سرمایه گذاری برای آینده خود

ساخت وبلاگ

با حمایت مالی تعاونی راتگرز با همکاری وزارت کشاورزی ایالات متحده ، امنیت مالی برای همه جامعه پسوند و کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده.

خواننده دوره مطالعه خانگی عزیز ،

به دوره مطالعه خانگی که برای آینده خود سرمایه گذاری می کنید خوش آمدید. این دوره 11 واحدی مطالعه خانگی توسط سیستم توسعه تعاونی برای شروع سرمایه گذاران با مبلغ دلار کوچک برای سرمایه گذاری در هر زمان توسعه یافته است. سالانه به روز می شود تا جریان آن را حفظ کند. ما فرض کردیم که بسیاری از خوانندگان برای اولین بار سرمایه گذاری می کنند یا محصولات سرمایه گذاری مانند صندوق سهام سهام یا اعتماد سرمایه گذاری واحد را انتخاب می کنند که قبلاً خریداری نکرده اند.

واحدهای دوره به ترتیب منطقی توسعه یافته اند. مباحث "اساسی" مانند تعیین اهداف ، شرایط سرمایه گذاری (به عنوان مثال ، تنوع ، میانگین هزینه دلار ، تخصیص دارایی) و یافتن پول برای سرمایه گذاری برای کمک به خوانندگان برای درک چگونگی و چرا سرمایه گذاری آنها کمک می کند. شما همچنین می دانید که به طور کلی تجارت بین ریسک و پاداش وجود دارد. هرچه یک سرمایه گذار ریسک بیشتری داشته باشد ، احتمال بازگشت بلند مدت بیشتر و همچنین احتمال بیشتر ضررهای کوتاه مدت در این راه بیشتر خواهد بود.

این دوره پس از بررسی "اصول اولیه" ، انواع خاصی از سرمایه گذاری ها (به عنوان مثال ، سهام و اوراق قرضه) را با جزئیات شرح می دهد. شما شروع به درک ویژگی های آنها ، نحوه خرید آنها و خرید هر سرمایه گذاری می کنید. همچنین واحدهایی وجود دارند که به طور خاص روی سرمایه گذاری ها و سرمایه گذاری های مربوط به مالیات متمرکز هستند که می توانند با 1000 دلار یا کمتر خریداری شوند.

سرانجام ، سرمایه گذاری برای آینده شما با موضوعات اضافی استفاده برای سرمایه گذاران نتیجه می گیرد: منابع موجود ، نحوه انتخاب مشاوران مالی حرفه ای و اطلاعات برای کمک به شما در جلوگیری از قربانی کلاهبرداری سرمایه گذاری. شما می توانید کل دوره را به هر ترتیب که برای شما منطقی باشد ، بخوانید ، یا فقط موضوعاتی را انتخاب کنید که مورد علاقه آنهاست. انتخاب باشماست.

صرفاً خواندن سرمایه گذاری برای آینده شما شما را به یک سرمایه گذار موفق تبدیل نمی کند. یک صفحه چاپی به سادگی هرگز نمی تواند انگیزه شخصی را که برای دستیابی به اهداف مالی لازم است جایگزین کند. به همین دلیل "مراحل عمل" در انتهای هر واحد ذکر شده است. اینها مراحل خاصی است که خوانندگان می توانند برای استفاده از مطالب دوره در زندگی خود استفاده کنند. ما از شما می خواهیم که هر مرحله عمل را با دقت در نظر بگیرید و اقداماتی را انجام دهید که برای وضعیت مالی فردی شما مناسب باشد. این دوره همچنین حاوی تعدادی از برگه ها است که مجدداً ابزاری برای کمک به خوانندگان در استفاده از اطلاعات موجود در هر واحد هستند. ما شما را برای استفاده از آنها برای استفاده از تجربه خود در زمینه سرمایه گذاری برای آینده شخصی خود محاصره می کنیم.

منبع دیگر برای کمک به شما در رسیدن به اهداف مالی خود ، دفتر توسعه تعاونی محلی شماست. برای یافتن نزدیکترین دفتر در بخش "دولت شهرستان" از کتاب تلفن خود جستجو کنید. انتشارات رایگان یا کم هزینه در دسترس است ، همچنین کلاس ها ، وب سایت ها ، تجزیه و تحلیل های مالی رایانه ای ، خبرنامه ها و سایر روش های تحویل برنامه.

با تشکر از شما برای شرکت در سرمایه گذاری برای آینده خود. ما امیدواریم که شما آن را مفید بدانید و تمام اهداف مالی آینده شما حاصل شود.

شرح دوره مطالعه خانگی

سرمایه گذاری برای آینده شما یک دوره مطالعه خانگی 11 قسمتی است که در ابتدا در سال 2000 توسط کنسرسیوم شش دانشگاه اعطای زمین (دانشگاه راتگرز ، دانشگاه کرنل ، دانشگاه کلمسون ، ویرجینیا تکن ، دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه آیداهو) نوشته شده است.، وزارت امور خارجه کشاورزی ایالات متحده تحقیقات ، آموزش و پرورش و خدمات توسعه و توسعه اوراق بهادار و بورس ایالات متحده. در حال حاضر توسط امنیت مالی برای همه جامعه پسوند حمایت مالی می شود و سالانه برای تغییر در قانون مالیات و سایر اطلاعات کلیدی به روز می شود.

اهداف دوره

  1. شرکت کنندگان روشهای خاصی برای "یافتن" پول برای سرمایه گذاری (به عنوان مثال ، کاهش هزینه) می آموزند.
  2. شرکت کنندگان در مورد اصول مهم سرمایه گذاری (به عنوان مثال ، تخصیص دارایی ، تعویق مالیات ، بهره مرکب) می آموزند.
  3. شرکت کنندگان در مورد محصولات سرمایه گذاری خاص (به عنوان مثال ، وجوه متقابل) می آموزند.
  4. شرکت کنندگان در مورد راه های سرمایه گذاری با مبلغ دلار کوچک یاد می گیرند.
  5. شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه به منابع سرمایه گذاری دسترسی پیدا کنند (به عنوان مثال ، وب سایت ها ، آژانس های دولتی) ، از جمله نحوه انتخاب مشاوران حرفه ای.
  6. شرکت کنندگان در مورد کلاهبرداری سرمایه گذاری و نحوه جلوگیری از آن آشنا می شوند.
  7. شرکت کنندگان برگه های شخصی و فعالیتهای یادگیری را برای استفاده از محتوای دوره در زندگی خود تکمیل می کنند

سلب مسئولیت

IFF logo

یک دوره هشت درسی که برای کمک به خانواده های مزرعه طراحی شده است برای آینده ای با ثبات مالی که نیازهای بلند مدت آنها را برآورده می کند ، برنامه ریزی می کند. خانواده های مزرعه توسط تیمی از مربیان تمدید از چندین ایالت ساخته شده اند ، می توانند ضمن گذراندن دوره ، با سرعت خودشان کار کنند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 1:36