6 راه آسان برای همگام بودن با بازار سهام

ساخت وبلاگ

Angie Mohr ، CPA ، CA و CMA ، 18+ سال تجربه به عنوان نویسنده امور مالی آزاد دارد. او نویسنده پول $ Marts و Piggy Banks برای پرداخت چک است.

Peggy James CPA با بیش از 9 سال تجربه در حسابداری و امور مالی ، از جمله محیط های شرکت ، غیرانتفاعی و مالی شخصی است. او اخیراً در دانشگاه دوک مشغول به کار بود و صاحب Peggy James ، CPA ، PLLC ، خدمت به مشاغل کوچک ، افراد غیرانتفاعی ، سولفرونرها ، آزادکار و افراد است.

در محیط امروز ، ما خبرهای 24 ساعته در تلویزیون ، رایانه ها و احتمالاً از همه مهمتر تلفن های هوشمند در دسترس ما هستیم.

نگه داشتن اخبار مهم از همیشه بسیار مهم است ، به خصوص اگر سرمایه گذاری هایی داشته باشید که به راحتی تحت تأثیر اخبار جهان قرار می گیرند. بخش دشوار مرتب سازی بر روی تمام اخبار موجود برای رسیدن به به روزرسانی هایی است که بیشتر از همه برجسته زندگی شما است.

وب سایت های خبری

هزاران وب سایت خبری وجود دارد که می توانید برای آگاهی از آنها دنبال یا مشترک شوید. بسیاری از آنها همچنین دارای مجوزهای رسانه های اجتماعی و خبرنامه هایی هستند که می توانید در آنها مشترک شوید. شما می توانید سایت های خانگی یا سایت های خبری انگلیسی را از سراسر جهان انتخاب کنید.

مهمترین داستانها در ابتدا ذکر شده است. همچنین می توانید سایتهای موجود در لپ تاپ خود را در هر کجا که یک اتصال Wi-Fi و در تلفن هوشمند 4G خود وجود دارد ، بررسی کنید. نمونه هایی از سایت هایی که پوشش خبری 24/7 را ارائه می دهند عبارتند از CNN ، Fox News ، BBC ، New York Times و The Globe و Mail.

بیشتر سایت ها به شما امکان می دهند صفحه خود را شخصی سازی کنید تا ابتدا دسته های مهم را ببینید.

برای اطمینان از دریافت مهمترین اخبار همانطور که اتفاق می افتد ، می توانید از طریق اکثر وب سایت های خبری برای شکستن متون خبری ثبت نام کنید. فقط خبرهایی که بیشترین تأثیر را بر مردم می گذارد ، توضیح داده می شود و این یک تیتر مختصر خواهد بود. اگر این یک خبر خبری است که می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید ، می توانید برای جزئیات بیشتر در وب سایت پیگیری کنید.

خوانندگان RSS

RSS (خلاصه سایت غنی یا سندیکای بسیار ساده) روش دیگری برای سفارشی کردن محتوایی است که در اینترنت می خوانید. بسیاری از سایت های خبری و تحلیلگران مالی فیدهای RSS را برای محتوای خود ارائه می دهند. برای خواندن این موارد ، شما باید یک خواننده مستقل را بارگیری کنید یا از خوانندگان آنلاین مانند Feedly یا Feedbin استفاده کنید.

سایت هایی که فیدهای RSS را ارائه می دهند دارای نماد نارنجی و سفید استاندارد هستند. هنگامی که روی نماد کلیک می کنید ، سایت لینک فید را که در RSS Reader خود قرار می دهید ، برای شما فراهم می کند. بهترین چیز در مورد استفاده از RSS این است که می توانید تمام فیدهای خبری مربوطه ، پست های وبلاگ و سایر محتوای اینترنت خود را در یک صفحه جمع کنید تا عکس فوری از آنچه جدید است از زمان آخرین بررسی به شما ارائه دهید.

غذای اصلی

  • روش های زیادی برای دریافت اخبار فوری مربوط به سرمایه گذاری های شما یا بازارها وجود دارد. اغلب ، بهترین روش ترکیبی از هشدارهای گوشی های هوشمند و بلیط سایت های خبری در صفحه های رایانه و تلویزیون است.
  • اگرچه خبرهای بیشتری از همیشه وجود دارد ، شما مسئول پیروی از رسانه های خبری هستید که به آنها اعتماد دارید. برخی از آنها بی طرفانه تر از سایرین هستند.
  • یک راه فوری برای پیگیری شرکتهای انفرادی ، پیروی از حساب های توییتر خود است ، زیرا این جایی است که آنها اطلاعات فوری را منتشر می کنند و سرمایه گذاران را به روز می کنند.
  • Investopedia یک بستر قوی برای آگاهی شما از بازار و حتی سهام فردی دارد.

هشدارهای گوگل

اگر می خواهید بدون در نظر گرفتن منبع ، تمام اخبار مربوط به یک موضوع خاص را بدست آورید ، می توانید در Google Alerts در Google.com ثبت نام کنید. هر زمان که اینترنت جدیدی در مورد موضوعی که انتخاب می کنید وجود دارد ، Google هشدار ایمیل برای شما ارسال می کند.

شما می توانید ترجیحات خود را برای به روزرسانی به روزرسانی تنظیم کنید و یا در قالب ژورنال روزانه. به عنوان مثال ، اگر می خواهید خشکسالی مداوم در سراسر جهان و تأثیر آن بر قیمت مواد غذایی ادامه دهید ، می توانید در مورد کلمات کلیدی با عنوان "قیمت مواد غذایی خشکسالی" هشدار دهید و با این سه کلمه به روزرسانی می کنیددر آنهمچنین می توانید هشدارهای خود را به انواع خاصی از محتوا مانند تصاویر ، فیلم یا اخبار محدود کنید.

جمع کننده های اخبار

اگر جمع آوری و سفارشی کردن فیدهای خود با استفاده از RSS دلهره آور به نظر می رسد ، می توانید وب سایت های جمع کننده اخبار را بخوانید. سایت هایی مانند Google News و خیابان Sleuth اخبار و داده های مالی را از سراسر وب جمع می کنند و آن را برای شما سازماندهی می کنند. مهمترین فواید این سایت ها این است که می توانید سایت ها و وبلاگ های آنلاین جدیدی را کشف کنید که شاید قبلاً از آنها آگاه نبوده اید.

خبری

چندین وب سایت خبری این امکان را برای شما فراهم می کند که یک برنامه را به رایانه خود بارگیری کنید که در هنگام کار ، یک خبرنامه را در امتداد بالا یا پایین اجرا می کند. اگر یک معامله گر فعال هستید ، این خبر خبری اغلب در صفحات معاملاتی کارگزاری شما ظاهر می شود.

شما می توانید بسیاری از این تیک ها را سفارشی کنید تا فقط انواع خاصی از اخبار مانند اخبار تجاری یا مشهور را شامل شود. این به شما امکان می دهد در حالی که روی چیز دیگری کار می کنید ، عناوین خبری را به طور منفعلانه نظارت کنید. با کلیک بر روی یکی از عناوین Ticker ، شما را برای نسخه کامل مقاله به سایت خبری می رساند. در Investopedia ، می توانید لیست های تماشا خود را برای سهام و ETF هایی که می خواهید دنبال کنید ایجاد کنید و وقتی خبرهایی در مورد شرکتهایی که به آنها اهمیت می دهید ، هشدارهای ایمیل را برای شما ارسال خواهیم کرد.

پادکست ها

اگر ترجیح می دهید اخبار و رویدادهای فعلی خود را به جای خواندن آنها بشنوید یا به عنوان مثال ، اگر رفت و آمد طولانی دارید ، می توانید تلفن هوشمند خود را با به روزرسانی های صوتی اخبار و روندهای سرمایه گذاری بارگیری کنید و به برنامه خود گوش دهید.

پادکست های خبری می توانند شامل تکرار مصاحبه ها ، خبرنامه ها باشند ، یا ممکن است خلاصه روزانه یا هفتگی از رویدادهای اخیر باشد. اینها معمولاً برای سرمایه گذاری های طولانی مدت بهتر هستند ، زیرا تأخیر بین اخبار ، ضبط ، انتشار ، بارگیری و گوش دادن فراتر از زمانی است که برای ایجاد تجارت سریع اختصاص یافته است.(برای خواندن مرتبط ، به "8 برنامه برتر اخبار مالی" مراجعه کنید)

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:18