برچسب: هنر و علم تحلیل فنی

ساخت وبلاگ

تجزیه و تحلیل فنی ، هرچه بیشتر در مورد موضوع صحبت می کنیم اغلب به نظر می رسد کمتر. سرمایه گذاران از اهمیت این ابزار آگاه هستند و در واقع قبل از تصمیم گیری در رابطه با تجارت ، چه سرمایه گذاری های بلند مدت یا کوتاه مدت ، آن را به کار می برند.

تجزیه و تحلیل فنی ابزاری است که اغلب توسط سرمایه گذاران به کار می رود ، معامله گران برای درک عمیق تر از سرمایه گذاری های خود و همچنین به جستجوی فرصت های سرمایه گذاری کمک می کنند. تجزیه و تحلیل فنی را می توان برای مطالعه ، بررسی و پیش بینی حرکت قیمت ، ارزیابی سهام انجام داد.

بهترین بخش این است که یک سرمایه گذار می تواند تجزیه و تحلیل فنی را در مورد تعدادی از ابزارهای مالی مانند سهام ، ارز ، کالاها ، مشتقات انجام دهد تا عملکرد آنها را پس از بررسی روندهای خود از گذشته پیش بینی کند.

بله ، برخی از دوره های برتر بازار سهام در آنجا وجود دارد ، اما به چند کتاب تجزیه و تحلیل فنی نیز ضرری ندارد.

در این مقاله ، ما 10 کتاب بهترین تجزیه و تحلیل فنی را که مطمئناً برای سرمایه گذاران که قصد یادگیری تجزیه و تحلیل فنی را دارند که می توانند بیشتر از آنها استفاده کنند ، برای پیشی گرفتن از پتانسیل سرمایه گذاری های خود ، نشان می دهد.

1. تجزیه و تحلیل فنی از A تا Z | استیون B. آچلیس

در ابتدا در سال 1995 منتشر شد ، آموزه های مالی موجود در کتاب به زمان مربوط می شود. این کتاب به دو بخش منتقل شده است.

قسمت اول "مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی" است که در آن نویسنده می تواند در زمینه معرفی یادگیرنده به این اصطلاح و جزئیات مختصر در مورد تاریخ خود تلاش کند.

بخش عمده 1 در مورد تمام مباحثی که فرآیند تجزیه و تحلیل فنی مانند نمودارها ، پشتیبانی و مقاومت (सपोरट एंड ेजिस इन हिंदी हिंदी हिंदी) را تشکیل می دهد ، روندها ، میانگین های متحرک ، نوسان سازها ، شاخص های بازار و غیره را مورد بحث قرار می دهد.

این کتاب اطلاعات مفصلی در مورد هر موضوع ارائه می دهد و از طریق مثال های دقیق ، 135 شاخص فنی Intraday قابل توجه را در بر می گیرد.

2. تجزیه و تحلیل فنی برای آدمک ها | باربارا راکفلر

باربارا راکفلر ، بنیانگذار خدمات خزانه داری راکفلر ، در سال 2004 این کتاب بسیار تحسین شده را منتشر کرد.

نویسنده کار خارق العاده ای را برای ساده کردن چنین موضوعی پیچیده انجام می دهد که توسط "آدمک ها" برای یادگیری اصول تجزیه و تحلیل فنی مورد استفاده قرار می گیرد.

این کتاب دقیقاً به 7 قسمت و 19 فصل تقسیم شده است ، با هدف بحث در مورد موضوعات مختلف مربوط به کل فرآیند. این کتاب به یک سرمایه گذار کمک می کند تا یاد بگیرد که چگونه رفتار بازار را رعایت کند ، الگوهای پیدا کند و نوسانات در بازار را تخمین بزند.

3. شروع در تجزیه و تحلیل فنی | جک دی شوگر

این باید کتابی باشد که برای یک معامله گر تازه کار برای یادگیری در مورد مفهوم پیچیده که تحلیل فنی است ، باشد.

جک دی شوگر ، یک معامله گر مشهور این شاهکار را در سال 1999 نوشت و هدف خود را برای مبتدیانی که مایل به تسلط بر جنبه فنی بازی تجارت هستند ، هدف قرار داد.

شروع کار در تجزیه و تحلیل فنی به موضوعاتی مانند الگوهای نمودار ، محدوده معاملات ، روند قیمت ، رویکردهای مختلف هرمی می پردازد.

آنچه این کتاب را در بین زبان آموزان محبوب می کند این واقعیت است که این کتاب مجهز به نمونه های فراوان است ، تصویرهایی که از تجربه نویسنده در دنیای تجارت بالا رفته است.

4. تکنیک های نمودار شمعدان ژاپنی | استیو نیسون

نام آن را نشان می دهد. کتاب تکنیک های نمودار شمعدان ژاپنی که توسط استیو نیسون تألیف شده است ، وظیفه بحث در مورد این تکنیک باستانی را که دو قرن پیش در ژاپن استفاده شده است ، انجام می دهد.

پس از ورود این کتاب در سال 1991 ، این هدف از معرفی این تکنیک به غرب خدمت کرد.

محبوبیت گسترده این کتاب توجه اصلی تکنیک را به حدی که امروزه به محبوب ترین تکنیک های نمودار مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل فنی تبدیل شده است ، به خود جلب کرد.

این کتاب از طریق رسانه تصاویر نشان می دهد که چگونه می توان این تکنیک را در بخش های مختلف ، بخش ها به کار برد.

5- نحوه کسب درآمد در سهام | ویلیام اونیل

این گوهر توسط ویلیام اونیل 32 سال پیش در سال 1988 منتشر شد. عنوان کتاب توسط یک برچسب دنبال می شود که "یک سیستم برنده در اوقات خوب یا بد" می خواند که اساساً همان چیزی است که کتاب در مورد آن است.

این کتاب به معنای واقعی کلمه با کمک به آنها در درک انواع نمودارهای مالی که در نهایت در هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مفید خواهد بود ، یک سرمایه گذار را به یک برنده تبدیل می کند.

با این حال ، بزرگترین راه حل این کتاب ، روش بزرگ "Canslim" است که به سرمایه گذاران کمک می کند تا با استفاده از ترکیبی از تکنیک های مختلف فنی و اساسی ، سهام را با عاقلانه انتخاب کنند.

در صورتی که به دنبال یک دوره هستید ، مقاله ما را در دوره تجزیه و تحلیل اساسی بررسی کنید ، جایی که از سطح مبتدی به یک سطح متخصص راهنمایی می کنید.

6. تجزیه و تحلیل فنی توضیح داده شده | مارتین پینگ

تجزیه و تحلیل فنی توسط مارتین پرینگ یک کار نمونه ای است که به یک تازه کار کمک می کند تا درک موضوعات مربوط به تحلیل فنی را درک کند.

این کتاب که در ابتدا در سال 1980 منتشر شد ، در تمام این سالها از 4 به روزرسانی برخوردار بوده است تا شامل تمام پیشرفت های جدید در این تکنیک باشد.

این کتاب به یک سرمایه گذار کمک می کند تا در مورد شاخص های فردی ، الگوهای قیمت ، نمودارهایی که در پیش بینی عملکرد سهام فردی کمک می کند ، یاد بگیرد.

مهمتر از همه به دست آوردن دانش شاخص های مختلف ، بیشتر به شما ایده بهتری می دهد که از این شاخص ها در ترکیب استفاده می شود.

برای گفتن ، با درک درست می توانید بهترین نشانگر ترکیبی را با RSI انتخاب کنید که سیگنال های تجاری بهتر و تأیید شده را به شما می دهد.

به غیر از بحث در مورد مباحث فوق ، این کتاب همچنین دارای فصل های فردی در مورد "تجزیه و تحلیل فنی بازارهای بین المللی"-برای کمک به سرمایه گذاری های خارجی و "اهمیت احساسات"-است که باعث می شود که چگونه احساسات یک سرمایه گذار از آنها دیکته می کندگزینه های معاملاتی

7. دائر ycl المعارف الگوهای نمودار | توماس بلکوفسکی

کتاب دائر ycl المعارف نمودارهای نمودار به نام آن صادق است و انواع مختلفی از نمودارهای مالی است. کتاب مرجع به طور گسترده تمام الگوهای نمودار مالی را با مثال ، تصاویر مربوط به نحوه عملکرد آنها در زندگی واقعی پوشش می دهد.

این کتاب در سال 2000 منتشر شد و دوباره در سال 2005 تجدید نظر شد.

این کتاب به شکل فعلی خود امروز شامل آمار تازه ، 23 الگوی نمودار جدید است که اطمینان می دهد که یک یادگیرنده به ماده تازه دسترسی پیدا می کند و با تمام پیشرفت های دوران اخیر به خوبی آگاه است.

8. یک راهنمای کامل برای تجزیه و تحلیل قیمت حجم | آنا کوللینگ

"یک راهنمای کامل برای تجزیه و تحلیل قیمت حجم" جوانترین لیست در این لیست است که در سال 2013 منتشر می شود. آنا کوللینگ نویسنده ، کار شگفت انگیزی را برای ارائه چنین پیچیده و مهمترین موضوع تجزیه و تحلیل قیمت حجم انجام داد.

حجم را می توان به عنوان شاخصی از قدرت بازار تصور کرد و می تواند توسط سرمایه گذاران به علت آنها کار کند. این اغلب می تواند برای پیش بینی جهت بازار استفاده شود ، می تواند به سمت بالا یا پایین باشد. نویسنده در مورد هر دو سناریو به طور عمیق در کتاب بحث می کند.

9. هنر و علم تحلیل فنی | آدام گریمز

هنر و علم تحلیل فنی توسط آدام گریمز همه چیزهایی را که ممکن است یک سرمایه گذار برای تبدیل شدن به استاد تحلیل فنی نیاز داشته باشد ، نشان می دهد.

کتاب منتشر شده در سال 2012 با آمار تازه ، داده ها ، الگوهای نمودار که برای یک سرمایه گذار سودمند خواهد بود ، بارگیری شده است.

این کتاب دارای 2 بخش با قسمت اول است که به یک یادگیرنده کمک می کند تا درک عادلانه ای از تجزیه و تحلیل فنی ایجاد کند ، در حالی که بخش دوم بر ساختار بازار متمرکز است.

مورد دوم شامل فصل های اختصاصی در مورد الگوهای معاملاتی ، تجزیه و تحلیل معاملات با تمام آمار است که به تأیید استراتژی هایی که واقعاً در یک وضعیت خاص کار می کنند ، کمک می کند.

این کتاب ، یک پیشگام در موضوع عدم استفاده از ذهنیت یک معامله گر ، از داده های انباشته شده برای درک بهتر روانشناسی معامله گر استفاده خوبی می کند.

10. تجزیه و تحلیل فنی بازارهای مالی | جان مورفی

تجزیه و تحلیل فنی بازارهای مالی "توسط جان مورفی اگرچه در سال 1986 منتشر شد ، اما در سال 1999 به روزرسانی هایی را دریافت کرد تا تمام پیشرفت های جدید فناوری ها ، ابزارهای فنی جدیدتر و شاخص ها را برای پاسخگویی به نیازهای زمان امروز شامل شود.

نویسنده ، با داشتن بیش از 40 سال تجربه به عنوان یک تحلیلگر فنی ، این کتاب را با ملاحظات ویژه ای برای ساختن موضوعات پیچیده تا حد امکان نوشت. زبان آموزانی که می خواهند با دنیای تجزیه و تحلیل فنی آشنا شوند باید این امر را در قفسه های خود به عنوان یک ضرورت داشته باشند.

نتیجه

تجزیه و تحلیل فنی ابزاری مهم است که به سرمایه گذاران در انتخاب سهام که استراتژی سرمایه گذاری آنها را برآورده می کند ، کمک می کند. سرمایه گذاران برای انجام سرمایه گذاری بهتر باید عواملی مانند روند قیمت در مورد سهام منتخب را بیاموزند. همچنین ، اگر به دنبال کتاب استراتژی بازار سهام هستید ، می توانید هر یک از کتابهای ذکر شده را برای مرجع خود انتخاب کنید.

یادگیری از طریق کتاب روش سنتی برای آشنایی با موضوع است ، با این حال ، انتخاب بهترین کتاب های بورس می تواند یک چالش باشد. جدا از یادگیری استراتژی های مناسب ، حفظ خلق و خوی خوب هنگام تجارت نیز مهم است. شما می توانید یک کتاب روانشناسی تجارت خوب را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل کنید که اهداف مالی شما با ذهنیت تجاری شما همگام است.

کتابهای گردآوری شده در این لیست قابل اطمینان ترین و به طور گسترده در بین برادری سرمایه گذار هستند.

در حالی که کتابهایی مانند تجزیه و تحلیل فنی برای Dummies ، تجزیه و تحلیل فنی از A تا Z ، شروع به تجزیه و تحلیل فنی برای معامله گران که تازه در سفر تجاری خود شروع می کنند و هنوز هم در دنیای تجارت در حال یادگیری است ، مناسب تر است.

علاوه بر کتابهای مرجع مانند دائر ycl المعارف الگوهای نمودار ، این لیست همچنین دارای کتاب هایی برای معامله گران است که از قبل ایده ای از موضوع مورد نظر دارند. شمعدان های ژاپنی استیو نیسون کاملاً به تکنیک نمودار ژاپنی شمعدان اختصاص داده شده است.

اما ، یک چیز مطمئناً این است که کتاب های موجود در این لیست یک راه حل مطمئن برای معضل تجزیه و تحلیل فنی هستند.

به هر حال ، ما همچنین در مورد برخی از کتابهای برتر تجزیه و تحلیل اساسی برای مرجع شما یک بررسی شگفت انگیز داریم. در صورت تمایل برای بررسی

در صورتی که دوست داریم برای توضیح بیشتر در مورد یادگیری بازار سهام با شما تماس بگیریم ، فقط اطلاعات تماس خود را در زیر بگذارید:

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:06