5 اسطوره تجارت فارکس که باید بدانید

ساخت وبلاگ

آیا می دانید که بازار فارکس بزرگترین بازار مالی در سطح جهان است و 35 برابر بیشتر از بازار سهام است؟امروزه بیش از 179 ارز مختلف در جهان بازار فارکس را تشکیل می دهند و امکانات بی پایان را ایجاد می کنند. دلار آمریکا بیشترین معامله ارز است که حدود 73 درصد از کل معاملات جهانی را تشکیل می دهد.

این برخی از حقایق بود که در مورد بازار فارکس صادق است. با این حال ، اینترنت یک جنگل است ، و اسطوره های زیادی در اطراف تجارت فارکس وجود دارد که در اطراف آن شناور است. این اسطوره ها می توانند معامله گران تازه کار را تحت الشعاع قرار دهند و توانایی یادگیری آنها را مانع کنند. بدون یادگیری در مورد بازار فارکس ، معامله گران جدید معمولاً خطرات بیشتری را نسبت به حد لازم می گیرند.

برخی از این اسطوره ها بسیار پوچ هستند و یا یک معامله گر جدید را تحت فشار قرار می دهند تا خطر بیشتری داشته باشد یا به هیچ وجه خطری داشته باشد. در اینجا تلفیقی از پنج اسطوره تجاری برتر فارکس و واقعیت های موجود در پشت سر آنها است.

تجارت فارکس آسان است

با دسترسی آسان به اینترنت و سیستم عامل های معاملاتی فارکس که معاملات کمتری به 25 دلار ارائه می دهند ، برای هر کسی آسان است که تجارت را در ارز خارجی شروع کند. آنچه آسان نیست ، موفقیت و کسب درآمد در تجارت خود است. مانند هر بازار تجاری دیگر ، فارکس یک بازار پیچیده است که برای پس گرفتن درآمد ، نیاز به تجزیه و تحلیل و دانش تجارت دارد.

موفقیت در تجارت فارکس به یک برنامه معاملاتی خوب ، مطالعه پویایی بازار و صبر بستگی دارد. صبر برای شروع آهسته و یادگیری در طول مسیر قبل از اطمینان به دانش خود برای تجارت بزرگ. از این گذشته ، تمرین کلید کمال است.

بازار فارکس از همه خطرناک ترین است

داستانهای ترسناک افرادی که هر پنی را به ضرر و زیان معاملاتی فارکس از دست می دهند و کلاهبرداری های فارکس یک دوجین در اینترنت است. وقتی از سطح آن کمرنگ می شوید ، به نظر می رسد که معاملات ارزی خطرناک ترین است. از این گذشته ، بازار فارکس بزرگترین بازار تجارت در سطح جهان است و می تواند معامله گران بی تجربه را ترساند.

در حالی که ضرر در تجارت فارکس اجتناب ناپذیر است و میزان ضرر به تجربه و دانش معامله گر بستگی دارد. معامله گر باید برای جلوگیری از تحمل خسارات سنگین ، سطح ریسکی را که راحت هستید ، بداند و تنظیم کند. برای هر تجارت و شرایطی که از آن خارج می شوید ، از دست دادن متوقف کنید تا به شما در جلوگیری از خطاهای گران قیمت کمک کند.

اگر خود را به عنوان یک قربانی کلاهبرداری معاملات فارکس در یک نوبت ناگوار از وقایع می دانید ، تسلیم نشوید. روش هایی برای بازپرداخت پول گمشده خود مانند شرکت های بازیابی کلاهبرداری فارکس ، شکایت از مقامات نظارتی و بازپرداخت کارت از جمله دیگر وجود دارد.

بهترین راه برای بازیابی وجوه گمشده ، نزدیک شدن به یک سرویس بازیابی کلاهبرداری فارکس است زیرا می توانند با جمع آوری شواهد ، پرونده شما را بسازند و سپس با کلاهبردار مقابله کنند تا پول را پس بگیرند. از طرف دیگر ، معامله گران می توانند خود را به دانش چگونگی کار کلاهبرداری های فارکس قبل از سقوط طعمه ، تجهیز کنند.

تجارت فارکس قمار است

یک اسطوره محبوب وجود دارد که تجارت فارکس قمار است. این اسطوره ناشی از این واقعیت است که در بازارهای فارکس قطعیتی وجود ندارد. با این حال ، عدم اطمینان نشان نمی دهد که معامله گران به طور تصادفی بر اساس پیش بینی ها و پیش بینی ها شرط بندی می کنند.

تجارت فارکس شامل مطالعه اقتصادهای مختلف در سراسر جهان و پویایی آنها با یکدیگر است. برای نشان دادن ، حرکت بلند مدت جفت ارز به دور از تصادفی و تحت تأثیر اقتصاد جهانی/ملی است و این اسطوره را برطرف می کند که تجارت فارکس قمار است.

بازار فارکس تقلب شده است

بازار فارکس خیلی تصادفی است تا آن را بکشد. نهادهای بزرگی مانند دولت ها و بانکهای مرکزی می توانند ارزش ارز را تا حدی کنترل کنند ، اما برای آنها تقریباً غیرممکن است که سیستم را تغییر دهند. به بازیکنان اصلی مانند بانکهای سرمایه گذاری ، شرکتهای سهام خصوصی ، صندوق های تامینی ، شرکتهای بزرگ و بانکهای مرکزی نیاز دارد تا برای جابجایی سیستم جمع شوند.

حقیقت این است که معامله گران موفق فارکس هرگز به شما نمی گویند که تجارت فارکس تقلب شده است زیرا آنها بازار را درک می کنند و با موفقیت برای خود درآمد کسب می کنند. این اسطوره از طرف معامله گران است که مبلغ زیادی را در معاملات بد از دست می دهند و کارگزار یا دولت را به دلیل این شکست سرزنش می کنند.

معاملات ارزی فقط برای مرفه منظور شده است

این یکی از محبوب ترین اسطوره ها در مورد تجارت فارکس است که فقط مرفه ها می توانند وارد آن شوند. این دیگر صادق نیست زیرا تقریباً همه این روزها به اینترنت دسترسی دارند و می توان یک حساب تجارت فارکس را با حداقل مبلغ باز کرد.

با این حال ، آنچه درست است این است که سرمایه گذاری برای دستیابی به سطح بالاتری از سود باید قابل توجه باشد. بنابراین ، برای اینکه آن را در تجارت فارکس بزرگ کنید ، باید بتوانید مبلغ قابل توجهی را سرمایه گذاری کنید. اگر قصد دارید ترفندهای تجارت را بیاموزید ، می توانید بدون هیچ گونه سرمایه گذاری واقعی ، کارگزار تنظیم شده CFTC ، NFA یا FINRA را برای حساب های نسخه ی نمایشی که توسط CFTC ، NFA یا FINRA تنظیم شده است ، ثبت نام کنید.

این پنج اسطوره برتر است که هر معامله گر حداقل یک بار با آن روبرو می شود. بهتر است حقیقت را در پشت آنها بدانید و رویکردی تحصیل کرده در مورد تجارت فارکس داشته باشید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 29 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1402 ساعت: 18:00