6 بهترین راه برای بررسی اعتبار و اعتبار کارگزار حمل و نقل

ساخت وبلاگ

Best Ways to Check Freight Broker Credit and Reputation

مطمئن نیستید که چگونه کارگزار حمل و نقل مناسب را انتخاب کنید؟یا تعجب می کنید که آیا واقعاً نیاز به اجرای یک کارگزار اعتبار کارگزار هنگامی که یک کارگزار باری را پیدا کردید که می خواهید با آن کار کنید؟

به عبارت ساده ، کارگزاری که برای کار با آن انتخاب می کنید می تواند تجربه شما را ایجاد کند یا از بین ببرد. اگرچه کار با کارگزاران حمل و نقل بسیار دشوار است زیرا آنها ترجیح می دهند با حامل هایی که از قبل می شناسند و به آنها اعتماد دارند ، کار کنند ، اما با یک یا چند مورد تثبیت می شود به شما کمک می کند تا کار خود را ساده تر کنید و از پرداخت به موقع اطمینان حاصل کنید.

در این مقاله به بررسی نحوه بررسی نمرات اعتباری کارگزار باری ، اعتبار و کارگزار حمل و نقل ، نحوه مقایسه کارگزاران حمل و نقل و نحوه انتخاب بهترین کارگزار حمل و نقل برای کار می پردازیم.

1. انجام یک اعتبار کارگزار از طریق شخص ثالث

یک چک رسمی اعتبار ، سابقه پرداخت کارگزار را به شما نشان می دهد و به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا کارگزار باری که در نظر دارید با آن کار کنید یک ریسک اعتباری است یا خیر. هنگام بررسی نمره اعتباری یک کارگزار باری ، توجه ویژه ای به این نکته توجه کنید که به طور معمول کارگزار را پرداخت می کند و آیا آنها در پرداخت پیش فرض شده اند. اگرچه بررسی اعتبار چند سال به عقب نشان می دهد ، اما تاریخ اخیر به طور معمول بیشترین اهمیت را دارد. به عنوان مثال ، ممکن است پنج سال پیش متوجه پرداخت های آهسته شوید. اگر تمام پرداخت های اخیر به موقع انجام شود ، ممکن است نشان دهد که کارگزار اخیراً پایدارتر شده است.

اگر با یک شرکت فاکتورسازی حمل و نقل کار می کنید ، آنها معمولاً از این مرحله برای شما مراقبت می کنند. شرکت های فاکتورسازی حتی به شما کمک می کنند تا بدون اینکه خطر غیرضروری را به خود اختصاص دهید ، میزان کار را از هر کارگزار بپذیرید. به عنوان مثال ، ممکن است یاد بگیرید که بهتر است بیش از 50،000 دلار کار را از یک کارگزار بپذیرید اما کشف کنید که دیگری می تواند تا 500000 دلار پرداخت را خوب کند.

2. برای اطمینان از مجوز کارگزار حمل و نقل ، مرجع کارگزار حمل و نقل را بررسی کنید

اختیار کارگزار حمل و نقل، مجوزی است که توسط دولت اعطا می شود و به کارگزاران اجازه می دهد تا تحویل بار بین فرستنده و حامل را تسهیل کنند. اداره ایمنی حمل و نقل موتور فدرال (FMCSA) این اختیار را اعطا می کند. اگر کارگزاران در تجارت بین ایالتی فعالیت می کنند، باید مجوز دریافت کنند. به همین دلیل، پذیرش کار از یک کارگزار بدون مجوز خطرناک است. در عوض، از جستجوی مجوز و بیمه FMCSA (همچنین به عنوان جستجوی مرجع کارگزار FMCSA شناخته می شود) استفاده کنید تا تأیید کنید کارگزاری که می خواهید با آن کار کنید مجوز دارد. داشتن شماره MC کارگزار قبل از جستجو مفید است، اما می توانید با حداقل نام و وضعیت کارگزار شروع به کار کنید.

توجه داشته باشید که جستجو چندین نوع کسب و کار را برمی گرداند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که نوع نهاد و وضعیت عملیاتی نشان می دهد که یک کارگزار فعال است. همچنین شایان ذکر است که می توان یک کارگزار مالک-اپراتور بود. کارگزاران نیز می توانند حامل باشند، اما نمی توانند بار خود را دوبار دلالی کنند.

3. جزئیات بیمه و پیوند را بررسی کنید

کارگزاران دارای مجوز ملزم به داشتن ضمانت نامه 75000 دلاری هستند که به عنوان اوراق قرضه BMC-84 شناخته می شود. به این ترتیب، اگر کارگزار به تعهدات پرداخت خود عمل نکند، حامل پول بدهکار می‌تواند ادعایی علیه اوراق قرضه داشته باشد و همچنان پرداخت شود. سپس کارگزار مسئول بازپرداخت شرکت اوراق قرضه است.

بیمه نیز حیاتی است. نه تنها از نظر قانونی الزامی است، بلکه اگر اتفاق ناگواری در جاده رخ دهد، بیمه آنها نیز اهرمی خواهد شد.

بیمه و پیوند علاوه بر الزام قانون، حرفه ای بودن را نشان می دهد و همچنین به محافظت از شما کمک می کند. هنگام اجرای جستجوی FMCSA به دنبال این جزئیات باشید.

4. گواهینامه ها و آموزش های صنعت کارگزار حمل و نقل را بررسی کنید

در بیشتر موارد، کارگزاران حمل و نقل نیازی به گذراندن آموزش اضافی ندارند. این بدان معناست که هر کسی که بتواند مجوز، بیمه و اوراق قرضه دریافت کند، می تواند کارگزار باشد. دریابید که آیا کارگزاری که می‌خواهید با او کار کنید، ابتکار عمل برای گسترش دانش خود را از طریق گواهی‌نامه‌ها و آموزش‌های اضافی انجام داده است یا خیر.

5. از سایر کامیون داران و باربری ها در مورد شهرت کارگزار حمل و نقل بپرسید

همیشه این یک عمل خوب است که شهرت آنلاین یک کارگزار را بررسی کنید و از او بخواهید تا ببینید که تجربیات شرکت های دیگر با کارگزار مورد نظر چه بوده است. اگر در صنعت حمل و نقل مخاطبی دارید ، توصیه های کلمه دهان را بخواهید. همچنین می توانید برای اطلاعات و بررسی های شرکت به صورت آنلاین جستجو کنید. فراتر از جستجوهای سنتی "کارگزاران حمل و نقل در نزدیکی من" فکر کنید. به عنوان مثال ، تابلوهای بار غالباً دارای پروفایل های کارگزار یا انجمن هایی هستند که در آن افراد در مورد تجربیات شخصی خود با کارگزاران مختلف بحث می کنند. شما ممکن است در سایت های بررسی یا با دفتر بهتر تجارت ، از کارگزاران دیدن کنید. محلی را بررسی کنید و وضعیتی که در آن کارگزار مستقر است.

6. برای اطلاعات از کارگزار حمل و نقل بخواهید

هر زمان که نمی توانید جزئیات ذکر شده در بالا را تأیید کنید ، پایه را با کارگزار لمس کنید و بدانید که می توانید اطلاعات را از کجا دریافت کنید. همچنین ممکن است بخواهید سؤالات مربوط به:

  • چه مدت کارگزار در تجارت بوده است.
  • چه تجربه ای که کارگزار قبل از افتتاح تجارت داشته است.
  • در صورت مراجعه به آنها ، می توانند شما را در تماس قرار دهند.
  • چگونه کارگزار قصد دارد به شما پرداخت کند.

یک کارگزار معتبر حمل و نقل خوشحال خواهد شد که اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد. با این حال ، اگر احساس می کنید در حال بدست آوردن مسیر یا اطلاعاتی که دریافت می کنید اضافه نمی شود ، ممکن است بهتر باشد این فرصت را کنار بگذارید. همکاری با یک کارگزار بدون مجوز یا غیرقابل انکار می تواند شما را بدون پرداخت سخت درآمدی خود و به طور بالقوه قانونی در قبال هر مشکلی که رخ می دهد ، ترک کند.

چک های کارگزار خود را با فاکتورسازی حمل و نقل ساده کنید

شرکت های فاکتورسازی حمل و نقل محبوبیت زیادی پیدا کرده اند زیرا باعث تسریع در پرداخت حامل ها می شوند. به محض تحویل بار ، یک شرکت فاکتورسازی می تواند پرداخت را به شرکت حمل کننده پیش ببرد و منتظر پرداخت از کارگزار باشد. برخی از شرکت های فاکتورسازی حمل و نقل نیز خدماتی مانند کارت سوخت را برای کمک به مشتریان خود نیز در پس انداز پول نقد ارائه می دهند.

از آنجا که کارگزار در نهایت تعادل را پرداخت می کند ، شرکت های فاکتورسازی حمل و نقل می توانند با حامل های هر اندازه - حتی مالک/ اپراتور - همکاری کنند. آنها به دلیل این امر بیشتر نگران اعتبار کارگزار هستند تا سابقه اعتبار شرکت حمل و نقل ، بنابراین آنها چک های اعتباری را نیز در کارگزاران انجام می دهند. این بدان معناست که شرکت هواپیمایی از حمایت بیشتر و پرداخت سریعتر برخوردار است. این انعطاف پذیر تر از کارگزار سریع است زیرا می توانید با هر کارگزار مورد نظر خود نیز کار کنید. در Charter Capital ، ما برنامه های کارت سوخت صرفه جویی در پول را برای مشتریان ، چک های اعتباری رایگان ، شرایط انعطاف پذیر و نرخ رقابتی ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید روی بار خود تمرکز کنید و نه بر تعقیب پرداخت ها. برای کسب اطلاعات بیشتر ، درخواست نقل قول نرخ فاکتورسازی رایگان را درخواست کنید.

بنیانگذار و مدیر اجرایی Charter Capital متخصص در حساب های دریافتنی حسابداری اختصاص داده شده به بودجه سریع و راه حل برای تأمین نیازهای سرمایه در گردش بیشتر مشاغل B2B در صنایع تولیدی و خدماتی ، از جمله اما محدود به مشاغل در حمل و نقل ، پرسنل ، امنیت ، نگهداری، تعمیر ، عمده فروشان ، توزیع ، ساخت ، کار صنعتی و نفت و گاز.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:54