با سرمایه گذاران جوان سهام South L. A ، که مشتاق ایجاد ثروت در جامعه خود هستند ، ملاقات کنید

ساخت وبلاگ

آنها با برنامه های معاملاتی سهام مانند Robinhood و Webull راحت هستند و خود را در حال آموزش مالی در پرواز هستند ، به این امید که یک جریان برنده را بدست آورند که خود و عزیزانشان را به زندگی بهتر سوق دهند.

ساعت 1 بعد از ظهر ، اولین زنگ هشدار خاموش می شود. بلانکا لوپز خواب را لرزاند. برای هشت ماه گذشته ، او خودش را به همین چیز گفت.

"من باید شلوغ شوم. من خیلی جوان هستم ، باید این پول را بدست آورم. "

9:35 دقیقه بعد از ظهر 17 مارس 2021 نسخه قبلی این داستان گفت: Confetti در برنامه Robinhood ظاهر می شود هر زمان که کاربر معامله انجام دهد. این فقط در اولین تجارت ظاهر می شود.

23 ساله South L. A. بومی ، مدیر پرونده برای یک خانه ارشد ، به آیفون خود می رسد و Webull را باز می کند ، یک برنامه سرمایه گذاری که از ژانویه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این برنامه او را قادر می سازد 5 ساعت قبل از باز شدن بازار برای معاملات منظم ، سهام خود را خریداری و بفروشد.

بعضی اوقات او در اوایل روز تجارت می کند ، اما معمولاً او فقط تحقیقاتی انجام می دهد: امروز او باید روی کدام سهام تمرکز کند؟قیمت آنها چگونه است؟آیا خبری از بین رفته است که باعث می شود سهام یک شرکت جهش یا فروپاشی کند؟

بعد از 30 دقیقه ، او آماده بازگشت به رختخواب است. این فقط گرمی بود.

لوپز یکی از بسیاری از سرمایه گذاران جدید در سراسر کشور است که در طول همه گیر COVID-19 به سهام پرداخته است. آنها جوان تر ، با برنامه های تجاری و وب سایت ها راحت تر هستند و از پس زمینه های وسیع تری نسبت به سرمایه گذاران سنتی سهام تهیه می شوند.

تجربه لاتینکس مزمن است

خبرنامه Files Latinx را برای داستانهایی که تعداد زیادی از آنها را در جوامع ما ضبط می کند ، دریافت کنید.

ممکن است گاهی اوقات از لس آنجلس تایمز محتوای تبلیغاتی دریافت کنید.

در South L. A. ، برخی از آنها سرمایه گذاری کردند زیرا امیدوارند خانه ای بخرند. چند نفر گفتند که انگیزه اصلی آنها ایجاد ثروت نسلی برای خانواده های آنها و تلاش برای بستن شکاف ثروت بین خانوارهای سیاه و لاتین و خانوارهای سفید پوست است که تا حدودی به دلیل قرار گرفتن در معرض نابرابر در بازار سهام وجود دارد.

آنجلا فونتس گفت: "ما شاهد کاهش واقعی برخی از موانعی هستیم که باعث شده افراد درگیر سرمایه گذاری در بورس سهام نباشند و این ایده که شما باید 25،000 ، 50،000 دلار ، 200،000 دلار برای تعامل با یک متخصص مالی داشته باشید."مدیر تیمی در سازمان تحقیقاتی NORC در دانشگاه شیکاگو که رفتار و تصمیمات اقتصادی مصرف کنندگان را تحلیل می کند.

تجارت روزانه و سایر استراتژی های سرمایه گذاری کوتاه مدت که از نوسانات بهره می برند ، به ویژه خطرناک هستند. حتی برای متخصصان فصلی ، هر تجارت قمار است. هر فرصتی برای به دست آوردن یک پیروزی بزرگ نیز فرصتی برای متحمل ضرر ویرانگر است. ریختن همه چیز در چنین معاملاتی به جای اینکه پول را به سرمایه گذاری های آرام تر و طولانی مدت بپردازید ، ممکن است به معنای پیاده روی با هیچ چیز باشد.

در سال گذشته ، سرمایه گذاران موجی از شرایط فوق العاده بازار سهام را سوار کرده اند. پس از فروپاشی بازار و شلاق زدن در اوایل همه گیر ، به سمت بالا غرق شد و اکنون در حال تنظیم اوج همه زمانه است. دوباره در یک مقطع دوباره می چرخد و بدشانس را مجازات می کند. اما برای برخی از افراد ، این خطر بسیار ارزشمند است زیرا آنها می خواهند با پرداخت فوق العاده ای شلیک کنند.

فرناندو رئیسی ، یک برنامه ریز مالی معتبر مبتنی بر Torrance در مشاوران ثروت EP گفت: "در هر نمونه کارها اتاق وجود دارد که خطر بیشتری را به خود اختصاص دهد.""همه می توانند کمی خطر بیشتری را به خود جلب کنند ، بدیهی است که اگر بتوانند این کار را انجام دهند ... اما نه با بخش عظیمی از ثروت شما."

بسیاری از بازرگانان جوان L. A. جنوبی سرمایه گذاری های بلند مدت و همچنین شرط بندی های کوتاه مدت را دنبال می کنند. یک امید مشترک: اینکه یک جریان ثابت از برنده ها آنها و عزیزانشان را به زندگی بهتر سوق می دهد.

در سال 2004 ، رویر لیت الویر و خانواده اش به ایالات متحده نقل مکان کردند و از خشونت در هندوراس فرار کردند. او به یاد می آورد که با پول بسیار کمی بزرگ شده است و می گوید وضعیت اقتصادی خانواده وی پس از اقامت در لس آنجلس بهبود نیافته است.

الویر 23 ساله ، که در Willowbrook زندگی می کند و جوانترین سه برادر است ، گفت: "همیشه به ذهنم رسیده است که اگر پدر و مادرم هنگام 7 سالگی مرا به اینجا بیاورند ، باید از خودم چیزی درست کنم."

او یک دانشجوی مهندسی تمام وقت در کال ایالت L. A. است ، اما پس از فارغ التحصیلی و فعالیت مهندسی خود ، او می خواهد چندین جریان درآمد داشته باشد.

وی گفت: "به همین دلیل من سعی می کنم آن را با بازار سهام بسازم.""من سعی می کنم در خانواده ام تفاوت ایجاد کنم."

Royer Levith Elvir is reflected in a mirror near a TV screen that shows stock charts.

الویر ساعت 4 بامداد از خواب بیدار می شود تا صدای زنگ هشدار خود باشد. در دو مرحله ، او از رختخواب خود به میز کار خود می رود ، تلویزیون را که بالای ایستگاه کاری خود آویزان است ، روشن می کند ، لپ تاپ خود را باز می کند و Finviz ، داده های مالی و جمع کننده خبری را بررسی می کند. وی قبل از باز شدن بورس 2 ساعت 2 ساعت فرصت دارد تا تحقیقات را انجام دهد.

ساعت 6 بامداد ، زنگ دوم لوپز خاموش می شود. او یک فنجان قهوه درست می کند و به دفتر خود می رود تا لیست سهام خود را که می خواهد تجارت کند ، محدود کند و قبل از زنگ زدن بورس اوراق بهادار نیویورک به پایان برسد.

تجارت در ساعات اولیه قبل از صبح روز قبل از صبح سبک است ، بنابراین اگرچه قیمت سهام در آن زمان می تواند سرنخ هایی راجع به روز آینده ارائه دهد ، اما این تصویر فقط توسط تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران با نظرات غیرقانونی قابل تحریف است. هنگامی که بازار سهام به طور رسمی باز می شود ، شرط می بندد. لوپز و الویر درک بهتری از چگونگی پرداخت معاملات آنها به دست می آورند و می توانند استراتژی های خود را تنظیم کنند یا محکم بنشینند.

آنها مدت زیادی برای فکر کردن در مورد آن ندارند. پس از انجام برخی معاملات ، وقت آن است که توجه خود را به مدرسه و تعهدات کار خود تغییر دهند.

از تابستان گذشته ، لوپز مشغول کار تمام وقت ، کلاسهای آنلاین-او می خواهد یک پرستار باشد-و سرمایه گذاری کند. وی در طی تقاضای هفته های کاری ، این کار را با معاملات خود آسان می کند: "من مطمئن هستم که در سهام سرمایه گذاری نمی کنم که به معنای واقعی کلمه می توانند در عرض چند ثانیه بالا و پایین بروند."

افرادی مانند لوپز و الویر ، پیوستن به دنیای تجارت سهام را آسان کردند زیرا چندین موانع برای ورود تخریب شده است.

با افزایش اینترنت ، کارگزاری های آنلاین ظاهر می شوند و سرمایه گذاران کوچک را قادر می سازد تا تجارت خود را به دست خودشان انجام دهند. این وب سایت ها معاملات را برای افرادی که نمی توانند از عهده پرداخت یا نمی خواهند حساب های حداقل بالایی را باز کنند و برای مشاوران سرمایه گذاری بپردازند ، در دسترس قرار دادند.

سپس Robinhood آمد. شرکت Menlo Park Fintech که در سال 2013 تأسیس شد ، شروع به ارائه معاملات سهام بدون شرکت از طریق برنامه خود کرد. تا سال 2019 ، کارگزاری های اصلی از این پرونده پیروی کرده بودند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 12 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:46