هزینه معاملات خارجی - آنها چه هستند و چگونه کار می کنند؟

ساخت وبلاگ

هنگامی که یک مصرف کننده در یک شهرستان یا ارز دیگری خرید می کند ، بانک ها و شرکت های کارت اغلب برای تسهیل معامله هزینه می کنند. این هزینه های معاملات خارجی یا درصدی از مبلغ معامله یا هزینه ثابت است. و در حالی که هزینه های معاملات خارجی متداول است ، برخی از بانک ها یا شرکت های کارت تصمیم می گیرند که از آنها کاملاً چشم پوشی کنند.

a world map showing different currency symbols and golden strings.

معامله خارجی چیست؟

معامله خارجی یک معامله مالی است که به غیر از مال شما به صورت ارز انجام می شود. این ممکن است خریدی باشد که در خارج از کشور ، خروج از دستگاه خودپرداز در کشور دیگری یا خرید آنلاین از یک خرده فروش خارجی به ارز محلی انجام شود.

هزینه های معاملات خارجی اغلب توسط یک بانک یا شرکت کارت در هر معامله انجام شده در خارج از ارز کارت یا منطقه استفاده انجام می شود. مبلغ هزینه معمولاً بین 1 تا 3 درصد از مبلغ معامله متغیر است.

انواع معاملات خارجی

معاملات خارجی شامل

  • برداشت نقدی از دستگاههای خودپرداز خارجی ،
  • پرداخت کارت آنلاین در ارز غیر از پول بانکی شما ،
  • و پرداخت های انجام شده در خارج از کشور.

نقل و انتقالات بین المللی پول نیز در این گروه قرار می گیرد.

Young Man With A Backpack Checking The Flights Timetable At The Airport.

image of dollar, euros and british pounds symbols.

هزینه معاملات خارجی - یک شکست

به طور سنتی دو بخش برای هزینه های معاملات خارجی وجود دارد که برای تشکیل کل هزینه ای که به حساب شما پرداخت می شود ، ترکیب می شوند.

اول ، هزینه تبدیل ارز برای انتقال پول از یک ارز به پول دیگر ، به طور معمول حدود 1 ٪ وجود دارد.

دوم ، هزینه پردازش معامله ، معمولاً حدود 2 ٪ ، توسط بانک یا شرکت کارت برای ارائه خدمات بین المللی هزینه دارد.

چرا هزینه معاملات خارجی را پرداخت می کنیم؟

هزینه معامله خارجی برای تأمین هزینه روند ترجمه یک ارز به دیگری از طریق یک کانال یا بانک خارجی طراحی شده است. بر خلاف نقل و انتقالات عادی ، نقل و انتقالات بین ارزها پیچیده است ، کانال های بیشتری را درگیر می کند و بیشتر طول می کشد و در نتیجه هزینه های بالاتر نیز به همراه خواهد داشت.

اگر قصد ارسال پول به خارج از کشور را دارید ، حتماً متغیرهایی مانند تبدیل ارز و هزینه معاملات را در نظر بگیرید تا از هرگونه شگفتی ناخوشایند جلوگیری کنید. در مورد هزینه های معامله در خارج از کشور و نحوه کار آنها در اینجا بیشتر بدانید.

اجتناب از هزینه های اضافی معاملات خارجی در خارج از کشور

روش های مختلفی برای کاهش هزینه ها هنگام مسافرت برای جلوگیری از هزینه های اضافی معاملات خارجی وجود دارد. به عنوان مثال ، تمام تلاش خود را برای آوردن یک کارت بدهی بدون هزینه با خود انجام دهید ، در صورت امکان ارز را قبل از سفر پس بگیرید و در طول سفر از بازدید متعدد به دستگاههای خودپرداز خارجی خودداری کنید. همچنین ایده خوبی است که اگر می توانید هزینه های معامله را در سایت کنار بگذارید ، به ارز محلی پرداخت کنید.

معاملات خارجی - نرخ ارز ارز

علاوه بر این ، علاوه بر هزینه های بالای معاملات خارجی ، مهم است که هنگام انجام معاملات خارجی ، نرخ ارز را در نظر بگیرید. این نرخ ها بر اساس بازارهای تجارت جهانی است و برای محاسبه ارز فرستنده به گیرنده استفاده می شود. آیا به مبادله ارز خارجی نیاز دارید؟راهنمای مفید ما را در اینجا ببینید.

آیا همه شرکت ها هزینه معاملات خارجی را پرداخت می کنند؟

همه شرکت های کارت هزینه معاملات خارجی را پرداخت نمی کنند - برخی از آنها هزینه های خود را جذب می کنند. برای یادگیری اینکه چه هزینه هایی را می توانید در معرض آن قرار دهید ، ایده خوبی است که بخش "هزینه ها" را در شرایط و ضوابط صادرکننده بانک یا کارت بررسی کنید. در N26 ، همه دارندگان حساب می توانند پرداخت کارت را به صورت رایگان در خارج از کشور انجام دهند و هیچ هزینه معاملات خارجی در بالا وجود نداشته باشد.

حساب بانکی با بیمه مسافرتی N26 شما و اعضای Premium Account N26 همچنین می توانند برداشت های نقدی نامحدود دستگاه خودپرداز را به صورت رایگان به صورت رایگان انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام مزایای N26 حسابهای ما هنگام انجام معاملات خارجی ، به سادگی روی این لینک کلیک کنید.

حساب های N26 - پرداخت عینی در سراسر جهان و بدون هزینه پنهان

در N26 ، تمام حساب های ما دارای پرداخت کارت رایگان در سراسر جهان ، هر چند وقت یکبار دوست دارید و بدون هزینه معاملات خارجی. N26 شما و دارندگان حساب فلزی می توانید در دستگاههای خودپرداز خارجی پول نقد را به صورت رایگان برداشت کنید ، در حالی که برای حساب بانکی رایگان استاندارد ، به مشتریان مبلغ تبدیل 1. 7 ٪ ثابت در مبلغ برداشت پرداخت می شود.

N26 transparent Mastercard, Charcoal black Metal Mastercard and teal Mastercard.

N26 شما و حساب های فلزی - برداشت های نقدی رایگان محدود ، هر چه ارز را محدود کنید

به عنوان N26 شما یا مشتری فلزی ، نه تنها می توانید از پرداخت های نامحدود کارت رایگان در سطح جهان لذت ببرید ، بلکه می توانید به صورت رایگان و به صورت رایگان ، پول نقد را نیز به صورت رایگان پس انداز کنید و از تمام آن هزینه های معاملات خارجی ناخوشایند جلوگیری کنید.

همچنین از نرخ ارز در زمان واقعی نقل می شود تا هنگام انجام نقل و انتقالات بین المللی بهترین معاملات تبدیل را بدست آورید. به علاوه ، شما از یک بسته بیمه مسافرتی که شامل پوشش همه گیر است ، بهره مند خواهید شد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:07