Bybit vs Binance

ساخت وبلاگ

سریع: برای خلاصه سریع ، BYBIT بستر سرمایه گذاری Cryptocurrency بهتر برای سرمایه گذاران استرالیایی به دلیل هزینه های پایین تر ، ویژگی های متنوع تر و گزینه های پشتیبانی موجود است.

Austin is a NFT and Metaverse maniac - with over 20% of his portfolio invested into the space. He is our resident multi-chain NFT expert.

فهرست مطالب

اشتراک گذاری

Bybit یک مبادله رمزنگاری است که در سنگاپور مستقر است و به عنوان بهترین سکوی معاملات آتی در جهان شناخته می شود. این تنها مبادله ای است که در هنگام معاملات مشتقات/معاملات آینده ، تا 100 برابر اهرم را ارائه می دهد.

Binance از نظر حجم معاملات روزانه ارزهای رمزنگاری شده و پایگاه کاربر ، بزرگترین مبادله رمزنگاری در سطح جهان است. این اولین مبادله ای بود که برای کاربران خرده فروشی درخواست کرد و به طور کلی اولین پلت فرم سرمایه گذاری cryptocurrency است که مبتدیان رمزنگاری از آن استفاده می کنند.

این بررسی دو مبادله رمزنگاری متمرکز را مقایسه می کند تا مشخص کند کدام یک مناسب برای سرمایه گذاران استرالیایی است. ما هزینه ها ، امنیت ، ویژگی ها ، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر را مقایسه می کنیم.

فهرست مطالب

آیا بیبیت بهتر از binance است؟

بله ، بیبیت به دلایل مختلف مبادله بهتر است ، اولین و مهمترین دلیل این واقعیت است که بیبیت نیازی به کاربران به KYC ندارد (هویت آنها را تأیید کنید). این در اصل به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را بدون نیاز به در نظر گرفتن تعهدات مالیاتی یا جایی که از نظر جغرافیایی مستقر هستند ، تجارت کنند. Bybit تنها مبادله ای در سطح جهانی است که به کاربران نیاز به KYC ندارد.

علاوه بر اینکه نیازی به تأیید هویت خود نیست ، Bybit گزینه های قابل توجهی بیشتر و ویژگی های بهتر را به طور کلی ارائه می دهد. همچنین هزینه معاملات قابل توجهی پایین تر و تیم پشتیبانی مشتری بهتر است.

هزینه های Bybit vs Binance: تجارت و واریز

بیبیت هزینه های بسیار کمتری نسبت به binance ارائه می دهد ، تمام سپرده ها از طریق Bybit کاملاً رایگان هستند و برداشت بین آنها بین 1 تا 15 دلار متفاوت است. Bybit کمترین هزینه معاملات را در دسترس دارد که از 0. 1 ٪ برای کاربران عادی شروع می شود و وقتی حجم قابل توجهی را تجارت می کنید ، 0 ٪ هزینه وجود دارد. در مورد معاملات مشتقات ، هزینه سازنده از 0. 01 ٪ شروع می شود و هزینه Taker از 0. 06 ٪ شروع می شود.

Binance هزینه های کمی گرانتر دارد اما سپرده های رایگان را نیز ارائه می دهد. برای برداشت ها ، هزینه ها بسته به آنچه که شما در حال برداشت هستید ، از 2 تا 20 دلار AUD متغیر است. هزینه معاملات Spot از 0. 2 ٪ شروع می شود و حجم معاملات ماهانه شما بیشتر می شود ، هزینه سازنده معاملات آتی از 0. 02 ٪ شروع می شود و گیرنده از 0. 04 ٪ شروع می شود.

Bybit vs Binance Fees

 

برنده: BYBIT هزینه معاملات عقب نشینی ، SPOT و Futures را نسبت به Binance ارائه می دهد و بنابراین در رده هزینه ها پیروز می شود.

 

پشتیبانی مشتری و رسانه های اجتماعی

بیبیت یکی از بزرگترین حضور رسانه های اجتماعی در Crypto با بیش از 10 جامعه آنلاین دارد. شما می توانید از طریق چت زنده ، ایمیل ، توییتر ، Discord ، Telegram ، Instagram ، YouTube ، Facebook ، LinkedIn ، Reddit ، Trust Pilot ، Tiktok & Medium به Bybit برسید. با تیم پشتیبانی بیبیت می توان با بیش از 30 زبان از جمله انگلیسی ، اسپانیایی ، ماندارین ، ژاپنی و موارد دیگر تماس گرفت.

Binance همچنین از یک ویژگی چت زنده در پلتفرم خود پشتیبانی می کند و از طریق ایمیل کمک می کند. اگرچه ، آنها اجتماعات آنلاین کمتری در دسترس دارند ، می توانید Binance را در Discord ، Telegram ، Facebook ، Twitter ، Reddit ، LinkedIn ، Instagram و VK پیدا کنید.

 

برنده: BYBIT به زبان های بیشتر از Binance به کاربران خود کمک می کند و گزینه های تماس قابل توجهی بیشتر دارد.

 

نحوه انتقال از BINANCE به BYBIT

اگر به دنبال انتقال وجوه خود از Binance به Bybit هستید ، به جای مناسب رسیده اید. کل فرآیند حدود 5 دقیقه طول خواهد کشید ، فقط طولانی است زیرا Binance به کاربران خود نیاز دارد تا چندین معاملات را با 2FA از طریق Google Authenticator ، تلفن همراه و ایمیل تصویب کنند. برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: وارد Binance شوید و "کیف پول" را انتخاب کنید و روی "نمای کلی" کلیک کنید

مرحله دوم: "برداشت" را فشار داده و نشانه ای را که می خواهید برداشت کنید انتخاب کنید ، آدرس کیف پول دریافت کننده خود را وارد کنید و شبکه مورد نظر خود را برای ارسال وجوه خود انتخاب کنید

مرحله سوم: هنگامی که این جزئیات را تأیید کردید ، برای اجازه برداشت باید یک ایمیل ، تلفن و کد تأیید کننده Google تهیه کنید

Binance vs Bybit: معاملات آتی

بیبیت با بیش از 5 نوع تجارت مشتقات ارائه شده ، متنوع ترین سکوی معاملات آتی در جهان است. کاربران می توانند بین USDC دائمی ، معکوس دائمی ، معاملات آتی معکوس ، گزینه های USDT دائمی ، گزینه های USDC ، تجارت کپی و تجارت توکن را انتخاب کنند. همچنین این تنها مبادله ای است که به کاربران امکان می دهد موقعیت ها را با اهرم 100x باز کنند.

Binance همچنین دارای گزینه های معاملاتی گسترده در معاملات آتی است ، در حال حاضر آینده USDⓢ-M ، Futures Coin-M ، نشانه های اهرمی Binance و گزینه های Binance را ارائه می دهد. در مورد کاربران Binance می توانند با حداکثر 20 برابر اهرم در معاملات مشتقات تجارت کنند.

 

برنده: BYBIT بهترین بستر معاملاتی آینده در جهان است و تنها مبادله cryptocurrency است که 100 برابر اهرم در معاملات مشتقات را ارائه می دهد. سکوی آنها در مقایسه با Binance اهرم و هزینه های کمتری را ارائه می دهد.

 

امنیت: مجوز و تنظیم در استرالیا

متأسفانه متأسفانه در هیچ کشوری به غیر از سنگاپور تنظیم نشده است ، این بدان معنی نیست که شما نمی توانید از این سکو در استرالیا استفاده کنید. این به سادگی بدان معنی است که Bybit می تواند در استرالیا کار کند بدون اینکه کاربران خود را به KYC (تأیید) برای استفاده از این سیستم عامل نیاز داشته باشد. این یک مبادله بسیار ایمن محسوب می شود و هرگز در معرض حملات سایبری یا حوادث هک قرار نگرفته است.

Binance با این حال یک مبادله دارایی دیجیتال تنظیم شده در Austrac است و تمام الزامات مربوط به فعالیت در استرالیا را دنبال می کند. اگرچه ممکن است به درستی تنظیم شود ، این بدان معنی نیست که این یک مبادله ایمن است. Binance متأسفانه در سال های 2019 ، 2020 و 2022 در معرض حملات سایبری متعدد قرار گرفت. Binance بیش از 50 میلیون دلار بودجه کاربران از این مبادله سرقت کرده است.

 

برنده: Binance از نظر فنی اقدامات امنیتی بهتری را انجام می دهد ، همانطور که توسط Austrac در استرالیا تنظیم شده است ، اما آنها در معرض حوادث هک کردن متعدد قرار گرفته اند.

 

حکم نهایی

ما توصیه می کنیم از Bybit Over Binance استفاده کنید زیرا انتخاب بیشتری از گزینه های معاملات آتی ، هزینه های پایین تر ، به KYC و پشتیبانی بهتر از مشتری ارائه نمی دهد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این صرافی ها هستید ، می توانید از بررسی Bybit Australia و بررسی Binance Australia ما دیدن کنید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:52