12 موفق ترین معامله گر فارکس در جهان

ساخت وبلاگ

این که آیا یک سرمایه گذار کاملاً جدید برای تجارت فارکس است یا یک شرکت کننده باتجربه ، همه آنها احتمالاً یک آرزوی کلیدی را به اشتراک می گذارند: موفقیت آمیز. یک راه مطمئن برای پیشرفت در بازار فارکس ، یادگیری به عنوان مثال است. معامله گران باید از خود بپرسند ، چه کسی بهترین معامله گر فارکس در جهان است و چگونه آنها موفق شدند اینقدر موفق شوند؟

Top 10

بخش سریع خود را از معامله گران فارکس ما در جهان زیر انتخاب کنید.

12 معامله گران بهترین دستگیر شده در جهان فاش شد:

در دنیای تجارت ، موفق ترین معامله گران فارکس در پشت صحنه کار می کنند ، به دور از کانون توجه ، و سود خود را ایجاد می کنند. برخی از معامله گران فارکس در واقع نسبت به سایرین موفق تر هستند و ما به هر دو فوق العاده موفق و قابل توجه نگاه خواهیم کرد.

جورج سوروس

جورج سوروس یکی از افسانه ترین نام های تجارت فارکس است. سوروس با سود بیش از 1 میلیارد پوند از موقعیت کوتاه در پوند استرلینگ با پیش بینی موفقیت آمیز مجموعه خاصی از شرایط ، شهرت خود را مهر و موم کرد. سوروس به شخصی معروف می شود که بانک انگلیس را شکست. رویدادی که به راحتی می تواند در لیست بزرگترین معاملات فارکس و معامله گران مسئول آنها قرار بگیرد. از سپتامبر 2020 ، ارزش خالص جورج سوروس 10 میلیارد دلار است.

"اگر مجبور شدم مهارتهای عملی خود را خلاصه کنم ، از یک کلمه استفاده می کردم: بقا. و فعالیت یک صندوق پرچین از آموزش من در بقا به کمال استفاده می کند. "- جورج سوروس

استنلی دراکنمیلر

استنلی دراکنمیلر بیش از ده سال همکار جورج سوروس در صندوق کوانتومی بود. Druckenmiller با دستیابی به موفقیت آمیز میلیاردها دلار برای سرمایه Duquesne موفق به ایجاد شهرت محترمانه برای خودش شده است. Druckenmiller با سود سالانه در دو رقمی با Duquesne ، تاریخ الهام بخش در تجارت را ایجاد کرد. Druckenmiller ارزش خالص بیش از 2 میلیارد دلار دارد.

"اگر زودتر در حرفه خود هستید و آنها بین یک مربی بزرگ یا دستمزد بالاتر به شما انتخاب می کنند ، هر بار مربی را انتخاب کنید. حتی نزدیک نیستو حتی در مورد ترک آن مربی فکر نکنید تا زمانی که شما قله های منحنی را یاد نگیرید. "- استنلی دراکنمیلر

بیل لیپشوتز

بیل لیپشوتز به دلیل کسب صدها میلیون دلار سود در بخش FX برادران سالومون شناخته شده است - با وجود تجربه قبلی در بازارهای ارز. Lipschutz یک معامله گر بازار ارز و بنیانگذار و مدیر مدیریت نمونه کارها در مدیریت سرمایه Hathersage است که ارزش خالص آن 8. 3 میلیارد دلار است.

"اگر بیشتر معامله گران یاد می گرفتند 50 درصد از زمان خود را روی دست خود بنشینند ، درآمد بیشتری کسب می کردند."- بیل لیپشوتز

اندرو کیرگر

اندرو کیرگر از دانشکده بازرگانی وارتون فارغ التحصیل شد و پس از مدت کوتاهی در برادران سالومون ، در دهه 80 به بانکداران اعتماد کرد. بسیاری Kreiger را یکی از پرخاشگرترین و شناخته شده ترین معامله گران دوره می دانند. در پی تصادف اکتبر 1987 ، بیشتر بازارها تقریباً 20 ٪ به سمت پایین حرکت می کردند. در این مرحله ، Kreiger دلار نیوزیلند را بسیار ارزشمند تشخیص داد. او با اهرم 400: 1 به ارز کوتاه رفت. که بیش از نقدینگی واقعی ارز است. طی چند ساعت ، این ارز 5 ٪ در برابر دلار آمریکا حرکت کرد و او در پایان 300 میلیون دلار برای شرکت خود درآمد.

"اعتماد به نفس این نیست که من از این تجارت سود می برد. اعتماد به نفس این است که اگر من از این تجارت سود نبریم ، خوب خواهم بود. "- ناشناخته

پل تودور جونز

پل تودور جونز یکی دیگر از معامله گران مشهور است که سقوط بازار اکتبر 1987 را کوتاه کرد. تا به امروز ، وی یکی از ثروتمندترین روز معامله گران با ارزش خالص 4. 5 میلیارد دلار در سال 2018 است. جونز مدرک اقتصاد را از دانشگاه ویرجینیا کسب کرد و کار خود را به عنوان منشی در طبقه تجارت آغاز کرد. وی به عنوان یک معامله گر کالا در NYSE کار کرد و شرکت خود ، شرکت سرمایه گذاری Tudor را تأسیس کرد. در اکتبر 1987 ، او با موفقیت 62 درصد سود کسب کرد و در همان سال 100 میلیون دلار در همان سال برای شرکت خود تولید کرد.

"اگر موقعیت ضرر دارید که شما را ناراحت کننده می کند ، راه حل بسیار ساده است: بیرون بروید ، زیرا همیشه می توانید دوباره وارد شوید. هیچ چیز بهتر از یک شروع تازه نیست."- Paul Tudor Jones

حتی اگر آنها در صدر این لیست قرار نگیرند ، چند معامله گران ارزشمند فارکس وجود دارد که با طوفان بازار مالی را گرفته اند و هنوز بازار مالی را گرفته اند. در اینجا مروری بر 7 معامله گر فارکس دیگر که بدون شک ارزش ذکر آنها را دارند ، آورده شده است.

مایکل مارکوس

مایکل مارکوس یکی از اعضای اصلی است که شرکت شرکت کالاها را تأسیس کرده است. در دوران ریاست جمهوری رونالد ریگان ، مارکوس موقعیت های حدود 300 میلیون دلار در نمرات آلمانی را در اختیار داشت.

ریچارد دنیس

ریچارد دنیس با وام گرفتن 2000 دلار از یک بستگان ، تجارت خود را آغاز کرد. در طی 10 سال در تجارت ، وی موفق شد این سرمایه گذاری اولیه را به 200 میلیون دلار تبدیل کند.

بروس کوونر

بروس کوونر به عنوان راننده تاکسی شروع به کار کرد و بودجه کافی را برای شروع تجارت در بازار ارز پس انداز کرد. سالها بعد ، وی به یکی از ثروتمندترین روز معامله گران روز در جهان تبدیل شد و ارزش خالص آن بیش از 1 میلیارد دلار بود.

آکسل

Axel Merk به طور فعال سرمایه گذاری های Merk را که در سال 1994 ایجاد کرده است ، اداره می کند و اغلب در مورد آخرین تحولات موجود در بازار فارکس اظهار نظر می کند. مرک اصالتاً اهل سوئیس است و کار تجاری خود را در کالج آغاز کرد. در سال 2001 وی تصمیم گرفت تجارت خود را به ایالات متحده منتقل كند ، از آنجا كه "صندوق ارز سخت" را ایجاد كرد كه هدف آن بهره مندی از روندهای بلند مدت فارکس است. وی در طول دوران طولانی مدت خود ، پیش بینی های دقیق چندانی در مورد حرکات آینده بازار انجام داد.

جو لوئیس

لوئیس در بریتانیا متولد شد و پس از فعالیت با موفقیت و بعداً فروش تجارت پدرش ، تصمیم گرفت تا به منظور هدف قرار دادن بازار فارکس به باهاما حرکت کند. جو لوئیس به دلیل دانش عمیق خود در مورد بازار فارکس ، ارزش خالص قابل توجه فارکس و موقعیت وی به عنوان یک سرمایه گذار در پیشرو در املاک و مستغلات ، رستوران و مشاغل تفریحی ، از موفق ترین معامله گران فارکس است که در سطح جهان دنبال می شوند.

مایکل اشتاینهارت

مایکل اشتاینهارت رکورد رشد 24 ٪ مداوم 28 سال در بازارهای جهان را در اختیار دارد. اشتاینهارت در بورس سهام شروع به کار کرد و پس از رشد سرمایه خود استینهاردت شروع به تنوع بخشیدن به نمونه کارها کرد و سرانجام شروع به کار در بازارهای ارزی کرد.

مارتین شوارتز

شوارتز به دلیل برنده شدن در مسابقات سرمایه گذاری ایالات متحده در سال 1984 با تجارت سهام ، فارکس و گزینه ها شناخته شده است. شوارتز یک معامله گر وال استریت بود که با تجارت موفقیت آمیز سهام ، گزینه ها و آینده ثروت خود را به دست آورد. شوارتز همچنین برای گزینه ها و آینده در بورس اوراق بهادار آمریکا معامله کرد و در سال اول خود به عنوان یک معامله گر مستقل 600000 دلار درآمد و در یک دوره دو ساله 1. 2 میلیون دلار به دست آورد.

برای کسانی که از خود می پرسند که چگونه به یک معامله گر موفق فارکس تبدیل شوند ، نگاه کردن به شباهت های همه این معامله گران شروع خوبی است. اکثر معامله گران موفق به غیر از کسب درآمد برای تجارت ، انگیزه ای داشتند. این انگیزه ها به آنها اجازه می دهد تا نظم و عینی بمانند. عواملی که از این معامله گران گرفته می شود عبارتند از:

یک معامله گر منضبط یک معامله گر با اعتماد به نفس است. ثروتمندترین بازرگانان فارکس در جهان در سازماندهی و نظم و انضباط در اهداف و تکنیک های تجاری خود بسیار ماهر بودند. این طرز فکر بسیار مهم است و یک معامله گر در شرایط ایده آل باید صبر داشته باشد ، از تحریک پذیری خودداری کند و یک نگرش سالم را حفظ کند. یک معامله گر منضبط قادر به رشد و یادگیری چگونگی واکنش مناسب به سود و ضرر در هنگام تجارت خواهد بود.

  • یک استراتژی مدیریت ریسک از پیش تعیین شده داشته باشید

معاملات فارکس با سطح ریسک سخت محاسبه می شود. همه معامله گران موفق فارکس در این لیست استراتژی مدیریت ریسک خود را به خوبی توسعه داده بودند.

یکی از عوامل اصلی که موفق ترین بازرگانان فارکس در جهان مشترک هستند اشتیاق آنها به تجارت است. مهم نیست که یک معامله گر سود یا ضرر کند ، اشتیاق آنها باید آنها را متعهد نگه دارد.

  • یک کارگزار معتبر و معتبر فارکس را انتخاب کنید.

کارگزاری فارکس یک نهاد است که معامله گران خرده فروشی فارکس را با بازار فارکس متصل می کند. در اینجا مروری بر 5 کارگزار بزرگ فارکس در جهان آورده شده است.

بازارهای CMC

CMC Markets یک کارگزار گسترش و CFD در کلاس چند دارایی است که توسط سازمان رفتار مالی انگلیس (FCA) تنظیم می شود. مشتریان این توانایی را دارند که بیش از 9،000 ابزار معاملاتی را که شامل شاخص ها ، فارکس ، ارزهای رمزنگاری ، کالاها ، سهام و خزانه داری است ، تجارت کنند ، همه در پلت فرم Metatrader4 یا پلت فرم نسل بعدی اختصاصی ، مبتنی بر وب.

مزایا و معایب

 

طرفدارانمنفی
طیف گسترده ای از پیشنهاداتمشتری های ایالات متحده را قبول نمی کند
تنظیم شده توسط FCA (U. K.)تفاوت بین نسل بعدی و MT4
تأکید بر آموزش و خدمات مشتریCFD بالا برای شاخص های خاص گسترش می یابد
امکانات تحقیق پیشرو استبدون تست پشتی یا قابلیت تجارت خودکار

CMC Markets طیف گسترده ای از ابزارها را برای تجارت در مورد پوشش کلیه کلاسهای دارایی اصلی مانند 300+ ابزار فارکس ، 60+ شاخص ، 15 ارز رمزنگاری ، 90+ کالا ، 30+ خزانه داری و 9000+ سهم و ETF ارائه می دهد.

مزایای تجارت

 

ویژگی های تجارتحساب های ارائه شدهروشهای بودجه
بدون پاداش سپردهCMC Markets Account CFDانتقال سیم
از دست دادنحساب شرکت CMCکارت اعتباری
حساب کاربری سهام CMCکیف های الکترونیکی
حساب شرط بندی گسترش CMC
حساب حرفه ای CMC Markets

پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده ، تلفن و ایمیل 24/5 در دسترس است.

گروه سرمایه لندن

London Capital Group (LCG) معامله گران A را در خانه به نام LCG Trader ارائه می دهد که یک بستر تجاری مبتنی بر وب است که معامله گران را قادر می سازد به 7000+ ابزار در 9 کلاس دارایی موجود مستقیماً از مرورگر وب خود دسترسی پیدا کنند.

مزایا و معایب

 

طرفدارانمنفی
صندوق های مشتری را جدا کنیدVPS را ارائه نمی دهد
در سال 1996 تأسیس شدمحدوده محدود از ابزارها
تنظیم شده توسط اداره رفتار مالی ، CIMA ، CYSECASIC تنظیم نشده است
حداقلواریز از 0 دلار

برای باز کردن یک حساب زنده ، حداقل واریزی لازم نیست. گروه سرمایه لندن (LCG) توسط اداره رفتار مالی تنظیم می شود. London Capital Group بیش از 117 ابزار مختلف را برای تجارت ارائه می دهد ، از جمله بیش از 66 جفت ارز در بستر معاملاتی MT4 فارکس.

 

ویژگی های معاملاتی:حساب های ارائه شده:روشهای بودجه:
اجازه می دهدحساب آزمایشیکارت های اعتباری
مجازات کردنحسابهای کوچکانتقال بانکی
STP را ارائه می دهدحساب استانداردچلیک
سپرده کم دقیقهحساب گسترش صفرپولک
ضرر تضمین شدهحساب ECNنیتولر
محافظت از تعادل منفی را ارائه می دهدحساب اسلامی

پشتیبانی مشتری از طریق تلفن و ایمیل در دسترس است.

بانک ساکسو

Saxo یک کارگزار کلاس چند دارایی در سطح جهانی است که به معامله گران امکان تجارت بیش از 40،000 ابزار را شامل می شود که فارکس ، CFDS ، سهام ، گزینه ها ، ETF ها ، کالاها ، اوراق قرضه ، اوراق قرضه و صندوق های متقابل را از یک حساب واحد در چندین سیستم عامل از جمله می توان به معامله گران داد. خودشان-Saxotradergo و حرفه ای Saxotraderpro.

مزایا و معایب

 

طرفدارانمنفی
صندوق های مشتری را جدا کنیداجازه محافظت نمی کند
در سال 2012 تأسیس شده استمحدوده محدود از ابزارها
تنظیم شده توسط اداره رفتار مالیASIC تنظیم نشده است
حداقلواریز از 6،500 دلار

گروه SAXO در 15 حوزه قضایی از جمله مجوز از اداره رفتار مالی انگلیس (FCA) ، کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) ، آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) و موارد دیگر تنظیم می شود.

مزایای تجارت

 

ویژگی های معاملاتی:حساب های ارائه شده:روشهای بودجه:
اجازه می دهدحساب آزمایشیکارت های اعتباری
STP را ارائه می دهدحسابهای کوچکانتقال بانکی
سپرده کم دقیقهحساب استانداردپولک
حساب ECN

پشتیبانی مشتری در تقریباً 30 زبان مختلف از طریق تلفن ، ایمیل و بخش سؤالات متداول در دسترس است.

XTB یک کارگزار اروپایی است که در سال 2002 تأسیس شد و در 13 کشور جهان دفاتر دارد. XTB توسط اداره رفتار مالی انگلیس (FRN 522157) تنظیم شده است و از سال 2016 در بورس ورشو ذکر شده است.

XTB یک شرکت FinTech است که خدمات مالی را با فناوری نوآورانه ترکیب می کند و دو سیستم عامل را برای انتخاب به مشتریان ارائه می دهد:

مزایا و معایب

 

طرفدارانمنفی
کمترین گسترش FXمشتری های ایالات متحده را قبول نمی کند
تنظیم شده توسط FCA (U. K.)هزینه های گسترش غیر FX زیاد است
محافظت از حساب های مشتری را ارائه می دهدبدون از دست دادن توقف تضمین شده
تأکید بر خدمات مشتریبدون تست پشتی یا قابلیت تجارت خودکار

معامله گران می توانند از 25 CFD Crypto (9 سکه جداگانه یا 16 جفت رمزنگاری) که 7 روز در هفته (از 3 صبح شنبه تا 9 عصر جمعه) در دسترس هستند ، انتخاب کنند. معامله گران می توانند سکه های دیجیتالی را با اهرم 2: 1 و انقضا 365 روزه خریداری یا بفروشند.

مزایای تجارت

 

ویژگی های معاملاتی:حساب های ارائه شده:روشهای بودجه:
اجازه می دهدحساب آزمایشیکارت های اعتباری
مجازات کردنحساب ریزانتقال بانکی
STP را ارائه می دهدحسابهای کوچکپیپ
سپرده کم دقیقهحساب استانداردچلیک
ضرر تضمین شدهحساب اسلامیپولک
محافظت از تعادل منفی را ارائه می دهدنیتولر

XTB از طیف گسترده ای از زبانها از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، چک ، چینی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، اسلوونی ، ترکی ، عربی و روسی پشتیبانی می کند.

گروه IG در سال 1974 تأسیس شد و توسط اداره رفتار مالی (FCA) در ایالات متحده و کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) در استرالیا تنظیم می شود.

مزایا و معایب

 

طرفدارانمنفی
توسط 178،000+ معامله گر استفاده می شودهزینه عدم فعالیت
در سال 1974 تأسیس شدمحدوده محدود از ابزارها
تنظیم شده توسط اداره رفتار مالی و ASIC
حداقلواریز از 250 دلار

کشور اقامتگاه معامله گران تعیین می کند که کدام نوع حساب را می توانند باز کنند. در بیشتر کشورها ، آنها فقط قادر به تجارت فارکس ، CFD و گزینه ها خواهند بود. معامله گران می توانند بین دو سیستم عامل معاملاتی ، پلت فرم تجارت اختصاصی IG یا Metatrader 4 را انتخاب کنند.

مزایای تجارت

 

ویژگی های معاملاتی:حساب های ارائه شده:روشهای بودجه:
اجازه می دهدحساب آزمایشیکارت های اعتباری
مجازات کردنحسابهای کوچکانتقال بانکی
STP را ارائه می دهدحساب استانداردپیپ
سپرده کم دقیقهپولک
ضرر تضمین شده

خدمات مشتری 24/7 از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل در دسترس است.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:55