روبان متوسط متحرک

ساخت وبلاگ

نشانگر روبان متوسط در حال حرکت مجموعه ای از میانگین های متحرک با طول های مختلف است که در همان زمان در یک نمودار ترسیم شده است. نتیجه ظاهری روبان است که ظاهری 3 بعدی دارد.

این روبان از 8 میانگین متحرک با طول مختلف ساخته شده است. در این شاخص ، از میانگین متحرک نمایی استفاده می شود. کوتاهترین میانگین متحرک طول پایه نامیده می شود. این ورودی است که می تواند در خصوصیات شاخص تنظیم شود. به طور پیش فرض ، آن در 10 تنظیم شده است. بقیه میانگین ها از ویژگی افزایشی خارج می شوند ، که به 10 نیز پیش فرض می شود. افزایش مقدار اضافه شده به هر میانگین است. به عنوان مثال ، خط دوم در یک دوره 20 تنظیم شده است ، خط سوم روی 30 و غیره تنظیم شده است. تغییر یا پایه یا افزایش به شما امکان می دهد حساسیت شاخص را تنظیم کنید. تعداد کمتری نسبت به حرکت قیمت واکنش پذیر تر است و تعداد بیشتری از آنها کندتر عمل یا نرم تر است.

تفسیر سنتی به دنبال این است که تمام میانگین ها در یک جهت حرکت کنند تا مشخص شود که یک روند قوی است.

maxribbon1

وقتی میله ها به عقب می روند یا به میانگین حرکت پایین می روند ، موقعیت ها وارد می شوند یا به آن اضافه می شوند. در حالی که این یک تفسیر بسیار اساسی است ، من تصمیم می گیرم از یک رویکرد متفاوت در تفسیر نشانگر روبان متوسط در حال حرکت استفاده کنم. من در حال حاضر شاخص های زیادی دارم که روند را اندازه گیری می کند یا به من می گوید آیا بازار در یک روند است.

من دوست دارم به دنبال روبان برای ادغام و فروپاشی خود باشم. اینها نشانگر دوره ای از تورم و غالباً یک نقطه شکست است.

maxribbon2

فلش زرد نشان می دهد که روبان در آن فرو می رود. به نظر من ، یک روش بالقوه برای استفاده از یک حرکت احتمالی ، قرار دادن یک سفارش براکت در بالا و زیر کانال قیمت فعلی است.

چارچوب زمانی که این شاخص برای آن اعمال می شود ، نوع استراتژی استفاده را تعیین می کند. در نمودارهای داخلی ، پیشنهاد می کنم به تجارت ابزار زیر بچسبید. با این حال ، اگر در یک نمودار روزانه اعمال شود و سقوط روبان را مشاهده کنید ، گزینه ها می توانند راهی برای تجارت نیز باشند. با استفاده از یک استراتژی Straddle گزینه ها احتمالاً می تواند از روند جدیدی پس از فروپاشی روبان استفاده کند.

مانند همه شاخص ها ، روش های زیادی برای تفسیر آنها و استفاده از آنها برای تعیین استراتژی های مناسب وجود دارد. شما باید پیدا کنید که چه چیزی برای شما مفید است.

این شاخص از طریق پلت فرم DT Pro شما در فروشگاه نشانگر موجود است. اگر در نصب نشانگر یا استفاده از آن مشکلی دارید ، لطفاً با شماره 312-706-7662 با من تماس بگیرید یا به آدرس [email protected] با من تماس بگیرید.

افشای خطر

هنگام سرمایه گذاری در خرید گزینه ها ، ممکن است تمام پولی را که سرمایه گذاری کرده اید از دست دهید.

هنگام فروش گزینه ها ، ممکن است بیشتر از وجوهی که سرمایه گذاری کرده اید از دست بدهید.

استراتژی هایی که با استفاده از ترکیب موقعیت ها ، مانند موقعیت های پخش و راهپیمایی ، ممکن است به اندازه گرفتن یک موقعیت ساده یا کوتاه ساده خطرناک باشد.

گروه شرکت های شرکت Stonex Group از طریق شرکتهای تابعه خود خدمات مالی را در سراسر جهان ارائه می دهد ، از جمله کالاهای فیزیکی ، اوراق بهادار ، مشتقات مبادله و بدون نسخه ، مدیریت ریسک ، پرداخت جهانی و محصولات ارزی مطابق با قانون قابل اجرا در حوزه های قضاییجایی که خدمات ارائه می شودارجاعات به محصولات بدون نسخه ("OTC") یا مبادله ای به نمایندگی از Stonex Markets LLC ("SXM") ، عضو انجمن ملی آینده ("NFA") و به طور موقت در معاملات آتی کالاهای ایالات متحده ثبت شده استکمیسیون ("CFTC") به عنوان یک فروشنده مبادله. محصولات SXM فقط برای افراد یا بنگاه هایی که تحت قوانین CFTC واجد شرایط هستند به عنوان "شرکت کننده در قرارداد واجد شرایط" ("ECP") طراحی شده و به عنوان مشتری SXM پذیرفته شده اند. شرکت Stonex Financial ("SFI") عضو FINRA/NFA/SIPC است و در MSRB ثبت شده است. SFI به عنوان Daniels Trading/Top Under/Futures Online تجارت می کند. SFI در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ("SEC") به عنوان دلال دلال و CFTC به عنوان مشاور بازرگان و تجارت کالاهای کمیسیون آینده ثبت شده است. منابع مربوط به تجارت اوراق بهادار به نمایندگی از بخش BD SFI انجام شده است و فقط برای مخاطبان مشتری های نهادی در نظر گرفته شده است که طبق قانون FINRA 4512 (c) تعریف شده است. ارجاع به معاملات آتی و گزینه های مبادله ای به نمایندگی از بخش FCM SFI انجام می شود.

مبادلات معاملاتی و مشتقات بدون نسخه ، مشتقات و گزینه های مبادله ای مبادله و اوراق بهادار شامل ریسک قابل توجهی است و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. اطلاعات در اینجا توصیه ای برای تجارت و تحقیقات سرمایه گذاری یا پیشنهادی برای خرید یا فروش هرگونه مشتق یا امنیت نیست. این اهداف سرمایه گذاری خاص ، وضعیت مالی یا نیازهای شما را در نظر نمی گیرد و هیچ یک از گروه های شرکت Stonex را برای انجام هرگونه معامله با شما ایجاد نمی کند. به شما توصیه می شود که برای تعیین اینکه آیا هر معامله برای شما مناسب است ، یک تحقیق مستقل از هر معامله انجام دهید. هیچ بخشی از این ماده ممکن است کپی ، فتوکپی یا به هر شکلی با هر وسیله ای کپی یا تکثیر شود و بدون رضایت کتبی قبلی Stonex Group Inc. توزیع شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 46 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:29