اهرم گزینه ضریب هوشی توضیح داد - چگونه می توان از ضرب استفاده کرد؟

ساخت وبلاگ

IQ Option با برخی از دارایی های قابل معامله اهرم را ارائه می دهد ، در حالی که برخی از دارایی ها ممکن است گزینه اهرم را نداشته باشند. این اهرم ممکن است به نوع ابزار دارایی و ملیت مشتری نیز بستگی داشته باشد. به عنوان مثال ، مشتریان از اروپا با توجه به معاملات بازرگانان خرده فروشی در مقابل با تجربه های باتجربه ، نرخ اهرم های مختلف را دریافت می کنند.

iq option leverage

در این مقاله در مورد گزینه اهرم گزینه ضریب هوشی و گزینه ضریب هوشی بدون اهرم صحبت خواهیم کرد و چگونه می توانید از آن به عنوان ضرب سرمایه استفاده کنید. ما همچنین در مورد اهرم های دارایی های مختلف مانند سهام ، شاخص ها ، رمزنگاری و کالاها صحبت خواهیم کرد.

آنچه در این پست خواهید خواند

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

اهرم چیست؟

قبل از اینکه در مورد گزینه های اهرم گزینه IQ صحبت کنیم ، اهرم به چه معنی است؟اهرم عمل وام گرفتن مبلغی از کارگزار برای بزرگنمایی سرمایه گذاری برای افزایش سود است. حتی اگر این بتواند سود را برای سرمایه گذاران به حداکثر برساند ، اما می تواند ضررهای زیادی را نیز بزرگ کند.

what is leverage

بنابراین ، مقدار کمی وارد شده است که به عنوان "حاشیه" شناخته می شود. یک معامله گر باید مبلغ اهرمی را که هدف سرمایه گذاری آنها را برآورده می کند ، در صورت از دست دادن تأثیر بگذارد.

یک معامله گر باتجربه بسته به بازار نیز از اهرم کمتری استفاده می کند. معمولاً ، یک بازار تصمیم دهنده میزان استفاده از معامله گر است.

در حالی که دارایی های بی ثبات مانند طلا ، بیت کوین با حداقل میانگین معامله می شود ، در حالی که دارایی های بی ثبات کمتری مانند جفت EUR/CHF می توانند از سطح اهرم بالا استفاده کنند

چگونه اهرم برای تجارت مهم است؟

با استفاده از اهرم ، مبلغ سرمایه ای را که یک معامله گر باید سرمایه گذاری کند ، کاهش می دهد زیرا کارگزار به سرمایه می افزاید. این یک روش عالی برای تجارت است زیرا سرمایه شما می تواند بزرگنمایی چشمگیر داشته باشد و حتی اگر تجارت را از دست بدهید ، ضررهای خود را کاهش می دهید.

leverage

این ابزار کارآمدترین ابزار هنگام افزایش سود و افزایش حاشیه به سطوح زیر است.

همیشه تغییر قیمت دارایی وجود دارد که به نوبه خود ، سود بیشتری را نیز با حاشیه نیز به همراه خواهد داشت. با این حال ، اگر نسبت نیز افزایش یابد ، ممکن است تلفات نیز افزایش یابد.

شما می توانید دارایی های غیرقابل کنترل را از طریق این روش خریداری کنید که در غیر این صورت خریداری نمی کنید. این یک روش عالی برای تجربه حرکت دارایی های مختلف در بازار است.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

اهرم گزینه ضریب هوشی برای اتحادیه اروپا فراهم شده است؟کشورهای غیر اتحادیه اروپا

CFD قابل توجه Cryptocurrency CFD به معامله گران غیر EU و اتحادیه اروپا توسط پلت فرم گزینه IQ ارائه می شود. به عنوان مثال ، Bitcoinx100 دارای اهرم 1: 100 است. آنها نه تنها در مقایسه با CFD های استاندارد ، اهرم بهتری دارند ، بلکه به طور روزانه دارای گسترش و انقضا محکم تر نیز هستند.

Binary Options brokers for European traders

با این حال ، مشتریانی که در کشورهای اتحادیه اروپا قرار می گیرند ، در مقایسه با معامله گران کشور غیر اتحادیه اروپا ، به مبلغ اهرم دسترسی محدود دارند. اکنون ، ما در مورد مبلغ اهرم های مختلف برای چندین دارایی صحبت خواهیم کرد.

اهرم رمزنگاری:

اینها بی ثبات ترین دارایی در بورس جهانی در مقایسه با سایر دارایی ها هستند.

iq option crypto multiplier

حتی اگر به اندازه فارکس مایع نباشد ، گزینه ضریب هوشی ارزش محدودی را برای اهرم CFD به 1: 2 برای معامله گران خرده فروشی اروپا در حالی که 1:10 برای معامله گران اروپایی و غیر اروپایی است.

اهرم فارکس:

فارکس به اندازه بازارهای سهام و cryptocurrency بی ثبات نیست ، به همین دلیل آنها دارای نقدینگی و حجم معاملات قابل توجهی هستند. گزینه ضریب هوشی اجازه می دهد تا 1:30 اهرم برای مشتریان خرده فروشی در جفت های فارکس ، در حالی که 1: 1000 برای معامله گران اروپایی و غیر اروپایی.

iq option crypto leverage

سطح اهرم در گزینه IQ گزینه X25 ، X50 ، X100 ، X200 ، X300 ، X500 و X1000 است.

اهرم سهام:

این روزها بازار سهام در صدر قرار دارد که بازده فوق العاده ای برای سرمایه گذاری و فرصت های تجارت دارند. این ویژگی باعث می شود کارگزاران از نظر معامله گران ارزش خود را بدست آورند زیرا چنین انتخاب گسترده ای از دارایی ها را دارند که می توانند از یک پلت فرم واحد معامله شوند.

iq option stock leverage

در حالی که معامله گران خرده فروشی می توانند با اهرم 1:10 تجارت کنند ، معامله گران غیر اروپایی و اروپایی می توانند با 1:20 اهرم تجارت کنند.

کالاهای CFDS:

کالاهایی مانند نقره ، طلا ، روغن خام ، پلاتین ، ذرت و برخی دیگر با گزینه ضریب هوشی در دسترس هستند. معامله گران خرده فروشی می توانند با اهرم 1:20 تجارت کنند ، در حالی که اروپایی و غیر اتحادیه اروپا که با اهرم 1: 150 انعطاف پذیر هستند.

گزینه ضریب هوشی - تجارت با یک کارگزار قانونی

گزینه ضریب هوشی - تجارت با یک کارگزار قانونی

 • حداقل سپرده 10 دلار
 • حساب نسخه ی نمایشی رایگان
 • بازده بالا تا 100 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • استفاده از این سیستم عامل آسان است
 • پشتیبانی 24/7

اهرم ETFS:

ETF مخفف صندوق های معامله شده مبادله ای است که توسط IQ Option نیز ارائه می شود.

iq option etf leverage

مشتریان غیر اروپایی و اروپایی می توانند ارزش سپرده های خود را با اهرم 1: 100 افزایش دهند ، حتی اگر معامله گران خرده فروشی بتوانند با اهرم 1: 5 از اتحادیه اروپا تجارت کنند.

شاخص های سهام:

شاخص های سهام ارائه شده توسط IQ Option برای معامله گران اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که دارای اهرم ساده 1:150 هستند، در دسترس است. این اهرم برای معاملات شاخص ها کافی است زیرا شاخص ها یکی از پر نوسان ترین دارایی های بازار هستند.

بنابراین، 1:150 بهترین شرط برای افزایش سود/زیان است.

به طور عمده، IQ Option دارای بیش از ده شاخص سهام از کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، استرالیا، فرانسه، ژاپن، اسپانیا و هنگ کنگ است.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

چگونه اهرم را در گزینه IQ تغییر دهیم؟

به این ترتیب می‌توانید اهرم IQ Option را تغییر دهید، این سه مرحله را دنبال کنید:

 1. با در نظر گرفتن EUR/USD به عنوان مثالی از جفت ارز، دومین اهرم در دسترس برای آنها x500 است که مشابه 1:500 برای مشتریان حرفه ای اتحادیه اروپا و معامله گران غیر اتحادیه اروپا است.
 2. بنابراین، مشتری که از این گزینه استفاده می کند، می تواند با ارزشی 500 برابر بیشتر از مبلغ سپرده معامله کند.
 3. به عنوان مثال، یک معامله گر 10 دلار برای خرید جفت EUR/USD قرار می دهد و ضریب سرمایه گذاری "X500" را برای خرید آن انتخاب می کند. بنابراین، موجودی قبلی 1000 دلاری او به 990 دلار کاهش می یابد و ارزش موقعیت او به 5000 دلار تغییر می کند زیرا او از 1:500 به عنوان اهرم استفاده می کند.

نتیجه گیری: اهرم بالایی در گزینه IQ در دسترس است

مشتریان باید به طور مداوم در هنگام استفاده از گزینه اهرم محافظت و مراقب باشند زیرا می توانند ضرر را بزرگتر کنند همانطور که سود را افزایش می دهند. هر زمان که مشتری در موقعیت های برجسته در شرایط عادی معامله کند، اهرم به عنوان پول قرض گرفته شده توسط پلت فرم کارگزار عمل می کند. حداقل مقدار پولی که وارد معامله می شود به عنوان سپرده معامله گر عمل می کند که از اهرم نیز پشتیبانی می کند.

iq option multiplier

بنابراین، معامله گران باید همیشه احتیاط کنند و باید تا حد امکان در مورد اهرم ها و حداکثر کردن سود بدون ریسک سرمایه گذاری خود، دانش کسب کنند.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

درباره نویسنده

من بیش از 10 سال است که یک معامله گر باتجربه گزینه های باینری هستم. به طور عمده، من 60 معامله دوم را با نرخ ضربه بسیار بالا معامله می کنم.

بعدش چی بخونم

metatrader for iq option

iq option vip account

iq option touaments

ea money with iq option

بهترین انتخاب برای معامله گران: IQ Option

بهترین انتخاب برای معامله گران: IQ Option

 • حداقل سپرده 10 دلار
 • حساب نسخه ی نمایشی رایگان
 • بازده بالا تا 100 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • استفاده از این سیستم عامل آسان است
 • پشتیبانی 24/7

(هشدار ریسک: ممکن است سرمایه شما در معرض خطر باشد)

© 2022 Binaryoptions.com. تمامی حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط.

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا. در اینجا یک نمای کلی از همه کوکی های مورد استفاده پیدا خواهید کرد. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها ارائه دهید یا اطلاعات بیشتری را نمایش داده و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد مناسب وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفترجیحات بازدید کنندگان را که در جعبه کوکی کوکی Borlabs انتخاب شده است ، ذخیره می کند.
نام کوکیخندق
کوکی انقضاء1 سال

محتوای سیستم عامل های ویدیویی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی های رسانه ای خارجی پذیرفته شوند ، دسترسی به آن مطالب دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:20