چگونه می توان سپرده ای را که با بازیابی سلف سرویس نرسیده است بازیابی کنیم

ساخت وبلاگ

اگر وجوه سپرده گذاری شما به حساب Binance شما نرسیده است ، می توانید برای بازیابی وجوه برای بازیابی سلف سرویس اقدام کنید.

1. چه معاملات واجد شرایط برای بازیابی سلف سرویس است؟

لطفاً فقط برنامه هایی را برای معاملات که به عنوان "تأیید شده/موفقیت" در blockchain مشخص شده اند ، ارسال کنید. اگر معامله به عنوان "تأیید نشده" یا "شکست خورده" مشخص شود ، نمی توانیم به شما کمک کنیم. ممکن است مثالهای زیر را برای وضعیت blockchain بررسی کنید.

اگر معامله به عنوان "تأیید شده/موفقیت" مشخص شده است - برای بررسی وضعیت معامله با TXID/TXHASH خود اینجا را کلیک کنید.

همچنین می توانید وضعیت معامله را از طریق پلت فرم برداشت مربوطه بررسی کنید تا ببینید که آیا "تکمیل شده/وارد شده" را نشان می دهد یا خیر. اگر به عنوان "تأیید نشده" یا "شکست خورده" نشان داده شده است ، برای کمک بیشتر با پلت فرم مربوطه تماس بگیرید.

برای برخی از نشانه ها و blockchains ، قبل از اینکه بتوانید با موفقیت واریز وجوه را واریز کنید ، باید برچسب یا یادداشت مربوطه (مانند BNB و BEP2) را وارد کنید. لطفاً مطمئن شوید که برچسب یا یادداشت صحیح را وارد کرده اید. در این حالت ، می توانید برای بهبودی در اینجا اقدام کنید.

اگر مطمئن نیستید که آیا معامله شما از بازیابی قابل بازیابی است ، می توانید با وارد کردن TXID/TXHASH در اینجا بررسی کنید.

 • معاملات برداشت
  • اگر وارد آدرس برداشت اشتباه شده اید و وجوه شما قبلاً از حساب Binance شما خارج شده است ، ما قادر به کمک به شما نیستیم.

  اگر نشانه واریز شده ، آدرس قرارداد مقصد و ارزش سپرده همه شرایط مندرج در برنامه BNB Pioneer Bu را برآورده کند ، ما قادر خواهیم بود کمک کنیم ، در غیر این صورت ، ارسال شما رد می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به اطلاعیه برنامه BNB Pioneer Bu مراجعه کنید.

  اگر معامله شما واجد شرایط برای بازیابی سلف سرویس است و وجوه شما هنوز پس از 1 ساعت نرسیده است ، لطفاً برنامه بازیابی سلف سرویس را برای بازیابی وجوه خود پر کنید.

  2. چگونه از بازیابی سلف سرویس استفاده کنیم؟

  2. 1 به حساب Binance خود وارد شوید و به این لینک مراجعه کنید. جزئیات سپرده خود را وارد کرده و روی [ارسال] کلیک کنید.

  برای اطمینان از صحت اطلاعاتی که وارد شده اید ، لطفاً آدرس سپرده و TXID/TXHASH را کپی و چسباند.

  برای یافتن سکه مورد نظر برای بازیابی می توانید از تابع جستجو استفاده کنید. لطفاً برای جلوگیری از سردرگمی ، نماد کامل سکه (یعنی "SUSD" را به جای "USD") وارد کنید. اگر نمی توانید سکه ای را که سپرده اید پیدا کنید ، برای ذخیره روی [تأیید] کلیک کنید.

  لطفاً با توجه به آنچه در صفحه blockchain نشان داده شده است ، شبکه و اطلاعات آدرس را پر کنید. برای آدرس سپرده ، لطفاً به "آدرس" مراجعه کنید (ممکن است به عنوان "آدرس مقصد" ، "گیرنده" یا توضیحات مشابه دیگر در برخی از blockchains نشان داده شود).

  TXID/TXHASH یک شماره شناسایی است که هر معامله را روی blockchain برچسب می زند. لطفاً حتماً TXID صحیح را کپی کنید.

  هزینه ای برای پردازش بازیابی هزینه می شود. اگر آدرس شما به یکی از آنها نیاز دارد ، آدرس مورد نظر خود را بازیابی کنید و یک برچسب یا یادداشت را وارد کنید.

  همچنین ممکن است برای اثبات صحت سپرده ، یک فیلم بارگذاری کنید. لطفاً برای ضبط ویدیوی خود دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

  *اگر سپرده بازده برداشت از بستر دیگری است ، لطفاً سوابق خود را بین شما و سکو که شامل TXID است ، ارائه دهید.

  3. سوالات متداول

  آدرس شما باید آدرس کیف پول Binance یا یک آدرس کیف پول داغ Binance باشد. اگر سیستم درخواست شما را رد می کند ، لطفاً بررسی کنید که آیا:

  • معامله ای که می خواهید بازیابی کنید معامله برداشت است.
  • شما فرستنده این معامله هستید (به عنوان مثال ، شما وجوه را به حساب کاربر دیگر واریز کرده اید و به آن نرسیده است) ؛
  • آدرس سپرده آدرس قراردادی است که توسط برنامه BNB Pioneer Bu پشتیبانی نمی شود.
  • شما به نمایندگی از دیگران متقاضی هستید.

  انواع معاملات ذکر شده در بالا از طریق بازیابی سلف سرویس قابل بازیابی نیست. لطفاً برای کمک با Binance Support تماس بگیرید.

  هزینه ها فقط در صورت موفقیت آمیز جمع آوری می شوند. می توانید مبلغ هزینه تحت برنامه خود را در [سوابق برنامه] بررسی کنید.

  • شما وارد TXID/TXHASH یا آدرس اشتباه شده اید. اگر TXID/TXHASH و آدرس شما مطابقت ندارند ، ما نمی توانیم معامله را در blockchain بررسی کنیم. بنابراین ، ما اکیداً به شما پیشنهاد می کنیم که به جای اینکه به صورت دستی وارد آن شوید ، مستقیماً TXID/TXHASH را کپی و چسبانده اید.
  • مبلغ واریزی که وارد کرده اید با رکورد blockchain مطابقت ندارد.
  • معامله ای که می خواهید بازیابی کنید قبلاً یا در طی مراحل بازیابی رسیده است. لطفاً درخواست خود را دوباره ارسال نکنید. همچنین باید بررسی کنید که آیا سپرده قبل از درخواست وارد شده است یا خیر.
  • معامله شما تأیید نشده است یا در blockchain یافت نمی شود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که وضعیت معامله "تأیید شده/موفقیت" است و می توانید جزئیات معاملات کامل را در اکسپلورر blockchain مشاهده کنید.
  • مبلغ معامله به عنوان "0" در blockchain نشان داده شده است. ما نمی توانیم در این وضعیت به شما کمک کنیم.
  • معامله ای که می خواهید ارائه کنید مربوط به بازیابی سپرده (یعنی برداشت- ، فیات- یا مربوط به حساب) نیست.
  • شما نشانه ها را به آدرس قرارداد واریز کرده اید ، اما نشانه ، آدرس قرارداد یا ارزش سپرده شرایط بیان شده در برنامه BNB Pioneer Bu را برآورده نمی کند.

  Investbybit Limited (تجارت به عنوان "Binance New Zealand") ("IBB") یک شرکت با مسئولیت محدود است که به طور صحیح در نیوزیلند گنجانیده شده است (شماره شرکت 7101293). IBB برای ارائه طیف وسیعی از خدمات مالی در ثبت نام کنندگان خدمات مالی نیوزیلند (شماره FSP FSP1003864) ثبت شده است و عضو طرح Ombudsman خدمات بیمه و خدمات مالی است (شماره عضویت 5006834). IBB توسط یک تنظیم کننده نیوزیلند برای ارائه این خدمات مالی مجوز ندارد. ثبت نام IBB در ثبت نام کنندگان خدمات مالی نیوزیلند یا عضویت در طرح Ombudsman بیمه و خدمات مالی به این معنی نیست که IBB تحت نظارت فعال یا نظارت توسط یک تنظیم کننده نیوزیلند است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً شرایط خدمات و حفظ حریم خصوصی نیوزیلند ما را مرور کنید.

  هشدار ریسک: تجارت دارای ریسک قابل توجهی و امکان سود و زیان قابل توجه است. دستاوردهای گذشته نشانگر بازده آینده نیست. در صورت بروز حرکات شدید قیمت ممکن است تمام تعادل حاشیه شما انحلال شود. اطلاعات در اینجا نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه گذاری از Binance نیوزیلند در نظر گرفته شود. کلیه استراتژی های معاملاتی به اختیار شما و ریسک شخصی شما استفاده می شود. Binance New Zealand در قبال هرگونه ضرر و زیان ناشی از تجارت شما از ارزهای رمزپایه ، مسئولیت شما نخواهد بود.

  ما به عنوان بخش فعال از صنایع فناوری و دارایی نیوزیلند ، ما اعضای افتخار Blockchainnz و Fintechnz هستیم.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:46