چگونه می توان از گزینه IQ پول برداشت کرد؟- آموزش عقب نشینی

ساخت وبلاگ

گزینه ضریب هوشی حق داشتن یکی از شرکتهای معتبر در کل صنعت کارگزاری گزینه های باینری را دارد. این پلتفرم دارای ویژگی های بصری است و از معامله گران از تمام سطح تجربه استقبال می کند. اگر مبتدی هستید و مایل به شروع سفر به تجارت گزینه های باینری خود هستید ، گزینه ضریب هوشی می تواند به شما کمک کند.

IQ Option official website

شما می توانید با ابزارهای مختلف مالی از طریق سکو تجارت کنید. شما می توانید از تجارت با گزینه های باینری ، ETF ها ، فارکس ، سهام ، ارزهای رمزنگاری شده و کالاها دسترسی پیدا کنید. این کارگزار با پلت فرم تجارت خود در سال 2013 با نام شرکت IQ Option Ltd آغاز شد. در یک دوره بسیار کوتاه ، این سکوی محبوبیت زیادی کسب کرد.

این شرکت بیش از 48،000،000 کاربر ثبت نام کرده است و هر روز بیش از 1،000،000 معاملات ثبت کرده است. این پلتفرم و سیاست های آن پذیرش بیش از 213 کشور جهان از جمله نیجریه ، هند ، فیلیپین ، آفریقای جنوبی ، پاکستان ، سنگاپور ، مالزی و دیگران را ارائه می دهد. تحت تنظیم CYSEC ، که اصالت خود را در ارائه خدمات ارائه می دهد ، فعالیت می کند.

مبتدیانی که مایل به شروع سفر خود هستند می توانند از پتانسیل حساب نسخه ی نمایشی خود استفاده کنند. حساب نسخه ی نمایشی یک ماکت کامل از آنچه در حساب تجارت زنده مشاهده می کنید است. از این رو ، حساب نسخه ی نمایشی به شما امکان می دهد با تمام ابزارها و رابط های زمان واقعی تمرین کنید. تنها تفاوت این است که شما از بودجه واقعی خود استفاده نخواهید کرد بلکه از مجازی های مجازی استفاده خواهید کرد.

پس از یادگیری در مورد استراتژی های تجاری اولیه ، قصد دارید پول خود را واریز کرده و سفر خود را شروع کنید. حداقل مبلغ سپرده نسبت به گزینه ضریب هوشی 10 دلار است که کمتر از بیشتر کارگزاران رقیب است. شما می توانید حداقل تجارت خود را با 1 دلار ، یک آرامش برای معامله گران مبتدی قرار دهید. اکنون بیشترین صحبت در مورد بخشی ، "عقب نشینی" است.

بسیاری از معامله گران مبتدی وجود دارند که نگران روند برداشت و اتهاماتی هستند که باید از طریق این سکو بپردازند. بیشتر مردم از اینكه پول خود را در تجارت با این تصور كه در زمان برداشت گزینه ضریب هوشی به آنها پرداخت می شود ، می ترسند! بنابراین ، برای کمک به شما در از بین بردن این سردرگمی ، این راهنما قصد دارد در درجه اول بر برداشت از گزینه ضریب هوشی متمرکز شود.

شروع با گزینه IQ

اگر یک مبتدی واقعی هستید و از این سکو بی خبر هستید ، این بخش مقدمه به شما کمک می کند تا از آن آویزان شوید. بخوانید!

گزینه ضریب هوشی فقط هیچ بستر استاندارد معاملاتی باینری نیست بلکه دارای یک بستر اختصاصی سفارشی برای رفع نیازهای خاص کاربران است. پس از آن ، این پلتفرم دارای طراحی زیبایی شناسی با تمام ویژگی های برجسته در قسمت جلویی است.

امکانات

برخی از ویژگی های برجسته گزینه IQ شامل موارد زیر است:

 • چیدمان چند نمره
 • تجزیه و تحلیل فنی
 • هشدارهای نوسانات
 • نقل قول های تاریخی
 • به روزرسانی های بازار
 • تقویم های اقتصادی
 • صفحه نمایش سهام و غیره

حداکثر پرداخت

شما حداکثر پرداخت سود 95 ٪ را نسبت به گزینه ضریب هوشی دریافت می کنید. این بدان معناست که اگر شما در این زمینه تجارت می کنید ، می توانید مبلغ سرمایه گذاری شده خود را 95 ٪ سود کسب کنید. به عنوان مثال ، شما 100 دلار با افزایش قیمت دارایی با حداکثر پرداخت 95 ٪ معامله کردید و این یک موفقیت بود. در این حالت ، مبلغ سود 95 دلار را به حساب خود دریافت خواهید کرد. بنابراین ، شما با برنده شدن در تجارت 100 دلار پس انداز کردید و 95 دلار نیز درآمد کسب کردید.

شاخص های فنی

این پلتفرم دارای بیش از 15 شاخص فنی مختلف برای کمک به شما در شناسایی روندها و مشخص کردن همه معاملات سودآور است. این شاخص های فنی به شرح زیر است:

 1. MA
 2. جلد
 3. گروههای بولینگر
 4. تمساح
 5. MACD
 6. RSI
 7. سابر پارابولیک
 8. نوسان ساز عالی
 9. نوسان ساز تصادفی
 10. تبلیغات
 11. ATR
 12. CCI
 13. وابسته به فراکتال
 14. ابر ICHIMOKU
 15. KDJ
 16. DPO
 17. زمان بندی Belkhayate

انواع حساب و واریز

قبل از عزیمت به بخش برداشت ، نکته بعدی که باید بدانید گزینه های سپرده از گزینه IQ است. دو نوع حساب بر روی سیستم عامل وجود دارد: استاندارد و VIP. شما فقط باید برای حساب کاربری استاندارد 10 دلار واریز کنید و دسترسی کامل به عملکردهای معاملاتی را بدست آورید. برای تجارت با ویژگی پردازش 24 ساعته نیز به بیش از 350 دارایی دسترسی پیدا می کنید.

نوع دوم یک حساب تجارت VIP است که فقط برای مشتریانی که در طی 2 روز از باز کردن حساب ، 1900 دلار یا بیشتر واریز می کنند ، در دسترس است. با دسترسی به این حساب به همه ویژگی های استاندارد و حتی بیشتر دسترسی پیدا می کنید. شما مدیران حساب شخصی برای پیگیری معاملات خود خواهید داشت. گزارش های ماهانه در مورد سوابق معاملات و 3 ٪ بازده پرداخت اضافی دریافت خواهید کرد.

هیچ هزینه پردازش برای تهیه سپرده ها از طریق گزینه ضریب هوشی وجود ندارد. اما قبل از اینکه واریز کنید ، باید با برخی از اعتبارنامه های خود یک فرآیند تأیید را طی کنید. این تأییدات ممکن است از کشور به کشور دیگر متفاوت باشد اما یک روند آسان است. سپس می توانید پول را با استفاده از انتقال سیم ، کارت های اعتباری و حتی برخی از کیف های الکترونیکی قابل قبول واریز کنید.

IQ Options Advantages

چگونه پول را پس بگیریم؟

اکنون که از ملاحظات اساسی گزینه ضریب هوشی آگاه هستید ، می توانید در مورد عقب نشینی بیاموزید. شما باید حداقل مبلغ برداشت 2 دلار را انتخاب کنید. می توانید از همان حالت پرداختی که برای واریز خود استفاده کرده اید استفاده کنید. به این دلیل است که معامله ای که انجام می دهید به عنوان بازپرداخت پردازش می شود.

این یک اقدام مهم امنیتی است که گزینه IQ برای اطمینان از اینکه وجوه شما فقط به شما می رود ، انجام می شود! اگر کسی به حساب شما دسترسی تصادفی داشته باشد ، نباید وجوه را به آنها برداشت. بنابراین ، درخواست های برداشت فقط به حسابی که برای سپرده استفاده کرده اید انجام می شود.

مبلغی که شما برداشت نمی کنید نباید بزرگتر از سپرده ساخته شده با آن کارت باشد. این بدان معناست که اگر 100 دلار از کارت واریز کرده اید و برای برداشت 150 دلار سود دارید ، نمی توانید درخواست برداشت را برای 150 دلار کامل پردازش کنید. شما باید آن را بشکنید! تمام درخواست های برداشت از گزینه IQ فقط در طی یک روز پردازش می شوند.

پیش از این ، برداشت های اتومبیل بانکی حدود 3 روز برای پردازش طول می کشد. با این حال ، از اجرای جدید در سیاست های پردازش برداشت کارت بانکی فوری ، گزینه ضریب هوشی اکنون بلافاصله در حال پردازش درخواست های برداشت کارت بانکی نیز است. در نتیجه ، معامله گران مجبور نخواهند شد برای مدت طولانی منتظر بمانند!

گزینه ضریب هوشی بلافاصله وجوه را به بانک منتقل می کند ، اما بانک اعتبار مبلغ حساب شما را تأخیر می کند. بنابراین ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بانک تأیید را از پایان آنها تکمیل کند و وجوه موجود در حساب شما را منعکس کند.

در اینجا مراحل نشانگرها برای کمک به شما در درک بهتر روند برداشت بودجه از گزینه ضریب هوشی وجود دارد. مراحل زیر فرض می کند که شما یک معامله گر گزینه ضریب هوشی موجود هستید ، زیرا این مرحله برای برداشت است. بدون داشتن حساب یا سود ، احتمالاً به دنبال عقب نشینی نیستید-

 1. به سایت www.iqoption.com مراجعه کرده و از طریق وب سایت رسمی حرکت کنید تا یک ایده اساسی از این پلتفرم بدست آورید.
 2. اکنون با ارائه اعتبار صحیح ، وارد حساب معاملات گزینه IQ خود شوید.
 3. به قسمت "کاربر" در گوشه سمت راست بالای داشبورد گزینه ضریب هوشی خود بروید.
 4. به دنبال گزینه "صندوق های برداشت" از لیست باشید و همان را انتخاب کنید.
 5. شما به صفحه انتخاب سیستم پرداخت هدایت می شوید.
 6. روش پرداختی را که در ابتدا برای واریز انتخاب کرده اید انتخاب کنید ، بدون آن پلت فرم درخواست را رد می کند.
 7. در مراحل بعدی ، دستورالعمل های اطلاع رسانی را دنبال کنید و روی "ارسال" کلیک کنید. درخواست ظرف 24 ساعت آینده پردازش می شود.

نکته را در نظر بگیرید: به یاد داشته باشید که صرف نظر از روش پرداختی که استفاده می کنید ، هر ماه فقط یک برداشت رایگان دارید.

One platform for many devices

روش های پرداخت

روشهای مختلف پرداختی در بستر گزینه IQ تعبیه شده است تا به شما در تهیه سپرده ها و برداشت های یکپارچه کمک کند. روشهای پرداخت موجود عبارتند از:

انتقال سیم

انتقال سیم از طریق IQ Option به انتقال الکترونیکی وجوه از یک بانک به بانک دیگر و حساب معامله گر اشاره دارد. معاملات بانکی به عنوان یک روش ایمن و ایمن پاسخگو است. به این دلیل است که مقررات فدرال برای تأیید هویت ، آدرس فیزیکی و سایر اطلاعات در هنگام باز کردن یک حساب ، به این حالت معامله تحمیل می شود.

این یک گزینه قابل اعتماد است ، اما بازتاب پول در حساب های بانکی معامله گران زمان لازم است. از این رو ، این یکی از جنبه های چالش برانگیز است که معامله گران گزینه های باینری در حالی که به دنبال انتقال سیم به عنوان روش برداشت خود هستند ، از تجربه گزینه IQ استفاده می کنند. ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که بلافاصله به وجوه نیاز داشته باشید ، اما روند انتقال سیم زمان قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد.

بنابراین ، اگر برداشت های کمی دارید ، باید از انتقال سیم به عنوان گزینه اصلی خود خودداری کنید. اما در صورت برداشت های بزرگتر ، می توانید به خاطر امنیت آن به این روش اعتماد کنید. این پلتفرم درخواست های برداشت را طی 24 ساعت پردازش می کند ، اما بانک روند را به تأخیر می اندازد! با این روش پرداخت ممکن است تغییراتی در پایان بانک ایجاد شود.

کارت ویزا/کارشناسی ارشد

این یک ترجیح ایده آل برای عقب نشینی در گزینه IQ است! درخواست دسترسی به گزینه های دسترسی به درخواست های خروج از Visa ، Visa Electron ، MasterCard و Maestro Card. لازم نیست هزینه ای برای جستجوی برداشت از کارتهای اعتباری بپردازید.

گزینه ضریب هوشی برای حفظ استاندارد امنیت داده های صنعت کارت پرداخت ، عنوان بازرگان را در اختیار دارد. بنابراین ، می توانید مطمئن باشید که پول شما با گزینه ضریب هوشی ایمن است در حالی که پردازش برداشت از حساب مرتبط با کارت شما است.

کیف پول الکترونیکی

E-Wallet یکی دیگر از روشهای مناسب دیگری است که می توانید برنده ها را از طریق کیف پول الکترونیکی پس بگیرید. این سرویس توسط دروازه پرداخت شخص ثالث یا ارائه دهنده کیف پول ارائه می شود. فقط با کیف های الکترونیکی محبوب بروید تا اطمینان حاصل کنید که هنگام پردازش سپرده ها یا برداشت ها مشکلی ندارید.

برخی از گزینه هایی که گزینه IQ به شما توصیه می کند از روی سکو استفاده کنید ، Skrill ، Neteller ، Webmoney ، Boleto و Fasapay هستند.

At IQ Option you will always be informed about the news

هزینه های تعبیه شده بر روی پلت فرم کارگزاری گزینه IQ

شما هر ماه از سال ، بدون هیچ گونه هزینه ای از گزینه ضریب هوشی ، یک برداشت رایگان دریافت می کنید. انتقال سیم بانکی تنها روشی است که بانکهای مربوطه ممکن است برای پردازش مبلغ برداشت و اعتبار آن به حساب شما حداقل هزینه ای را برای شما پرداخت کنند. اگر مشکلی دارید ، می توانید با بانک خود تماس بگیرید تا در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اما اگر مایل به برداشت بیش از یک بار در ماه هستید ، باید در تمام روشهای پرداخت کمیسیون 2 ٪ پرداخت کنید. در اینجا جدول برای کمک به شما در بینش یکسان برای حداقل مبلغ برداشت و حداکثر کمیسیون در کلیه روشهای پرداخت وجود دارد:

سؤالات متداول - بیشترین سؤال در مورد برداشت پول در گزینه ضریب هوشی:

چه مدت طول می کشد تا پول از گزینه IQ برداشت کنید؟

تمام درخواست های برداشت طی سه روز کاری پردازش و حل می شوند. اما با وجود سیستم ها و سیاست های مدرن ، بیشتر درخواست های برداشت در طی یک روز یا در زمان کمتری پردازش می شوند. بسته به سیستم پرداخت ، اعتبار نهایی در حساب شما ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. معامله و سایر شرایط ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد.

کدام کیف پول الکترونیکی برای گزینه ضریب هوشی بهترین است؟

Neteller یک کیف پول دیجیتالی چند سطحی محبوب است که می توانید به صورت آنلاین به صورت آنلاین تنظیم کنید. می توانید از آن برای سپرده ها و برداشت از حساب IQ Option استفاده کنید. در میان همه گزینه های پرداخت کیف پول الکترونیکی موجود در این پلتفرم ، Neteller قابل اطمینان ترین در بین همه است! حتی گزینه ضریب هوشی در بخش وبلاگ خود همان چیزی را ارتقا می بخشد.

آیا گزینه ضریب هوشی از PayPal برای سپرده ها و برداشت ها استفاده می کند؟

پی پال واقعاً یک روش مناسب برای تهیه سپرده و برداشت برای معامله گران است. بیشتر سیستم عامل های کارگزار قبلاً استفاده از پی پال را بر روی سیستم عامل های خود تحمیل کرده اند. اما گزینه ضریب هوشی این ویژگی یا روش را به روز تحمیل نکرده است. اما به غیر از پی پال ، منابع بسیاری دیگر برای پذیرش و پرداخت پرداخت در دسترس است.

آیا می توانم درخواست برداشت را از گزینه ضریب هوشی لغو کنم؟

بله ، می توانید قبل از پردازش ، درخواست برداشت خود را از گزینه IQ لغو کنید. اگر در مورد نگه داشتن سود خود در حساب کمی تغییر در ذهن دارید ، پس از تماس با گزینه IQ ، درخواست را مطرح کنید و این موضوع را به آنها منتقل کنید. متخصصان شرکت درخواست را مطرح کرده و پردازش درخواست برداشت شما را متوقف می کنند.

آیا می توانم از کارت های بدهی برای تهیه سپرده و پذیرش برداشت استفاده کنم؟

بله ، اگر کارت بدهی شما ویزا ، ماسترو یا مستر کارت است ، می توانید از آن برای سپرده ها و برداشت از گزینه IQ استفاده کنید. اما شما نمی توانید از کارتهای بدهی الکترونی بر روی سکو استفاده کنید ، زیرا هیچ گونه شرط و پذیرش نسبت به این بستر معاملاتی وجود ندارد.

گزینه هایی برای عقب نشینی گزینه ضریب هوشی چیست؟

معامله گران می توانند برداشت گزینه ضریب هوشی را انجام دهند. اما شما باید از این روش پیروی کنید تا از گزینه ضریب هوشی خارج شوید. می توانید از کارت های اعتباری ، کارت های بدهی ، انتقال بانکی یا سیم و کیف پول الکترونیکی استفاده کنید. می توانید از این روش ها برای برداشت وجوه از گزینه ضریب هوشی استفاده کنید. علاوه بر این ، اولین برداشت بدون هزینه است. بعداً برای برداشت بیشتر باید 2 ٪ از مبلغ برداشت را بپردازید. با این حال ، این رقم باید حداقل 1 دلار و بیش از 30 دلار باشد.

چه مدت طول می کشد تا گزینه ضریب هوشی برداشت شود؟

کارگزار برداشت گزینه ضریب هوشی شما را در سریعترین زمان پردازش می کند. با این حال ، مدت یک معامله گر وجوه خود را دریافت می کند به روش های پرداختی که انتخاب می کند بستگی دارد. نقل و انتقالات بانکی ممکن است زمان زیادی را در دریافت بودجه درگیر کند. از طرف دیگر ، روش های پرداخت مانند کیف پول های الکترونیکی و cryptocurrency زمان زیادی نمی برد و اجازه پرداخت فوری را می دهد.

چگونه یک معامله گر درخواست برداشت گزینه ضریب هوشی را ارسال می کند؟

یک معامله گر می تواند با ورود به حساب تجارت خود درخواست برداشت گزینه IQ را ارسال کند. سپس ، او می تواند روی گزینه های "صندوق های برداشت" کلیک کند ، یک روش پرداخت را انتخاب کند و مبلغی را که می خواهد برای برداشت خود وارد کند ، وارد کند. سپس ، او می تواند درخواست برداشت خود را ارائه دهد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 12 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:02