8 قیمت cryptocurrency که این هفته منفجر می شود

ساخت وبلاگ

در میان چندین نفر دیگر ، Trade Dash 2 ، Robotera ، Calvaria ، Impt.io و Tamadoge نشانه های خود را به سمت رشد انفجاری هموار می کنند ، که می تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا ضررهای خود را جبران کنند. بیایید دریابیم که در این هفته چه رمزنگاری ها منفجر می شوند.

Outlook MagzineLatest Issue

جنگ اوکراین: گرفتن جنگ و بحران بشردوستانه در فریم

دو کرکره اوکراینی ، آلسیو مامو و فرانسیسکو مالاوولتا ، وحشت جنگ اوکراین و درد و رنج و رنج هایی را که از طریق کاردستی خود بر یک ملت به وجود آورده و مستند می کنند ، ثبت و مستند می کنند.

شعر مقاومت: شاعران اوکراینی شعر را صدا آزادی می سازند

شعر ، با حداکثر صریح و عاطفی خود ، تمام دریچه های چک را می شکند که به شما امکان می دهد جنگ را به عنوان یک آسیب بزرگ تجربه کنید و دیوانه نشوید

چگونه موزه جنگ اوکاراین عزم و اراده یک کشور برای مبارزه با عقب را نشان می دهد

این موزه که توسط شهروندان مرکزی کیف در کنار هم قرار گرفته است ، با افتخار مخازن سوخته و مورد ضرب و شتم روسیه و تجهیزات جنگی را به نمایش می گذارد.

جنگ اوکراین: گزارش زمینی از شهری تحت محاصره

جفری ویتو به ما می گوید که چگونه جامعه مدنی کیف برای مبارزه با دومین ارتش بزرگ جهان به هم پیوسته است

شعر ما را به همه چیزهایی که ما را انسان می کند بیدار می کند: شاعر اوکراینی بوریس Dralyuk

در مصاحبه ای با سردبیر Outlook Chinki Sinha ، بوریس Dralyuk شاعر اوکراینی در مورد نقش یک شاعر در یک جنگ صحبت می کند

به روز شده: 10 دسامبر 2022 3:37 PM

از آنجا که بازار رمزنگاری رنج می برد ، اکثر سرمایه گذاران به طرز وحشیانه ای در جستجوی برندگان بالقوه برای پس انداز وجوه خود هستند.

تحلیلگران معتقدند که یک فصل نوسانات انفجاری می تواند در بازار جهانی رمزنگاری باشد ، اما هیچ کس نمی داند چه زمانی می تواند اتفاق بیفتد. اما همانطور که از بازاری انتظار می رود که لحظه ای خسته کننده نباشد ، می بینیم که تعداد انگشت شماری از رمزنگاری ها برای تجمع این هفته تلاش می کنند.

در میان چندین نفر دیگر ، Trade Dash 2 ، Robotera ، Calvaria ، Impt.io و Tamadoge نشانه های خود را به سمت رشد انفجاری هموار می کنند ، که می تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا ضررهای خود را جبران کنند. بیایید دریابیم که در این هفته چه رمزنگاری ها منفجر می شوند.

در اینجا لیستی از هشت ارز رمزنگاری شده است که در برابر روند بازار در حال تجاوز هستند و در این هفته منفجر می شوند: 1. تجارت Dash 2 (D2T) 2. Robotera (Taro) 3. Impt.io (IMPT) 4. Calvaria (RIA) 5Tamadoge (Tama) 6. Cankakeswap (کیک) 7. Ripple (XRP) 8. چند ضلعی (Matic)

حال ، اجازه دهید نگاهی دقیق به این 8 رمزنگاری برنده بیندازیم:

1. Dash 2 Trade - یک بستر اطلاعاتی رمزنگاری غنی از ویژگی

برای طولانی ترین زمان ، معامله گران Crypto و سایر شرکت کنندگان در بازار منتظر داده های بهتر ، قابل اطمینان تر و دقیق تر هستند. در حالی که بسیاری از راه حل های مبتنی بر وب وجود دارد ، هرگز یک پلت فرم اطلاعاتی تجارت رمزنگاری همه در یک وجود نداشته است که دارای ابزارها و خدمات مدرن برای بهبود تجربه تجارت شخص است. بنابراین اشتباه نیست که بگوییم تجارت Dash 2 چیز بزرگ بعدی در Crypto خواهد بود.

این پلتفرم در آینده راه اندازی می شود ، اما در حال حاضر Presale Token برای اطمینان از موقعیت خود برای عموم آزاد است. تجارت Dash 2 نوع جدیدی از تجزیه و تحلیل رمزنگاری و تجارت اجتماعی را ارائه می دهد که انتخاب رمزنگاری بهترین عملکرد را آسان می کند. این پلتفرم توسط Cryptocurrency بومی ERC-20 Trade Dash 2 ، D2T پشتیبانی می شود که در مرحله 3 از فروش در حال حاضر با قیمت 0. 05 دلار پیش می رود.

رشد انفجاری D2T نشان می دهد که سرمایه گذاران معتقدند که به اندازه کافی قابل اعتماد است که قبل از افزایش قیمت های فردی در مرحله 3 ، بازگرداندن تجارت با امنیت ، Dash 2 به ترتیب توسط Solid-Proop و Coinsniper حسابرسی و تأیید شود تا سرمایه گذاران تازه کار را راحت کنند. بهترین چیز این است که این پروژه همچنین مبلغ 150K دلاری برای ارسال در ورودی های مختلف ارائه می دهد. با شرکت در پیش فروش D2T ، فرصتی برای حمایت از یک پروژه انقلابی می گیرید.

2. Robotera (Taro) - آخرین رمزنگاری متاور برای سرمایه گذاری قبل از سال 2023

ویژگی زیر در لیست ما نشانه بومی Robotera است ، متاور که شبیه یک جعبه ماسه ای است ، به نام Taro. در متاور ، کاربران این انتخاب را دارند که سیارات خود را بسازند و منابع خود را از آنها استخراج کنند. هر کاربر یک ربات در این سیستم است و می تواند با سایر روبات ها ارتباط برقرار کند. تارو که به تازگی راه اندازی شده است ، در حال حاضر در دوره پیش فروش خود قرار دارد و بسیار خوب عمل می کند. در این متاور ، کاربران می توانند تلاش کنند و دنیای خود را بسازند ، سیاره را کشف کنند و پاداش کسب کنند ، با سایر جوامع NFT همکاری کنند تا یک اکوسیستم پویا ایجاد کنند و حتی قاره خود را برای رویدادهای تبلیغاتی اداره کنند.

Robotera فرصت های بی شماری را ارائه می دهد ، به همین دلیل سرمایه گذاران قبل از سال 2023 به فکر سرمایه گذاری در این نشانه جدید هستند.

3. Impt.io (IMPT)-بهترین رمزنگاری سازگار با محیط زیست برای سرمایه گذاری در حال حاضر

مفهوم ارزهای رمزپایه سازگار با محیط زیست هرگز به دلیل نگرانی های روزافزون در مورد تغییرات آب و هوا ، سرمایه گذاران را به همان اندازه که اکنون انجام می دهد ، به خود جلب نکرده است. در این مرحله ، راه اندازی یک رمزنگاری سبز منحصر به فرد مانند impt.io به نظر می رسد زمان بندی کامل است. شعار Impt.io ساده و ساده است ، زیرا تمرکز آن بر کمک به هر یک از شرکت کنندگان در حفظ محیط ما با کاهش ردپای کربن آنها است.

IMPT یک اکوسیستم امن را راه اندازی می کند که در آن سرمایه گذاران می توانند از مارک های سازگار با محیط زیست موجود در بازار به عنوان شرکا خریداری کنند. تجربه خرید با استفاده از نشانه های IMPT (رمزنگاری بومی پروژه) راهی برای کمک به توسعه پایدار خواهد بود.

بیش از 13 میلیون دلار از زمان راه اندازی پیش فروش آن تحقق یافته است ، بنابراین احتمال انفجار IMPT در این هفته وجود دارد. موفقیت فعلی آن در مورد تقاضای پروژه در فضای رمزنگاری چیزهای زیادی می گوید.

4. Calvaria (RIA)-جدیدترین بازی کارت بازی به گوش بازی به گوش

Calvaria: Duels of Eteity یک بازی بازی به گوش است که در قالب گیم پلی کارت نبرد دراماتیک و در عین حال دلتنگی ارائه می شود. کالواریا ، که از بازی معروف کارت تجارت جهانی Yu-Gi-Oh الهام گرفته بود ، امیدوار است که استفاده گسترده Cryptocurrency را در جامعه بازی گسترش دهد. به این ترتیب ، این امکان وجود دارد که عموم مردم بدون نیاز به تجارت و از دست دادن سرمایه ، وارد دنیای رمزنگاری شوند.

بهترین لحظه برای سرمایه گذاری در کالواریا ، اکنون ، به عنوان نشانه حاکمیت آن ، RIA ، برای خرید از طریق پیش فروش در دسترس است. نشانه های RIA رمزنگاری ERC-20 قادر به قدرت کل چارچوب پروژه هستند.

5. Tamadoge (TAMA) - سریعترین Memecoin در حال رشد با P2E در Metaverse

پس از ضبط یک فروشندگی عمومی بسیار موفق که طی چند هفته بیش از 20 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، تحلیلگران رمزنگاری به دلایل خوبی روی تاما قرار گرفته اند. از زمان نتیجه گیری از پیش فروش Tamadoge ، آنها به طور غیر منتظره ای برای یک Memecoin در حال ظهور به خوبی می فروشند. آنچه Tamadoge را متفاوت می کند و همچنین بهتر از سایر گزینه ها است ، مورد استفاده واقعی و برنامه های کاربردی آن است. طبق گفته کارشناسان ، تامادوژ به ویژه در حال حاضر یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

6. پنکیکس (کیک)

تعداد سرمایه گذاران و کاربران AMM آن همچنان در حال رشد است. Pancakeswap در سال 2020 عملیاتی شد و دنیای Defi را متحول کرد. برای ماندن در سمت امن می توانید روی کیک سرمایه گذاری کنید.

7. چند ضلعی (matic)

دلایل مختلفی در مورد شکستن صعودی چند ضلعی وجود دارد ، اما مهمتر از همه ، این پشتیبانی مداوم جامعه آن است. ماتیک پس از پاکسازی تمام مقاومت در راه خود ، به عنوان یک رمزنگاری ارزشمند سرمایه گذاری ظاهر شده است.

8. ریپل (XRP)

اگرچه واکنشهای مختلفی نسبت به رفتار صعودی فعلی XRP در نمودارها پیدا خواهید کرد ، اما دلیلی وجود دارد که هنوز این پروژه در اطراف است. علیرغم سختی ها ، انسداد نظارتی و دعاوی ، XRP در چند سال گذشته به طور مداوم کار کرده است و اخیراً پرونده قابل توجهی علیه SEC ایالات متحده کسب کرده است. درپوش بازار XRP با افزایش کافی از دیروز در حال افزایش است و این نشان می دهد که می تواند این هفته منفجر شود.

نتیجه

مانند اتریوم ، که معروف است که در برابر احساسات بازار جهانی پیش می رود ، نشانه هایی مانند D2T ، Taro ، IMPT و RIA با صعود از نمودارها ارزش خود را اثبات می کنند تا بیشترین حمایت را از سرمایه گذاران مختلف کسب کنند. این یک تصمیم عاقلانه برای سرمایه گذاری در این سکه ها در حال حاضر است که بخشی از این پروژه های بالقوه به ویژه در روزهای اولیه آنها باشد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:05