نشانگر حجم گزینه های باینری (Volume)

ساخت وبلاگ

صحبت از نشانگرهای حجم برای گزینه های باینری، حتماً با نشانگر حجم شروع کنید، که در رابط زبان انگلیسی به عنوان Volume نامیده می شود. این عنصر به پایه اشاره دارد: نمودار زنده او حتی نشانگر پیش فرض است که بلافاصله با شروع برنامه باز می شود. تصادفی نیست: این اندیکاتور می تواند استراتژی معاملات گزینه های باینری را بهبود بخشد - و در نتیجه سود معامله گر را افزایش دهد.

Итак، что же в данном случае подразумевается под объемами бинарных опционов؟حجم بازار می تواند واقعی و ساج باشد. حجم واقعی نشان می دهد که مقدار کل پول در حال حاضر در بازار چقدر است. در کار با گزینه های باینری و معاملات فارکس بر روی این تعداد امکان پذیر نیست، بنابراین با استفاده از الگوریتمی برای ساخت نشانگر تیک: تعداد کل معاملات باز روی یک دارایی خاص را در نظر بگیرید.

آیا این داده‌ها می‌توانند تمایلی به حرکت هزینه را نشان دهند و نشان دهند که قیمت دارایی افزایش یا کاهش می‌یابد؟نه، نمی توانم - اما می توان از آنها برای تعیین افراط، نقطه محوری، مرحله زوال و فعالیت در بازار استفاده کرد. Кроме того, такие индикаторы бинарных опционов показывают, подтверждается ли مشخصный тренд конкретными торговыми объемами. با استفاده از این اطلاعات، می توان یک استراتژی موفق ایجاد کرد و درصد بالایی از معاملات آنها را به پایان رساند.

من به شما نشان می‌دهم که چه شاخص‌هایی را با استفاده از نمودار زنده گزینه‌های باینری نشان می‌دهد. برای راحتی، ما برنامه زندگی واقعی را در نظر می گیریم که خودم از آن استفاده می کنم.

trading strategy in terms of volume

توجه: نشانگر در پنجره باز نمایش داده می شود. نسبتاً استاندارد به نظر می رسد: نوارهای سبز و قرمز. ارتفاع ستون های اندیکاتور به تعداد کل معاملات گزینه های باینری بستگی دارد که در یک دوره زمانی خاص منعقد شده اند. سبز به این معنی است که در یک دوره زمانی مشخص حجم معاملات افزایش یافته است (در مقایسه با دوره قبل)، قرمز - که کاهش یافته است. علاوه بر این، در نمودار نشانگر گزینه های باینری یک منطقه به اصطلاح آبی وجود دارد - میانگین مقدار حجم ها را برای دوره مشخص شده نمایش می دهد. شخصی از معامله گران (راستش، من خودم) عملاً این بخش از نمودار را نادیده می گیرد، شخصی برعکس، بر روی آن تمرکز می کند.

نشانگر حجم برای استفاده به عنوان یک ابزار کمکی توصیه می شود ، اما هنگام کار با دارایی های خاص - در درجه اول از مواد اولیه - واقعاً می تواند به پیش بینی بسیار دقیق کمک کند - و انجام معامله بهتر. برای جزئیات بیشتر در سایت ، در مقاله ای که استراتژی را توصیف می کند گزینه های باینری تجارت را در مورد حجم کالاها توسعه داده است.

چگونه می توان نشانگر حجم را با استفاده از آن تنظیم کرد ، نمایش اطلاعات در مورد گزینه های باینری راحت تر بود؟наpоarsю ، что очрывается этот индикатор сre сre re пзаرژی зивог اهای графа ،اول از همه ما می بندیم که یکی دیگر از گزینه های باینری به طور پیش فرض باز می شود - تصادفی - هیچ چیز برای منحرف کردن ما از تصاویر مورد نیاز شما نیست. سپس نماد تنظیمات را انتخاب کنید - در برنامه زنده ، مانند بسیاری از رابط های دیگر ، چرخ دنده های تصویر. در یک برگه باز ، سبک (سبک) را انتخاب کنید.

Trade volumes

نحوه تنظیم تصویر - یک موضوع خصوصی از هر معامله گر. به عنوان مثال ، من دوست دارم نشانگر رنگی را که ممکن است روشن نگه داشته شود. بنابراین پالت (تصویر مربع سبز) را باز می کنم و واضح ترین سبز را انتخاب می کنم. و سپس به همان روش - و قرمز. اگر ناگهان می خواهید از رنگهای متضاد دیگر استفاده کنید - البته ، این امکان وجود دارد.

the volume of gold

اما مساحت حجم من معمولاً با آن تداخل می کند ، یا به همین ترتیب آن را مرتب می کنم یا حداقل اشباع شده را انجام می دهم. برای انجام این کار ، کشویی را به تنظیمات مناسب به سمت راست منتقل کنید. البته اگر قصد دارید به این شاخص توجه کنید ، می توان آن را انجام داد و شدیدتر.

gold vubor aria

البته موفقیت کار شما به طور مستقیم به میزان نمایش رنگ روشن تر روی صفحه بستگی ندارد. اما شما باید مشخصات معامله گر را در زمینه گزینه های باینری درک کنید. قبل از اینکه مانیتور مجبور شود برای مدت طولانی بنشیند ، و گاهی اوقات فقط به خاطر یک یا دو معاملات خوب در مبالغ زیاد. просs тwes сre сreчень оень оенидно ، поэтоars я ، настраивая res ، re res ura reyah ura resa resa resof urs arз ura resاز این رو ، رنگ های روشن و حداقل داده های دیگر.

کلیات را می توان به دو نیمه تقسیم کرد - حداقل ، چنین شاخصی برای من راحت ترین است. در بالای شمع در پایین قرار دارد - داده های مربوط به حجم کالا. برای برنامه ریزی ، همانطور که در شکل من منعکس شده است ، باید منوی موردی را انتخاب کنید.

gold vubor obem vniz

اگر گزینه باینری پیش فرض برنامه زمانی زنده به دو قسمت تقسیم شود، ممکن است اندازه آنها نابرابر باشد. در این حالت می توان مرز را به صورت دستی با ماوس جابه جا کرد. به شکل های سمت راست صفحه نمایش توجه کنید. نوار بالایی (نزدیک سایت با نمودار شمع) ارزش دارایی را نشان می دهد و پایین (نزدیک به سایت نمودار با حجم داده ها) - ارزش کل حجم را نشان می دهد.

gold podeliti pole

توصیه های اصلی برای معاملات گزینه ها با استفاده از اندیکاتورهای حجم به شرح زیر است. اگر شمع در حجم زیاد (نوار بالا) اتفاق بیفتد (قرمز) گزینه ای برای بالا بردن ساخته شده است. یک گزینه برای سقوط ساخته شده است، اگر شمع در حجم زیاد افزایش یابد (سبز). پس از پایان معاملات نیز نیاز به نظارت بر نوسانات قیمت. سیگنال های خوب ممکن است به ندرت رخ دهند (چند بار در روز)، اما می توان از آنها برای تکمیل معاملات مثبت استفاده کرد.

چرا حجم فقط در مورد معاملات سهام یا کالا موثر است اما با جفت ارز بهتر است استفاده نشود؟این واقعیت که هنگام کار با چنین شاخصی از گزینه های باینری نیاز دارید که داده های دقیقی در مورد حجم خرید وجود داشته باشد. اگر این شرط رعایت شود، جفت ارز از این نظر برای محصولات و تبلیغات بسیار کمتر قابل اعتماد است.

به طور کلی، اکثر معامله گران توصیه می کنند هنگام کار با گزینه های باینری، از شاخص های حجم / حجم فقط به عنوان یک ابزار کمکی و اضافی استفاده کنید. اما در واقع او، همانطور که در بالا گفته شد، می تواند یک سیگنال قابل اعتماد مستقل نیز باشد. بنابراین، اگر بازار گزینه ها برای مدت طولانی یک روند آرام باقی بماند، و پس از آن یک افزایش وجود داشته باشد - این احتمال بسیار بالایی برای برگشت است. می توانید با توجه به خط وسط معامله کنید. این استراتژی "شکست" نامیده می شود. اگر خط قبل از 5-6 شمع پشت سر هم تشکیل شود، این نشانه آرامش بازار است و ممکن است آب پاشیده شود. پس از اینکه نمودار خط وسط را شکست، باید گزینه افزایش (شمع سبز) یا پایین آوردن (قرمز) را باز کنید.

کار با شاخص های حجم شامل استفاده فعال و سایر شاخص ها و ابزارها می شود. تخصص باریک در کار با گزینه های باینری - این یک سیاست برنده نیست. اگر «زرادخانه» استراتژی‌ها و روش‌های گزینه‌های معاملاتی شما عالی باشد، پیش‌بینی‌های شما به طور فزاینده‌ای محقق می‌شوند و معامله - مثبت انجام می‌شود!

این یک ابزار فنی اساسی است که می تواند تصویری کلی از بازار ارائه دهد و همچنین چشم انداز آن را ارزیابی کند. اکثر استراتژی های مدرن حجم را در نظر نمی گیرند و این شاخص می تواند به وضوح روحیه شرکت کنندگان در بازار را نشان دهد.

به هر حال ، اگر نمودار زنده را باز کنید ، این نشانگر هنگام انتخاب هر دارایی تجاری و در هر بازه زمانی به طور پیش فرض در آنجا باز می شود.

این شاخص از سه عنصر تشکیل شده است:

  • میله های سبز - سیگنال های مربوط به افزایش حجم معاملات برای این دارایی.
  • میله های قرمز - در مورد کاهش تعداد معاملات روی دارایی صحبت کنید.
  • منطقه آبی - یک شاخص متوسط است که با استفاده از آن می توانید تغییر در احساسات در بازار را مشاهده کنید.

اول از همه ، برای دیدن وضعیت فعالیت در بازار در یک زمان معین ، نشانگر حجم مورد نیاز است. اما اینها حجم تیک هستند ، نه واقعی. حجم فقط به شناسایی مناطق میرایی و افزایش فعالیت بازار کمک خواهد کرد.

هیچ ایده ای در مورد روند فعلی ارائه نمی دهد ، بنابراین می توان از آن به عنوان یک ابزار کمکی استفاده کرد. به هر حال ، اگر نمودار زنده را باز کنید ، این نشانگر هنگام انتخاب هر دارایی تجاری و در هر بازه زمانی به طور پیش فرض در آنجا باز می شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 21:38