سرمایه گذاران جوان به جای ریسک ، "لحظه خرید نسلی" را به سهام خود می بینند

ساخت وبلاگ

thumbnail

رکود بازار Coronavirus باعث شد تا جوانان - در بعضی موارد ، برای اولین بار در زندگی خود - با سرمایه گذاری شروع به کار کنند.

سنبله در حساب های جدید در کارگزاران آنلاین نشان می دهد که سرمایه گذاران جوان و بی تجربه ، رکود کروناویروس را به عنوان نقطه ورود به دنیای سرمایه گذاری می دانند و نه زمان برای شکارچی.

توبیاس لوکوویچ ، استراتژیست حقوق صاحبان سهام ایالات متحده ، در یادداشتی به مشتریان گفت: "سرمایه گذاران جدید که یک لحظه خرید نسلی را حس می کنند اما پیشینه زیادی در فضای سهام ندارند.""ما در مورد افراد جوانتر با تجربه کمتر در بازار ، شاهد راهپیمایی به عنوان یک زمان منحصر به فرد برای شروع پرتفوی ها و غالباً در عرصه فناوری ، خرید سهام را خریداری کرده ایم و سهام آنها را خریداری می کنیم."

کارگزاران اصلی آنلاین - چارلز شواب ، TD Ameritrade ، Etrade و Robinhood - دیدند که حساب های جدید در سه ماهه اول 170 درصد رشد می کنند ، هنگامی که سهام سریعترین بازار خرس و بدترین سه ماهه اول تاریخ را تجربه کرد.

اما ظاهراً جوانان آن را فرصتی می دیدند و شروع به خرید سهام فناوری آشنا کردند.

در ماه مارس ، سهام شروع به بازگشت به رهبری سهام فناوری های انعطاف پذیر کرد. همچنین امیدهایی وجود داشت که به آرامی بازگشایی اقتصاد و یک درمان COVID-19 مسیری برای بهبودی ایجاد می کند.

"جلد های یادبود"

کارگزاران اصلی آنلاین شاهد پرش عمده در کاربران جدید در طول فروش Coronavirus ، تقویت شده توسط کمیسیون های صفر و معاملات کسری بودند.

والت بتتینگر ، مدیرعامل چارلز شواب گفت: در انتشار درآمد ، کارگزار "حجم یادبود" از تجارت از 609،000 حساب کارگزار جدید اضافه شده در سه ماهه اول را مشاهده کرد که بیش از 280،000 در ماه مارس تنها بود. این سه ماهه شامل 27 مورد از 30 روز بالاترین حجم در تاریخ شواب بود.

TD Ameritrade-که قرار است توسط شواب به دست بیاید-ماه گذشته گفت که مشتریان خرده فروشی در سه ماهه اول 608،000 حساب بودجه جدید را افتتاح کردند و بیش از دو سوم از آنها در ماه مارس افتتاح شدند. حسابهای جدید کارگزار الکترونیکی در سه ماهه گذشته "جوان تر" را نشان می دهد.

کیناهان افزود: "شاید به این دلیل که آنها در خانه هستند یا شاید به دلیل خزانه داری ، آنها نیز وقت دارند که به سرمایه گذاری های خود اختصاص دهند که لزوماً قبلاً آنها را نداشتند."

Etrade ، که قرار است توسط مورگان استنلی به دست بیاید ، در سه ماهه 363،000 حساب را به دست آورد ، یک رکورد شرکت.

"من فکر می کنم بسیاری از نوآوری های مربوط به کمیسیون های تجاری ، دسترسی به بازارها را برای همه هدایت کرده است و به وضوح این گروه ، جوان تر ، آن را برای اولین بار در عناوین روزمره ،" افت گسترده بازار "می بینند. تیم ولز ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت ثروت Nexus ، به CNBC گفت: ترکیبی از وقایع جاری ، نوآوری در تجارت و فناوری واقعاً این جنبش را به وجود آورده است.

کاربران Robinhood صعود می کنند

Robinhood-Millennial Favorated Trading Trading-با وجود اشکالات و تصادفات در روزهای حجم معاملات سنگین ، در سه ماهه اول 3 میلیون حساب جدید در ذهن داشت.

"دسترسی به تجارت ، دیگر هیچ موانعی برای ورود وجود ندارد ، آن را در تلفن شما ، می توانید هر آنچه را که می خواهید خریداری کنید ، سهام کسری در دسترس است ، بنابراین اگر نمی توانید 1400 دلار برای خرید یک سهام از Google استفاده کنید ، هنوز هم می توانید صاحب آن باشیدولز افزود: سهام نیش.

موقعیت های سهام در راه اندازی دره سیلیکون از پایان سال گذشته تقریباً سه برابر شده است.

با ورود عمده شرکت کنندگان در بازار جدید ، این بازار به رهبری شرکت هایی که جوانان جوانان می شناسند و دوستشان دارند ، بیشتر شد.

تظاهرات باریک و فناوری

هر سه میانگین اصلی به بازگشت به نشانگر پیوسته اند ، اما کامپوزیت Nasdaq با فناوری سنگین برای سال به رنگ سبز است.

عزیزان فناوری که در بیشتر دهه گذشته بازار را به بازار عرضه کرده اند - فیس بوک ، اپل ، مایکروسافت ، آمازون ، نتفلیکس و الفبای - سهام پیشرو از سنگرهای Coronavirus هستند. سهام Netflix 36 ٪ و آمازون امسال 30 ٪ رشد داشته است.

وال استریت اگر این بازگشت دوباره به بازار گاو نر بعدی با توجه به باریک بودن آن ، شکاک است. برخی از تحلیلگران اطمینان دارند که سهام در هنگام تحقق تصویر کامل اقتصادی ، کمترین میزان خود را دوباره به دست می آورند.

کیناهان گفت: سرمایه گذاران TD Ameritrade "کار بسیار خوبی را برای انتخاب سهام فناوری انجام داده اند.""در این ماه گذشته ، اپل یکی از سهام هایی بود که از نظر مشتری هزاره در مقایسه با پایگاه کلی مشتری ما ایستاده بود و اپل در آن بازه زمانی بسیار خوب عمل کرد."

Kinahan گفت: "شما مایکروسافت ، برخی از بانک ها ، دیزنی را به عنوان بزرگ در آن بازه زمانی دیدید. این شرکت هایی که تمایل به نشستن پول نقد دارند.

به گفته Robintracker ، تازه واردان سرمایه گذار نیز در خطوط هوایی مورد ضرب و شتم و خطوط کروز قرار دارند ، که فعالیت حساب Robinhood را دنبال می کند اما به شرکت وابسته نیست.

شرکت کنندگان در بازار مواضع خود را در شرکت های هواپیمایی آمریکایی ، خطوط هوایی Derlta ، خطوط هوایی متحد ، سفرهای دریایی و خطوط کروز نروژی بیشترین سهام را در ماه گذشته افزایش داده اند.

"در اوج مارس چیزهایی که بسیار ضعیف پیش می روند ، مشتری های هزاره ما راه خرید خطوط مسافرتی کارناوال را پیش بردند و در آن زمان مردم مانند" اوه خدای من ، چگونه می توانند این کار را انجام دهند؟ "با این حال ، آنها رفتند و فرصتی را دیدند که بسیاری از مشتری های قدیمی ما لزوماً این فرصت را نمی دیدند که سهام در حال تجارت زیر 8 دلار بود. "

مایکل کراوز ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در صندوق های متقابل Counterpoint ، گفت که این استراتژی ممکن است شرط طولانی مدت امن نباشد.

"معامله گران در اینجا" خرید Dip "را با نام های زیادی با اصول مشکوک اکنون ، یعنی شرکت های هواپیمایی ، سهام بسیار بی ثبات ، در حرکت قیمت اخیر و مواردی که اخیراً (در 3 ماه گذشته) بلیط قرعه کشی مانند صعود داشته اند ، دارند. Krause اضافه کرد."سرمایه گذاران Robinhood در کوتاه مدت همه اشتباهات کلاسیک را انجام می دهند. ممکن است برای بازار امروز کار کند ، اما در صورت تکرار در دراز مدت نیست."

"تقریبا قمار"

صدها هزار نفر از تازه واردان بازار برای دموکراتیک کردن بازار سهام بسیار عالی هستند. با این حال ، با جدید بودن چیزهای زیادی برای یادگیری به وجود می آید.

ولز گفت: "اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید ، تقریباً قمار ، گمانه زنی های آن ، و به نظر می رسد سرگرم کننده است."این سرگرمی است."

ولزی گفت خطر این است که اگر سرمایه گذاران جوان در حال شرط بندی پولی باشند که برای وام خود اختصاص داده اند ، بر خلاف پول اضافی که در اطراف آنها قرار گرفته اند ، در صورت لغو آنها ، در رویدادهای ورزشی شرط می بندند.

"این بیشتر شما تجارت بدتری را انجام می دهید. به یک دلیل خرید و نگه دارید و هرکسی که بی تجربه است و فقط با کلیک بر روی و خرید و فروش بر اساس حرکات موجود در بازارها ، روزانه واقعاً فرصتی برای موفقیت ندارد."

مطمئناً ، کارگزاران اصلی آنلاین همه سال گذشته کمیسیون ها را کاهش دادند ، که این امر باعث رشد کاربر نیز می شود.

- با گزارش از کریستال مرسدس CNBC و مایکل بلوم.

برای بینش و تجزیه و تحلیل اختصاصی در CNBC Pro مشترک شوید و برنامه نویسی روز کاری را از سراسر جهان انجام دهید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:11