Zulutrade Review و رتبه 2022

ساخت وبلاگ

Zulutrade مشهورترین بستر مدیریت ثروت اجتماعی است و در حدود سال 2007 با کمک لئون یوهای و کوستا الفتریو تأسیس شد و به عنوان پاسخی به عدم وجود بستر در اینترنت که می تواند بازرگانان در سراسر جهان را تحت نظر داشته باشد و در آن ایجاد شود. در همین زمان به معامله گران این امکان را می دهد تا تخصص خود را با سرمایه گذاران علاقه مند به روش های خود ارتباط برقرار کنند.

این پلتفرم در بیش از 150 کشور جهان وجود دارد و دارای دفاتر در چندین مکان در سراسر جهان است. با بیش از 2 میلیون کاربر و 90،000 معامله گر ، بدون شک Zulutrade رهبر مدیریت ثروت اجتماعی است. در سال 2021 ، این سکو بخشی از گروه Finvasia شد.

پلت فرم Zulutrade با آگاهی از برخی از با تجربه ترین و ماهرترین بازرگانان در سراسر جهان ، شکاف بین اطلاعات مهم در مورد معاملات بازار و اجرای تجارت را ایجاد کرد ، به سیستمی که قادر به اجرای سریع معاملات باشد. مزیت بیشتر Zulutrade این است که امکان و راحتی ارسال معاملات منتخب را مستقیماً به حساب کارگزار افرادی که علاقه مند هستند ، ارائه می دهد. مفهوم Zulutrade ایجاد یک محیط باز و در دسترس است که در آن معامله گران از سراسر جهان قادر به ارتباط با هر بستر برای تجارت و تخصص خود هستند. مأموریت Zulutrade تبدیل شدن به بزرگترین بستر معاملاتی اجتماعی در جهان است و راه حل های معاملاتی خودکار را ارائه می دهد که به مشتریان هدایت می شوند. راه حل هاما قصد داریم به شما Zulutrade Review بپردازیم.

Zulutrade یک بستر تجاری است که هم به بازرگانان خرده فروشی و هم نهادی امکان تجارت اوراق بهادار را ارائه می دهد. می توانید یک حساب کاربری با Zulutrade به صورت رایگان باز کنید ، اما قبل از شروع تجارت در سایت ، باید هویت خود را تأیید کنید. روند تأیید به طور معمول حدود 24 ساعت طول می کشد و پس از اتمام آن ، می توانید برای شروع سرمایه گذاری ، وجوه خود را به حساب خود واریز کنید. در این بررسی Zulutrade ، ما قصد داریم همه چیز را در مورد این سکو کشف کنیم. ما سعی خواهیم کرد از نظر خود بی طرف باشیم. اگر اهل Zulutrade هستید و فکر می کنید نویسنده با سکوی خود بی عدالتی کرده است ، لطفاً با اثبات معتبر با تیم تحریریه Atoz Markets تماس بگیرید.

چگونه Zulutrade کار می کند

پلت فرم تجارت Zulutrade به عنوان یک بستر آنلاین ایجاد شده است که می تواند معامله گران را در سراسر جهان بررسی کند و استراتژی های خود را به سرمایه گذاران علاقه مند به استراتژی های خود و در نتیجه ، به معامله گران اجازه دهد تا معاملات خود را مستقیماً به حساب کارگزاران واقعی سرمایه گذاران علاقه مند متصل کنند.

ایده زولوتراد فراهم کردن محیطی باز است ، جایی که معامله گران قادر به اتصال به هر بستر برای تجارت هستند و هر بار که از دانش خود برای اجرای یک تجارت در زمان واقعی استفاده می کنند ، درصدی از کمیسیون ها دریافت می کنند.

برای انجام این کار ، دو مرحله باید دنبال شود:

معاملات توسط معامله گران با استفاده از روش مورد نظر خود در تجارت ایجاد می شوند و Zulutrade سپس تجارت را به مرکز منتقل می کند.

Zulutrade تمام معاملات را ثبت می کند و سپس میزان حساب های واقعی مشترک در هر تجارت را تعیین می کند.

در میلی ثانیه Zulutrade معاملات را با استفاده از اتصالات ایمن به شرکت های کارگزاری منتقل می کند

معاملات از طریق حساب کارگزار واقعی سرمایه گذار انجام می شود.

Zulutrade Review: انواع حساب ها

Zulutrade حساب سرمایه گذار من ، حساب معامله گر و حساب وابسته من را ارائه می دهد.

حساب سرمایه گذار من

کارگزاری که برای کار با آن انتخاب می کنید حداقل سپرده مورد نیاز برای فعال کردن یک حساب زنده سرمایه گذار در Zulutrade را تعیین می کند. حساب سرمایه گذاری کارگزار شما باید حداقل 100 دلار داشته باشد تا آن را به Zulutrade متصل کند. ثبت نام کاملاً رایگان است.

نوع حساب که برای تجارت کپی انتخاب می کنید ، کمیسیون ها و هزینه های قابل اجرا را تعیین می کند.

کاربران قادر به باز کردن یک حساب کلاسیک خواهند بود:

حساب های کلاسیک

Zulutrade این حساب ها را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. این حساب ها را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. کارگزاران از مدل های جبران خسارت مبتنی بر حجم استفاده می کنند. آنها همچنین ممکن است بسته به کارگزاران ، کمیسیون گسترش یا کمیسیون های اضافی داشته باشند. سرمایه گذاران هزینه های اضافی را برای معامله گران دنبال نمی کنند. Zulutrade معامله گر را جبران می کند.

مزایای حساب کلاسیک شامل موارد زیر است:

 1. برای تجارت کپی و تجارت دستی موجود است
 2. در هر لحظه معاملات فردی را ببندید
 3. طرح جبران خسارت مبتنی بر حجم
 4. عملکرد تجارت را قفل کنید تا کنترل کامل تجارت را انجام دهید
 5. هیچ هزینه/کمیسیون را پرداخت نکنید
مدارک مورد نیاز

اگر می خواهید یک حساب کارگزار را از طریق Zulutrade باز کنید ، باید اسناد اساسی را تهیه کنید.

برای اثبات آدرس ، کارگزاران معمولاً به همراه نسخه ای از بیانیه بانکی اخیر یا لایحه ابزار ، از شناسه عکس یا گذرنامه صادر شده دولت درخواست می کنند. با این حال ، بهتر است تمام اسناد مورد نیاز را مستقیماً با کارگزاری که برای باز کردن یک حساب باز می کنید تأیید کنید.

کارگزار ممکن است شما را ملزم به امضای نامه جهت (LOD) یا وکالت (POA) کند تا اجازه دهد Zulutrade معاملات مرجع را از حساب کارگزار خود پخش کند. این اسناد را برای هر یک از کارگزاران همکاری ما در حالی که در حال انجام روند ثبت نام هستید ، پیدا خواهید کرد.

حساب معامله گر من

"معامله گر" Zulutrade به یک کاربر Zulutrade اشاره دارد که در یک حساب نسخه ی نمایشی یا یک حساب زنده معامله می کند. Zulutrade سپس نتایج و آمار را از طریق وب سایت خود پخش می کند.

هر اقدام معاملاتی در حساب معامله گر به کلیه نسخه های نمایشی Zulutrade یا حساب های سرمایه گذار واقعی که تصمیم به دریافت این سیگنال ها گرفته اند ، پخش می شود.

بستر معاملاتی Zulutrade برای همه باز است ، اما تبدیل شدن به یک معامله گر دشوار است. الگوریتم Zulurank Zulutrade ، و جامعه Zulutrade دائماً عملکرد معامله گران را رتبه بندی می کنند به طوری که فقط موفق ترین معامله گران در صدر لیست های ما ظاهر می شوند. باز کردن حساب Zulutrade آسان و سریع است.

این مراحل است:

به صفحه اصلی برنامه Traders Program بروید و روی دکمه نارنجی "به عنوان معامله گر بپیوندید" کلیک کنید. همچنین می توانید صفحه معامله گران را مرور کرده و روی دکمه "به یک معامله گر" واقع در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

لطفاً شرایط و ضوابط را بخوانید. اگر موافقید ، جعبه را تیک بزنید.

برای تکمیل ثبت نام بر روی دکمه "به عنوان یک معامله گر" بپیوندید

پس از ارسال برنامه آنلاین خود ، ایمیلی با نام کاربری معامله گر و سایر اطلاعات مفید دریافت خواهید کرد. ما همچنین یک لینک "پیوند فعال سازی حساب" را شامل می شویم. قبل از استفاده از حساب خود ، باید روی پیوند فعال سازی در ایمیل کلیک کنید.

شهرستانهایی که توسط زولوتراد پذیرفته نشده اند

 • برمه (میانمار)
 • کوبا
 • ایران
 • کره شمالی
 • سودان
 • سوریه
 • ایالات متحده آمریکا
 • UK

Zulutrade محصولات ارائه داد

پلت فرم تجارت اجتماعی این فرصت را به تجارت محصولات زیر می دهد.

 1. تجارت فارکس
 2. تجارت سهام
 3. تجارت رمزنگاری
 4. تجارت کالاها
 5. تجارت شاخص ها

حساب وابسته

Zulutrade Platform حساب های وابسته را ارائه می دهد. هر فرد یا سازمان می تواند در برنامه شرکت های وابسته به زولوتراد شرکت کند. شما باید برای حساب کاربری ثبت نام کنید و باید یک URL منحصر به فرد را انتخاب کنید که برای تبلیغ یا تبلیغات باید از آن استفاده کنید.

حداقل مبلغی وجود ندارد که یک شرکت وابسته بتواند با تبلیغات Zulutrade کسب کند. هرچه سطح ردیف بالاتر باشد کمیسیون های بیشتری دارند.

بررسی Zulutrade: ویژگی ها

بعد از اینکه جزئیات ورود به سیستم کلاسیک را دریافت کردید ، Zulutrade گزینه های مختلفی را ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب جذاب برای معامله گران تبدیل می کند. آن شامل:

تجارت قفل - این به شما امکان می دهد تا هنگام دریافت سیگنال ، روند معاملات را تأیید کنید.

Automator - در سال 2016 ، جهان اولین "اتوماسیون" را در بازار فارکس مشاهده کرد. این امر از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد یا در صورت بروز حوادث خاص اقدامات خودکار را انجام می دهد. این برنامه قوانینی را که شما ایجاد می کنید اجرا می کند. به عنوان مثال ، اگر سود و زیان حاصل از معامله گر X از 1500 دلار فراتر رود ، باید سود فعلی خود را قفل کنید. این باعث می شود خطرات کاهش یابد و همچنین وقت شما را آزاد کند.

شبکه های اجتماعی- این شامل بخش های نظرات و انجمن ها است. در اینجا ، می توانید در مورد ارائه دهندگان سیگنال بخوانید ، پیشنهادات ارائه دهید و به سؤالات پاسخ دهید.

MARGIN CAL L-CAL L-MEMERTION - این احتمال وجود دارد که حساب شما در صورت خالی بودن در صورتی که به عنوان مثال ، شما تماس حاشیه ای را دریافت می کنید ، خالی شود. این به شما کمک می کند تا میزان سرمایه در واقع در معرض خطر باشد. اما ، این فقط یک شاخص است و نباید یک سیستم مدیریت مالی قابل اعتماد را جایگزین کند.

Zulascript - این به کاربران امکان می دهد اسکریپت هایی را بنویسند که پارامترهای مورد استفاده توسط ربات های تجاری را ایجاد می کنند. آنها همچنین به عنوان مشاوران متخصص (EA) خوانده می شوند. این به شما امکان می دهد معاملات را به صورت خودکار انجام دهید که به شما امکان می دهد معاملات بیشتری را نسبت به گذشته انجام دهید.

Cryptocurrencies - اخیراً به نمونه کارها اضافه شده است ، سرمایه گذاران اکنون می توانند نگاهی بیندازند که آیا Cryptos چیز بزرگ بعدی خواهد بود یا فقط یک حباب همراه با فارکس و CFD.

Zuluguard- این یک ویژگی منحصر به فرد از این پلت فرم تجاری است که در صورت انجام معاملات نامنظم توسط معامله گران مورد نظر خود ، کپی های کپی را محافظت می کند. علاوه بر مدیریت ریسک عالی.

تقویم - یک روش ساده برای یافتن مروری بر مهمترین رویدادهایی که بر بازارهای مالی در سراسر جهان تأثیر می گذارد.

انتخاب بهترین معامله گران برای کپی کردن

تجارت نکنید و از معامله گران که فقط یک هفته فوق العاده یا حتی یک تاریخ عالی تجارت ماه داشته اند ، دنبال نکنید. اگر این کار را انجام دهید ، سرمایه شما در معرض خطر است. شاید شما از ROI وسوسه شوید ممکن است چشمگیر باشد. ROI چشمگیر است اما پایدار نیست. فقط بر اساس ROI آنها تصمیم گیری نکنید. به تاریخچه تجارت معامله گر نگاهی بیندازید ، و مطمئن باشید که آنها پول درآمده اند و برای مدت طولانی مرتباً این کار را انجام داده اند. و یک استراتژی تجاری خوب داشته باشید. در اینجا نکات اضافی برای انتخاب یک معامله گر خوب ارائه شده است.

 • یک معامله گر را انتخاب کنید که دارای موفق ترین و اثبات شده ترین رکورد ، با حداقل بیش از دوازده ماه باشد. بسیاری ممکن است بهترین معامله گران به نظر برسند. اما همه به ظاهر بهترین معامله گران برای بلند مدت در بازار ارز موفق نیستند.
 • یک معامله گر را انتخاب کنید که دارای یک فروپاشی تاریخی باشد که به طور معمول کمتر از 20 درصد باشد.
 • شما باید به دنبال معامله گران باشید که به بالاترین میانگین پیپ برای سود تجاری بپردازند. در غیر این صورت ، شما بیشتر از آنچه از لغزش به دست می آورید از دست خواهید داد.
 • دریابید که آیا ارائه دهندگان سیگنال های معاملاتی معاملات را به صورت دستی یا استفاده از معاملات خودکار انجام می دهند یا خیر. من معامله گران دستی را ترجیح می دهم زیرا EA ممکن است برای طولانی مدت پایدار نباشد.
 • یک معامله گر را پیدا کنید که از یک رویکرد کوتاه مدت استفاده کند و نظارت بر سطح با دقت متوقف شود و فقط تعداد کمی از معاملات را باز می کند ، همه این موارد باعث کاهش کاهش می یابد.
 • دریابید که آیا سرویس سیگنال به صورت زنده تجارت می کند ، بنابراین از پول واقعی استفاده می کند یا از حالت نسخه ی نمایشی استفاده می کند.
 • یک کارگزار پیدا کنید که دقیق ترین توضیح در مورد استراتژی خود و معاملات آنها را داشته باشد که در واقع با این طرح هماهنگ است.
 • یک معامله گر پیدا کنید که چابک و پذیرنده باشد که بتواند EA خود را به عنوان تقاضای بازار تنظیم یا حتی متوقف کند.
 • چند معامله گر حرفه ای پیدا کنید ، سپس آنها را مقایسه کرده و انتخاب کنید.

Zulutrade Review: جوانب مثبت و منفی

√ این پلتفرم توسط کمیسیون بازار سرمایه هلنی (HCMC) و ژاپن تنظیم می شود.

√ مناسب برای معامله گران تازه کار

√ هیچ هزینه/کمیسیون را پرداخت نکنید

√ قدیمی ترین بستر تجارت اجتماعی

√ 70+ کارگزاران آنلاین برای انتخاب

- این کارگزار نیست

- برای یافتن یک معامله گر خوب برای دنبال کردن ، به تخصص نیاز دارید.

- معامله گران با سوابق موفقیت طولانی مدت زیاد نیستند.

- هر کس می تواند یک ارائه دهنده سیگنال باشد ، که خطر کاربران را افزایش می دهد.

- بسیاری از معامله گران متناقض.

آیا زولوتراد تنظیم شده است؟

ZuluTrade Regulations

در سال 2015 ، زولوتراد مجوز مدیریت نمونه کارها اتحادیه اروپا را بدست آورد. بنابراین این سکو توسط کمیسیون بازارهای سرمایه هلنی (HCMC) با ثبت شماره 2/540/17-2-2010 تنظیم می شود. HCMC نظارت بر عملکرد زولوتراد ، از جمله هر اقدام نظارتی که می تواند انجام شود. Zulutrade باید تمام سیاست ها و مقررات HCMC را که شامل قوانین حفاظت از مشتری است برای جلوگیری از هر نوع کلاهبرداری رعایت کند.

بنابراین این برای شما به عنوان یک معامله گر چه معنی دارد؟این بدان معناست که می توانید با دانستن اینکه توسط یک سازمان مشهور تنظیم می شود که سیاست های سختگیرانه ای برای حمایت از مشتری دارد ، در Zulutrade تجارت کنید. این امر به شما آرامش خاطر می دهد در هنگام تجارت روی این سکو و اطمینان از امنیت وجوه شما را تضمین می کند. اگر در مورد حمایت از مشتری در Zulutrade سؤال یا نگرانی دارید ، برای کمک با تیم پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید.

آیا زولوتراد کلاهبرداری است؟

Is ZuluTrade scam?

نه ، زولوتراد کلاهبرداری نیست. نیازی به نگرانی در مورد زولوتراد نیست. این سکو به درستی تنظیم شده است ، آنها واقعاً کمک و پشتیبانی خوبی دارند. وجوه شما با کارگزاری است که شما انتخاب می کنید. بنابراین مهم است که شما کارگزار مناسب را انتخاب کنید. Zulutrade از بسیاری از کارگزاران پشتیبانی می کند. شکایات زیادی وجود دارد اما به این دلیل است که آنها معامله گران اشتباه را برای دنبال کردن انتخاب کرده اند. برای تجارت کپی ، انتخاب معامله گر مناسب با انجام تحقیقات مناسب در مورد سوابق آهنگ آنها مهم است.

پشتیبانی مشتری

ZuluTrade Customer Support

پشتیبانی مشتری آنها 24/5 در دسترس است. در بررسی Zulutrade ما متوجه شدیم که آنها گزینه های چت زنده را به زبانهای مختلف دارند. آنها پشتیبانی ایمیل دارند. آدرس ایمیل است[ایمیل محافظت شده]بشرپشتیبانی تماس در +30 213 0176 399 در دسترس است

نتیجه

برای نتیجه گیری zulutrade ما ، می توانیم بگوییم ، شما می توانید شخصی را پیدا کنید که موفق باشد و حرکات آنها را دنبال کند یا می توانید کسی باشید که سیگنال های معاملاتی را برای تجارت فارکس ارائه می دهد تا افراد از آن استفاده کنند. این تنظیم این امکان را برای هر کسی فراهم می کند ، با هر سطح تجربه ، تجارت بدون نگرانی در مورد حضور در بالای بازار در همه زمان ها. تمام آنچه شما نیاز دارید برخی از سرمایه های شروع ، اتصال به اینترنت و کمی صبر است در حالی که حساب شما رشد می کند. من به شدت توصیه می کنم اگر به دنبال راه هایی برای درآمد اضافی یا می خواهید تجارت را شروع کنید ، به زولوتراد امتحان کنید. اما فقط وارد آن نشوید. یک معامله گر خوب برای دنبال کردن پیدا کنید. در غیر این صورت سرانجام تمام پول خود را از دست می دهید. Zulutrade یکی از بهترین سیستم عامل های تجارت اجتماعی است. بیایید تجربه خود را با Zulutrade در بخش نظرات زیر بدانیم.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 21 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:55