پیشرو آژانس قیمت مستقل

ساخت وبلاگ

نقل قول های Argus به عنوان شاخص ها در تعیین قیمت در قراردادها برای تأمین فیزیکی منابع انرژی و سایر کالاها و همچنین برای محاسبه هزینه مشتقات ابزارهای مالی مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات و بررسی ها

آرگوس روزانه بازارهای جهانی و منطقه ای نفت ، محصولات نفتی ، زغال سنگ ، گاز طبیعی ، گاز هیدروکربن مایع ، محصولات پتروشیمی ، فلزات ، برق ، کود و خدمات حمل و نقل و همچنین بازار سهمیه جهانی انتشار گازهای گلخانه ای را روشن می کند.

مشاوره

آرگوس مواد تحلیلی تخصصی ، تحقیق و آمار در مورد بازارهای بین المللی انرژی و کالا را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

کنفرانس ها و رویدادها

آرگوس در سراسر جهان کنفرانس و سایر رویدادهای اختصاص داده شده به بازارهای انرژی و کالا برگزار می شود.

بازارهای روشن

خدمات ARGUS اختصاص داده شده به بازارهای جهانی نفت و منطقه ای شاخص های قیمت را در اختیار مشتری قرار می دهد که به طور دقیق وضعیت بازار و مواد تحلیلی منحصر به فرد را منعکس می کند. محصولات اطلاعاتی ما شامل نقل قول های روزانه ، آمار و بررسی های تحلیلی ، اطلاعات مربوط به تدارکات منابع ، اطلاعات مربوط به رویدادهای صنعت و خدمات مشاوره است.

Argus نقل قول ها و بررسی های تحلیلی را در لیست گسترده ای از محصولات نفتی منتشر می کند. ما بازارهای بنزین ، سوخت دیزل ، هواپیما ، سوخت کشتی ، روغن های اساسی و سایر محصولات پالایش نفت را در کلیه مناطق جهان پوشش می دهیم.

Argus Daily نقل قول هایی از گاز هیدروکربن مایع (LPG) و بخش گسترده ای از هیدروکربن های سبک (SHFLU) ، از جمله شاخص های اصلی قیمت و استانداردهای بازار اروپا و همچنین شاخص Argus Far East (AFEI) را برای خاور دور منتشر می کند.

Argus Daily اطلاعات مربوط به قیمت های جهانی گاز طبیعی و گاز طبیعی مایع (LNG) را منتشر می کند. تولید کنندگان گاز ، خریداران و شرکت های بازرگانی از داده های ARGUS برای تعیین قیمت در معاملات لکه بینی و قراردادهای بلند مدت و همچنین برای تجزیه و تحلیل و مدیریت ریسک ، برنامه ریزی استراتژیک و ارزیابی ارزش دارایی استفاده می کنند.

آرگوس طیف گسترده ای از خدمات اطلاعاتی را در بازارها برای محصولات پتروشیمی ، از جمله متانول ، اولفین ها ، پلیمرها ، رزین های بنزین طبیعی و هیدروکربن ، هیدروکربن های آروماتیک ، اجزای بنزین اکتان بالا و همچنین شیمی معدنی ارائه می دهد.

Argus یک اکوسیستم جهانی از کارشناسان انرژی دارد تا درک مبتنی بر صنعت از هر جنبه ای از چگونگی بهتر شرکت شما بتواند سفر به وضعیت خالص صفر را ارائه دهد.

خدمات ARGUS اختصاص داده شده به بازارهای برق به عنوان منبع قابل اعتماد از قیمت و اطلاعات تحلیلی در این صنعت خدمت می کنند. Argus برای شرکت کنندگان در بازار برق ابزارهای مؤثر برای تصمیم گیری در رابطه با سرمایه گذاری و عملیات معاملاتی فراهم می کند.

خدمات ARGUS اختصاص داده شده به بازارهای زغال سنگ شامل نقل قول های روزانه و هفتگی در بازارهای بین المللی و همچنین اخبار و نظرات تحلیلی است. شاخص های API ، که به طور مشترک توسط Argus و IHS McCloskey منتشر شده اند ، نقاط دیدنی قابل اعتماد برای صنعت زغال سنگ جهانی هستند.

آرگوس برای تولید آنها ، بازارهای بین المللی سوخت های بین المللی و زیست توده ، از جمله بازارهای اتانول ، بیوتیزل و مواد اولیه را روشن می کند. نقل قول های سوخت های زیستی که توسط Argus منتشر شده است استانداردهای قیمت این صنعت است و بررسی های ما در بازارهای زیست توده شامل داده هایی در مورد تراشه های چوبی و بازارهای چوب دانه ای است.

عملیات تجاری با سهمیه برای انتشار گازهای گلخانه ای ابزاری مهم برای سیاست های زیست محیطی در دنیای مدرن است. آرگوس بازار سهمیه را برای انتشار دی اکسید کربن ، دی اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن و همچنین بازار گواهینامه تأیید تولید برق از منابع تجدید پذیر پوشش می دهد. آرگوس با دقت نظارت بر توسعه این صنعت و تغییر در قوانین زیست محیطی.

Argus در جزئیات شامل تدارکات منابع نفتی ، محصولات نفتی ، زغال سنگ ، LPG ، گاز طبیعی ، LNG ، فلزات و کود در مناطق مختلف جهان است. خدمات Argus اطلاعات مربوط به هزینه حمل و نقل حمل و نقل ، انتقال کالاها در بنادر ، حمل و نقل منابع انرژی از طریق خطوط لوله و تحویل انواع مختلف محموله توسط راه آهن را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

آرگوس ارزیابی ها ، تجزیه و تحلیل ها و اخبار صنعت را ارائه می دهد که آیا شما روی بازارهای فله کالایی مانند گندم ، ذرت یا به همین ترتیب به جستجوی مواد اولیه سوخت های زیستی توجه می کنید. ما همچنین از Agritel اطلاعات بازار کشاورزی داریم.

Argus به نقل از لیست گسترده ای از کودها ، از جمله فسفر ، نیتروژن و پتاسیم منتشر می کند. خدمات ما اطلاعاتی در مورد کودها ، حجم تولید آنها و مسیرهای تحویل به مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این ، آرگوس بازارهای گوگرد و اسید سولفوریک را روشن می کند.

Argus بیش از 1100 مورد برای سنگ معدن و فلزات و اطلاعات دقیق این صنعت ، از جمله آمار ، اخبار بازار ، نظرات و بررسی های تحلیلی و همچنین داده های مربوط به تجارت در مبادله در زمان واقعی را به مشتریان ارائه می دهد.

انتقال به انرژی جدید

سیستم انرژی جهانی چگونه تغییر می کند؟انتقال به حامل های انرژی جدید در حال جابجایی کامل است که فرصت ها را ایجاد می کند و همچنین به تولید کنندگان و مصرف کنندگان نیاز دارد تا تصمیمات مهمی بگیرند. Argus یک ارزیابی معتبر و مستقل از تغییر شرایط بازار انرژی ، از جمله انواع آینده سوخت ، قابلیت تجارت و زیرساخت های انرژی جدید ارائه می دهد.

قیمت و کالاهای انحصاری انرژی

نقل قول های Argus شاخص های قابل اعتماد قیمت هستند ، استفاده از آن باعث می شود منابع فیزیکی شفاف تر از منابع انرژی و بازارهای ابزارهای مالی مشتق باشد. داده های ARGUS همچنین برای اهداف مالیاتی ، مدیریت ریسک ، ارزیابی ارزش دارایی ها ، تجزیه و تحلیل استراتژیک و برنامه ریزی استفاده می شود. در هر بازار روشن - از نفت و محصولات نفتی گرفته تا فلزات و کودها - ARGUS اطلاعات مربوط به ، دقیق و دقیق را به مشتریان خود ارائه می دهد. نقل قول ها و اطلاعات بازار ما کلید توسعه موفقیت آمیز تجارت شما است.

وظایف برای صادرات نفت ، محصولات نفتی و SUG از روسیه

دولت روسیه ماهانه وظایفی را در مورد صادرات نفت و محصولات نفتی بر اساس داده های ARGUS در مورد ارزش انواع صادرات نفت Yurals تعیین می کند. محاسبه وظایف برای صادرات گاز هیدروکربن مایع (LPG) بر اساس نقل قول آرگوس داف برست است که نشان دهنده هزینه مخلوط پروپان بوتان در مرز بلاروس-پولیش است

روشهای مناسب برای ارائه اطلاعات آرگوس

سیستم عامل های آرگوس

سیستم عامل های الکترونیکی Argus Direct ، Argus Metals و Argus Spot Ticker دسترسی سریع به اطلاعات بازار را در اختیار شما قرار می دهند ، که برای توسعه موفق تجارت بسیار مهم است. گزارش ها ، نقل قول ها ، مواد تحلیلی ، آمار و اخبار بازار همیشه - در رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما - در دسترس است.

شرکای ما

Argus با شرکت های شریک برای انتشار خدمات ، نقل قول ها ، داده های تحلیلی و نظرات بازار همکاری می کند.

مزایای argus

داده های قیمت انحصاری

آرگوس بیش از 25،000 قیمت قیمت را منتشر می کند و 50 سال است که داده های بازار را جمع می کند.

استاندارد قیمت

نقل قول های Argus به عنوان شاخص های دقیق و قابل اعتماد از ارزش واقعی کالا شناخته می شوند و در صنایع مختلف به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

روش شناسی شفاف

روشن کردن بازارها

توجه: با استفاده از این سایت ، شما متعهد می شوید که هیچ یک از مطالب ارائه شده روی آن (از جمله موارد دیگر ، قیمت های واحد ، نمودارها یا مواد تحلیلی) را به هر شکلی و به هر منظور بدون رضایت کتبی اولیه از آن کپی نکنید و تولید نکنید. ناشر

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 17 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:03