آیا می خواهید در تلفن قدیمی خود پول نقد کنید؟

ساخت وبلاگ

Download on the App Store Get it on Google Play

آیا تلفن های هوشمند یا تبلت های قدیمی در کشو نشسته اند؟اخیراً به روز شده و نیازی به تلفن قدیمی خود ندارید؟دستگاه های قدیمی خود را در Mobile Klinik به پول نقد تبدیل کنید.

دستگاه قدیمی خود را به هر یک از مکان های ما در سراسر کشور بیاورید تا توسط تکنسین های متخصص ما ارزیابی شود. ما از نرم افزار بازار پیشرو خود برای تعیین ارزش واقعی دستگاه شما استفاده خواهیم کرد. ما می توانیم قبل از پاک کردن صحیح دستگاه قدیمی خود ، داده های شما را به یک دستگاه جدید یا USB منتقل کنیم تا از حریم شخصی خود محافظت کنیم. ما یک پاک کننده معتبر را انجام می دهیم تا تمام اطلاعات شخصی شما را از دستگاه خود حذف کنیم تا اطمینان حاصل شود که محتوای محرمانه و داده های شما خصوصی است. سپس ما ارزش کامل آن را در کارت ویزای مناسب و پیش پرداخت می کنیم که می تواند در هر جایی که ویزا پذیرفته شود ، استفاده شود.

هیچ زمان پستی ، دوره انتظار و نیازی به خرید هر چیزی در موبایل Klinik وجود ندارد. این فقط سریع و آسان است!

چرا کانادایی ها به موبایل به کلینیک اعتماد می کنند تا تلفن های خود را بخرند

امنیت

ما یک پاک کننده معتبر را انجام می دهیم تا تمام اطلاعات شخصی شما را از دستگاه خود حذف کنیم تا اطمینان حاصل شود که محتوای محرمانه و داده های شما خصوصی است.

دستگاه های شکسته

کارت هدیه ویزا را برای دستگاه قدیمی خود دریافت کنید تا مانند پول نقد استفاده کنید. اعتبار داخل فروشگاهی نیست و هیچ خریدی لازم نیست.

پرداخت شده

کارت هدیه ویزا را برای دستگاه قدیمی خود دریافت کنید تا مانند پول نقد استفاده کنید. اعتبار داخل فروشگاهی نیست و هیچ خریدی لازم نیست.

محیط

فروش دستگاه های قدیمی موبایل Klinik به آنها کمک می کند تا آنها را از محل های دفن زباله دور نگه دارید.

سوالات متداول

چگونه مقدار دستگاه من تعیین می شود؟

تعدادی از عوامل در تعیین ارزش دستگاه شما از جمله وضعیت دستگاه شما ، هرگونه تعمیر مورد نیاز و همچنین تقاضا برای فروش مجدد برای آن دستگاه ، ظرفیت و رنگ خاص قرار می گیرند. ما به طور مرتب قیمت هایی را که می پردازیم بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین قیمت دستگاه خود را دریافت می کنید.

چه نوع دستگاه هایی را خریداری می کنیم؟

Mobile Klinik هر تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، از جمله همه آیفون ها ، آیپد ها ، LG ، Google ، Huawei و Samsung را ارزیابی و خریداری می کند. حتی اگر شکسته شود. اگر دستگاهی برای خرید قابل قبول تلقی نشود ، ما با خوشحالی دستگاه را می گیریم و به درستی پاک می کنیم و آن را برای شما بازیافت می کنیم و اعتبار 10 دلاری را به شما می دهد.

چه فروشگاه هایی دستگاه هایی را برای فروش من می پذیرند؟

همه فروشگاه های ما تلفن های هوشمند و تبلت های قدیمی شما را خریداری می کنند.

آیا در محل پول نقد دریافت می کنم؟

نه ، شما پول خود را در کارت هدیه ویزای از پیش بارگذاری شده ، در محل دریافت خواهید کرد.

آیا باید شناسایی را نشان دهم؟

بله ، ما برای کلیه دستگاههایی که از مشتریان خریداری می کنیم ، به شناسایی نیاز داریم.

قبل از ورود دستگاه خود باید چه کاری انجام دهم؟

ما توصیه می کنیم از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و خودتان آن را پاک کنید ، و همچنین هرگونه حساب و ویژگی های امنیتی مانند "پیدا کردن آیفون من" را از بین ببرید.

برای دستورالعمل های دستگاه اپل 5 مرحله اول را در اینجا طی کنید.

برای دستورالعمل های دستگاه Android 5 مرحله اول را در اینجا طی کنید.

آیا باید شارژر و کتابچه راهنما را وارد کنم؟

نه ، شما می توانید شارژر خود را نگه دارید و هر ماده ای را که با آن همراه است ، بازیافت کنید.

من در نزدیکی یک مکان موبایل Klinik زندگی نمی کنم. آیا دستگاه ها را از طریق نامه قبول می کنید؟

متأسفانه ، در این زمان ما فقط می توانیم دستگاه های موجود در فروشگاه های خود را بپذیریم.

من باید کارت ویزای پیش پرداخت را برای فروش دستگاه خود مدیریت کنم. از کجا باید این کار را انجام دهم؟

تو میتوانی آن کار را اینجا انجام دهی.

آیا باید قبل از فروش تلفنم ، داده هایم را پاک کنم؟

وقتی تلفن خود را به ما می فروشید ، ما تمام داده های موجود شما را برای شما پاک خواهیم کرد. این اطمینان حاصل می کند که مالک بعدی می تواند بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و ما از بقیه مراقبت خواهیم کرد!

چگونه می توانم از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنم؟

برای آیفون ها ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود از طریق iCloud امن ترین و ساده ترین راه است. برای انجام این کار ، نسخه پشتیبان از iCloud را روشن کنید و به طور خودکار این کار را انجام می دهد. برای تهیه نسخه پشتیبان از محل ، گزینه Back Up Now را انتخاب کنید.

برای Androids ، به سادگی به برنامه Settings بروید و حساب ها را انتخاب کنید و از نسخه پشتیبان تهیه کنید. از آنجا ، می خواهید روی نسخه پشتیبان تهیه کنید و بازیابی کنید.

اگر مطمئن نیستید ، از یکی از نمایندگان خدمات مشتری ما سؤال کنید یا وارد فروشگاه شوید و تکنسین های متخصص ما با خوشحالی به شما کمک می کنند.

قبل از فروش یا معامله تلفن خود چه اقدامات احتیاطی را باید انجام دهم؟

اطمینان حاصل کنید که هر رمز عبور یا شماره کارت اعتباری و بدهی ذخیره شده حذف شده است. دستگاه های خارجی مانند هدفون بلوتوث ، ساعت هوشمند ، بلندگوها و غیره را از بین ببرید.

همچنین ممکن است قبل از فروش یا تجارت دستگاه خود را ضد عفونی کنید. این کار با استفاده از دستمال مرطوب یا اسپری های مبتنی بر الکل ، حاوی 70 ٪ الکل انجام می شود.

چگونه می توانم سیم کارت را حذف کنم؟

حذف سیم کارت یک فرآیند ساده است. ابتدا هر مورد بیرونی را که از تلفن شما محافظت می کند ، حذف کنید. در حالی که هر دستگاه متفاوت است ، به دنبال یک طرح مستطیل شکل در کنار دستگاه خود با یک سوراخ کوچک در داخل باشید. یک ابزار سیم کارت خارج شده را در سوراخ کوچک قرار دهید و باید باز شود. سیم کارت خود را برداشته و شکاف را به جای خود فشار دهید.

مزایای فروش تلفن استفاده شده چیست؟

گذشته از ما که بهترین مبلغ ممکن را در ازای دستگاه خود ارائه می دهیم ، فروش تلفن قدیمی شما برای دنیای اطراف ما مفید است. ما عمیقاً علاقه مند به کاهش تعداد دستگاه هایی هستیم که کاملاً قابل استفاده هستند و فقط به اصلاحات جزئی احتیاج دارند ، که اغلب متاسفانه در نهایت به محل دفن زباله ها می روند. بسیاری از افراد به سادگی تلفن ها و قرص هایی را که در شرایط کاملاً خوبی قرار دارند و تنها چند سال از آن خارج می شوند ، دور می زنند و به این عارضه می افزایند. فروش تلفن شما به ما کمک می کند تا از محیط مراقبت کنید ، و شما از طریق اعتبار در فروشگاه یا از طریق کارت ویزا پیش پرداخت هزینه دریافت می کنید-این یک برد برای همه است!

چرا فروش تلفن من در یک بازار راحت است؟

نه تنها ما سریع ، کارآمد و مودبانه هستیم ، بلکه مکان های مبتنی بر مرکز ما این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید سایر موارد را در طول مسیر مقابله کنید ، همه در یک مکان در بسیاری از موارد! نه تنها این ، بلکه متوقف کردن این امکان را به شما می دهد تا اگر مطمئن شوید که آن را تعمیر کرده یا آن را بفروشید ، دستگاه خود را تشخیص دهید. اگر از سابق خودداری کنید ، ممکن است ما بتوانیم آن را در کمتر از یک ساعت به ترتیب کار کامل بازگردانیم ، بنابراین دریغ نکنید که از بین برود!

phone recyscling phone recyscling

بازیافت مسئول

اگر نتوانیم دستگاه شما را بخریم ، باز هم آن را به درستی پاک می کنیم و با مسئولیت پذیری آن را بازیافت می کنیم. به علاوه ، ما به عنوان یک تشکر از شما برای کمک به محیط زیست ، اعتبار 10 دلاری در فروشگاه را به شما می دهیم.*

ما با مسئولیت پذیری بازیافت می کنیم. ما علاوه بر اینکه دارای مجوز R2 و مباشر صنعت هستند ، با رهبران در بازیافت زباله های الکترونیکی که به استانداردهای دقیق EPRA ، OES و ISO و OHSAS پایبند هستند ، همکاری می کنیم.

*در حالی که ما همیشه خوشحالیم که به شما در بازیافت دستگاه خود کمک می کنیم ، به صورت رایگان ، تعداد 10 دلار اعتبار در فروشگاه صادر شده به یک مشتری به 5 محدود خواهد شد. اعتبار داخل فروشگاه نمی تواند ترکیب شود و باید توسط مشتری استفاده شودکه به آنها صادر شد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:51