محاسبه معاملات خود- حتی درصد

ساخت وبلاگ

آدام میلتون یک معامله گر مالی حرفه ای است که در زمینه نوشتن و مطالب مطالب در مورد بازارهای کالاها و استراتژی های تجارت تخصص دارد. آدم از طریق نوشتن و وظایف روزانه خود در تجارت ، به سرمایه گذاران خرده فروشی کمک می کند تا تجارت روز را درک کنند. به عنوان بازرگان اصلی سهام سهام DAX برای مدیریت سرمایه گذاری پاتریک مارن AG ، آدم چندین سال است که بازرگان مالی تمام وقت است ، پنج روز در هفته بازارهای اروپایی ، ایالات متحده و آسیا را تجارت می کند. وی تجربه تجزیه و تحلیل بازارهای مختلف مالی ، و ایجاد تکنیک های جدید تجارت و سیستم های معاملاتی را برای مقیاس بندی ، روز ، نوسان و تجارت موقعیت دارد.

Erika Rasure ، بنیانگذار الهه Crypto است ، اولین جامعه یادگیری برای زنان برای یادگیری چگونگی سرمایه گذاری پول خود و خودشان در رمزنگاری ، blockchain و آینده مالی و دارایی های دیجیتال است. او یک درمانگر مالی است و در سطح جهانی به عنوان یک متخصص و متخصص و مربی موضوع cryptocurrency به رسمیت شناخته می شود.

هانس جاسپسون با تأکید بر توسعه نیروی کار ، آموزش و عدالت اقتصادی بیش از یک دهه تجربه در تحقیقات سیاست های عمومی دارد. تحقیقات وی با اعضای کنگره ایالات متحده ، آژانس های فدرال و سیاست گذاران در چندین ایالت به اشتراک گذاشته شده است.

Everything has a plan

درصد معاملات حتی یک آمار تجاری مفید است زیرا می تواند به سرعت نشان دهد که چه تعداد معاملات لازم را برای برنده شدن-با استفاده از ضررهای مختلف (ریسک) و اهداف (پاداش) برای شکستن یکنواخت نشان می دهد."شکستن حتی" به این معنی است که شما نه پول می گیرید و نه از دست می دهید. اگر معاملات بیشتری را نسبت به درصد شکست کسب کنید ، معاملات شما سود کسب می کند. اگر معاملات کمتری نسبت به درصد شکست کسب کنید ، تجارت پول را از دست خواهید داد.

غذای اصلی

  • در معاملات ، درصد شکستن تعداد معاملات شما برای برنده شدن یکنواخت است.
  • برای محاسبه درصد شکستن خود ، از بین رفتن خود را بر اساس هدف خود به علاوه از دست دادن توقف تقسیم کنید و 100 را ضرب کنید.
  • برای تعیین اینکه آیا سیستم معاملاتی شما معاملات برنده کافی را برای سودآوری ارائه می دهد ، از درصد شکست استفاده کنید.

محاسبه هر یک و حتی محاسبه

درصد شکستن با استفاده از تنظیمات هدف و متوقف کردن از دست دادن برای استراتژی تجارت مورد نظر محاسبه می شود. هدف و توقف از دست دادن را می توان در کنه ها (معاملات آتی) ، پیپ (فارکس) ، سنت (سهام) یا با مبلغ پول (به عنوان مثال 100 دلار از دست دادن و 300 دلار هدف) نشان داد. نتیجه محاسبه تعداد معاملات برنده است که برای یک سناریوی حتی شکستن مورد نیاز است ، که به عنوان درصدی نشان داده شده است.

اگر همیشه از همان ضرر توقف استفاده نمی کنید و در هر تجارت هدف قرار نمی گیرید ، از میانگین پیروزی و میانگین ضرر خود در بسیاری از معاملات استفاده کنید. میانگین ضرر معادل متوسط از دست دادن شما است و میانگین برد معادل هدف متوسط شما است.

  • محاسبه: (توقف-از دست دادن / (هدف + توقف-از دست دادن)) x 100

فرض کنید که شما معاملات آینده را تجارت می کنید و از یک هدف از دست دادن 10-Tick و یک هدف 20 استفاده می کنید. درصد شکست شما 33 ٪ است. به عبارت دیگر ، برای جلوگیری از از دست دادن پول (از جمله کمیسیون ها) باید یک سوم از معاملات خود را برنده شوید.

  • مثال: 10 کنه / (20 کنه + 10 کنه) = 0. 33 x 100 = 33 ٪

فرض کنید شما هر روز همان سهام را تجارت می کنید ، به طور معمول 0. 08 دلار برای هر سهم را ریسک می کنید و در هر سهم 0. 22 دلار هدف قرار می دهید. برای این استراتژی ، شما فقط باید کمی بیش از یک چهارم معاملات خود برنده شوید تا یکنواخت باشد. اگر بیش از این برنده شوید ، سود کسب خواهید کرد.

  • مثال: 0. 08 دلار / (0. 22 $ + 0. 08 $) = 0. 266 x 100 = 26. 6 ٪

با استفاده از درصد شکستن

از درصد شکستن برای تعیین اینکه آیا یک سیستم معاملاتی معاملات برنده کافی را فراهم می کند تا با تنظیمات مختلف هدف و توقف از بین برود ، سودآور باشد. هنگامی که شما در حال آزمایش یک سیستم معاملاتی جدید هستید و تنظیمات بهینه و تنظیمات متوقف شده را پیدا کرده اید ، می توانید از حتی درصد شکست استفاده کنید تا دریابید که برای شکستن یکنواخت چه تعداد معاملات لازم را دارید. اگر معاملات بیشتری را نسبت به محاسبه هر یک و حتی به دست بیاورید ، سود کسب می کنید. معاملات کمتری را از محاسبه شکستن حتی می گوید ، و با آن استراتژی تجارت پول خود را از دست خواهید داد.

به عنوان مثال ، اگر هدف بهینه برای استراتژی شما 12 کنه باشد ، و بهینه از بین رفتن 10 کنه است ، درصد شکست 45 ٪ (10 / (12+10)). این بدان معناست که 45 ٪ از معاملات انجام شده باید برنده معاملات برای سیستم معاملاتی باشد تا یکنواخت باشد. هرگونه معاملات برنده بالاتر از درصد شکست ، سود است.

دو آمار مرتبط ریسک/پاداش و نرخ برد است. ریسک/پاداش این است که ریسک شما نسبت به سود شما در هر تجارت چقدر بزرگ است و نرخ برد آن است که تعداد معامله هایی که برنده می شوید ، به عنوان درصد بیان می شود. از این آمار می توان علاوه بر محاسبه معاملات هر یک نیز استفاده کرد.

اهداف غیرواقعی باعث ایجاد درصد شکستگی گمراه کننده می شود

در ابتدا ، ممکن است به نظر برسد که هدف خود را بسیار بالاتر از توقف خود قرار دهید. به این ترتیب ، شما فقط برای شکستن حتی باید چند معامله برنده شوید ، درست است؟متأسفانه ، این خیلی ساده نیست. اگر هدف شما آنقدر بزرگ باشد که هرگز به آن نرسد ، پس معاملات برنده بسیار کمتری خواهید داشت و سیستم پول خود را از دست می دهد. بنابراین ، هنگام ساختن یک سیستم تجارت ، ابتدا سطح متوقف کردن و هدف خود را به دست آورید ، سپس نقطه شکست خود را محاسبه کنید.

هدف نهایی در تجارت این است که حتی به سادگی بشکنند ، اگرچه ممکن است مبتدیان از این نتیجه راضی باشند. برای تجارت سودآوری ، با این حال ، شما باید معاملات بیشتری را نسبت به درصد شکستگی بدست آورید. درصد شکستن به معنای یک نوار کم برای پرش است ، نه هدفی برای آرزو کردن.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

چه زمانی بهترین زمان در طول روز برای فروش سهام است؟

پاسخ به عوامل زیادی بستگی دارد ، اما یک قانون خوب این است که در دو ساعت اول روز تجارت تجارت کنید. همچنین ممکن است بخواهید بعداً در روز ، از حدود ساعت 3 بعد از ظهر ، تجارت را در نظر بگیرید. تا 4:00 بعد از ظهر. EST

از بین رفتن روزانه چیست؟

به زبان ساده ، یک توقف روزانه مبلغ مشخصی از پولی است که شما مایل به از دست دادن در یک روز تجارت هستید. هنگامی که به آن علامت برخورد کردید ، تجارت را برای روز متوقف می کنید.

به معنای متوسط برای شکستن یکنواخت چیست؟

میانگین پایین هنگام تجارت سهام به این معنی است که با پایین آمدن قیمت ، سهام بیشتری از سهام را خریداری خواهید کرد. به این ترتیب ، با کاهش قیمت ، میانگین هزینه شما برای هر سهم کاهش می یابد. به این "میانگین هزینه دلار" نیز گفته می شود. این ممکن است برای هدف شکستن شما کار کند ، اما تنها در صورت بازگشت سهام.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 18 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:27