نحوه خرید طلا

ساخت وبلاگ

این مقاله توسط Kennon Young با هم همکاری شد. Kennon Young یک مؤسسه سنگ شناسی آمریکا (GIA) Gemologisty ، یک انجمن آمریکایی ارزیابی کننده (ASA) ارزیابی کننده سنگ شناسی و یک تکنسین جواهرات جواهرات آمریکایی (JA) است. وی در سال 2016 بالاترین اعتبار را در صنعت ارزیابی جواهرات ، ارزیابی کننده Gemologist Master ASA دریافت کرد.

Wikihow پس از دریافت بازخورد مثبت کافی ، مقاله ای را به عنوان تأیید شده خواننده نشان می دهد. در این حالت ، 82 ٪ از خوانندگانی که رأی دادند این مقاله را مفید دانستند و وضعیت تأیید شده توسط خواننده ما را بدست آوردند.

این مقاله 805،612 بار مشاهده شده است.

انباشت طلا در بسیاری از تاریخ سرمایه گذاری مورد علاقه ثروتمندان بوده است و طلا همچنان محبوب ترین سرمایه گذاری همه فلزات گرانبها است. طلا در همه جای دنیا قابل حمل ، قابل حمل و ارزش است. در این مقاله چهار روش برای سرمایه گذاری در طلا آمده است. مناسب ترین روش برای شما بستگی به میزان پولی است که باید برای سرمایه گذاری ، اهداف سرمایه گذاری خود ، میزان ریسکی که می توانید جذب کنید و مدت زمانی که قصد دارید طلا خود را حفظ کنید ، بستگی دارد.

خرید قراضه طلا

Image titled Buy Gold Step 1

 • مدت (مدت) سرمایه گذاری: متفاوت است
 • ماهیت سرمایه گذاری: کم خطر. طلا امن ترین گزینه سرمایه گذاری موجود است. پاداش بالقوه بسیار بیشتر از خطر جزئی است.
 • مشخصات سرمایه گذار: ایده آل برای سرمایه گذار طلای بار اول یا برای کسی که فقط به دنبال این است که چیزی را برای یک روز بارانی کنار بگذارد.

Image titled Buy Gold Step 2

آن را در خانواده نگه دارید. از خانواده و دوستان بپرسید که آیا آنها طلا دارند ، به دنبال خلاص شدن از شر هستند. عملاً همه گردنبندهای شکسته ، حلقه های آسیب دیده ، گوشواره های ناسازگار و سایر اشکال طلای قراضه را دارند که دوست دارند به پول نقد تبدیل شوند. در حالی که فضای زیادی برای سود خود باقی می مانند ، قیمتی را که از آنها خوشحال هستند ، بسازید.

Image titled Buy Gold Step 3

یک تبلیغ را در روزنامه قرار دهید. در هر دو بخش طبقه بندی شده و بخش کمک مورد نظر از مقاله محلی خود یک تبلیغ تبلیغ کنید. بیشتر افرادی که به دنبال تبلیغات می خواستند کمک می کنند ، به نوعی پریشانی مالی می شوند ، بنابراین قرار دادن یک تبلیغ تبلیغاتی برای کمک به آنها برای کسب درآمد از طریق فروش طلا به شما می تواند شگفتی کند.

Image titled Buy Gold Step 4

یک تبلیغ را در Craigslist قرار دهید. این شبیه به یک تبلیغ روزنامه است اما کاملاً رایگان است و پتانسیل دستیابی به افراد بیشتری را دارد.

Image titled Buy Gold Step 5

حراج های اینترنتی را کنترل کنید. کالاهای طلا اغلب با ارزش کمتر از ارزش ضایعات خود به فروش می رسند و آنها را به یک ابزار سرمایه گذاری عالی تبدیل می کند. قبل از مناقصه حتماً در هرگونه مالیات یا هزینه حمل و نقل عامل باشید.

Image titled Buy Gold Step 6

روابط با پاون های محلی ایجاد کنید. اطلاعات تماس خود را با آنها بگذارید و در صورت ورود کسی به فروش کالاهای طلایی که Pawnshop نمی خواهد ، با آنها تماس بگیرید. برخی از مغازه های کوچکتر ممکن است به یک پالایشگاه دسترسی نداشته باشند یا حتی بخواهند با طلای قراضه مقابله کنند.

خرید شمش طلا

Image titled Buy Gold Step 7

 • مدت سرمایه گذاری: برای طولانی مدت ، حتی اگر اقتصاد از بین برود ، تورم از نزدیک پیروی خواهد کرد. کدام دارایی در برابر تورم مقاومت می کند؟طلا
 • ماهیت سرمایه گذاری: کم خطر است. کارشناسان موافق هستند که هرم تخصیص سرمایه گذاری در یک پایگاه کم خطر ساخته شده است که شامل شمش طلا است.
 • مشخصات سرمایه گذار: طلا یک مؤلفه مناسب برای نمونه کارها یک سرمایه گذار جدید است.

Image titled Buy Gold Step 8

 • سکه های طلا: سکه های طلای تاریخی (قبل از 1933) تمایل به حفظ بیشترین ارزش دارند ، زیرا اینها علاوه بر محتوای طلای خود دارای ارزش numismatic هستند.
  • نمونه هایی از سکه های طلای تاریخی که با حق بیمه بیش از حد بیش از قیمت طلا به فروش نمی رسند زیرا تنها 90 درصد طلا حاوی حاکمیت انگلیس ، گینه انگلیس ، اسپانیایی اسکودو ، فرانسوی 20 و 40 فرانک ، 20 فرانک سوئیس و عقاب های طلای آمریکا هستند (10 دلار ارزش اسمی) ، نیمی از eAgles (5 دلار ارزش اسمی) و عقاب های دوتایی (ارزش چهره 20 دلار).
  • حاکمیت انگلیس و سکه طلای عقاب آمریکایی استثنائات قابل توجهی با 91. 66 درصد محتوای طلا (یا 22 کارات) است. سکه های شمش طلای دیگر شامل برگ افرا کانادایی ، کانگورو استرالیا ، و کروروند آفریقای جنوبی (که باعث ایجاد کل صنعت سرمایه گذاری سکه های طلایی شد) ، [1] منبع تحقیقاتی X و 24 فیلارمونیک اتریش.

  Image titled Buy Gold Step 9

  • سکه طلای عقاب آمریکایی و سکه های دیگر ذکر شده در بالا در چهار وزن ساخته شده است: 1 اونس ، 0. 5 اونس ، 0. 25 اونس. و 0. 10 اونس.
  • میله های شمش طلا به طور کلی توسط اونس فروخته می شوند و شامل 1 اونس ، 10 اونس هستند. و 100 اونسمیله ها

  Image titled Buy Gold Step 10

  • برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری در طلا از طریق بازارهای آنلاین ، به خرید آنلاین طلا مراجعه کنید.
  • جواهرات جواهرات طلایی را به فروش می رسانند ، اما اگر تصمیم دارید این مسیر را طی کنید ، حتماً یک فروشگاه معتبر را انتخاب کنید که مدت هاست در آن فعالیت داشته باشد.
  • حراج ها می توانند منبع دیگری از جواهرات طلا باشند ، اما توجه داشته باشید که کالاهای حراج "همانطور که هست" فروخته می شوند. این وظیفه شماست که ارزش آنها را مشخص کنید.

  Image titled Buy Gold Step 11

  قیمت فعلی بازار طلا را تعیین کنید. بسیاری از سایت ها به صورت آنلاین وجود دارند که قیمت فعلی طلا و سایر فلزات گرانبها را به شما می دهند. Kitco یکی از این سایت ها است.

  Image titled Buy Gold Step 12

  • رسیدها را برای همه خریدها دریافت کرده و قبل از پرداخت هزینه شمش ، تأیید تاریخ تحویل را دریافت کنید.
  • در صورت خرید جواهرات ، تمام رسیدها را در یک مکان امن نگه دارید. در صورت خرید در حراج ، به یاد داشته باشید که حق بیمه خریدار و مالیات فروش را اضافه کنید.

  Image titled Buy Gold Step 13

  شمش خود را به طور ایمن و ترجیحاً در یک جعبه ایمن ذخیره کنید. این یک جنبه بسیار مهم برای سرمایه گذاری در طلا است ، زیرا استراتژی سرمایه گذاری شما فقط به اندازه استراتژی ذخیره سازی شما بی خطر است. در مکانیسم های امنیتی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید ، یا به یک شرکت بپردازید تا فلز را برای شما ذخیره کند.

  خرید آینده طلا

  Image titled Buy Gold Step 14

  • مدت سرمایه گذاری متفاوت است. به طور کلی ، سرمایه گذاری در آینده طلا مانند پیش بینی کوتاه مدت است که به زودی قیمت طلا چقدر خواهد بود. با این حال ، بسیاری از سرمایه گذاران زرنگ و دانا سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مجدد در معاملات آینده طلا در طی یک دوره از سالها.
  • ماهیت سرمایه گذاری: ریسک بالا. نوسانات بالایی با آینده طلا وجود دارد و بسیاری از سرمایه گذاران بی تجربه پول خود را از دست داده اند.
  • مشخصات سرمایه گذار: آینده در درجه اول برای سرمایه گذاران فصلی است. تعداد بسیار کمی از افراد تازه کار از این طریق پول می گیرند.

  Image titled Buy Gold Step 15

  یک حساب آینده را در یک شرکت تجارت کالا باز کنید. معاملات آتی به شما امکان می دهد مقدار بیشتری از طلا را نسبت به پول نقد کنترل کنید.

  Image titled Buy Gold Step 16

  سرمایه ای را که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری کنید. اگر قیمت قطره طلا ، شما می توانید به دلیل اضافه شدن کمیسیون ها ، بیشتر از آنچه سرمایه گذاری کرده اید ، به پایان برسید.

  Image titled Buy Gold Step 17

  • شرکت تجارت کالا برای هر تجارت کمیسیون را اتهام می کند.
  • هر واحد معاملاتی در COMEX (مبادله کالا) معادل 100 اونس Troy است.
  • تجارت الکترونیکی در هیئت تجارت شیکاگو (E-CBOT) راه دیگری برای تجارت طلا است.

  Image titled Buy Gold Step 18

  • هنگامی که برای کسری از هزینه واقعی دارایی های درگیر یک قرارداد آتی خریداری می کنید ، اساساً شرط بندی در تغییر اندک در قیمت دارایی ها را شرط می بندید. اگر ارزش طلا نسبت به ارز شما افزایش می یابد ، می توانید پول زیادی برای خرید آتی طلا بدست آورید ، اما اگر کاهش یابد ، می توانید هر آنچه را که سرمایه گذاری کرده اید و احتمالاً بیشتر از دست دهید (اگر قراردادهای آینده شما به سادگی به شخص دیگری فروخته نمی شودوقتی پول کافی ندارید). این راهی برای محافظت از یک خطر یا حدس و گمان است اما به خودی خود راهی برای ایجاد پس انداز نیست.

  خرید صندوق های معامله شده با بورس طلا

  Image titled Buy Gold Step 19

  • دو نمونه از ETF ها ، ماشین معدنچیان طلا و بردارهای بازار معدنچیان طلای خردسال هستند.
   • Market Vectors Gold Miners ETF سعی در تکرار (قبل از هزینه ها و هزینه ها) عملکرد عملکرد و قیمت شاخص بورس اوراق بهادار New York Arca Miners دارد. این نمونه کارها شامل شرکت های معدن طلا در هر اندازه از سراسر جهان است.
   • Vectors Market Junior Gold Miners ETF در سال 2009 آغاز به کار کرد. این ETF در بین سرمایه گذاران که به دنبال دسترسی غیرمستقیم به دارایی های طلا هستند ، بسیار محبوب شده است. اگرچه شبیه به معدنچیان طلا است ، معدنچیان خردسال طلای بر روی شرکتهای کوچکتر درگیر در جستجوی مداوم منابع جدید طلا تمرکز دارند. از آنجا که این شرکت ها کمتر تثبیت می شوند ، خطر بیشتری در آن وجود دارد.

   Image titled Buy Gold Step 20

   • توجه داشته باشید که وجوه مبادله ای با مبادله طلا به شما امکان کنترل جسمی طلا را نمی دهد. بنابراین ، برخی از طرفداران طلا بر این باورند که این یک روش فرومایه برای مالکیت کالا است.[2] منبع تحقیق x
   • نقطه ضعف دیگر این است که ETFS مانند سهام تجارت می کند ، و ممکن است شما برای خرید و فروش در بورس کمیسیون بپردازید. علاوه بر این ، هرگونه سود سرمایه ای که متوجه می شوید باید برای اهداف مالیاتی گزارش شود.

   در مورد سرمایه گذاری در طلا

   Image titled Buy Gold Step 21

   • طلا همیشه تقاضای زیادی دارد. این یک محصول ملموس است که همیشه می تواند بدون نگرانی در مورد مطلوب بودن آن منتقل شود. این را با عتیقه ها و کلکسیون ها ، که در معرض نوسانات در روند مد و سبک هستند ، تضاد کنید.
   • داشتن طلا می تواند شما را از تورم یا نوسانات ارزی محافظت کند. کشورها اغلب با شروع رشد اقتصادی در طلا سرمایه گذاری می کنند. هرچه یک اقتصاد بیشتر بدهی باشد ، ممکن است هزینه طلا را بپردازد.
   • هنگامی که شما به دنبال تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری خود هستید ، می تواند یکی دیگر از "رشته های کمان شما" باشد. متنوع سازی دلیل دیگری برای داشتن طلا است. این سنگ بنای مدیریت مالی سالم است.
   • طلا یک وسیله نقلیه عالی برای محافظت از ثروت در مدت زمان طولانی است (به شرط آنکه آن را با اطمینان ذخیره کنید).
   • در طی یک دوره بی ثباتی مدنی ، طلا راهی برای محافظت از دارایی ها است. قابل حمل ، مخفی کردن آسان است ، و می تواند چیزی را برای شما فراهم کند تا وقتی همه چیز در حال فروپاشی است ، به آن آویزان شوید.

   پرسش و پاسخ متخصص

   آیا می دانید می توانید برای این مقاله پاسخ های متخصص دریافت کنید؟پاسخ های متخصص را با حمایت از Wikihow باز کنید

   Kennon Young یک مؤسسه سنگ شناسی آمریکا (GIA) Gemologisty ، یک انجمن آمریکایی ارزیابی کننده (ASA) ارزیابی کننده سنگ شناسی و یک تکنسین جواهرات جواهرات آمریکایی (JA) است. وی در سال 2016 بالاترین اعتبار را در صنعت ارزیابی جواهرات ، ارزیابی کننده Gemologist Master ASA دریافت کرد.

   با باز کردن این پاسخ متخصص از Wikihow پشتیبانی کنید.

   شما باید آن را از نظر علمی آزمایش کنید. شما به نوعی آزمایش اسید ، الکترونیکی یا لیزر نیاز دارید. هیچ راه واقعی برای گفتن اینکه آیا فقط با نگاه کردن به یک تمبر یا رنگ واقعی است ، وجود ندارد. متأسفانه ، این نوع کاری نیست که می توانید به تنهایی انجام دهید. برای این کار باید طلا را به یک حرفه ای ببرید. این می تواند خرید و گمانه زنی در مورد طلا را نوعی گزاره خطرناک ایجاد کند.

   با تشکر! خوشحالیم که این مفید بود. از بازخورد شما متشکرمبه عنوان یک تشکر کوچک ، ما می خواهیم کارت هدیه 30 دلاری (معتبر در gonift.com) به شما پیشنهاد دهیم. از آن برای امتحان کردن محصولات و خدمات جدید جدید در سراسر کشور بدون پرداخت قیمت کامل استفاده کنید - Wine ، Delivery Food ، لباس و موارد دیگر. لذت ببرید! هدیه خود را ادعا کنید اگر Wikihow به شما کمک کرده است ، لطفاً سهم کوچکی را برای حمایت از ما در کمک به خوانندگان بیشتر مانند شما در نظر بگیرید. ما متعهد هستیم که منابع چگونه به جهان را ارائه دهیم و حتی 1 دلار به ما در مأموریت خود کمک می کند. پشتیبانی از Wikihow

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 31 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 20:50