 ساعت پردازش می شود ، کارت اعتباری/بدهی و سپرده های کیف پول الکترونیکی فوری هستند.

حداقل واریز حساب PRO در Metatrader 5 500 دلار است. بازرگانان فارکس از اندونزی ، پاکستان ، مالزی ، تایلند و هند می توانند با استفاده از بانکهای محلی خود واریز و پس بگیرند. Octafx از انواع بانکهای محلی که می توانید انتخاب کنید پشتیبانی می کند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای کسانی که نمی توانند از بانک های محلی استفاده کنند ، ما از خدمات پرداخت و کارت های اعتباری مختلف پشتیبانی می کنیم:

چگونه سپرده بانکی ایجاد کنیم

1. وارد شوید."سپرده" را پیدا کنید

Deposit button

2. بین بانکهای محلی موجود را انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، معامله گران اندونزی می توانند بین ماندیری ، BCA ، BNI و BRI انتخاب کنند. به عنوان مثال ، بیایید BCA را انتخاب کنیم. می توانید مبلغ سپرده را از گزینه های ارائه شده انتخاب کنید یا مبلغ مورد نظر خود را پایین بیاورید.

bank account deposit

3. روش سپرده گذاری بانکی مورد نظر را انتخاب کنید

سه روش وجود دارد که می توانید یک سپرده انتقال سیم را که دستگاه خودپرداز ، بانکداری آنلاین و سپرده نقدی در شعبه بانکی است ، تهیه کنید:

اگر واریزی را بصورت آنلاین انجام می دهید ، باید برنامه/وب سایت بانکی آنلاین خود را باز کنید ، سپس با اعتبارنامه داده شده انتقال دهید و تصویری از معامله پردازش شده را تهیه کنید.

bank deposit

اطمینان حاصل کنید که از داده های صحیح در فرآیند سپرده استفاده می کنید. لطفاً مبلغ سپرده را دوبار بررسی کنید ، زیرا باید همان چیزی باشد که شما در درخواست سپرده بیان می کنید. در اینجا می توانید اعتبارنامه هایی را که با آنها همکاری می کنیم مشاهده کنید.

4- پس از انتقال موفقیت آمیز بانکی اطلاع دهید

در مرحله بعدی باید فرم سپرده را پر کنید: مبلغ را تنظیم کنید ، بانک و نوع انتقال را انتخاب کنید ، شماره حساب بانکی و تاریخ پرداخت خود را قرار دهید. اگر شما اثبات پرداخت را بارگذاری کنید (تصویر از بانکداری آنلاین یا لغزش پرداخت) معامله شما را سریعتر پردازش خواهیم کرد.

notify about bank transfer

پس از تأیید درخواست ، تا زمانی که توسط بانک و اداره مالی ما در ساعات کاری آنها (دوشنبه-جمعه 06: 00-15: 00 EET) پردازش شود ، در انتظار آن خواهد بود.

کیف پول الکترونیکی و سپرده کارت اعتباری

همچنین می توانید با کارت اعتباری/بدهی ، بیت کوین یا کیف پول الکترونیکی واریز کنید. چنین سپرده گذاری ها فوراً اعتبار می یابد. مراحل بسیار ساده می باشند:

1) شما باید روش سپرده را انتخاب کنید

skrill deposit

2) مبلغ سپرده را پر کنید

3) سپرده را مضاعف و تأیید کنید

سپس اطلاعات را دوبار بررسی کرده و روی "تأیید" کلیک کنید. پس از تأیید ، شما به صفحه Skrill هدایت خواهید شد. وارد حساب Skrill خود شوید و واریز کنید. پس از پردازش درخواست ، وجوه به حساب معاملاتی شما اعتبار می یابد.

deposit confirmation

4) وارد سیستم پرداخت خود شوید

skrill deposit sign in

5) انتقال

واریز با کارت

لطفاً توجه داشته باشید که طبق خط مشی AML ما ، باید کارت اعتباری/بدهی خود را تأیید کنید زیرا ما نمی توانیم معاملات را از اشخاص ثالث بپذیریم. برای تهیه سپرده باید مبلغ سپرده را وارد کنید ، آن را تأیید کرده و جزئیات کارت اعتباری/بدهی خود را در فرم پر کنید.

card depositcard deposit confirm

سپرده با بیت کوین

همچنین می توانید با بیت کوین واریز کنید. پس از انتخاب "بیت کوین" در لیست روشهای پرداخت ، نرخ ارز فعلی و آدرس کیف پول ما را مشاهده خواهید کرد. سپس باید کیف پول بیت کوین خود را باز کرده و معامله پردازش کنید.

btc bitcoin deposit

آخرین مرحله بارگیری یک بستر تجاری مورد نظر خود است و شما آماده ورود به بازار فارکس هستید! لطفاً برای بارگیری یک نرم افزار ، این لینک ها را دنبال کنید:

ما همچنین به شما توصیه می کنیم بخش آموزش و پرورش ما را در جایی که استراتژی های تجارت فارکس ، آموزش فارکس و کتابچه راهنمای سکو را ارسال می کنیم ، بررسی کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:42