Bybit Review: یک مرور کلی 2022

ساخت وبلاگ

Bybit یک پلت فرم مبادله رمزنگاری غیر متمرکز پیشرو است که به کاربران امکان می دهد بیت کوین ، اتریوم و بسیاری دیگر از ارزهای رمزنگاری شده را تجارت کنند. این مبادله بیش از 100 ارز رمزنگاری را ارائه می دهد و بیش از 10 میلیون کاربر ثبت نام شده در سراسر جهان دارد.

Bybit که برای تجارت پیشرفته و بصری آنلاین ، مینینگ و تجربه Staking خود مورد علاقه خود قرار گرفته است ، چندین محصول و خدمات دیگر را ارائه می دهد ، از جمله:

 • : یک بستر مدیریت دارایی که به مشتریان کمک می کند تا در دارایی خود بازده کسب کنند: NFT های خرید ، فروش یا تجارت در استاندارد Ethereum ERC-721
 • No KYC Exchange: بستری که برای انجام معاملات به اطلاعات شخصی شما احتیاج ندارد

اگرچه Bybit نسبتاً جدید است ، Exchange اهرم معاملات حاشیه ای را تا 100 برابر ارائه می دهد و یک جایگزین مناسب برای سایر صرافی ها محسوب می شود.

جوانب مثبت و برجسته

 • در دسترس مشتریان در سراسر جهان ، به جز کشورهایی که محدودیت خدمات مانند ایالات متحده ، سنگاپور ، کوبا ، کریمه ، سواستوپول ، ایران ، سوریه ، کره شمالی ، سودان و سرزمین اصلی چین دارند.[1]
 • معاملات اهرم بسیار بالایی را به همراه هزینه معاملات رقابتی ارائه می دهد.
 • صندوق بیمه ای را برای تضمین کاهش ضرر کاربران فراهم می کند.
 • یکی از سه مبادله برتر از نظر بالاترین حجم معاملات.
 • برای کاربران جدید به KYC احتیاج ندارد ، اما انجام این کار به کاربران امکان می دهد مبلغ بالاتری را در یک معامله پس بگیرند.

منفی و خطرات

 • بیبیت محدودیت خدمات در ایالات متحده دارد ، به این معنی که شهروندان ایالات متحده نمی توانند بر روی این سکو تجارت کنند.
 • تعداد جفت های معاملاتی روی سیستم عامل آنها محدود است.
 • هیچ پشتیبانی مشتری مبتنی بر تلفن ، که می تواند برای معامله گران تازه کار ارعاب کننده باشد.
 • در پی تهیه یک بستر امن ، کاربران ممکن است این مسئله را نگران کننده بدانند که بیبیت تنظیم نشده است.

ویژگی های بیبیت

در دسترس (بیشتر) در سراسر جهان: در جزایر ویرجین انگلیس با دفتر مرکزی در سنگاپور ثبت شده است ، BYBIT در کشورهای اصلی مانند ایالات متحده ، آفریقای جنوبی ، ژاپن و استرالیا در دسترس است.

ویژگی های گسترده ای برای معامله گران Crypto: BYBIT سیستم های تجاری هوشمند مانند مکانیسم از دست دادن توقف ، انواع سفارشات چندگانه ، هزینه های پایین تجارت و تجارت با اهرم بسیار بالا را ارائه می دهد.

برنامه و وب سایت موبایل بسیار دارای امتیاز: BYBIT یک وب سایت و برنامه موبایل قوی و خوب طراحی شده را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد با انتخاب گسترده ای از جفت های معاملاتی ، از معاملات راحت و راحت لذت ببرند.

این برنامه در Apple App Store و Google Play با میانگین امتیاز کاربر 3. 9 از 5. 0 در دسترس است.

BYBIT LEARN: BYBIT ابزارهایی را برای افزایش دانش رمزنگاری کاربران از مبتدی تا پیشرفته با کمک راهنماهای و دوره های تجارت رمزنگاری خود ارائه می دهد.

Bybit Ea: BYBIT به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری خود را با APY های رقابتی رشد دهند تا از بازده بالاتر پس از تأیید KYC اطمینان حاصل کنند.

مکانیسم قیمت دوگانه: Bybit یک مکانیسم قیمت دوگانه برای محافظت از معامله گران خود در برابر دستکاری در بازار. بر خلاف سایر مبادلات که از آخرین قیمت معامله شده استفاده می کنند ، Bybit از قیمت مارک یا قیمت شاخص نقطه جهانی به عنوان محرک انحلال استفاده می کند و انگیزه های دیگران را برای دستکاری در بازار کاهش می دهد.

قراردادهای همیشگی: قرارداد همیشگی بیبیت شبیه یک قرارداد آتی سنتی است که تنها تفاوت آن وجود ندارد که تاریخ انقضاء به معامله گران اجازه دهد تا تا زمانی که نیاز دارند ، مواضع خود را حفظ کنند.

بدون خرابی: BYBIT تضمین می کند که عملکرد سیستم همیشه در 99. 99 ٪ و بدون خرابی سرور با زیرساخت های ابری خود وجود ندارد.[2]

قیمت های بی نظیر و هزینه های برداشت

بیبیت از ساختار هزینه ای مقرون به صرفه و دوستدار معامله گر استفاده می کند. آنها برای تجارت دائمی و آتی خود از یک مدل هزینه سازنده سازنده پیروی می کنند. مبلغ هزینه تجارت بستگی به این دارد که سرعت یک سفارش پر می شود. سفارشات بازار ، که با سفارشات نقطه ای متفاوت است ، با بهترین قیمت در بازار خریداری یا فروخته می شوند ، سفارشات Taker در نظر گرفته می شوند. سفارشات محدود با قیمت مشخصی قرار می گیرند و وقتی قیمت بازار یکسان یا بهتر از حد باشد اجرا می شود. بسته به زمان پر شدن ، این موارد می توانند سفارشات سازنده یا Taker در نظر گرفته شوند.[3]

Bybit به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری شده را از کیف پول یا سایر مبادلات خود به حساب Bybit خود بدون هزینه سپرده منتقل کنند. هزینه سپرده گذاری 0 ٪ برای ارز FIAT از BRL ، ARS ، EUR ، GBP وجود دارد و هزینه آن 1. 5 ٪ برای سپرده های FIAT مالش است.

بیبیت هزینه برداشت رمزنگاری را از سکو خود هزینه می کند. حداقل مبلغ برداشت وجود دارد که برای هر رمزنگاری متفاوت است. در اینجا تفکیک ارزهای مهم رمزنگاری و حداقل هزینه برداشت و هزینه برداشت آنها وجود دارد:

ByBit Prices and Withdrawal Fees

لیست کاملی از هزینه های برداشت رمزنگاری را می توان در وب سایت Bybit یافت. [4]

پیش زمینه و تاریخ شرکت

Bybit که در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است ، در مارس 2018 توسط بن ژو پس از ترک XM ، یک شرکت کارگزاری بزرگ Forex و CFD تأسیس شد. بیبیت شامل متخصصان بانکهای سرمایه گذاری ، شرکتهای فنی ، صنعت فارکس و پذیرندگان اولیه blockchain است.

با بیش از 100 قرارداد مشتقات رمزنگاری و بیش از 10 میلیون کاربر ثبت نام شده ، بیبیت در سراسر جهان در دسترس است ، به جز ایالات متحده ، سنگاپور ، کوبا ، کریمه ، سواستوپول ، ایران ، سوریه ، کره شمالی ، سودان و سرزمین اصلی چین.

ابزارهای معامله گر و تجربه تجارت

بیبیت لیست گسترده ای از شرکای ابزار معاملاتی را برای ارتقاء تجربه تجارت کلی ادغام کرده است.

ارائه دهندگان داده ها مانند Coingecko با ردیابی قیمت ، حجم و سرمایه در بازار ، تجزیه و تحلیل اساسی از بازار رمزنگاری را ارائه می دهند ، در حالی که ردیاب های داده مانند Equite.io اجازه می دهند تا یک روش ایمن برای نظارت بر پیشرفت معامله گران و نشان دادن موفقیت خود در سرمایه گذاران فراهم شود. Bybit همچنین از API و ترمینال معاملاتی هوشمند مانند 3Commas برای افزایش قابلیت های معاملاتی ، بهبود قوام و مدیریت نسبت ریسک به پاداش خود استفاده می کند.

چه ارزهای رمزنگاری شده در بیبیت موجود است؟

بیبیت از بیش از 100 دارایی دیجیتال پشتیبانی می کند. کاربران می توانند برخی از دارایی های محبوب و همچنین برخی از سکه های کمتر شناخته شده را خریداری ، بفروشند و تجارت کنند.

برخی از ارزهای رمزنگاری شده و استابلوهای موجود در Bybit عبارتند از:

 • بیت کوین (BTC)
 • اتریوم (ETH)
 • Dogecoin (Doge)
 • سکه USD (USDC)
 • Uniswap (UNI)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • ستاره ای (XLM)

Bybit از XRP پشتیبانی می کند زیرا شرکت خالق آن ، ریپل ، توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) تحت بررسی است.

امنیت: آیا بیبیت ایمن و ایمن است؟

Bybit یک مبادله رمزنگاری قانونی محسوب می شود زیرا آنها هرگز هک نشده اند. Bybit برای اطمینان از امنیت بهینه در پلتفرم خود اقدامات احتیاطی را انجام می دهد. به عنوان مثال ، آنها سیاستی دارند که Cryptocurrency فقط می تواند سه بار در روز پس گرفته شود تا از دسترسی هکرها به حساب مشتری و تخلیه کامل آن جلوگیری شود.

Bybit با نحوه ذخیره Cryptocurrency بسیار مراقب است. هنگامی که کاربران وجوه را در مبادله واریز می کنند ، مستقیماً به یک کیف پول ذخیره سازی سرد ارسال می شود زیرا هک کردن یک کیف پول سرد در مقایسه با یک کیف پول داغ ، که همیشه به اینترنت و شبکه cryptocurrency متصل است ، از نظر ظاهری دشوارتر است.

پشتیبانی مشتری: مخاطبین و نحوه کمک

BYBIT در حال حاضر برای پشتیبانی فوری در وب سایت خود کمک های چت زنده ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند از طریق ایمیل [email protected] به پشتیبانی مشتری برسند و انتظار داشته باشند که طی 24 ساعت پاسخی داشته باشند.

علاوه بر راهنماهای پشتیبانی ارائه شده در مرکز راهنما ، بیبیت همچنین از کانال های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام خود برای پرداختن به سؤالات متداول استفاده می کند.

KYC ، مالیات و IRS جزئیات گزارش

Bybit نیازی به تأیید KYC برای کاربرانی ندارد که به دنبال عقب نشینی کمتر از 2 BTC در روز هستند.[5] با این حال ، دو سطح KYC وجود دارد که هرکدام نیازهای خاص خود را برای کاربرانی که مایل به افزایش حد خروج هستند ، دارند.

 • سطح 1 KYC فردی نیاز به اثبات گذرنامه و "سلفی" دارد که به کاربر اجازه می دهد تا روزانه 50 BTC را برداشت کند.
 • سطح 2 KYC فردی نیاز به اسناد شناسایی قبلی به علاوه تأیید اقامت در قالب صورتهای بانکی یا صورتحساب ابزار دارد و به کاربر امکان می دهد 100 BTC را در روز برداشت کند.

تأیید KYC بسته به مورد فردی ، بین 15 دقیقه تا 48 ساعت طول می کشد.

Bybit با خدمات شخص ثالث مانند Cointracker برای کمک به کاربران خود در محاسبه مالیات در معاملات خود کمک می کند.

برای چه کسی بهترین است

Bybit یکی از بازترین مبادلات رمزنگاری به دلیل سیاست NO-KYC برای معاملات کوچک ، امکان تجارت ناشناس و راه اندازی آسان و ایجاد گزینه عالی برای مبتدیان است. سرمایه گذاران نهادی نیز می توانند به راحتی راحت باشند زیرا این مبادله برای جلوگیری از تشنج های غیرمجاز یا وقفه های غافلگیرانه از سوی مقامات دولتی ، یک راه حل قانونی محکم در دست دارد.

بیبیت در خدمت طیف گسترده ای از علاقه مندان به رمزنگاری است ، زیرا این یکی از سریعترین رشد مشتقات رمزنگاری با معامله گران از سراسر جهان است. کاربران نسبت به دارایی های خود احساس آرامش می کنند زیرا در یک کیف پول سرد HD بسیار امن نگه داشته می شوند.

برخی از گزینه ها و ابزارهای پیشرفته برای تجارت حرفه ای ممکن است مبتدیان را تحت الشعاع قرار دهد. با این حال ، ابزار آموزشی Bybit Lea به کاربران جدید اجازه می دهد تا با ارائه مطالب آموزشی اختصاصی یاد بگیرند. Bybit همچنین به کاربران اجازه می دهد تا یک حساب نمایشی داشته باشند که در آن می توانند بدون از دست دادن دارایی خود ، در پلتفرم حرکت کنند.

Bybit با داشتن رابط وب سایت و برنامه تلفن همراه آسان خود ، گزینه خوبی برای کسانی است که به دنبال یک بستر کاربر پسند هستند.

معامله گران پیشرفته می توانند از برنامه VIP بهره مند شوند ، که یک سفیر VIP اختصاصی را با دسترسی به اولویت به پشتیبانی مشتری پشتیبانی می کند ، هدایای اختصاصی ، نرخ هزینه های تجاری برتر ، دسترسی زودهنگام با یک معرفی 1 بر 1 ، پیاده روی های خصوصی به راه اندازی محصول جدیدو دعوت های اختصاصی به رویدادها و کمپین های ویژه.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:00