قوانین مربوط به ریسک در سرمایه گذاری

ساخت وبلاگ

میزگرد جهانی UNEP FI 2022

ابزارهای تجزیه و تحلیل تأثیرگذاری پرتفوی برای بانک ها (نسخه 3)

آکادمی جدید تغییر بازی برای آموزش بانکداران در زمینه اضطراری و پایداری آب و هوا

بیانیه اتحاد دارایی خالص صفر در U. N.

به اشتراک گذاری در:

اتحادیه دارایی خالص صفر سازمان ملل متحد (NZAOA یا Alliance) ، گروهی از 73 صندوق بازنشستگی پیشرو و شرکت بیمه با 10. 6 تریلیون دلار دارایی ، پشتیبانی و استقبال شدید از قوانین پیشنهادی افشای آب و هوا توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SECیا کمیسیون)

اعضای NZAOA به طور علنی متعهد شده اند تا اوراق بهادار سرمایه گذاری خود را مطابق با مسیر 1. 5 درجه سانتیگراد ، و برای رسیدن به انتشار گازهای گلخانه ای خالص صفر تا سال 2050 به دست آورند. اعضای اتحاد همچنین متعهد شده اند اهداف واسطه ای مبتنی بر علم را برای کاهش انتشار نمونه کارها منتشر کنند. پروتکل تنظیم هدف NZAOA - و گزارش پیشرفت در این اهداف. جنبه اصلی این تعهد ، ردیابی انتشار گازهای گلخانه ای است که به دارایی های نمونه کارها ما و حمایت از کاهش انتشار کربن در اقتصاد واقعی است.

در پروتکل تنظیم هدف NZAOA (صفحه 22) ، ما مشخص می کنیم که "در دسترس بودن محدود داده های قابل اعتماد یک مسئله کلیدی است که اطلاعات و چالش های نامتقارن را برای تصمیم گیری سرمایه گذاری فراهم می کند."بدون افشای شفاف ، قابل اعتماد و استاندارد مربوط به آب و هوا ، ما قادر به تصمیم گیری های محتاطانه سرمایه گذاری نیستیم و به طور مؤثر استراتژی های نمونه کارها را به حدی طراحی می کنیم تا به حدی که به عنوان سرمایه گذاران نهادی معقول می شویم. به همین دلیل ، ما از قوانین پیشنهادی SEC استقبال و پشتیبانی می کنیم.

ما معتقدیم که یکی از موثرترین راه حل های موجود برای عدم دسترسی به داده ها ، تقویت الزامات اجباری افشای نظارتی برای انتشار گازهای گلخانه ای است. علاوه بر این ، ما این اعتقاد را داریم که مجموعه قوانین پیشنهادی SEC به طور قابل توجهی باعث بهبود کیفیت داده های آب و هوا و در دسترس بودن شرکت های آمریکایی شده است.

به طور خاص ، اعضای NZAOA مایل به برجسته کردن هستند:

1. حمایت ما از قوانین پیشنهادی SEC ، به ویژه الزام گزارش در مورد میزان انتشار 1 ، 2 و ، در جایی که مواد ، دامنه 3.

این اطلاعات لازم برای سرمایه گذاران برای تصمیم گیری مؤثر در مورد استراتژی نمونه کارها است. علاوه بر این ، برای اینکه مدیران دارایی داخلی و خارجی ما بتوانند با علایق و اهداف بلند مدت خود هماهنگ شوند ، آنها برای مقایسه مؤثر در پرتفوی ها و فعالیت ها به داده های قابل اعتماد ، سازگار و استاندارد نیاز دارند. ما از مقررات مربوط به افشای خطرات مرتبط با آب و هوا ، اهداف آب و هوا ، تجزیه و تحلیل سناریو و گزارش برنامه انتقال شرکت استقبال می کنیم. تغییر گام در دسترس بودن این اطلاعات برای کمک به شرکت ها و سرمایه گذاران در ارزیابی و مدیریت خطرات مالی و تجاری و فرصت های ناشی از تغییرات آب و هوا بسیار مهم است. NZAOA با پیشنهاد کمیسیون مبنی بر داشتن همان دوره انتقال برای میزان انتشار 1 و 2 ، با انتقال از محدود به تضمین معقول موافق است.

2. در حال حاضر ، افشای شرکت آمریکایی از این عملکردهای تولید گازهای گلخانه ای از نظر مالی محدود ، متناقض ، غیرقابل مقایسه یا ترکیبی از هر سه است.

این وضعیت هزینه های سرمایه گذاران را از نظر i) هزینه های مستقیم ارائه دهندگان منابع این اطلاعات برای برآورد یا ادغام داده ها به یک فرم قابل استفاده ، ب) هزینه های تصمیم گیری مباشرت که برای شرکت ها و سرمایه گذاران سنگین است ، افزایش می دهد (مانند مشارکت مستقیم شرکت برای درک و درک و شرکتداده ها را برای اطلاع رسانی در مورد فعالیت های رأی و رهبری) تفسیر کنید) و iii) هزینه فرصت از صاحبان دارایی که در بازارهای مالی ایالات متحده سرمایه گذاری شده اند و به دلیل عدم وجود داده های مداوم و قابل اعتماد ، تصمیمات تخصیصی بالقوه را به طور بالقوه می گیرند.

علاوه بر این ، توجه SEC باید هزینه و سود آن را فراتر از سطح سازمانی بررسی کند و باید تأثیرات بر اقتصاد ایالات متحده را به طور گسترده تر تجزیه و تحلیل کند - از جمله هزینه های عدم تحرک در افشای خطر آب و هوا. تغییرات آب و هوایی در حال حاضر تأثیر مالی در ایالات متحده دارد و در دهه گذشته وقایع شدید آب و هوایی در ایالات متحده 800 میلیارد دلار [1] در خسارات ناشی از فاجعه هزینه کرده است. این یک عامل خطر است که با گذشت زمان رشد خواهد کرد و سلامت بلند مدت اوراق بهادار سرمایه گذاری را تهدید می کند. بنابراین ، مرز تجزیه و تحلیل هزینه و مزایای این حکم باید تأثیرات سازمانی و اقتصادی را در نظر بگیرد. به ویژه هنگام در نظر گرفتن هزینه های گسترده اقتصادی در عدم افشای و مدیریت خطرات مرتبط با آب و هوا ، اجرای این حکم پیشنهادی مطابق با دستورالعمل SEC برای محافظت از سرمایه گذاران [و] حفظ بازارهای منصفانه ، منظم و کارآمد است.

قوانین افشای پیشنهادی باعث استفاده کارآمدتر از منابع مباشرت در بازارهای سرمایه می شود و تأثیر مثبتی بر حمایت از سرمایه گذار در رابطه با خطر آب و هوا دارد. آهنگ نامزدی اتحاد ، اخیراً مقاله ای با عنوان "آینده درگیری سرمایه گذار" منتشر کرده است که یکی از محدودیت های فعلی تعامل شرکت ها را به عنوان "ناکارآمدی تمرکز بر روی داوطلبانه ، شرکت توسط افشای شرکت" مشخص می کند - با این وجود که چنین مشاغل می تواند ارزش محدودی را اضافه کندو همچنین اغلب بهترین استفاده از منابع محدود سرمایه گذار و منابع مباشرت نیست (ص 15). درعوض ، اتحاد نشان می دهد که الزامات نظارتی برای افشای مربوط به آب و هوا ، بازارهای سرمایه کارآمدتری را امکان پذیر می کند و این افزایش در راندمان افشای بازار "سرمایه گذار و منابع شرکت را آزاد می کند تا در زمینه های استراتژیک بیشتر درگیر شود." (ص 24).

3. در حالی که AOA از قوانین پیشنهادی برای افشای ریسک آب و هوا پشتیبانی می کند ، ما همچنین به SEC نیاز داریم و به پیش رفت.

SEC به ویژه باید به افشای شرکت ها نیاز داشته باشد:

  • به جلو مسیرهای دفع کربن سازی برای دامنه 1 ، 2 انتشار و ، جایی که مادی ، دامنه 3 ؛
  • گزارش در مورد میزان تولید مواد 3 از جدا شده توسط بالادست/پایین دست. همچنین توسط GHG از هم جدا شده است. و تقسیم انتشار در تخمین زده شده/اندازه گیری/اطمینان ؛
  • درجه تراز مدل تجاری و برنامه های سرمایه گذاری شرکت با سناریوی 1. 5 درجه سانتیگراد سازگار با پاریس.

این امر اعضای AOA را قادر می سازد تا مسیرها و تصمیمات سرمایه گذاری خود را ترسیم کنند.

چندین عضو سرمایه گذار NZAOA و اصول سرمایه گذاری مسئول (PRI پاسخ های اضافی را به مشاوره SEC ارسال کرده اند ، که جزئیات بیشتری در مورد نقاط مندرج در بالا ارائه می دهد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 31 تاريخ : دوشنبه 25 ارديبهشت 1402 ساعت: 18:01