گزارش ها و نشریات

ساخت وبلاگ

ارائه مرور و تجزیه و تحلیل به شما ارائه می دهد که می توانید به برنامه های سرمایه گذاری در تجارت ، فرصت های رشد ، پروژه های تحقیقاتی ، مطالعات بازار و موارد دیگر مراجعه کنید.

اعضا برای اکثر نشریات از نرخ ترجیحی بهره مند می شوند.

  1. خانه
  2. گزارش ها و نشریات

گزارش تحقیقات بازار جهانی

این گزارش با محبت توسط خودی ها GMR ، روندهای بهداشتی و آینده بازار جهانی بینش و تجزیه و تحلیل را تشریح می کند. از آن برای راهنمایی برنامه های سرمایه گذاری در کسب و کار خود ، شناسایی فرصت های رشد ، تهیه ادغام و ادغام ، پروژه های بینش ، پایان نامه های دانشگاهی ، مطالعات بازار و تبلیغات استفاده کنید. یکی از قدرتمندترین اعضای ما و برای خرید در دسترس است.

گزارش GMR 2022 اکنون در دسترس است!

شاخص توسعه بازار بینش

اعضای جامعه بینش در آن کشور از نظر اخلاقی چقدر آگاه هستند؟رشد یک کشور طی دو سال گذشته چقدر سالم بود؟چند متخصص از خدمات به اصطلاح "طرف مشتری" و خدمات پشتیبانی تحقیقاتی همکاران هستند و بنابراین نقش فعالی در دفاع و نمایندگی صنعت دارند؟اینها فقط چند سؤال است که می توان در نمره IMDI "رمزگذاری شده" یافت.

شرکت های بینش برتر Esomar Global Global Global

این گزارش برخی از قابل توجه ترین شرکت ها را در صنعت Insights ارائه می دهد. این رتبه بندی قبلاً در صفحات گزارش تحقیقات بازار جهانی Esomar گنجانده شده است ، این رتبه بندی صنعت بینش در حال تحول را از طریق شرکت های جهانی بینش های برتر 50 به همراه بحث در مورد برخی از تحولات کلیدی در صنعت قرار می دهد.

گزارش تحقیقات بازار کشور

گزارش کشور ، با تکمیل گزارش تحقیقات بازار جهانی ، نگاهی عمیق تر به بازارهای ملی را به شما ارائه می دهد. بر خلاف GMR ، که یک مرور کلی از بیش از 100 بینش و بازارهای تحلیلی را به شما ارائه می دهد. اندازه و عملکرد صنعت تحقیقات بازار را برای کشور با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط کارشناسان محلی در این زمینه کشف کنید.

مطالعه قیمت های جهانی

هم برای تأمین کنندگان و هم برای کاربران نهایی بینش و تجزیه و تحلیل ، مطالعه قیمت های جهانی Esomar راهنمای منحصر به فرد شما برای برنامه ریزی و خرید بینش در هر نقطه از جهان است.

مطالعه قیمت های جهانی ، هر دو سال یک بار اجرا می شود ، بینش هایی در مورد قیمت تحقیقات در سراسر جهان ارائه می دهد و تفاوت های قیمت گذاری بین کشورها ، انواع پروژه های تحقیقاتی (و روش شناسی) و اضافه کاری را بررسی می کند. به طور مداوم به عنوان یکی از مهمترین حیاط های حرفه ای ما در نظر گرفته می شود.

تکامل صنعت بینش و تحلیلی

همراه شما برای عمیق تر شدن به اندازه ، روندها و پیش بینی های صنعت. در مورد بازیکنان اصلی برای تماشای و بهره مندی از تفسیر همسالان صنعت خود بیشتر بدانید.

از این گزارش برای ردیابی تغییرات اساسی که به عنوان داده ها به طور گسترده تر به سازمانها نفوذ می کند ، استفاده کنید و ابزارها و راه حل های مبتنی بر فناوری ، سهم خود را در عملکرد کلی صنعت گسترش می دهند.

وضعیت بخش تحلیلی و بینش

بینش ها و تجزیه و تحلیل ها در حال تحول و نوآوری هستند ، بنابراین چگونه می توانید با وضعیت هنر همراه باشید؟این مقالات صنعتی که توسط کارشناسان جامعه شما نوشته شده است ، به روندها و موضوعات پیش روی شما و سازمان خود عمیق تر می پردازند تا از پروژه ها و تیم های خود بیشترین بهره را ببرید.

شاخص توسعه بازار بینش 2021

این شاخص برخی از جنبه های مختلفی را که بر صنعت تأثیر می گذارد ، روشن می کند و در مورد میزان توسعه بخش در یک کشور در مقایسه با دیگران آگاه می شود.

رتبه بندی IMDI نشان می دهد که مناطقی از صنعت در یک کشور قوی ترین است و کدام یک از آنها می تواند بیشتر توسعه یابد.

کاربران و خریداران مطالعه جهانی بینش 2021

دیدگاه بیش از 800 کاربر و خریداران بینش و تحقیقات از بیش از 60 کشور جهان ، که نتایج حاصل از اولین قسط نظرسنجی را که در سپتامبر سال گذشته انجام شده است ، به روز می کند.

اگر تحقیقات بیشتری در داخل انجام می شود ، کشف کنید. دریابید که آیا منابع هنوز مسئله ای هستند یا خیر. در مورد بهترین فناوری موجود و نحوه مقایسه آن بیاموزید.

کاربران و خریداران مطالعه جهانی بینش 2020

بینش ریشه های قوی در علم ، سخت گیری و اخلاق دارد. تقاضای فزاینده برای سرعت ، بازخورد فوری و راه حل های دیجیتالی که در سالهای اخیر شاهد آن بوده ایم ، اغلب درک اساسی تر از نحوه کار مشتریان ما را نشان می دهد و نیازهای تجاری به اهمیت ثانویه تغییر می کند. در عوض ، تأکید بر "اکنون" و تأمین بودجه موجود است ، نه "آینده" و چگونگی تحول نیازهای آنها.

این مطالعه با شناخت نقش اساسی مهم که صاحبان برند در تعیین شکل و ساختار حرفه ما ایفا می کنند ، این مطالعه-اولین مورد در آنچه که امیدواریم به یک مانیتور سالانه تبدیل شود-اولین معیار از چگونگی مشاهده و راه اندازی بینش در مارک تجاری است. سازمان ها و معیارهای اصلی اعمال شده در مورد تحقیقات "خوب" و "موفق".

بینش در زمان Covid-19

درک بهتر میزان تأثیر بیماری همه گیر در صنعت را درک کنید. این گزارش به شما در کشف:

وضعیت فعلی و نگرانی های صنعت

اختلال در بحران در تجارت

تأثیر در هر منطقه

تأثیر بر خدمات پشتیبانی تحقیقاتی ، مشتریان و کاربران

تغییرات و پیشگیری های کلیدی از بحران

ارزش سرمایه گذاری در بینش مشتری را نشان دهید

اگر در تأمین بودجه برای سرمایه گذاری در بینش و تجزیه و تحلیل با مشکل روبرو هستید ، ممکن است تنها نباشید. این انتشار می تواند به شما در ایجاد پرونده ای برای سازمان خود تبدیل شود تا به داده و بینش تبدیل شود.

در حالی که بخش بینش و تجزیه و تحلیل یک داستان موفقیت بزرگ است. بسیاری از تیم های بینش داخلی اغلب در رادار بحرانی قرار دارند. وقتی پول نقد تنگ است ، باید مطمئن شوید که بهترین حالت را ممکن می کنید.

ما با بررسی ادبیات مربوطه و انجام مصاحبه های 20+ با رهبران صنعت از سازمان های اصلی ، از جمله ANZ ، Diageo ، Ebay ، Ferring Pharmaceuticals ، Heineken ، Inter Ikea به دنبال بهترین راه برای نشان دادن ارزش سرمایه گذاری در بینش مشتری بودیم.، Merck & Co ، Microsoft ، Nissan ، Pepsi ، Philip Morris Int ، پخش ترنر ، یونیلور.

یک خواندن عالی برای تقویت پرونده تجاری شما به نفع یک رویکرد بینش بیشتر به پروژه ها و سازمان های شما است.

چه کسی دارای داده ها است؟

آیا می دانید که 75 ٪ سازمانها داده های ضروری را می یابند و احساس می کنند که نیاز به جمع آوری هرچه بیشتر از آن دارند؟یا اینکه 68 ٪ سازمانها احساس می کنند که داده های جمع آوری شده را دارند؟یا اینکه 50 ٪ سازمانها احساس می کنند که سازمان های بخش های خودشان به اندازه کافی برای محافظت از داده های جمع آوری شده کار نمی کنند؟

این گزارش درک بهتری از نحوه استفاده از داده ها در حال حاضر در داخل و خارج از سازمان ها ، نحوه کنترل آن و چه کسی احساس می کند که آنها داده های جمع آوری شده را دارند. این یک نمایش عکس فوری از شیوه های فعلی حاکم بر جمع آوری و استفاده از داده ها را به شما ارائه می دهد.

دیدگاه های سراسر جهان را از طریق نتایج تحلیل شده یک مطالعه در بین مدیرانی که در بازاریابی ، تبلیغات ، تحقیقات بازار و IT در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا کار می کنند ، کشف کنید.

اطلاعات بیشتری در مورد زمینه ای کسب کنید که به موجب آن رهبران تجارت در سراسر جهان ارزش تجاری بالایی را برای داده های مصرف کننده قرار می دهند اما تأکید بسیار کمتری بر اطمینان از امنیت آن می پردازند.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:53