#TBT: چگونه تجزیه و تحلیل درایور حاشیه موفقیت مشتری را سوق می دهد

ساخت وبلاگ

subscribe to zilliant

از این پست روز پنج شنبه از مه 2020 لذت ببرید. این مقاله محبوب به بررسی چگونگی تجزیه و تحلیل درایور حاشیه Zilliant داستان کامل عملکرد کسب و کار بر اساس دوره های زمانی تعریف شده توسط کاربر ، برش های داده های دانه ای و قابلیت استفاده بر روی کد را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل درایور حاشیه چیست؟

هر رهبر B2B می فهمد که برای اصلاح اهداف مالی از دست رفته یا بهبود عملکرد مالی ، ابتدا باید بفهمید که چه چیزی رانندگی می کند یا درآمد یا حاشیه را از یک دوره به دوره دیگر پایین می آورد. در حالی که روی سطح ، این یک کار به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، جمع آوری اطلاعات مناسب ، عواملی که باعث ایجاد حاشیه و عملکرد درآمد می شوند ، می تواند دشوار باشد و مشخص کنید که در کجا باید تمرکز کنید.

اگر اتفاق می افتد که یک تجارت را با مقدار زیادی از داده های معامله انجام دهید ، وظیفه پردازش این داده ها برای انجام تجزیه و تحلیل بدون ابزار مناسب می تواند غیرممکن به نظر برسد.

به همین دلیل Zilliant بیش از یک دهه قبل تجزیه و تحلیل درایور حاشیه خود را توسعه داد - یک توانایی قوی که به ما امکان می دهد عواملی را که حاشیه ها را هدایت می کنند ، جدا کنیم ، روند را روشن کنیم و توصیه های عملی را برای مشتریان خود ارائه دهیم. پلتفرم ما می تواند مقادیر گسترده ای از داده ها را وارد کرده و آن را در نمودارهای آبشار آسان برای دیسک و دشت و دشت. این خروجی به شرکتها نمای کلی از تغییرات در هر دوره زمانی تعریف شده توسط کاربر می دهد و دقیقاً توضیح می دهد که چه میزان از تغییر حاشیه به دلیل قیمت ، حجم ، هزینه و مخلوط است.

این که آیا شما در حال حاضر مشتری Zilliant هستید یا به تازگی در سفر نرم افزاری قیمت گذاری شروع می کنید ، بینش های قدرتمند حاصل از تجزیه و تحلیل درایور حاشیه ، چاههای عملی از خرد است. این اولین قدم بی ارزش قبل از تصمیم گیری در مورد قیمت گذاری استراتژیک است.

شماره یک مورد که با مشتریان خود صحبت می کنیم ، تجزیه و تحلیل درایور است. "وی گفت: "این تصویر از آنچه در تجارت تغییر کرده است و همچنین چه چیزی باعث تغییر می شود ، نقاشی می کند. اگر قیمت را افزایش دادیم ، آیا حجم خود را از دست دادیم؟چقدر خوب از هزینه ها عبور کردیم؟رشد حاشیه از قیمت چه مقدار حاصل شد؟اینها فقط چند مورد از نقاط ارزشمند داده است که می توانیم به دست آوریم.

تجزیه و تحلیل درایور حاشیه بیش از یک ابزار اطلاعات تجاری است. این داستان کامل عملکرد کسب و کار را بر اساس دوره های زمانی تعریف شده توسط کاربر و برش های داده گرانول مانند محصول ، مشتری یا منطقه می گوید.

به عنوان مثال ، این ابزار به شما می گوید که سال گذشته یک محصول در درآمد و سود رشد می کند ، اما میزان قابل توجهی در حاشیه وجود دارد. چگونه این اتفاق افتاد؟با کلیک (نه کد) ، کاربر می تواند هرگونه داده ای را که قابل مقایسه نیست ، از بین ببرد ، تجارت تکرار واقعی را منزوی کرده و به سرعت به حقیقت برسید. در این حالت ، ممکن است متوجه شوید که در حالی که تیم تدارکات شما در تأمین هزینه های پایین تر موفق بود ، بیشتر این پس انداز را هنگام قیمت گذاری به شما دادید. شاید شما همچنین شاهد تغییر در ترکیب به محصولات حاشیه ای از لحاظ تاریخی باشید. این بینش ارزشمند را می توان با تیم های اجرایی به اشتراک گذاشت و برنامه هایی را می توان برای تغییر تمرکز نمایندگان فروش در فروش محصولات حاشیه بالاتر به کار گرفت.

اکنون بگویید که تجزیه و تحلیل درایور حاشیه را اجرا کرده اید و دریافتید که نمایندگان فروش در یک دفتر شعبه خاص با غلبه بر قیمت ها یا ایجاد استثنائات قیمت ویژه ، حاشیه های شما را به پایین می کشند. این ممکن است نشان دهد که شما یک مسئله مدیریت یا آموزش تغییر دارید ، و اکنون داده هایی را برای پرداختن به آن دارید.

اینها فقط نمونه هایی از چگونگی تجزیه و تحلیل درایور حاشیه ارزش مستقل فوق العاده ای به عنوان یک تشخیص تجاری است ، اما پس از آن یک قدم جلوتر می رود. بینش های تولید شده بسیار عملی است زیرا آنها به وضوح نشان می دهند که قیمت ها نیاز به بهبود یا ناکارآمدی دارند.

مشتریان ما می یابند که تجزیه و تحلیل درایور حاشیه با مدل قیمت گذاری خود یک حلقه بازخورد ایجاد می کند که به طور مداوم عملکرد قیمت بالاتر را هدایت می کند.

تجزیه و تحلیل درایور حاشیه چگونه کار می کند

ابزار تجزیه و تحلیل درایور حاشیه Zilliant داده های معاملاتی خام را برای رسیدن به حقیقت پشت شماره های ایجاد شده توسط تجارت شما می گذارد. این می تواند بر روی هر داده بارگذاری شده در سیستم عامل ما اجرا شود ، که آن را به طور علمی آن را در گزارش های تحلیلی قابل فهم سازماندهی می کند. پس از بارگیری ، کاربران می توانند چندین "برش" را برای مشاهده همان مجموعه تجارت ، مانند برش محصول ، برش مشتری یا برش شعبه ، در هر دوره زمانی سفارشی اجرا کنند.

در یک کتاب کار کلیک-نه کد ، کاربران می توانند به سرعت در نتیجه به دست آورند تا ببینند که درآمد ، کمیت و حاشیه در کجا بالا یا پایین است. چند کلیک می تواند بینش کلیدی را که رانندگان برای تمرکز بر روی آن تمرکز می کنند ، تعیین کند.

ثابت شده است که سریعتر و قادر به دستیابی به بارهای عظیم داده از هر ابزار دیگر Bridge Bridge در بازار است. با گذشت سالها ، ما برای دستیابی به عملکرد بی نظیر ، معماری Microservice Cloud بومی خود را با مؤلفه های بهترین کلاس-مانند Amazon Redshift و Amazon Aurora-تصفیه کرده ایم. مجموعه داده ها را می توان بارگیری کرد ، پیکربندی کرد و گزارش های اصلی را در کمتر از یک روز شروع کرد.

گزارش های آبشار حاصل کاملاً شفاف ، سریع و آسان برای استفاده است. کاربران می توانند به سرعت محوری یا بارگیری کتاب کار را برای تنظیم تنظیمات انجام دهند. سطح پیکربندی برای کاربران عملاً نامحدود است و به آنها امکان می دهد تا در هر زمان معین ، دیدگاه دقیقی از مشاغل مورد نیاز خود بدست آورند.

امتحان شده و درست

هر شرکت B2B می تواند از دانش ارائه شده توسط تجزیه و تحلیل درایور حاشیه بهره مند شود ، خواه از صفحه گسترده یا قدرتمندترین راه حل بهینه سازی علوم داده محور استفاده کند. ما آن را می دانیم زیرا ما این کار را برای مشاغل همه نوارها انجام داده ایم.

در حقیقت ، هر مشتری زینتی بیش از یک دهه از این ابزار استفاده کرده است. برخی از آن به طور مرتب در خانه استفاده می کنند و برخی دیگر توسط مدیر موفقیت مشتری خود چوپان می شوند. این یک پایه اصلی در بررسی های دوره ای تجاری ما است ، جایی که مشتریان به آن اعتماد دارند تا کل تجارت خود را تجزیه و تحلیل کنند و برنامه موفقیت مشتری خود را هدایت کنند.

برای شرکت هایی که به دنبال این هستند که ببینند آیا از یک راه حل قیمت گذاری تجاری بهره مند می شوند ، تجزیه و تحلیل درایور حاشیه Zilliant می تواند ابزاری ارزشمند برای کمک به ایجاد پرونده تجاری و درک بهتر قیمت گذاری و فرصت حاشیه ای که در تجارت وجود دارد ، باشد.

اگر در رسیدن به حقیقت اساسی در مورد داده های تجاری تجارت خود مشکل دارید ، ما در اینجا برای کمک به شما هستیم. امروز با ما تماس بگیرید

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:21