سوالات متداول

ساخت وبلاگ

پاسخ: شما می توانید به تیم مراقبت از مشتری ما از طریق [ایمیل محافظت شده] ایمیل کنید یا با شماره 877. 934. 7778 تماس بگیرید (برای مشترکان خارج از کشور: +1. 561. 627. 3300) بین ساعت 8:30 صبح و 5:30 بعد از ظهر به وقت شرقی.

همچنین می توانید در هر زمان با ورود به سایت Issues و در روبان فوقانی ، گزینه ای برای ویرایشگران Mailbag به ویرایشگر مراجعه کنید. نام ، آدرس ایمیل و سؤال خود را در قسمت های مورد نیاز ارسال کنید.

س: من از زمان نامه خوش آمدید من ایمیل های شما را دریافت نکرده ام. چگونه می توانم ایمیل های شما را ادامه دهم؟

پاسخ: لطفاً پوشه ناخواسته خود را برای هرگونه ایمیل از دست رفته بررسی کنید. برای جلوگیری از گیر افتادن ایمیل های ما در ناخواسته ، لطفاً ایمیل های ما را لیست کنید. Whitelisting روشی است که با استفاده از آن آدرس های ایمیل ما را به لیستی از فرستنده های تأیید شده اضافه می کنید. این به ارائه دهنده یا نرم افزار نامه الکترونیکی شما اجازه می دهد تا بدانید که می دانید ما چه کسی هستیم و می خواهید پیام های ما را دریافت کنید. لطفاً به جدول ایمیل های لیست سفید که در زیر واژه نامه شرایط آدرس های ایمیل خبرنامه فردی قرار دارد ، مراجعه کنید.

همچنین می توانید به کلیه انتشارات و گزارش های مربوط به اشتراک خود در وب سایت به آدرس https://issues. weissratings.com/ دسترسی پیدا کنید.

س: من در ورود به سیستم مشکل دارم ، چه کاری انجام می دهم؟

پاسخ: آدرس ایمیل شما پس از ثبت نام ، نام کاربری شماست. اگر رمز ورود خود را به خاطر نمی آورید ، روی رمز عبور خود کلیک کنید و برای تنظیم مجدد آن یک ایمیل دریافت خواهید کرد. اگر هنوز مشکلی دارید ، لطفاً به تیم مراقبت از مشتری ما مراجعه کنید.

س: اشتراک من در مورد تمدید خودکار است ، چگونه می دانم چه زمانی به من تعلق می گیرد؟

پاسخ: نگران نباشید ، 30 روز قبل از اینکه کارت اعتباری خود در پرونده برای تمدید شما هزینه شود ، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که برخی از ویژگی های نگهداری حساب ، مانند به روزرسانی اطلاعات تماس یا کارت اعتباری خود ، و اشتراک گذاری مجدد خودکار تمدید از طریق پورتال سلف سرویس که از طریق لینک حساب در این صفحه قابل دسترسی است نیز در دسترس است.

گزینه ها

س: آیا همه قراردادهای گزینه بر اساس 100 سهم است؟

پاسخ: کلیه گزینه هایی که در مبادلات ذکر شده در ایالات متحده تجارت می کنند ، براساس 100 سهام سهام است. گاهی اوقات ، استثنائاتی وجود دارد ، به ویژه هنگامی که دو شرکت با گزینه های ذکر شده ادغام می شوند. وقتی این اتفاق بیفتد و شما گزینه ای در مورد سهام شرکت ها داشته باشید ، بهتر است با کارگزار خود بررسی کنید تا ببینید آیا تغییراتی در گزینه وجود دارد یا خیر.

س: وقتی گزینه ای را خریداری می کنم ، از چه کسی آن را خریداری می کنم؟

پاسخ: در کف مبادله عضو هستند که "سازنده بازار" نامیده می شوند. این معامله گران حرفه ای با ریسک کردن سرمایه خود برای تجارت شخصی ، نقدینگی را در معاملات گزینه ارائه می دهند و ستون فقرات بازار گزینه هستند. آنها با رقابت در یک بازار حراج باز ، طرف مقابل سفارشات عمومی را می گیرند. وقتی تماس می گیرید ، آنها تماس را به شما می فروشند. وقتی تماس می فروشید ، آنها تماس را خریداری می کنند. آنها ممکن است به نمایندگی از خود عمل کنند یا ممکن است به نمایندگی از مشتری که مایل است طرف مقابل تجارت را بگیرد ، عمل کنند.

س: استفاده از گزینه چیست؟

پاسخ: هنگامی که گزینه ای را خریداری می کنید ، حق خرید یا فروش سهام را با قیمت از پیش تعیین شده دارید. هنگامی که - و اگر - شما تصمیم به خرید (در مورد گزینه های تماس) یا فروش سهام (در صورت گزینه های PUT) با قیمت از پیش تعیین شده دارید ، گفته می شود که "از حق خود استفاده می کنید".

س: از آنجا که گزینه ها با گذشت زمان ارزش را کاهش می دهند ، آیا بهتر است گزینه ای در نزدیکی یا گزینه ای برای تاریخ طولانی تر خریداری کنید؟

پاسخ: هرچه گزینه نزدیک تر به انقضا باشد ، زمان کمتری در مورد جهت و بزرگی حرکت سهام و پوسیدگی قیمت سریع تر خواهید بود. تصمیم در مورد اینکه ماه انقضا برای استفاده با توجه به انتظارات شما از سهام متفاوت خواهد بود. به طور کلی ، هرچه زمان بیشتری بخرید ، فضای بیشتری برای خطا وجود دارد. نکته مهم این است که شما عموماً اهرم کمتری می گیرید ، زیرا گزینه بلند مدت بیش از یک گزینه کوتاهتر هزینه دارد.

س: اندازه قرارداد گزینه سهام چیست؟

پاسخ: مقدار دارایی زیربنایی که توسط قرارداد گزینه ها کنترل می شود. در سهام ، 100 سهم است. بنابراین یک گزینه فروش برای 3 امتیاز 300 دلار (3 امتیاز x 100 دلار در هر امتیاز) هزینه دارد.

س: انواع سفارشات مورد استفاده برای تجارت گزینه ها چیست؟

پاسخ: چهار سفارش اساسی برای هر دو تماس و قرار دادن وجود دارد. آنها عبارتند از: 1. خرید برای باز کردن - سرمایه گذار یا معامله گر یک تماس یا گزینه قرار می دهد. 2. فروش برای بستن - سرمایه گذار یا معامله گر یک تماس موجود را به فروش می رساند یا گزینه ای را برای جبران یا نقدینگی خرید قبلی قرار می دهد. 3. فروش برای باز کردن - سرمایه گذار یا معامله گر یک تماس جدید را می فروشد یا قرار می دهد ، بدون اینکه قبلاً موقعیت داشته باشد. فروش تماس یا قرار دادن می تواند ریسک نامحدود و پتانسیل سود محدود را به شما بدهد - دقیقاً وضعیت مخالف هنگام خرید گزینه. این یکی از دلایلی است که ما از توصیه این استراتژی خودداری می کنیم. 4- خرید برای بسته شدن - معامله گر تماس تلفنی را خریداری می کند یا فروخته شده کوتاه است.

س: چند مبادله گزینه سهام در ایالات متحده وجود دارد؟

  1. بورس اوراق بهادار آمریکا (AMEX ؛ www.amex.com)
  2. تبادل گزینه های هیئت مدیره شیکاگو (CBOE ؛ www.cboe.com)
  3. بورس اوراق بهادار بین المللی (ISE ؛ www.iseoptions.com)
  4. بورس سهام فیلادلفیا (PHLX ؛ www.phlx.com)

س: "علاقه باز" گزینه چیست؟

پاسخ: بهره باز تعداد قراردادهای برجسته در کلاس یا سری گزینه های خاص است. هنگامی که یک سرمایه گذار موقعیت جدیدی را آغاز می کند ، بهره باز افزایش می یابد. به عنوان مثال ، اگر یک معامله گر یک تماس جدید خریداری کند ، با توجه به تعداد قراردادهایی که معامله گر خریداری شده است ، بهره باز از آن گزینه خاص افزایش می یابد. برعکس ، هنگامی که یک قرارداد گزینه جبران یا انحلال می شود ، بهره باز کاهش می یابد.

س: آیا سود سهام بر قیمت گزینه تأثیر می گذارد؟

پاسخ: سرمایه گذاران غالباً قبل از برنامه ریزی برای پرداخت سود سهام ، برای خرید سهام عجله می کنند. بنابراین ، پس از پرداخت سود سهام ، ارزش سهام ممکن است به دلیل کاهش در خریداران کاهش یابد. این می تواند به دارنده گزینه تماس آسیب برساند ، اما به دارنده گزینه Put Put کمک می کند. این امر به این دلیل است که تأثیر کلی پرداخت سود سهام کاهش ارزش گزینه تماس و افزایش ارزش گزینه قرار داده شده در آن سهام است.

س: وقتی سهام تقسیم می شود ، گزینه های موجود در آن سهام چگونه است؟

پاسخ: گزینه های موجود در سهام که تقسیم می شود با روشی که توسط شرکت گزینه پاکسازی گزینه (OCC) ایجاد شده است ، به طور مناسب تنظیم می شود. یک تقسیم ساده ، مانند 2 برای 1 ، دو برابر گزینه های نیمی از قیمت اعتصاب قبلی را به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال ، اگر شما یک تماس Zyx 100 اوت داشته باشید و سهام 2 برای 1 تقسیم می شود ، اکنون دو تماس اوت Zyx را با قیمت اعتصاب 50 نگه دارید. اگر این تقسیم چیزی شبیه 3 برای 2 است ، همه چیز کمی می شودپیچیده تر. مثال: شما یک اکتبر ABC 60 تماس گرفته اید و سهام سهام 3 را برای 2 (یا 150 سهم برای هر 100 سهم خود در اختیار شما قرار داده است ؛ 3/2 = 150) ، اکنون یک تماس اکتبر ABC 40 را برگزار می کنید ، که نشان دهنده آن است. یک قرارداد برابر با 150 سهم. شکاف هایی از این دست می تواند باعث شود که استاندارد "100 گزینه در یک قرارداد" معمول تنظیم شود تا متناسب با تقسیم باشد.

س: اگر شرکت یکی از بخش های خود را از بین ببرد ، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پاسخ: این بستگی به شرایط اسپین آف دارد. پس از اسپین آف ، گزینه ای احتمالاً ترکیبی از این دو شرکت را نشان می دهد-به عنوان مثال ، 50 سهم از والدین و 50 سهم از اسپین آف یا 70 سهم والدین و 30 سهم از اسپین آف. مثال دیگر می تواند شرکت A باشد که با توزیع 1. 5 سهام "B" برای هر سهم "A." ، شرکت تابعه B را خاموش می کند. گزینه های برجسته "A" می توانند برای ارائه 100 سهم "A" و 150 سهم "B" تنظیم شوند. در هر صورت ، بهتر است با کارگزار خود بررسی کنید یا Exchange گزینه شما در آن ذکر شده است تا ببینید که چگونه تنظیم می شود.

س: آیا می توانم گزینه های IPO را تجارت کنم؟

پاسخ: نه ، در صورتی که یک شرکت دارای پیشنهاد عمومی اولیه باشد ، گزینه ها در دسترس نیست. اولین موردی که می توانید گزینه های موجود در سهام جدید را انجام دهید ، 3 ماه پس از ارائه است. برای واجد شرایط بودن گزینه ها ، یک سهام باید حداقل قیمت سهم روزانه 7. 50 دلار را در آخرین دوره 3 ماهه حفظ کند. باید حداقل 7،000،000 سهام متعلق به افراد غیر از خودی ها باشد و باید حداقل 2،000 سهامدار وجود داشته باشد. سرانجام ، حجم معاملات سهام زیرین در 12 ماه گذشته باید حداقل 2400،000 سهم باشد.

س: روز "سه گانه" چیست؟

پاسخ: چهار بار در سال-در سومین جمعه هر ماه سوم درست قبل از پایان سه ماهه-نظرات خود را در رسانه ها درباره روز سه گانه می شنوید. در این روزها ، انقضا برای گزینه ها ، گزینه های فهرست و گزینه های مربوط به قراردادهای آتی همه به طور همزمان اتفاق می افتد. معمولاً این منجر به نوسانات قیمت وحشی می شود.

س: شاخص VIX که در مقالات مختلف در مورد آن خوانده ام چیست؟

پاسخ: VIX قدیمی ترین و شناخته شده ترین اندازه گیری نوسانات گزینه ها است. این نوسانات بورس سهام است که توسط گزینه های S& P 100 (OEX) اندازه گیری می شود. این اندازه گیری بیش از 15 سال است که معیار نوسانات بازار است. با ظهور سهام NASDAQ در طی چند سال گذشته ، یک شاخص اندازه گیری نوسانات جداگانه برای آن سهام مورد نیاز بود-VXN ، اندازه گیری نوسانات گزینه های NASDAQ-100 (NDX) با استفاده از همان روش VIX. داده های تاریخی در مورد هر دو شاخص در وب سایت CBOE در: www.cboe.com در دسترس است. وقتی این شاخص ها در حال افزایش است ، نشانه این است که سرمایه گذاران عصبی هستند. هنگامی که آنها در حال کاهش هستند ، تمایل به نشانگر تطبیق دارد.

س: یک روز ، یک گزینه در "مرحله قفل" حرکت می کند یا دقیقاً با سهام حرکت می کند. اما یک روز دیگر ، ممکن است نباشد. چرا؟

پاسخ: پنج متغیر ارائه شده در سؤال قبلی بیشتر دلیل را توضیح می دهند. به علاوه ، گزینه ها تحت تأثیر قوانین عرضه و تقاضا قرار دارند. با افزایش تقاضا ، گزینه های افزایش قیمت غیر معمول نیست. درآمد و اخبار پیش بینی شده نیز بر قیمت گذاری گزینه تأثیر می گذارد. این مثال را دنبال کنید: روز دوشنبه ، شرکت Boogie در 42 تجارت می کند. بازار انتظار خبرهای خوبی را دارد. نوسانات در 40 است. این گزینه با قیمت 4¾ قیمت دارد. روز سه شنبه ، بازار دریافت که این خبر "غیر رویداد" بوده و سهام آن بودجه ای ندارد. هنوز هم در 42 قرار دارد. نوسانات به 20 کاهش یافته است. چه چیزی تغییر کرد؟نه قیمت سهام. تمام آنچه تغییر کرد این نوسانات بود که از 40 به 20 کاهش یافت.

س: آیا می توانم با سرمایه گذاری های دیگر از گزینه ها استفاده کنم؟

پاسخ: مطمئناً می توان از گزینه هایی برای قفل سود ، سرمایه گذاری های پرچین و افزایش نرخ بازده نمونه کارها استفاده کرد. ده ها استراتژی گزینه برای شرایط و اهداف متنوع بازار مناسب است. اما قبل از استفاده از هر یک از این استراتژی ها ، توصیه می کنیم به دنبال راهنمایی های حرفه ای باشید.

س: من شنیدم که بیشتر گزینه ها بی ارزش منقضی می شوند. آیا این درست است؟

پاسخ: برای خریداران گزینه تازه کار ، ممکن است درست باشد ، اما ما تمایل داریم گزینه هایی را انتخاب کنیم که دارای ریسک/پاداش مطلوب باشند. مدل گزینه ما از تجزیه و تحلیل اساسی و فنی و همچنین قضاوت انسانی استفاده می کند. به علاوه ، با گزینه ها ، می توان به چند خانه گرند اسلم برخورد کرد که می تواند بیش از جبران خسارت های اعتصاب باشد.

گنجینه

س: تفاوت بین یک لایحه خزانه داری ، یک یادداشت خزانه داری و پیوند خزانه داری چیست؟

پاسخ: T-Bills ابزارهای بدهی دولت کوتاه مدت با سررسید 3 ، 6 یا 12 ماه است. T-Notes ابزارهای بدهی دولت طولانی مدت با سررسید از یک تا 10 سال است. پیوندهای T ابزارهای بدهی دولت با سررسید بیش از 10 سال هستند.

س: صندوق های فقط خزانه داری در مشتقات سرمایه گذاری می کنند ، درست است؟این باعث خطرناک شدن آنها می شود.

پاسخ: نه. آنها در توافق نامه های خرید مجدد یا "repo" (وام های بسیار کوتاه مدت که حداقل 100 ٪ وثیقه توسط اوراق بهادار خزانه داری) سرمایه گذاری می کنند ، سرمایه گذاری می کنند. و ، از نظر فنی ، repo ها به عنوان "مشتقات" طبقه بندی می شوند. اما این باعث خطرناک شدن آنها نمی شود. برعکس ، بازپرداختهای خریداری شده توسط بودجه فقط خزانه داری در همان دسته ایمنی مانند صورتحساب خزانه داری قرار دارند.

س: بیشتر بازنشستگی من در یک صندوق بازار پول فقط خزانه داری و یک صندوق بازار پول "نخست" یا یک هدف کلی است. از آنجا که اینها بیمه نشده اند ، آیا آنها کاملاً بی خطر هستند؟

پاسخ: این صندوق های بازار پول هستند که ارزش 1 دلار در هر سهم را حفظ می کنند و شبیه به سپرده پس انداز در بانک شما هستند. صندوق بازار پول فقط خزانه داری به شدت در اوراق بهادار خزانه داری ، که 100 ٪ توسط وزارت خزانه داری تضمین می شود ، سرمایه گذاری می کند. با این حال ، برای یک صندوق بازار پول با هدف اصلی یا عمومی نیز نمی توان گفت. این تنها بخشی از نمونه کارها خود را در خزانه های ایالات متحده در اختیار دارد و بقیه پول در سایر تعهدات مانند مقاله تجاری نخست و تعهدات بانکی خارجی که در برابر پیش فرض تضمین نمی شوند.

س: بانکدار من می گوید CD بهتر از امنیت خزانه داری کوتاه مدت است زیرا بیمه شده است. چطور به آن پاسخ می دهید؟

پاسخ: یا او از نظر ضعیف آگاه است یا به عمد سعی در گمراه کردن دارد. این مسئله به طور گسترده ای توافق شده است - توسط مقامات بانکی و خزانه داری - که اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده به وضوح در نردبان ایمنی نسبی نسبت به سی دی های بانکی بیشتر است. با CD ، ضمانت شما توسط FDIC است. با خزانه داری ، توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده - قوی تر از FDIC از نظر وام و رتبه بندی اعتبار. با CD ، ضمانت شما به 100000 دلار محدود می شود و حتی علاقه خود را بالاتر از این حد پوشش نمی دهد. با خزانه داری ، مبلغ تضمین شده شما نامحدود است. علاوه بر این ، سی دی ها شامل مجازات برای عقب نشینی زودهنگام هستند. خزانه ها را می توان در هر زمان و بدون مجازات فروخت. درآمد CDS منوط به مالیات بر درآمد محلی و دولتی است. درآمد خزانه ها نیست. از همه مهمتر ، با وجود همه این مزایا ، بازده بسیار مشابه است.

س: آیا می توان از اوراق بهادار دولتی ایالات متحده به عنوان جایگزینی برای اوراق بهادار خزانه داری استفاده کرد؟به معنای حمایت از "ایمان کامل و اعتبار دولت ایالات متحده" چیست؟

پاسخ: "ایالات متحده آمریکااوراق بهادار دولتی "یک دسته گسترده تر از" اوراق بهادار خزانه داری "است. این نه تنها اوراق بهادار صادر شده توسط خزانه داری ایالات متحده بلکه مواردی که توسط سازمان های دولتی صادر شده است ، مانند جینی مای. بله ، این آژانس ها به طور ضمنی توسط یک تعهد اخلاقی و قانونی توسط کنگره حمایت می شوند. اما این به همان اندازه خوب نیست که توسط خود وزارت خزانه داری پشتیبانی شود. تمایز مشابهی برای بودجه پول وجود دارد. یک صندوق "فقط دولت" در اوراق بهادار خزانه داری به علاوه مسائل مربوط به آژانس های دولتی سرمایه گذاری می کند. صندوق پول "فقط خزانه داری" 100 ٪ در خزانه ها سرمایه گذاری می کند. با فرض اینکه هیچ یک از مشتقات در هر دو مورد وجود ندارد ، تفاوت در ایمنی در حال حاضر موهای زائد است. اما اگر یک بحران مالی جدی داشته باشیم ، ما معتقدیم که خزانه ها در نهایت ایمن تر هستند.

س: کارگزار من به من اطمینان داده است که خزانه های من ، که به نام کارگزار من نگهداری می شود ، ایمن است ، حتی اگر شرکت باید شکست بخورد. این به دلیل بیمه SIPC است که حداکثر 500000 دلار آن را بیمه می کند ، SIPC شاخه ای از دولت مشابه FDIC است. آیا این دقیق است؟

پاسخ: شرکت حفاظت از سرمایه گذار اوراق بهادار یا SIPC یک آژانس دولتی نیست. این یک شرکت غیرانتفاعی و عضویت است که توسط کارگزاران اوراق بهادار عضو خود تأمین می شود. اگر یک شرکت کارگزاری شکست بخورد ، SIPC بر انتقال نظارت می کند زیرا به یک شرکت دیگر فروخته می شود. با این حال ، در یک بحران گسترده در صنعت ، دارایی های "نام خیابانی" ، از جمله خزانه داری ، می تواند منجمد شود و می توانید از دسترسی فوری به بودجه خود محروم شوید. اگر خزانه های شما کوتاه مدت است ، هیچ ضرر نخواهد داشت. اما اگر آنها خزانه های بلند مدت باشند و بازار در طول دوره یخ کاهش یابد ، SIPC ضرر را پوشش نمی دهد.

دیگر

س: تفاوت بین بدهی و تأمین اعتبار سهام چیست؟

پاسخ: شرکت ها باید برای تأمین مالی عملیات در حال انجام خود پول جمع کنند. دو روش اساسی بدهی و عدالت است. با بدهی ، پول طبق توافق نامه ای برای بازپرداخت در یک زمان خاص با نرخ بهره خاص وام گرفته می شود. تأمین اعتبار سهام فروش سهام مالکیت در شرکت است.

س: من شنیده ام که شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) فقط شرکت هلدینگ بانک را بیمه می کند ، و نه سپرده گذاران فردی. آیا این درست است؟

پاسخ: برعکس ، FDIC سپرده گذاران را بیمه می کند ، نه بانک ها. بنابراین شما تا 100000 دلار محافظت می شوید.

س: کارگزار من و دوستانم به من می گویند تنها استراتژی بورس اوراق بهادار که کار می کند ، رویکرد "خرید و نگهدارنده" بلند مدت است. موافقید؟

پاسخ: نه. برای اینکه ایده ای راجع به آنچه ممکن است به شما ارائه دهد ، نتایج یک استراتژی خرید و نگهدارنده را در سال 1973 در نظر بگیرید: سرمایه گذاران مجبور بودند بیش از 10 سال صبر کنند تا یکنواخت شوند. در همین حال ، سرمایه گذارانی که در سال 1929 خریداری کردند ، باید بیش از 25 سال صبر کنند - مشروط بر اینکه از شرکت هایی که شکم بالا رفته اند جلوگیری کنند!

س: کارگزار من می گوید اگر من ایمنی می خواهم ، باید همه سهام را به جز تراشه های آبی ریختم. سپس او از من می خواهد که درآمد حاصل از آن را بگیرم و تراشه های آبی بیشتری بخرم. شما چی فکر میکنید؟

پاسخ: این بدترین توصیه ای است که ما در مدت زمان طولانی شنیده ایم ، اما این همان توصیه ای است که هزاران کارگزار و مشاوران هر روز می دهند. حتی اگر او معتقد باشد که تراشه های آبی همچنان رو به افزایش خواهند بود ، هنوز هم به تصویر کشیدن آنها به عنوان "پناهگاه ایمنی" اشتباه است. برای ایمنی واقعی ، به طور کامل از بازار سهام خارج شوید ... و به صورتحساب خزانه داری یا معادل آن.

س: تفاوت در ریسک بین حساب های "نام خیابان" و "ورود کتاب" در یک کارگزاری چیست؟

پاسخ: این موهای زائد است. در حساب های نام خیابان ، کارگزار گواهینامه ها را در اختیار دارد. در ورود به کتاب ، مالکیت به تازگی در سوابق حساب مشتریان ثبت شده است. اما در هر دو حالت ، اگر کارگزار شکست بخورد و مقامات نتوانند فوراً خریدار شرکت را پیدا کنند ، اوراق بهادار شما می تواند به طور موقت یخ زده شود. دو روش برای جلوگیری از این خطر وجود دارد: اولین مورد این است که خود اوراق بهادار را به خود اختصاص دهید ، که این امر مستلزم هزینه های اضافی است و شما را در معرض خطر دیگری قرار می دهد - سرقت ، ضرر تصادفی و نقدینگی کم. راه حل دوم و بهتر این است که با یک شرکت کارگزاری قوی بچسبید.

س: دقیقاً چه زمانی تصادف بعدی اتفاق می افتد؟

پاسخ: تصادف مانند آتشفشان است. می توانید نیروهای ایجاد شده به سمت انفجار را ببینید و حتی اندازه گیری کنید. شما می دانید که به زودی این اتفاق خواهد افتاد. اما هیچ کس نمی تواند زمان دقیق را مشخص کند. به همین دلیل ما استراتژی هایی را توصیه می کنیم که باید به خوبی انجام دهند ، چه فردا اتفاق می افتد یا نه.

س: نسبت P/E (قیمت به درآمد) با سایر نقل قول هایی که من از منابع دیگر دیده ام مطابقت ندارد؟چرا اختلاف؟

پاسخ: شما فکر می کنید که این معادله بدون توجه به جایی که آن را پیدا کرده اید یکسان خواهد بود ، اما در واقع ، روش های مختلفی برای محاسبه نسبت P/E یک سهام یا شاخص وجود دارد. همه اینها بستگی به این دارد که از چه تعداد درآمدی محاسبه استفاده می کند. برخی از نسبت های P/E با استفاده از قیمت و درآمد فعلی محاسبه می شوند که ضررهای به اصطلاح فوق العاده (یک بار) را حذف می کند. از آنجا که ضررها این درآمد را رقیق می کنند ، نسبت P/E نسبت به آنچه در صورت شامل این ضررها است ، پایین تر است. برخی دیگر ترجیح می دهند از تخمین های درآمد به جلو در برابر قیمت سهام فعلی استفاده کنند. از آنجا که این تخمین های درآمد اغلب تورم است ، نسبت P/E در صورت استفاده از درآمد فعلی ، پایین تر از آنچه که در نظر گرفته می شود ، به پایان می رسد. بنابراین ، محاسبات ما از داده های قیمت فعلی و درآمد فعلی ارائه شده توسط داده های بلومبرگ استفاده می کند.

س: آیا می توانید نمونه کارها من را ارزیابی کرده و به من بگویید که کدام سرمایه گذاری را باید نگه دارم و کدام یک را بفروشم؟

پاسخ: ما نمی توانیم مشاوره فردی ارائه دهیم. به عنوان یک انتشار مالی ، ما در قانون و SEC در ارائه هرگونه مشاوره در مورد نمونه کارها یا دارایی های مالی یک فرد محدود هستیم. طبق قانون ، ما نمی توانیم در مورد منابع خاص شما توصیه هایی ارائه دهیم.

س: "پیشنهاد" و "سؤال" چیست؟

پاسخ: پیشنهاد بالاترین قیمتی است که یک خریدار مایل به پرداخت آن است. سؤال کمترین قیمتی است که یک فروشنده مایل به فروش آن است. تفاوت بین قیمت و قیمت سؤال "گسترش" نامیده می شود و راهی است که سازندگان بازار زندگی خود را به دست می آورند. پیشنهاد / درخواست 1¼ / 1¾

س: دقیق تر چیست - آخرین فروش یا قیمت بسته شدن؟

پاسخ: قیمت سؤال یک اندازه گیری دقیق تر از میزان پرداخت هزینه برای خرید گزینه است. به این دلیل است که آخرین فروش هنگام خرید می توانست چند روز زودتر باشد و بازتاب موقعیت فعلی سهام زیرین باشد. همیشه قیمت سؤال را بررسی کنید.

س: بعد از ورود به آن با کارگزار ، چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ: سفارش شما بسته به کارگزار شما و بنگاه که آنها را در طبقه تجارت نشان می دهد ، ممکن است مسیرهای زیادی را طی کند. اگر گزینه های سهام را تجارت کنید ، به احتمال زیاد آن را به صورت الکترونیکی به سیستم مسیریابی سفارش CBOE (ORS) هدایت می شود. ORS شبکه ای از خطوط ارتباطی از رایانه های شرکت های خرده فروشی مبادله است که سفارشات را به طبقه معاملاتی مبادلات جمع آوری و مسیر می دهند ، جایی که توسط یک کارگزار کف اداره می شود. برخی از گزینه ها به صورت الکترونیکی و نه از طریق اعتراض یا حراج باز معامله می شوند.

س: من معامله گران گزینه شنوایی را در مورد مدل Black and Scholes صحبت می کنم. آیا باید در مورد آن بدانم؟

پاسخ: فیشر بلک و میرون اسکولز بنیانگذاران مدل سیاه اسکولز برای قیمت گذاری یک گزینه بودند. این مدل دارای پنج تعیین کننده اصلی قیمت گزینه است: 1. قیمت سهام 2. قیمت اعتصاب 3. نوسانات 4. زمان انقضا 5. نرخ بهره کوتاه مدت (بدون ریسک). ما وقتی ایده های گزینه خود را به شما ارائه می دهیم ، از ترکیبی از تغییرات در آن مدل استفاده می کنیم.

س: آیا هنگام استفاده از خدمات شما به یک کارگزار کامل خدمات نیاز دارم؟

پاسخ: از آنجا که ما بیشتر کارها و تحقیقات را انجام می دهیم ، ممکن است بخواهید برای نرخ های رقابتی خرید کنید.

س: سطح پشتیبانی و مقاومت را توضیح دهید. می توانید توضیح دهید….

پاسخ: پشتیبانی سطح قیمت است که در آن تقاضا به اندازه کافی قوی است تا بتواند از کاهش قیمت جلوگیری کند. مقاومت سطح قیمت است که در آن فرض می شود فروش به اندازه کافی قوی باشد تا از افزایش قیمت جلوگیری کند.

س: با سود سهام خود چه کاری باید انجام دهم؟

پاسخ: شما دو گزینه اساسی دارید:

  1. توزیع سهام (سرمایه گذاری مجدد)
  2. توزیع نقدی (زنده)

بسیاری از سرمایه گذاران دوست دارند سود سهام خود را در قالب سهام اضافی در شرکت کسب کنند. این یک روش منضبط برای ایجاد یک موقعیت بلند مدت با گذشت زمان است. شما هزینه کارگزاری را متحمل نمی شوید. و شما از اثرات مرکب بهره مند می شوید.

اکنون ، هدف بسیاری از آنها - اگر نه بیشتر - از این سرمایه گذاران این است که شاید روزی از سبد خود زندگی کنند. این بدان معناست که سود سهام آنها را به صورت نقدی که می توانند برای پرداخت هزینه های روزانه در بازنشستگی استفاده کنند ، استفاده کنید.

لطفاً در نظر بگیرید: آیا معقول است که پول نقد کنید و سپس آن را به دنبال ، مثلاً متنوع سازی ، مستقر کنید؟بله ، این کار را می کند. نکته دیگر تعادل نمونه کارها است. آیا اندازه یک موقعیت خاص خود نشان دهنده افزایش خطر برای نمونه کارها کلی است؟

همیشه ، عملکرد شرکت اساسی نیز مهم است. در حالی که ممکن است شما در نقطه انحلال موقعیت خود نباشید ، ممکن است بخواهید مجدداً کنترل خود را بر نحوه اختصاص آن سود سهام انجام دهید.

س: وقتی سهام تقسیم می شود چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ: تمام ویژگی های سهام ، از جمله سود سهام آن ، به سادگی با ضریب تقسیم تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، سهام که سود سهام سالانه 1 دلار را پرداخت می کند ، پس از تقسیم 2 بر 1 ، 0. 50 دلار پرداخت می کند. تنها فایده فوری تقسیم سهام این است که سهام برای سرمایه گذار متوسط برای خرید در قسمت های دور (یعنی 100 سهم در یک زمان) مقرون به صرفه تر می شود. مطمئناً ، آنها به همان قدرت درآمد و همان سود سهام برای پولی که سرمایه گذاری می کنند ، می رسند.

س: تاریخ "سود سهام سابق" سهام چیست؟

پاسخ: هنگامی که یک شرکت سود سهام نقدی - معروف به تاریخ اعلامیه را اعلام می کند - می گوید: "این پرداخت از 5 ژانویه 2007 به سهامداران سوابق می رود."به عبارت دیگر ، برای واجد شرایط بودن برای سود سهام ، باید تا آن تاریخ ثبت سهام را در اختیار داشته باشید. برای آسان تر نگه داشتن رکورد ، و به این ترتیب که سرمایه گذاران فقط در مورد آنچه دریافت می کنند ، روشن هستند ، بورس سهام (یا انجمن ملی فروشندگان اوراق بهادار ، شرکت) تاریخ سود سهام سابق را برای هر سهام تعیین می کند که پرداخت آینده را پرداخت می کندسود سهاماین تاریخ به طور کلی دو یا سه روز کاری قبل از تاریخ ثبت است. اگر سهام را قبل از تاریخ سود سهام سابق خریداری کنید ، پرداخت را دریافت خواهید کرد. اگر آن را در تاریخ و یا بعد از تاریخ سود سهام قبلی خریداری کنید ، نخواهید بود. به هر حال ، هنگامی که یک سهام شروع به تجارت سهامدار سابق می کند ، در لیست سهام روزنامه های محلی شما با "X" مشخص می شود.

س: نظر شما در مورد بازپرداخت سهم چیست؟

پاسخ: هنگامی که شرکت ها برای بازپرداخت بدهی یا سرمایه گذاری مجدد در مشاغل خود از پول نقد استفاده نمی کنند ، دو گزینه محبوب دیگر دارند - خرید سهام یا پرداخت سود سهام. بازپرداختهای سهام معمولاً منجر به تعداد کمتری از سهام برجسته می شود ، این بدان معنی است که سهم موجود شما در شرکت با پیامدهای مالیاتی صفر بزرگتر می شود. ما می گوییم "معمولاً" زیرا شرکت ها می توانند با صدور سهام جدید برای مراقبت از گزینه های سهام کارمندان ، بازپرداخت ها را جبران کنند. بازپرداخت ها همچنین می تواند برخی از اصول سهام را بهتر جلوه دهد. به عنوان مثال ، درآمد هر سهم افزایش می یابد (سهام کمتری تقسیم بر همان میزان سود). اما چه کسی این واقعاً بیشترین سود را دارد؟اگر مدیریت یک شرکت برنامه های جایزه خود را داشته باشد و سایر مشوق های مربوط به قیمت سهام ، آبها شروع به ابری می کنند. مطمئناً ، سهامداران دوست دارند شاهد افزایش ارزش سهام خود باشند ، اما بهترین منافع آنها واقعاً در چنین مواردی ارائه می شود؟یک نکته مهم دیگر: در حالی که شرکت ها اغلب اعلام می کنند که بازپرداخت های بزرگی مجاز بوده اند ، همیشه از طریق آن پیروی نمی کنند.

واژه نامه اصطلاحات

گزینه سبک آمریکایی

"سبک آمریکایی" یک قرارداد گزینه ای است که می تواند در هر زمان بین تاریخ خرید و تاریخ انقضا اعمال شود. بیشتر گزینه های مبادله ای به سبک آمریکایی هستند.

پوشش (در رابطه با فروش کوتاه)

این به معنای از بین بردن یک موقعیت کوتاه با خرید امنیت اساسی است.

مشتق

برخی از مشتقات گمانه زنی ها یا شرط های جانبی در مورد سایر سرمایه گذاری ها هستند. مثال: کسی می تواند 1000 دلار به شما شرط بندی کند که یورو سریعتر از ین ژاپنی بین اکنون تا ژوئن افزایش یابد. مشتقات دیگر سرمایه گذاری هایی هستند که با تقسیم اوراق به بخش ها ، مانند بخش بهره در مقابل بخش اصلی ، به صورت مصنوعی ساخته شده اند. برخی از بخش ها یا "ترانشه" ایمن هستند. برخی خطرناک هستند.

امنیت مشتق

مشتق یک ابزار مالی است که ارزش آن براساس امنیت یا معیار دیگری بر اساس و تعیین می شود. این شامل گزینه ها ، معاملات آتی ، مبادله نرخ بهره و یادداشت های نرخ شناور است.

گزینه سبک اروپایی

"سبک اروپایی" یک قرارداد گزینه ای است که فقط در تاریخ انقضا قابل استفاده است.

قراردادهای آتی

توافق نامه مبادله کالا برای فروش یا خرید مبلغ مشخصی از کالا یا امنیت با قیمت و زمان خاص.

قدرت نفوذ

در سرمایه گذاری ، این کنترل مبلغ زیادی با مبلغ کمتری است. در امور مالی ، این رابطه بدهی با عدالت در ترازنامه یک شرکت است. هرچه بدهی در رابطه با حقوق صاحبان سهام بالاتر باشد ، اهرم بیشتری نیز وجود دارد.

سرمایه گذاری در بازار

سرمایه گذاری در بازار به ارزش بازار سهام ممتاز یک شرکت اشاره دارد. برای محاسبه این رقم ، قیمت سهام را بگیرید و آن را با تعداد سهام برجسته ضرب کنید.

توقف محافظ

از یک توقف محافظ برای کمک به کاهش خطر ضرر در یک سرمایه گذاری خاص استفاده می شود. به عنوان مثال ، هنگامی که شما یک امنیت دارید ، می توانید با کارگزار خود سفارش دهید تا در صورت سقوط امنیت زیر یک نقطه خاص ، بفروشید. به عبارت دیگر ، شما می توانید از یک توقف محافظ برای فروش امنیت استفاده کنید وقتی که قیمت آن به جایی برسد که صعود مورد انتظار دیگر معتبر نباشد. در یک فروش کوتاه ، یک توقف محافظ یک دستور برای خرید امنیت است که قیمت آن افزایش یابد تا جایی که پایین آمدن پیش بینی شده دیگر معتبر نیست. توجه: قرار دادن یک توقف محافظ تضمین نمی کند که سفارش شما با "قیمت توقف" پر شود. بسته به شرایط بازار ، قیمتی که سفارش توقف شما در آن پر شده است ممکن است متفاوت باشد ، چه بهتر یا بدتر برای شما. با این وجود ، یک توقف محافظ می تواند به شما کمک کند تا خطر کلی را کاهش دهد.

فروش کوتاه

فروش کوتاه عمل فروش یک امنیت وام گرفته شده است که سرمایه گذار به امید خرید بعداً با قیمت پایین تر آن را ندارد. سناریوی فروش کوتاه زیر را در نظر بگیرید: بیایید بگوییم که شما اعتقاد دارید شرکت ABC ، که اکنون با 50 دلار سهم به فروش می رسد ، قصد دارد به 10 دلار برسد. این کاری است که شما می توانید انجام دهید: ابتدا ، شما 100 سهم از ABC را قرض می گیرید و آن را با 50 دلار در هر سهم می فروشید. این 5000 دلار در حساب شما قرار می دهد. سپس ، بیایید بگوییم ABC همانطور که انتظار داشتید به 10 دلار سهم می رسد. شما 100 سهم را با 10 دلار در هر سهم خریداری می کنید و آنها را به مالک اصلی باز می گردانید. اما تمام هزینه شما 1000 دلار است. شما هنوز 4000 دلار در حساب خود دارید ، سود بسیار سنگین. هدف همان خرید کم و فروش زیاد است - اما برعکس. ابتدا ، شما بالا می فروشید ... سپس کم می خرید. اما اگر ABC بالا برود ، شما از دست می دهید. با این حال ، شما می توانید با تنظیم یک توقف از دست دادن ، به کنترل این خطر کمک کنید. به عنوان مثال ، در این حالت ، می توانید به کارگزار خود بگویید که اگر ABC به 60 دلار یا بیشتر افزایش یابد ، معامله را ببندید و به محدود کردن ضرر شما به 1000 دلار کمک می کند.

تجزیه و تحلیل فنی

تجزیه و تحلیل فنی تلاش می کند تا تعیین کند که روند در آینده از طریق بررسی عرضه و تقاضا در یک بازار ادامه خواهد یافت.

اوراق قرضه کوپن صفر

صفر توسط بنگاه های خصوصی ایجاد شده است اما کاملاً مبتنی بر اوراق بهادار دولتی ایالات متحده است. از آنجا که اصلی و علاقه اوراق بهادار اساسی با ایمان و اعتبار کامل دولت ایالات متحده حمایت می شود ، این تضمین می شود که به صاحب صفر می رسد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 16 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 22:12