یک راهنمای پرسود برای ایجاد یک طرز فکر ثروت

ساخت وبلاگ

آیا اهداف مالی شما شامل ساخت ثروت است؟بدون ذهنیت ثروت ، بعید است که شما تمام کارهایی را که برای ساختن و حفظ ثروت لازم است انجام دهید. اگرچه این تنها چیزی نیست که شما برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید ، یک ذهنیت آینده نگر برای موفقیت کاملاً ضروری است. ایجاد ثروت می تواند آینده مالی شما را به شکلی بزرگ شکل دهد. طرز فکر شما یک نقطه شروع است.

با این حال ، طبق مقاله اخیر CNBC ، "75 درصد آمریکایی ها وقتی به آینده مالی خود می رسد ، آن را بال می زنند."بنابراین جای تعجب ندارد که مردم اغلب از لذت لذت کوتاه مدت برخوردار باشند. آنها با توجه به پیامدهای طولانی مدت ، برای لذت های موقت که رضایت فوری را ارائه می دهند ، خرج می کنند. چند بار هیجان زده اید که از خریدی که مزایا یا پیشرفت های واقعی در زندگی شما را ارائه نمی دهد ، هیجان زده اید؟سپس یک هفته بعد ، آن خرید فراموش می شود و در جایی گرد و غبار جمع می شود. این یک نشانه واضح است که به تغییر ذهنیت نیاز است.

یک ذهنیت ثروت ایجاد کنید

با کمی تحقیق ، متوجه خواهید شد که افراد ثروتمند پول را به همان روشی که افراد با چالش مالی از نظر مالی مشاهده نمی کنند ، نمی بینند. وقتی ذهنیت شما تغییر می کند ، نحوه مشاهده جهان نیز تغییر می کند. بنابراین اگر می خواهید زندگی مالی خود را به دور خود برگردانید ، کار روی طرز فکر خود مکانی عالی برای شروع است. در اینجا نکاتی وجود دارد که می توانید برای افزایش سریع ذهنیت و بهبود امور مالی استفاده کنید.

1. در مورد ایجاد ثروت بیاموزید
 • هرچه بیشتر بدانید ، موفق تر خواهید بود. مگر اینکه بسیار خوش شانس باشید ، بعید نیست که کسی شما را کنار بگذارد و در مورد اصول مدیریت ثروت به شما آموخت.
 • شما حتی ممکن است کسی را که ثروتمند تلقی می شود ، نشناخته باشید. این وظیفه شماست که همه چیز را در مورد امور مالی خود بدانید تا بتوانید کنترل بهتری از آنها داشته باشید.
2. هزینه های خود را کنترل کنید
 • هزینه های خود را جدی بگیرید. طرز فکر ثروت مستلزم جدی گرفتن پول و هزینه های شما است. هر دلار که خرج می کنید این پتانسیل را دارد که بیش از یک دلار ثروت خود را کاهش دهد. چگونه؟این سناریو را در نظر بگیرید. بیایید بگوییم که شما یک ماشین لوکس 80،000 دلاری خریداری می کنید. تأثیر مالی فراتر از قیمت ماشین است. همچنین شامل گاز ، بیمه ، نگهداری و موارد دیگر است. اگر اتومبیل های لوکس چیز شما نیستند ، شاید شما آخرین نسخه از یک ابزار فنی جالب را دوست داشته باشید.
  • هزینه فرصت را در نظر بگیرید. چگونه دیگر می توانستید پول را خرج کنید؟آیا می توانید به جای آن ، این پول را برای ساختن ثروت خود سرمایه گذاری کرده اید ، مانند خرید سهام در شرکتی که ماشین یا فناوری خنک را تولید می کند؟
   • زمان گاهی اوقات پول است. زمانی که برای آن ماشین یا اسباب بازی صرف می کنید می توان صرف فعالیت هایی کرد که ثروت بیشتری را ایجاد می کند. آیا لذت بیشتر از پول برای شما ارزش دارد؟فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در دراز مدت چه چیزی برای شما مناسب است.
    • یک فرد ثروتمند هزینه های جدی را می گیرد و هم تأثیر کوتاه مدت و هر دو دلار هزینه شده را وزن می کند.
    • تمرکز بر ایجاد ارزش. یک کار می تواند پرسود باشد ، اما اغلب سالها طول می کشد تا در حرفه خود به جایی برسید که در آن حقوق بزرگی کسب می کنید. ثروتمندترین مردم کشف کرده اند که چگونه بیشترین ارزش را ایجاد کنند و حق بیمه ای را برای آن هزینه کنند.
     • چگونه می توانید بیشترین سود را به جهان کمک کرده و هزینه آن را پرداخت کنید؟
     3. از وقت خود عاقلانه استفاده کنید
     • مؤثر باشدیکی از باورنکردنی ترین ابرقدرت های شما آزادی انتخاب نحوه گذراندن وقت خود است. فردی با طرز فکر ثروت از وقت خود به طور مؤثر استفاده می کند. چگونه وقت آزاد خود را می گذرانید؟آیا در مورد ثروت درآمد ، ساخت یا یادگیری دارید؟یا وقت خود را صرف تلاش ها یا فعالیت های دیگر می کنید؟
     • وقت خود را در اطراف افراد ثروتمند بگذرانید. به طور طبیعی ، ما بیشتر شبیه افرادی می شویم که با آنها در تعامل هستیم. افراد ثروتمند جهان را متفاوت می بینند و از طریق لنزهای مختلف تصمیم می گیرند. شما می توانید با قرار دادن منظم در اطراف افراد با ذخایر مالی ، زمین زیادی کسب کنید. گوش دهید ، مشاهده کنید و یادداشت کنید.
     4. بزرگ فکر کنید
     • درک کنید که چگونه افکار ، رفتارها و تصمیمات شما با اهداف ثروت شما مرتبط است. قبل از تصمیم گیری مالی ، در نظر بگیرید که چگونه آنها بر توانایی شما در رسیدن به اهداف شما تأثیر می گذارد. هر دلار که خرج می کنید می تواند شما را از هدف خود دور کند - یا به او نزدیکتر شود. هر شخصی که قرار ملاقات دارید یا کمک و یا مانع خواهد بود. وقتی شک دارید ، یک سوال ساده از خود بپرسید.
      • آیا کاری که من قصد دارم انجام دهم باعث می شود که من به اهداف خود برسند یا کمتر احتمال بیشتری داشته باشم؟
      • اهداف ، ایده ها و برنامه های بلندپروازانه به شما کمک می کند. اهداف محافظه کارانه برای افراد متوسط است ، نه برای شما. ثروت و میانگین به سادگی با هم جمع نمی شوند.
       • اگر می توانید 25 سال پیشرفت پایدار داشته باشید ، لحظه ای تصور کنید که به کجا می رسید. سپس طرحی را برای تحقق آن فقط در پنج سال ایجاد کنید. حالا شما بزرگ فکر می کنید!

       آینده خود را پیش بینی کنید

       حالا ، لحظه ای وقت بگذارید. تصور کنید که چگونه احساس می کنید آنقدر ثروتمند باشید که هرگز نگران پول نباشید؟هرگز نگران نباشید که نتوانید خانه رویایی خود را خریداری کنید ، فرزندان خود را از طریق کالج قرار دهید یا بازنشسته شوید. این احساس داشتن #financialfreedom است!

       اگر می خواهید این دیدگاه را واقعیت جدید خود ایجاد کنید ، من دوست دارم کمک کنم. رویاهای خود را دیگر نگه ندارید. امروز یک تماس را برنامه ریزی کنید زیرا آزادی مالی در انتظار است!

       لیزا ال. بیکر یک مربی حرفه ای زندگی ، استراتژیست شغلی و سخنران اصلی است. لیزا بنیانگذار Ascentim است-یک تمرین مربیگری مستقر در مریلند که از یک G. R. O. W منحصر به فرد استفاده می کند. فرآیند برای کمک به مشتریان به دست آوردن شفافیت ، تحقق امکانات جدید ، غلبه بر موانع و پیروزی در زندگی. او به متخصصان با عملکرد بالا نشان می دهد که چگونه می توانند سطح خود را بالا ببرند ، در ارتباط باشند ، ارتقاء پیدا کنند ، ثروت کسب کنند-و زندگی رویاهای خود را زندگی کنند.< pan> اکنون ، لحظه ای وقت بگذارید. تصور کنید که چگونه احساس می کنید آنقدر ثروتمند باشید که هرگز نگران پول نباشید؟هرگز نگران نباشید که نتوانید خانه رویایی خود را خریداری کنید ، فرزندان خود را از طریق کالج قرار دهید یا بازنشسته شوید. این احساس داشتن #financialfreedom است!

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:49