swap چیست و چگونه محاسبه می شود؟

ساخت وبلاگ

چت زنده در حال حاضر در دسترس نیست. لطفاً پنجره مرورگر خود را بازخوانی کنید یا بعداً دوباره امتحان کنید.

اگر همچنان با این مشکل مواجه شدید با support. [email protected] تماس بگیرید.

با کلیک بر روی دکمه "شروع چت"، موافقت می کنید که داده های شخصی خود را که از طریق چت زنده ارائه می شود توسط Trading Point of Financial Instruments UK Limited پردازش شود، طبق خط مشی رازداری شرکت، که هدف از دریافت کمک از پشتیبانی مشتری ما است. بخش

اگر رضایت خود را با موارد فوق اعلام نکنید، می توانید از طریق منطقه اعضا یا در support. [email protected] با ما تماس بگیرید.

تمامی مکالمات تلفنی ورودی و خروجی و همچنین سایر ارتباطات الکترونیکی (از جمله پیام‌های چت یا ایمیل) بین شما و ما برای نظارت بر کیفیت، آموزش و اهداف نظارتی ضبط و ذخیره می‌شود.

مشخصات خود را در زیر وارد کنیداگر مشتری فعلی هستید، لطفاً شناسه حساب خود را ارائه دهید تا بتوانیم بهتر از شما پشتیبانی کنیم.

خطا

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و با ریسک بالایی در از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند. 78. 72 درصد از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه‌دهنده ضرر می‌کنند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر. لطفاً افشای ریسک ما را در نظر بگیرید.

ماشین حساب های فارکس

ماشین حساب های ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا تصمیمات معاملاتی آگاهانه تری داشته باشید. آنها کار سخت را برای شما انجام می دهند، به طور خودکار مقادیر مهمی مانند مارجین مورد نیاز، معاوضه ها، توقف ضرر و سطوح سود و بسیاری موارد دیگر را محاسبه می کنند!

سوآپ سودی است که از باز نگه داشتن یک معامله یک شبه حاصل می شود. می تواند مثبت یا منفی باشد، به این معنی که وجوه به ترتیب به حساب شما واریز یا بدهکار می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های مبادله ما اینجا را کلیک کنید.

ماشین حساب تعویض ما به شما کمک می کند تا مبادلات معاملات خود را انجام دهید و در زمان محاسبه دستی آنها صرفه جویی کنید. به سادگی ارز پایه حساب خود، جفتی که می خواهید معامله کنید، اندازه معامله و نوع حساب خود را انتخاب کنید. سپس، روی «محاسبه» کلیک کنید.

به طور خودکار سوآپ خرید و فروش جفت، در هر دو ارز مبنا و مظنه به شما ارائه می شود.

با این حال، اگر می خواهید خود مبادله ها را محاسبه کنید، معادله استفاده شده به صورت زیر است:

مبادله = [(یک امتیاز / نرخ مبادله) x اندازه معامله] x ارزش مبادله به امتیاز

تجارت جهانی

معاملات CFD شامل ریسک بالایی از ضرر است

این وب سایت توسط Tradig Point of Financial Instruments Limited ، تجارت به عنوان Trading.com اداره می شود.© 2022 Trading.com. کلیه حقوق محفوظ است. خط مشی رازداری |سیاست کوکی |شرایط و ضوابط

نقطه تجارت ابزارهای مالی UK Limited در انگلستان و ولز (شماره 09436004) با آدرس ثبت شده زیر گنجانیده شده است: خانه مس ، 10 وایت ردیف ، اسپیتالفیلدز ، لندن ، E1 7NF.

نقطه تجارت ابزارهای مالی UK Limited توسط سازمان رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود (FRN: 705428).

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و با ریسک بالایی در از دست دادن سریع پول به دلیل اهرم همراه هستند. 78. 72 درصد از حساب‌های سرمایه‌گذار خرد هنگام معامله CFD با این ارائه‌دهنده ضرر می‌کنند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید ریسک بالای از دست دادن پول خود را بپذیرید یا خیر. لطفاً افشای ریسک ما را در نظر بگیرید.

اطلاعات مربوط به این سایت به ساکنان هیچ کشوری در خارج از انگلستان هدایت نمی شود و برای توزیع یا استفاده از آن توسط هر شخص در هر کشور یا حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که این توزیع یا استفاده خلاف قانون یا مقررات محلی باشد.

این وب سایت از کوکی ها استفاده می کند

با کلیک بر روی "ادامه" ، شما با تنظیمات پیش فرض کوکی در وب سایت ما موافقت می کنید.

Trading.com از کوکی ها استفاده می کند تا اطمینان حاصل کنیم که ما در هنگام بازدید از وب سایت ما بهترین تجربه را برای شما فراهم می کنیم. برخی از کوکی ها برای ارائه ویژگی های اساسی مانند جلسات ورود به سیستم مورد نیاز هستند و نمی توانند غیرفعال شوند. کوکی های دیگر به ما کمک می کنند تا عملکرد وب سایت و تجربه شما را از طریق شخصی سازی محتوا ، ارائه ویژگی های رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل ترافیک خود بهبود بخشیم. چنین کوکی ها ممکن است شامل کوکی های شخص ثالث نیز باشد که ممکن است استفاده شما از وب سایت ما را ردیابی کند. ممکن است تنظیمات کوکی خود را در هر زمان تغییر دهید.

بیشتر بخوانید ، یا تنظیمات کوکی خود را تغییر دهید.

تنظیمات کوکی شما
  • کوکی ها چیست؟
  • چرا کوکی ها مفید هستند؟
  • تغییر تنظیمات

کوکی ها چیست؟

کوکی ها پرونده های داده کوچک هستند. هنگام بازدید از وب سایت ، وب سایت کوکی را به رایانه شما می فرستد. رایانه شما آن را در فایل واقع در مرورگر وب شما ذخیره می کند.

کوکی ها ویروس یا بدافزار را به رایانه شما منتقل نمی کنند. از آنجا که داده های یک کوکی هنگام سفر به جلو و عقب تغییر نمی کند ، هیچ راهی برای تأثیرگذاری بر نحوه عملکرد رایانه شما ندارد ، اما آنها بیشتر مانند سیاههها عمل می کنند (به عنوان مثال آنها فعالیت کاربر را ضبط می کنند و اطلاعات مطبوع را به یاد می آورند) و هر بار به روز می شوندشما به یک وب سایت مراجعه می کنید.

ما ممکن است با دسترسی به کوکی ها ، که توسط وب سایت ما ارسال شده است ، اطلاعاتی در مورد شما کسب کنیم. انواع مختلف کوکی ها فعالیت های مختلف را پیگیری می کنند. به عنوان مثال ، کوکی های جلسه فقط زمانی استفاده می شوند که شخص به طور فعال در یک وب سایت حرکت می کند. پس از ترک وب سایت ، کوکی جلسه ناپدید می شود. برای لیست دقیق تری از کوکی هایی که ما استفاده می کنیم ، لطفاً بخش مربوطه را در زیر بخوانید.

چرا کوکی ها مفید هستند؟

ما از کوکی های کاربردی برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده بازدید کنندگان از وب سایت ما و همچنین پیگیری و بهبود عملکرد و عملکرد وب سایت خود استفاده می کنیم. این به ما امکان می دهد با شناسایی سریع و رفع هرگونه مسئله ای که ممکن است ایجاد شود ، تجربه مشتری با کیفیت بالا را ارائه دهیم. به عنوان مثال ، ما ممکن است از کوکی ها برای پیگیری اینکه کدام صفحات وب سایت محبوب ترین است و روش پیوند بین صفحات وب سایت مؤثرتر است ، استفاده کنیم. دومی همچنین به ما کمک می کند تا در صورت مراجعه به وب سایت دیگری و بهبود کمپین های تبلیغاتی آینده ما ، پیگیری کنیم.

استفاده دیگر از کوکی ها ، ذخیره جلسات ورود به سیستم خود است ، به این معنی که وقتی برای واریز وجوه به منطقه اعضا وارد می شوید ، "کوکی جلسه" به گونه ای تنظیم شده است که وب سایت به یاد می آورد که شما قبلاً وارد سیستم شده اید. اگر وب سایت این کار را نکرده است. این کوکی را تنظیم کنید ، با پیشرفت از طریق فرایند بودجه ، از شما خواسته می شود تا در هر صفحه جدید ، ورود و رمز عبور خود را در هر صفحه جدید انجام دهید.

علاوه بر این ، به عنوان مثال ، از کوکی های کاربردی استفاده می شود تا به ما این امکان را می دهد تا ترجیحات شما را به خاطر بسپاریم و شما را به عنوان کاربر شناسایی کنیم ، اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما ایمن است و با اطمینان و کارآمدتر کار می کند. به عنوان مثال ، کوکی ها هر بار که به پلت فرم تجارت ما دسترسی پیدا می کنید ، مشکل تایپ کردن در نام کاربری خود را نجات می دهید و ترجیحات خود را به یاد می آورید ، مانند این که هنگام ورود به سیستم ، کدام زبان را می خواهید ببینید.

در اینجا مروری بر برخی از کارکردهایی که کوکی های ما با آنها ارائه می دهند آورده شده است:

  • تأیید هویت خود و کشف کشوری که در حال حاضر از آن بازدید می کنید
  • بررسی نوع و دستگاه مرورگر
  • پیگیری از کدام سایت کاربر از آن استفاده شده است
  • اجازه دادن به اشخاص ثالث برای سفارشی کردن محتوا بر این اساس

این وب سایت با استفاده از Google Analytics ، یک سرویس تجزیه و تحلیل وب ارائه شده توسط Google ، Inc. ("Google"). Google Analytics از کوکی های تحلیلی قرار داده شده در رایانه شما استفاده می کند تا به وب سایت کمک کند تا استفاده کاربر از وب سایت را تجزیه و تحلیل کند. اطلاعات ایجاد شده توسط کوکی در مورد استفاده شما از وب سایت (از جمله آدرس IP شما) ممکن است توسط Google در سرورهای آنها به آنها منتقل و ذخیره شود. Google ممکن است از این اطلاعات برای ارزیابی استفاده شما از وب سایت ، تهیه گزارش ها در مورد فعالیت وب سایت و ارائه سایر خدمات مرتبط با فعالیت وب سایت و استفاده از اینترنت استفاده کند. Google همچنین ممکن است این اطلاعات را به اشخاص ثالث منتقل کند ، در صورت لزوم انجام این کار طبق قانون ، یا در مواردی که اشخاص ثالث اطلاعات را از طرف Google پردازش می کنند. Google آدرس IP شما را با سایر داده های نگهدارنده مرتبط نمی کند. با استفاده از این وب سایت ، رضایت خود را به Google می دهید تا داده های مربوط به خود را به روش و برای اهداف مندرج در بالا پردازش کند.

تغییر تنظیمات

لطفاً کدام نوع کوکی را می خواهید در دستگاه خود ذخیره کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:37