Moshnake چیز بزرگ بعدی در Cryptocurrency است ، به دنبال آن در پله های Uniswap و Pancakeswap

ساخت وبلاگ

مشابه Uniswap (Uni) و Cankakeswap (کیک) ، هدف از پلت فرم جدید بازی Crypto Moshnake (MSH) ارائه موارد ارزشمند و استفاده نوآورانه به جامعه رمزنگاری است. در این مقاله ، ما به آنچه که هر cryptocurrency صنعت رمزنگاری را ارائه می دهد ، خواهیم پرداخت.

Outlook MagzineLatest Issue

قوه قضاییه در مقابل اجرایی در ما: چرا دولت جو بایدن اوقات سختی را در پیش دارد

دولت دونالد ترامپ دادگاه ها را با قضات محافظه کار پر کرد و منجر به بسیاری از قوانین مترقی در ایالات متحده شد

تاریخچه دخالت دولت در انتصاب قضات در دادگاه های عالی

نهرو درگیری های قریب الوقوع با قوه قضاییه در مورد اصلاحات سوسیالیستی را پیش بینی کرد ، اما اصلاحات قانون اساسی را در مورد تأثیرگذاری بر انتصابات قضایی ترجیح می داد. اما ایندیرا برنامه های دیگری داشت

چرا حمله اخیر به قوه قضاییه کاملاً غیرمجاز است

قانون اساسی ما دارای سیستم چک و تعادل در بین این سه بال است: قوه مقننه ، اجرایی و قوه قضاییه. هر بال در حوزه خاص خود عالی است.

انتصاب قضات: چرا سیستم دانشکده تنها امیدی است که ما علیه حکومت اقتدارگرا داریم

با انتقادات زیادی که علیه دادگاهها در رابطه با قرارهای قضایی انجام می شود ، ممکن است دلایلی برای حفظ سیستم کالج در امروز وجود داشته باشد

قوه قضاییه در مقابل اجرایی: وزیر حقوق باید به مقام عالی که در اختیار دارد احترام بگذارد

مشاجره بین اجرایی و قوه قضاییه چیز جدیدی نیست ، اما اکنون نوبت زشت گرفته است

به روز شده: 14 اکتبر 2022 4:09 بعد از ظهر

به طور کلی ، صنعت رمزنگاری مملو از فناوری های زمینی است. فن آوری هایی با هدف بهبود کارآیی و سرعت جامعه رمزنگاری در پاسخ به نیازهای اعضا هر روز توسعه و اجرا می شوند.

در نتیجه این فناوری ها ، ابتکارات و سیستم عامل های جدید بی شماری برای تأمین نیاز فزاینده به ارزهای دیجیتالی ایمن و راحت و تجارت دارایی ظاهر شده اند.

مشابه Uniswap (Uni) و Cankakeswap (کیک) ، هدف از پلت فرم جدید بازی Crypto Moshnake (MSH) ارائه موارد ارزشمند و استفاده نوآورانه به جامعه رمزنگاری است. در این مقاله ، ما به آنچه که هر cryptocurrency صنعت رمزنگاری را ارائه می دهد ، خواهیم پرداخت.

داستانهای مرتبط

Moshnake-یک ابزار اصلی بازی Fi با قابلیت های نوآورانه مانند Dogecoin و Pancakeswap

Uniswap (UNI)

از نشانه Uniswap (UNI) برای دسترسی به ارائه دهنده نقدینگی خودکار UNISWAP استفاده می شود و تجارت صاف و ساده نشانه های Ethereum (ERC-20) را تسهیل می کند.

UNISWAP یک بستر تبادل cryptocurrency است که بر روی یک فناوری شبکه غیرمتمرکز کار می کند. با استفاده از قراردادهای هوشمند ، این پروتکل مبادلات اتوماتیک نشانه های رمزنگاری را در blockchain اتریوم تسریع می کند.

در نوامبر سال 2018 ، هایدن آدامز UNISWAP V1 را تأسیس و آزاد کرد. در ماه مه 2020 ، Uniswap V2 به صورت زنده رفت و بلافاصله برجسته ترین مبادله غیر متمرکز در جهان شد. UNISWAP V3 یک سال بعد برای کاهش هزینه های معامله و افزایش سرعت معاملات در blockchain Ethereum آزاد شد.

از آنجایی که هایدن آدامز پروتکل V1 را در نوامبر 2018 منتشر کرد ، بیش از 94 میلیون معاملات UNISWAP (UNI) اجرا شده اند و نشان می دهد که پذیرش سریع این پلتفرم و استفاده گسترده است.

پنکیکس (کیک)

کیک cryptocurrency از طریق مبادله غیرمتمرکز معروف به پنکیکسواپ در زنجیره BNB معامله می شود. در سپتامبر سال 2020 ، منتشر شد.

کاربران Pancakeswap (کیک) با استفاده از یک مکانیزم سازنده سازنده بازار (AMM) در برابر استخر نقدینگی درگیر تجارت می شوند. در ازای کمک های پولی خود در استخرها ، کاربران به نشانه ها داده می شوند.

کاربران Pancakeswap (کیک) می توانند فوراً سکه های خود را برای سایر ارزهای رمزنگاری بدون نیاز به شخص ثالث تجارت کنند. علاوه بر این ، هزینه معاملات کم و زمان پردازش سریع دارد.

جریان پایدار وجوه یکی از بزرگترین نقاط قوت زنجیره ای Binance است. در بین همه DAPP ها ، Cankakeswap (کیک) بزرگترین پایگاه کاربر روزانه و چهارمین حجم بازار را دارد.

این سازگار با چندین کیف پول مختلف از جمله Trustwallet ، Tokenpocket ، Mathwallet و Metamask است. به دلیل حجم عظیم معاملات روزانه ، نشانه خود را در Cankakeswap ایده خوبی است.

Moshnake (MSH)

سکه بازی جدید ، Moshnake Token (MSH) ، رمزنگاری گسترده ای است که به سیستم Moshnake قدرت می دهد و عملکردهای بیشماری مانند مشوق ها ، هزینه های معامله ، مدیریت شبکه و موارد دیگر را تسهیل می کند. این نشانه ای است که در پلت فرم بازی Moshnake استفاده خواهد شد.

Token MSH می تواند برای خرید و فروش در بازار داخلی MSH استفاده شود. توکن Moshnake فقط در شبکه BNB Smart Chain (BNB) قابل استفاده است ، یک blockchain که به دلیل زمان معاملات سریع و هزینه های پایین معامله شناخته شده است.

در محیط بازی Moshnake ، بازیکنان نه تنها باید مار خود را بدون ضربه زدن به بازیکنان دیگر مدیریت و جابجا کنند ، بلکه به دنبال نشانه های MSH بیشتر و سایر دارایی های NFT نیز هستند. زمان بیشتر در این عرصه به معنای مار طولانی تر است ، این به معنای پول بیشتر و شانس بهتر برای پیروزی است.

Moshnake یک بستر بازی غیر متمرکز است که بر روی دو نشانه فعالیت می کند: MSH (برای مدیریت استفاده می شود) و VEN (به عنوان پرداخت در بازی استفاده می شود).

Moshnake Token (MSH) به مرحله پیش فروش خود نزدیک می شود و ممکن است در حال حاضر یک انتخاب عالی برای سرمایه گذاری باشد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:03