چراغهای سقفی

ساخت وبلاگ

چه چیزی در یک اتاق آویزان است حتی وقتی کسی آنجا نیست؟چراغ های سقفی! از لامپهای تا لامپهای سقفی گرفته تا آویزها و لوسترها ، نور عمومی را ارائه می دهند و طرح های آنها چیزهای خاصی راجع به سبک می گویند. این که آیا شما می خواهید یک احساس صنعتی ، یک لمس طبیعی ، یک بازپرداخت یکپارچهسازی با سیستمعامل یا ظاهری دیگر ، ما یک چراغ سقفی برای شما (و برای نگه داشتن شرکت مبلمان خود) داشته باشیم.

دامنه گسترده ای از چراغ های سقف ما را برای اتاق خواب و حمام کشف کنید.

مرتب سازی و فیلتر

147 محصول در نتیجه

انواع بیشتری لامپ آویز Felsisk

FELSISK Pendant lamp with 4 lamps, black

انواع بیشتر کابومبا لامپ سقفی 36 سانتی متر

KABOMBA LED ceiling lamp, matt/black, 36 cm

انواع بیشتری لامپ آویز Bunkeflo 36 سانتی متر

BUNKEFLO Pendant lamp, beige/birch, 36 cm

انواع بیشتری

STOFTMOLN LED ceiling/wall lamp, smart wireless dimmable/warm white white, 24 cm

انواع بیشتری لامپ آویز Sunneby / Molnart با لامپ

SUNNEBY / MOLNART Pendant lamp with light bulb, black/ellipse shaped multicolourSUNNEBY / LUNNOM Pendant lamp with light bulb, black globe/clear

بگذارید نور سقف شما یک نقطه روشن در خانه شما باشد. با داشتن نور سقف از IKEA ، می توانید یک اتاق را با سبک روشن کنید. این که آیا به دنبال لوستر کم آویز ، یک لامپ آویز پیچیده و یا یک مسیر سقف از چراغهای دیدنی هستید ، در محدوده ما چیزهای زیادی برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

چراغ های سقفی به عنوان یک منبع نور عمومی

هنگام انتخاب چراغ سقف ، اولین سؤالی که باید به آن پاسخ دهید این است که برای آن چه استفاده می شود.

به عنوان یک منبع نور عمومی ، یک نور نیمه فلش ، آویز یا لوستر واقع در نزدیکی مرکز اتاق می تواند انتخاب خوبی باشد. اگر می خواهید بخشی از دکوراسیون خود را برجسته کنید ، ممکن است یک مسیر سقفی با چراغهای دیدنی این ترفند را انجام دهد. اگر به دنبال روشن کردن فضای کاری ، مانند میز یا جزیره آشپزخانه هستید - یک چراغ سقفی شستشو را که مستقیماً در بالای محل کار واقع شده است در نظر بگیرید.

چراغ سقفی راست برای اتاق مناسب

سوال دوم این است که کدام اتاق را روشن می کنید و در اتاق چه کاری انجام می دهید.

در بعضی از اتاق ها ، ایده خوبی برای اولویت بندی روشنایی روشن و عملی است. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید یک چراغ سقفی روشن در راهرو داشته باشید تا قبل از ترک خانه به راحتی همه چیز مورد نیاز خود را پیدا کنید. حمام شما همچنین ممکن است از نورپردازی بالینی برای اصلاح یا استفاده از آرایش در صبح بهره مند شود.

اتاق های دیگر ، مانند اتاق نشیمن یا اتاق کودکان ، چند منظوره هستند. ممکن است بخواهید هنگام سرگرمی میهمانان در اتاق نشیمن یا هنگام بازی در اتاق کودکان ، نورپردازی عمومی روشن داشته باشید. اما هنگامی که میهمانان ترک می کنند و خواب می شوند ، ممکن است بخواهید به روشنایی نرم تر حالت تغییر دهید. در این اتاق ها ، یک چراغ سقفی با کم رنگ تر می تواند مفید باشد.

به خاطر داشته باشید که سر خود را در نظر بگیرید!

مجموعه نور سقف ما برای هر نوع اتاق چیزی دارد. اما قبل از تصمیم گیری ، باید ارتفاع سقف های خود را در نظر بگیرید.

اگر سقف های مخصوصاً کم دارید ، یک آویز یا لوستر مدرن می تواند اثبات کند که یک مانع است. اگر چنین است ، به دنبال چراغ های سقفی فلاش ، چراغ های چراغهای LED یا روشنایی فرو رفته باشید ، بنابراین خطر سر و صدا را ندارید.

اگر سقف بالایی دارید ، لامپ ها و سایه های آویز ما مکانی عالی برای شروع هستند. ما لامپ ها و سایه های آویز در طرح های مختلف موجود داریم و به شما امکان می دهد سبک فردی خود را بیان کنید.

چراغ های سقفی به عنوان طراحی داخلی

تزئین با نور می تواند یک چالش دشوار اما سرگرم کننده باشد. شما باید هم جهت و هم شدت نور را در نظر بگیرید ، زیرا هر منبع نوری بر روحیه اتاق تأثیر می گذارد. و از آنجا که هیچ چیز کاملاً مانند منبع نور توجه نمی کند ، اگر لامپ نیز زرق و برق دار به نظر برسد ، ضرری ندارد.

اگر می خواهید طراحی روشنایی خود را به سطح بعدی برسانید ، حتماً از روشنایی تزئینی ، روشنایی یکپارچه و محصولات روشنایی هوشمند ما نیز دیدن کنید.

چگونه چراغ سقفی را نصب می کنید؟

اگر مطمئن نیستید که خودتان چراغ سقف را نصب کنید ، همیشه بهتر است با یک برقکار آموزش دیده تماس بگیرید.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 32 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:56