95 ٪ از معامله گران پول خود را از دست می دهند؟آیا لبه ای برای ماندن دارید؟

ساخت وبلاگ

از نظر غیر مسلح ، تجارت به نظر می رسد راهی آسان برای کسب درآمد است. در طی 10 سال گذشته ، می توانید روند مثبتی در این نمودار برای بورس اوراق بهادار نیویورک و NASDAQ مشاهده کنید. آنچه بسیاری از مردم نمی دانند این است که 95 ٪ از معامله گران پول خود را از دست می دهند. در طولانی مدت ، آنها تمایل دارند در حالی که بازار سهام بالا می رود ، حساب های خود را کاهش دهند. سوال این است که چرا. چرا اگر به نظر می رسد بازار خیلی خوب عمل می کند ، مردم پول خود را از دست می دهند؟پاسخ عدم مهارت و دانش است.

95 ٪ از بازرگانان خرده فروشی پول خود را از دست می دهند. این مورد برای معامله گران حرفه ای نیست.

نکته اصلی برای یک فرد متوسط این است که یک معامله گر خرده فروشی باشید ، اما مانند یک حرفه ای تجارت کنید. شما می توانید تصمیم بگیرید که مانند یک حرفه ای تجارت کنید و به 5 ٪ برتر معامله گران خرده فروشی بپردازید.

سوال این است: آیا شما برای بخشی از 5 ٪ نخبگان چه چیزی لازم است؟

اصلی ترین دلایل اینکه معامله گران خرده فروشی پول خود را از دست می دهند:

خیلی دیر شدن

وقتی بیت کوین در سال 2017 شلیک کرد ، مردم شیفته شدند. هنگامی که Cryptocurrency با صدها درصد افزایش یافت ، مردم شروع به دیدن پتانسیل سود اقتصادی کردند. به نظر می رسید یک راه آسان برای کسب درآمد از آنجا که تعداد زیادی از مردم حساب های خود را ضرب کردند. تا زمانی که یک فرد متوسط تصمیم به پیوستن به بازی تجارت بیت کوین گرفت ، خیلی دیر شده بود. بله ، تعداد زیادی از مردم که از تجارت بیت کوین درآمد کسب کردند ، وجود داشتند ، اما اکثریت مردم وقتی در اوج خود یا تقریباً در آنجا بودند به بازار پیوستند. پس از تصادف رمزنگاری ، میلیون ها نفر در معاملات خود پول خود را از دست دادند.

خیلی اجتماعی

قرار نیست تجارت اجتماعی باشد. این یک بازی است و در هر بازی برندگان و بازندگان وجود دارد. آنچه را که همه برای گفتن دارند دنبال نکنید ، به آنچه برای شما مفید است و بازی را برنده شوید ، صادق باشید.

تأثیر اجتماعی نقش عمده ای در دلیل از دست دادن پول مردم دارد. به عنوان مثال ، حتی اگر می دانستید که بیت کوین قصد دارد با مقدار x ٪ سقوط کند ، هنوز هم می توانید موقعیت خود را برای شما سخت کنید. فشار اجتماعی که از دوستان و همکاران دریافت می کنید می تواند بارها بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. آنها می توانند بگویند "چرا می فروشید؟ببین چقدر پول می سازیم. "این ممکن است برای شما یک شوخی به نظر برسد ، اما این واقعیت برای بسیاری است. شما نمی خواهید آن مرد باشید که در حالی که تمام افرادی که می شناسید سود کسب می کنند ، پول خود را از دست می دهند.

جنبه دیگر تأثیر اجتماعی از تأثیرگذار اجتماعی است. آنها هزاران نفر را متقاعد می کنند که برای منافع شخصی خود در بازارهای خاص سرمایه گذاری کنند. از آنجا که بازارها وقتی بیشتر مردم سرمایه گذاری می کنند ، این تأثیرگذار سعی می کنند مخاطبی را که تا حد امکان گسترده است ، جلب کنند. بسیاری از تأثیرگذار به عنوان کلاهبرداران درک می شوند زیرا آنها مردم را متقاعد می کنند که سرمایه گذاری کنند ، فقط موقعیت خود را ببندند و سود کسب کنند در حالی که پیروانشان پول خود را از دست می دهند.

سورپرایز

در مورد بازار سهام دو نوع شگفتی وجود دارد.

  • رویدادهای برنامه ریزی نشده (توییت و اخبار)
  • رویدادهای برنامه ریزی شده (رویدادهای اقتصادی)

در مورد بازارها چیزهای زیادی برای ادامه کار وجود دارد. شما دائماً باید از اخبار آگاه باشید و حتی با وقایع غیر منتظره مانند توییت همراه باشید. حتی رویدادهای برنامه ریزی شده نیز بارها می توانند تأثیر قوی تری در بازار داشته باشند. بسیاری از معامله گران پس از انتشار اخبار ، پول خود را از دست می دهند زیرا آنها نمی دانند چگونه تجارت کنند و ابزارهای مناسبی برای تجارت ندارند.

BetterTrader ترمینال اخبار و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد - جزئیات بیشتر در اینجا

عدم وجود مهارت های پاداش خطر

بسیاری از معامله گران در معاملات بد شرکت می کنند. آنها به اندازه کافی در مورد بازار درک نمی کنند و فقط در این باور که بازار سرانجام بالا می رود سرمایه گذاری می کنند. این بارها چنین نیست و باید از نحوه درمان ریسک در مقابل پاداش آگاه باشید.

You take the Reward divided by the Risk, it should be above 1. For example, if you have a chance to make $5, but the risk you are putting down is $10, that doesn’t seem like a good trade idea. If the roles were reversed and you only had to put down $5 for the possibility of $10, that sounds like a much better trade (10/5=2. 2>1 ✅)

بسیاری از معامله گران به دلیل احساسات خود از برنامه خود پیروی نمی کنند. هنگامی که تجارت آنها در یک مسیر منفی شروع می شود ، مردم به این امید که تجارت آنها به عقب برگردانده شود ، از بین رفتن خود پایین تر می شوند. معامله گران باید بدانند که برای برآورد معاملات قبل از شروع آنها زمان لازم است. عاطفی هنگام تجارت یکی از بدترین کارهایی است که یک معامله گر می تواند انجام دهد. فرد باید صبور باشد و برنامه بازی آنها را دنبال کند.

خلاصه

دلایل بسیاری دیگر وجود دارد که بیشتر معامله گران پول خود را از دست می دهند. نکته جالب این است که پس از دو سال ، 80 ٪ از معامله گران روز از تجارت خودداری می کنند. آنها می دانند که این برای آنها نیست و تصمیم می گیرند سرمایه گذاری های دیگر را دنبال کنند.

حال ، اگر متقاعد شده اید که بهتر است به عنوان یک حرفه ای تجارت کنید ، در اینجا مورد نیاز است.

برای اینکه یک معامله گر حرفه ای باشد مورد نیاز است:

  1. صبر
  2. یادگیری
  3. جعبه ابزار مناسب

اگر این سه مرحله را دنبال کنید ، پیدا کردن سودآوری در مقابل یکی از بسیاری از افراد که پول خود را از دست می دهند ، بسیار ساده تر خواهد بود و هرگز بهبود نمی یابند.

جعبه ابزار پیشنهادی ما پلت فرم BetterTrader است. این باعث کاهش میزان شگفتی می شود که هشدارهایی را در توییت توسط افراد برتر دارایی و هر کس دیگری که تصمیم به دنبال آن دارید ، فراهم می کند. الگوریتم BetterTraders همچنین به شما کمک می کند تا میزان مورد انتظار اخبار بازار اثر و رویدادهای برنامه ریزی شده در بازار را پیدا کنید.

اگر می خواهید در مورد چگونگی عملکرد بهتر Trader و چگونگی تأثیر مثبت بر تجربه تجارت شما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این مطالعات موردی را بخوانید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:48