ربات تجارت Crossstep

ساخت وبلاگ

آخرین اصلاح شده: 08/2017

شرایط دسترسی

لطفاً این شرایط دسترسی را مرور کنید. همه دسترسی و استفاده از این سایت و کلیه وب سایت ها (از جمله وب سایت های تلفن همراه) ، برنامه ها یا سایر سرویس هایی که این اصطلاحات در آن قرار دارند (در مجموع "ملک تأمین برق شهر" یا "خاصیت CES") و ویژگی ها و عملکردهای موجود در آناین خاصیت CES ، منوط به این شرایط دسترسی از جمله هرگونه شرایط ، شرایط فروش ، شرایط اعتبار تجاری ، شرایط ، سیاست ها و اعلامیه های مرتبط یا ارجاع شده از اینجا ("شرایط") است. ملک CES متعلق به شرکت تأمین برق City و شرکت های تابعه ، بخش ها ، شرکت های وابسته و مارک های آن (در مجموع ، "CES") است. با دسترسی به خاصیت CES به هر طریقی ، از جمله ، بدون محدودیت ، مرور ویژگی CES ، استفاده از هرگونه اطلاعات موجود در دارایی یا در دارایی CES ، و/یا ارسال اطلاعات به CEاما محدود به انجام معاملات به صورت الکترونیکی ، سلب مسئولیت ضمانت نامه ها ، محرومیت ها و محدودیت های خسارت و راه حل و انتخاب قانون فلوریدا.

هر از گاهی CES ممکن است این شرایط را به روز کند. استفاده شما از دارایی CES پس از هرگونه تغییر در این شرایط ، توافق شما با آن تغییرات را تشکیل می دهد. شما موافقت می کنید که این اصطلاحات را به صورت دوره ای مرور کنید تا اطمینان حاصل کنید که با جدیدترین نسخه آشنا هستید. CES ممکن است به صلاحدید خود ، و در هر زمان ، خاصیت CES یا هر بخشی از آن ، با یا بدون اطلاع را تغییر داده یا قطع کند ، یا ممکن است از استفاده شما از خاصیت CES با یا بدون اطلاع جلوگیری کند. شما موافقت می کنید که هیچ حقوقی در دارایی CES ندارید و در صورت قطع بودن خاصیت CES یا توانایی دسترسی شما به ویژگی CES یا هر محتوایی که ممکن است در دارایی CES ارسال کرده اید ، هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهد داشت.

با دسترسی یا پیوند به خاصیت CES ، این خطر را فرض می کنید که اطلاعات مربوط به خاصیت CES ممکن است ناقص ، نادرست یا خارج از کشور باشد ، یا ممکن است نیازها و نیازهای شما را برآورده نکند. CES ممکن است هر یک از اطلاعات ، ویژگی ها و سایر مطالب موجود در خاصیت CES را در هر زمان ، بدون اطلاع و بدون مسئولیت ، اضافه ، تغییر ، قطع ، حذف یا تعلیق کند. با توجه به ماهیت باز خاصیت CES و پتانسیل خطاهای موجود در ذخیره و انتقال اطلاعات دیجیتال ، CES صحت اطلاعات موجود در مورد یا به دست آمده از خاصیت CES را تضمین نمی کند.

مجوز و دسترسی به دارایی CES

CES یک مجوز محدود ، غیر انحصاری ، غیر قابل انتقال ، غیر عمومی برای دسترسی و استفاده شخصی و غیر تجاری از دارایی CES را به شما اعطا می کند. این مجوز شامل فروش مجدد یا استفاده تجاری از هرگونه ملک CES یا محتوای آن نیست. هرگونه مجموعه و استفاده از لیست محصولات ، توضیحات یا قیمت ها. هرگونه استفاده مشتق از هرگونه خاصیت CES یا محتوای آن. هرگونه بارگیری ، کپی یا استفاده دیگر از اطلاعات حساب برای سود هر شخص ثالث. یا هرگونه استفاده از داده کاوی ، روبات ها یا ابزارهای جمع آوری داده های مشابه. هرگونه دسترسی یا تلاش برای دسترسی به مناطق دیگر هر سیستم رایانه ای CES یا سایر اطلاعات موجود در سیستم برای اهداف دیگر کاملاً ممنوع است.

هنگام استفاده از خاصیت CES: (الف) شما از هیچ ویژگی ارتباطی الکترونیکی از دارایی CES برای هر منظور غیرقانونی ، شکنجه گر ، سوءاستفاده ، مزاحم در مورد حریم خصوصی ، آزار دهنده ، افترا ، توهین آمیز ، شرم آور ، مبهم ، تهدیدآمیز یا تهدیدآمیز استفاده نخواهید کرد. نفرت انگیز؛(ب) شما بدون دریافت مجوز مالک ، هرگونه اطلاعات ، نرم افزار ، محتوا یا سایر مطالب محافظت شده توسط حق چاپ یا هر حق مالکیت معنوی (و همچنین حقوق تبلیغات و حریم خصوصی) را بارگذاری ، ارسال ، تولید مثل یا توزیع نمی کنید. از چنین حقوقی ؛ج) شما داده های شخصی را در مورد سایر کاربران جمع آوری یا ذخیره نخواهید کرد.(د) شما از املاک CES برای هرگونه معاملات تجاری که به اهداف مربوط به املاک CES ارائه نشده است ، استفاده نخواهید کرد.(ه) شما هرگونه تبلیغات یا مواد تبلیغاتی یا هر نوع دیگری از درخواست یا ارتباطات غیرمجاز را بارگذاری ، ارسال ، ایمیل یا در غیر این صورت از ویژگی های تعاملی در نظر گرفته شده برای عموم مردم ارسال نخواهید کرد. و (f) شما هیچ ماده ای را که حاوی ویروس یا هر کد رایانه ای ، پرونده ها یا برنامه هایی باشد که ممکن است قطع ، محدود یا تداخل در عملکرد هر نرم افزار رایانه ای یا سخت افزار یا ارتباطات از راه دور باشد ، بارگذاری ، ارسال ، ایمیل یا در غیر این صورت انتقال ، ارسال ، ایمیل یا در غیر این صورت ارسال نخواهید کرد. تجهیزات.

محتوای CES

محتوای موجود در ویژگی CES که توسط CES یا مجوزهای آن تهیه شده است ، از جمله گرافیک های خاص ، عکس ، تصاویر ، عکس های صفحه ، متن ، پرونده های قابل بارگیری دیجیتالی ، علائم تجاری ، آرم ، محصول ، خدمات و نام برنامه ها ، شعارها و گردآوری موارد فوق("محتوای CES") دارایی CES یا مجوزهای آن است و در ایالات متحده و بین المللی تحت علامت تجاری ، حق چاپ و سایر قوانین مالکیت معنوی محافظت می شود.

شما موافقت می کنید که از هرگونه محتوای CES برای استفاده در هر انتشارات ، در اجراهای عمومی ، یا در وب سایت ها یا برنامه های غیر از خاصیت CES برای هرگونه هدف تجاری غیرقابل تحمل ، در ارتباط با محصولات یا خدماتی که از آن استفاده نمی کنند ، بارگیری ، نمایش یا استفاده نکنید. CES ، به هر روشی دیگر که احتمالاً باعث سردرگمی شود ، این امر باعث ناراحتی یا بی اعتبار کردن CES و/یا مجوزهای آن می شود ، یا این امر قدرت مالکیت معنوی CES یا مجوز آن را رقیق می کند ، یا اینکه در غیر این صورت حقوق مالکیت معنوی CES یا مجوزهای آن را نقض می کند (از جمله با استفاده از خراش صفحه ، برداشت وب ، استخراج داده ها یا نرم افزار یا فناوری های مشابه). شما بیشتر موافقت می کنید که از هرگونه محتوای CES یا محتوای کاربر (در زیر تعریف شده) به هر روش دیگری سوء استفاده نکنید.

بررسی ها ، محتوا و ارسالی

هر از گاهی در مناطق خاصی از خاصیت CES ممکن است بتوانید بررسی ها ، نظرات ، بازخورد و برخی از مواد دیگر دیگر را ارسال کنید ("محتوای کاربر"). با استفاده از این ویژگی ها ، شما موافقت می کنید که: (الف) هیچ محتوایی را ارسال نخواهید کردنقض ، مستهجن ، خشونت یا در غیر این صورت قابل اعتراض یا نامناسب است که توسط CES در اختیار خود تعیین می شود.(ب) شما هیچ محتوایی را که حاوی اطلاعات شخصی در مورد هر فرد باشد ، ارسال نمی کنید ، حریم خصوصی/تبلیغات هر فرد یا نهاد دیگری را نقض می کند ، یا هر چیزی که شما تحت یک وظیفه قراردادی برای حفظ خصوصی یا محرمانه قرار دارید. ج) شما هیچ شخص یا سازمان ، از جمله بدون محدودیت ، پرسنل CES را جعل نخواهید کرد ، یا وابستگی خود را با شخص یا سازمان دیگری نادرست نشان نمی دهید. و (د) شما هیچ محتوایی را که حاوی ویروس ، پرونده های فاسد شده یا هر نرم افزار یا برنامه مشابه دیگری باشد که ممکن است بر عملکرد خاصیت CES یا هر ویژگی خاصیت CES تأثیر منفی بگذارد ، ارسال نمی کنید. شما بیشتر می فهمید و موافقت می کنید که هیچ حق مالکیت در هر حساب کاربری که ممکن است با CES داشته باشید یا دسترسی دیگر به دارایی CES یا ویژگی های موجود در آن ندارید. CES ممکن است حساب شما را خاتمه دهد یا به حالت تعلیق درآورد و تمام محتوای کاربر مرتبط با حساب شما را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی حذف کند ، اگر CES تصور کند که شما این شرایط ، قانون یا به هر دلیل دیگری را نقض کرده اید. CES هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که از خاصیت CES حذف شده است ، فرض نمی کند و این حق را برای خود محفوظ می دارد که به طور دائم دسترسی به ویژگی CES یا یک حساب کاربری را محدود کند.

با نمایش ، انتشار ، یا در غیر این صورت ارسال هرگونه محتوای کاربر از طریق یا از طریق ویژگی CES ، بدین وسیله شما به CES یک مجوز محدود ، غیر انحصاری ، قابل انتقال ، زیر مجازات ، در سراسر جهان ، کاملاً پرداخت شده ، مجوز رایگان برای استفاده ، اصلاح ، اصلاح ، اعطا می کنید. اجرای عمومی ، نمایش عمومی ، بازتولید و توزیع چنین محتوای کاربر را در هر رسانه ای که اکنون شناخته شده است یا از این پس ساخته شده است بدون نیاز به پرداخت به شما یا شخص ثالث یا نیاز به جستجوی مجوز شخص ثالث. این مجوز شامل حق میزبانی ، فهرست ، حافظه پنهان ، توزیع و برچسب هر محتوای کاربر و همچنین حق انتشار محتوای کاربر به اشخاص ثالث (از جمله سایر کاربران) ، برای استفاده با بازاریابی یا سایر رسانه ها یا سیستم عامل های شناخته شده یااز این پس توسعه یافته است. شما همچنان به حفظ تمام حقوق مالکیت در محتوای کاربر خود ادامه می دهید ، و همچنان با توجه به این شرایط و مجوزهای شرح داده شده در اینجا ، حق استفاده از محتوای کاربر خود را به هر روشی که انتخاب کنید ، دارید. شما نماینده و ضمانت می کنید که در اختیار داشتن یا مجوز معتبری برای استفاده از محتوای ارائه شده ، نمایش داده شده ، منتشر شده یا ارسال شده توسط شما در دارایی CES و در غیر این صورت حق اعطای مجوز مندرج در اینجا ، و نمایش ، انتشار یا ارسال آن را داریدهر محتوایی که شما ارسال می کنید ، و استفاده از CES از آن حقوق حریم خصوصی ، حقوق تبلیغاتی ، حق چاپ ، حقوق تجاری ، حق ثبت اختراع ، حقوق قرارداد یا سایر حقوق مالکیت معنوی یا سایر حقوق هر شخص یا نهاد را نقض نمی کند. با وجود موارد فوق ، شما تأیید می کنید که محتوای کاربر شما ممکن است حاوی مفاهیم ، ایده ها ، مواد ، پیشنهادات ، پیشنهادات و موارد مشابه مربوط به CES یا ابتکارات آن ("ایده های" شما) باشد. با توجه به ایده های خود تأیید می کنید که: (الف) CES ارسال های متعددی را از بسیاری از احزاب دریافت می کند و یا ممکن است ایده های مستقل توسعه یافته و/یا در نظر گرفته شده مشابه ایده های شما داشته باشد ، و این که بررسی CES از ایده های شما پذیرش تازگی نیست ،اولویت یا اصالت ؛و (ب) استفاده از CES از هر ایده ای مانند یا مشابه ایده های شما ، چه بر اساس محتوای کاربر شما ، که توسط اشخاص ثالث به CES ارائه شده است ، یا به طور مستقل توسط CES تهیه شده یا در نظر گرفته شده است ، بدون تعهد شما خواهد بود.

هر عکسی که ارسال می کنید ممکن است با اختیار CES استفاده شود. با ارسال عکسی که به CES اعطا می کنید ، یک حق و غیرقابل برگشت ، بدون حق امتیاز ، حق و مجوز برای استفاده ، کپی ، اصلاح ، سازگاری و انتشار عکس خود در هر رسانه ای در سراسر جهان بدون جبران خسارت به شما اعطا می کنید. شما فقط باید عکس هایی را که شخصاً گرفته اید ارسال کنید.

فناوری ، وب سایت ها و برنامه های شخص ثالث

خاصیت CES ممکن است شامل فناوری ، خدمات ، نرم افزار ، برنامه ها و پیوندها به وب سایت های شخص ثالث ("فناوری") باشد. CES مسئول شیوه ها یا خط مشی های چنین اشخاص ثالث و نه محتوای وب سایت یا برنامه شخص ثالث نیست ، و هیچ گونه نمایندگی در مورد محصول یا فناوری شخص ثالث ، یا محتوا یا صحت هر مطالب در چنین وب سایت ها یا برنامه های کاربردی ارائه نمی دهد. بشراگر تصمیم دارید از هر وب سایت یا برنامه شخص ثالث استفاده کنید ، این کار را با خطر خودتان انجام می دهید.

در حد قابل اجرا ، استفاده شما از چنین فناوری شخص ثالث منوط به این شرایط و همچنین شرایط و ضوابط اضافی هر شخص ثالث است که در اینجا ترکیب می شود.

غرامت

شما موافقت می کنید که از CES ، والدین آن ، شرکت های وابسته ، شرکت های تابعه ، افسران ، کارمندان و پیمانکاران وب سایت و هر یک از افسران ، کارمندان و نمایندگان آنها ، از هرگونه ادعاها ، خسارت ها و هزینه ها ، از جمله هزینه های وکلا و هزینه های معقول ، بی ضرر و نگه دارید. هزینه ها ، مربوط به نقض شرایط شما یا ناشی از استفاده از محتوای کاربر ارسال ، ارسال یا در غیر این صورت به CES یا دارایی CES است.

بازنمودها و محدودیتهای مسئولیت

CES هیچ گونه نمایشی در مورد قابلیت اطمینان ویژگی ها یا کارکردهای خاصیت CES ، محتوا ، محتوای کاربر یا سایر ویژگی ها یا عملکرد سایر ویژگی های CES ارائه نمی دهد و در صورت بروز هرگونه خرابی سرویس ، تمام مسئولیت ها را رد می کند. شما تأیید می کنید که هرگونه اعتماد به چنین مواد یا سیستم ها در معرض خطر خود شما خواهد بود. CES در مورد میزان زمانی که هر محتوا یا محتوای کاربر حفظ می شود ، هیچ نمایشگاهی ارائه نمی دهد. CES هرگونه اطلاعات ارائه شده توسط کاربران را تأیید ، تأیید ، ارزیابی یا تضمین نمی کند و هیچ چیز نباید به عنوان تأیید ، تأیید یا تضمین هرگونه محتوای کاربر در نظر گرفته شود. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که هرگونه استفاده یا اعتماد به محتوای کاربر در معرض خطر خود شما خواهد بود و شما فقط مسئولیت هرگونه استفاده یا اعتماد به نفس را بر عهده دارید. شما نباید اطلاعات را ایجاد یا توزیع کنید ، از جمله اما محدود به تبلیغات ، انتشار مطبوعات یا سایر مواد بازاریابی نیست ، یا پیوندهایی را به هر سایت که شامل تأیید شده توسط CES بدون بررسی قبلی و تأیید کتبی CES باشد ، شامل می شود.

این سایت بر اساس "همانطور که در دسترس است" ارائه می شود. هیچ ضمانتی ، صریح یا ضمنی ، از جمله اما محدود به فعالیت های تجاری ، عدم نقض ، عنوان ، دقت یا تناسب اندام برای یک هدف خاص ، با توجه به این سایت یا هرگونه اطلاعات یا فناوری موجود در آن محدود نمی شود. تحت هیچ شرایطی ، از جمله سهل انگاری ، باید CES یا مجوزهای آن مسئولیت هرگونه خسارت مستقیم ، غیرمستقیم ، حادثه ای ، خاص ، مجازات یا متعاقب آن که ناشی از استفاده یا عدم توانایی در استفاده از این سایت است ، مسئولیت پذیر باشد ، و همچنین CES یا مجوزهای آن مسئولیت پذیر نیستبرای هرگونه خسارت ناشی از اشتباهات ، حذفیات ، وقفه ها ، حذف پرونده ها ، خطاها ، نقص ها ، تأخیر در عملکرد یا انتقال یا هرگونه عدم موفقیت در مورد وقایع فراتر از CES یا کنترل معقول مجوزهای آن ، از جمله اما نهمحدود به اعمال خدا ، عدم موفقیت خط ارتباطات ، سرقت ، تخریب یا دسترسی غیرمجاز به سوابق ، برنامه ها یا خدمات این سایت. تحت هیچ شرایطی ، از جمله اما محدود به یک عمل سهل انگاری ، آیا CES ، شرکت های وابسته ، نمایندگان یا مجوزهای آن مسئولیت هرگونه آسیب از هر نوع که ناشی از استفاده یا عدم توانایی در استفاده از سایت باشد ، حتی اگر CES باشد ، مسئولیت پذیر نیست. در مورد احتمال چنین خسارت هایی توصیه شده است. برخی از حوزه های قضایی محدودیت یا محرومیت از مسئولیت خسارت های حادثه ای یا متعاقب آن را مجاز نمی دانند. در نتیجه ، محدودیت یا محرومیت فوق فقط در حد مجاز توسط قانون اعمال می شود.

اطلاعات مرجع متقابل

مقایسه مرجع متقابل محصول یا گزینه های محصول که ارائه می شود دلالت بر این ندارد که تمام محصولات مقایسه شده در دسترس یا کاملاً قابل مقایسه هستند. محصولات متقاطع متقاطع به عنوان معادل عملکردی یا عملکردی نشان داده نمی شوند. تمام مشخصات محصول متقاطع را قبل از خرید و استفاده از آن برای تعیین مناسب بودن محصول برای استفاده مورد نظر خود مرور کنید.

پیوندهای هیپرترت متن

خاصیت CES ممکن است به سایتهای دیگری که توسط CES نگهداری نمی شوند مرتبط باشد. CES مسئول محتوای یا حریم خصوصی یا سایر سیاستهای حاکم بر آن سایت ها نیست. گنجاندن هر پیوندی به چنین سایتهایی به معنای تأیید ، حمایت مالی یا توصیه CES از سایت های مرتبط نیست. CES هرگونه مسئولیتی را برای پیوندها رد می کند: (الف) از سایت دیگری به خاصیت CES و (ب) به سایت دیگری از خاصیت CES. به منظور پیوند به ویژگی CES ، همه کاربران باید شرایط پیوند CES را رعایت کنند.

حق ثبت اختراع

یک یا چند حق ثبت اختراع و برنامه های در انتظار ثبت اختراع متعلق به CES در مورد ویژگی CES و ویژگی ها و خدمات قابل دسترسی از طریق خاصیت CES اعمال می شود.

علائم تجاری

علائم تجاری ، نام تجاری ، نام محصولات و آرم ("علائم تجاری") موجود در یا استفاده شده توسط دارایی CES یا فناوری شخص ثالث ، علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده صاحبان مربوطه آنها هستند و استفاده از چنین علائم تجاری باید به نفع آن باشد. صاحب علامت تجاری.

متفاوتی

این شرایط مطابق با قوانین فلوریدا بدون توجه به اصول تضاد قوانین توسط و تفسیر خواهد شد. با استفاده از این سایت ، شما موافقت می کنید که همه اختلافات در مورد این شرایط مشمول دادگاه های واقع در دریاچه یا اورنج کانتی ، فلوریدا خواهد بود. این شرایط تا حد مجاز طبق قانون عمل می کند. دسترسی به مواد موجود در دارایی CES توسط برخی از افراد در برخی از کشورها ممکن است قانونی نباشد ، و CES هیچ نماینده ای را ارائه نمی دهد که مواد موجود در دارایی CES مناسب یا در دسترس برای استفاده در مکان های خارج از ایالات متحده باشد. اگر تصمیم دارید از خارج از ایالات متحده به ملک CES دسترسی پیدا کنید ، این کار را با ریسک و ابتکار عمل خود انجام می دهید و مسئولیت رعایت هرگونه قوانین محلی قابل اجرا را بر عهده دارید.

در مناطق خاصی از خاصیت CES ، ممکن است به شما امکان ارائه CES با اطلاعات شخصی را ارائه دهید. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جمع آوری اطلاعات و استفاده از شیوه های استفاده از CES ، خط مشی رازداری CES را بخوانید ، که این خط مشی برای اطلاعات جمع آوری شده در دارایی CES اعمال می شود و استفاده شما از دارایی CES منوط به آن خط مشی است.

اگر CES به هر مناسبت نتواند با توجه به نقض شما یا نقض هر کس دیگری عمل کند ، CES از حق خود برای عمل با توجه به نقض های آینده یا مشابه خودداری نمی کند.

اگر هرگونه شرط این شرایط غیرقانونی ، باطل یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا باشد ، پس این ماده از این شرایط قابل جدا شدن تلقی می شود و بر اعتبار و اجرای هرگونه مقررات باقی مانده از این شرایط تأثیر نمی گذارد.

شرایط استفاده از خدمات

شرایط استفاده از خدمات

1. استفاده از اصطلاحات. این شرایط فروش و اعتبار تجاری ("شرایط") برای کلیه فروش کالاها توسط شرکت تأمین برق شهر و شرکت های وابسته به آن اعمال می شود ، از جمله هر نهاد که تحت کنترل مشترک با شرکت تأمین برق شهر باشد.

شرایط مندرج در بخش I برای کلیه خریدهای فروشنده اعمال می شود (همانطور که در اینجا تعریف شده است). شرایط اعتباری تجاری مندرج در بخش دوم برای کلیه خریدهایی که فروشنده برای تمدید اعتبار انتخاب می کند ، قابل اجرا است و در نظر گرفته شده است و قصد دارد مطابق با شرایط فروش مندرج در بخش اول تفسیر شود. فروشنده "شامل شرکت تأمین برق شهر و هر شرکت تابعه یا وابسته به آن (از جمله هر بخش از موارد فوق) است که آیا هیچ یک یا تمام دامنه موجود در این زمینه را انجام می دهد یا به طور خاص در اینجا مشخص شده است. کلیه منابع مربوط به "مشتری" باید شامل کلیه والدین (ها) ، شرکت های تابعه و شرکت های وابسته به خرید کالا از فروشنده باشد. فروشنده و مشتری ممکن است به صورت جداگانه به عنوان "حزب" و در مجموع به عنوان "مهمانی" شناخته شوند. این سند یک توافق نامه فروش است که به کالاهایی که مشتری از فروشنده خریداری می کند و توافق نامه اعتباری با احترام به کلیه تمدید اعتبار توسط فروشنده به مشتری. این اصطلاحات به طور جمعی هر از گاهی به عنوان "توافق" در اینجا ذکر می شود.

2. پذیرش مجاز اصطلاحات ؛تأثیر امضاهای الکترونیکی. هر شخص ، چه شخص طبیعی ، که کالای را از فروشنده خریداری می کند یا نه ، به طور قطعی تصور می شود که این شرایط را پذیرفته است و نشان می دهد که چنین شخص یا نماینده مجاز یا نماینده آن ، آنها را به طور کامل خوانده و چنین شخصی را به آن متصل می کند ، و چنین شخصموافق است که این مشتری به معنای این شرایط است. در صورت استفاده از اسناد الکترونیکی یا امضاهای الکترونیکی در رابطه با هرگونه معامله بین مشتری و فروشنده ، هیچ معامله یا توافق نامه ای نباید صرفاً به این دلیل باشد که هر بخشی از آن ، از جمله هرگونه امضای ، به صورت الکترونیکی است. شخص طبیعی که به نمایندگی از مشتری درگیر معامله می شود ، نشان می دهد که این مجاز است مشتری را به معامله و شرایط موجود در اینجا متصل کند. فروشنده به چنین نمایندگی متکی است و کلیه حقوق ، از جمله حقوق مندرج در این شرایط را در برابر شخصی که نمایندگی وی نادرست یا کلاهبرداری است ، ذخیره می کند.

I. شرایط فروش

3. حمل و نقل و تحویل ؛گذر از عنوان ؛خطر از دست دادنهنگامی که کالاها در وسایل نقلیه خود فروشنده به مشتری تحویل داده می شوند ، F. O. B. نکته باید سایت تحویل تعیین شده مشتری باشد. در همه موارد دیگر F. O. B. نقطه باید فروشگاه یا انبار فروشنده و کلیه مسئولیت ها و هزینه های حمل و نقل و تحویل فراتر از F. O. B. نقطه توسط مشتری تحمل می شود. عنوان و خطر ضرر باید در F. O. B قابل اجرا به مشتری منتقل شود. نکته ای که برای کالاهایی که در وسایل نقلیه خود فروشنده تحویل داده نمی شود ، باید در هنگام فروش کالاها کالاها را به شرکت حمل و نقل مشترک تحویل دهد. محموله های جزئی به اختیار فروشنده مجاز است. مشتری نباید به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، تمام یا هر بخشی از کالاها یا فناوری مربوطه که از طرف فروشنده تحت این شرایط به دست آمده است ، صادر یا مجدداً صادرات یا مجدداً صادرات کند ، مگر مطابق قوانین و مقررات صادراتی در ایالات متحده ، مشتری دیگری که غیرشرکت یا شهروند ایالات متحده به طور مشابه باید هرگونه فعالیت صادراتی یا صادرات مجدد را به مواردی که مطابق با قوانین و مقررات صادرات ایالات متحده در صورت انجام توسط یک شرکت یا شهروند آمریکایی انجام می شود ، محدود کند.

4- پذیرش. مشتری باید کالاها را پس از دریافت بازرسی کند و طی دو (2) روز کاری پس از تحویل ، مشتری باید به دلیل عدم انطباق ، شرایط ، کیفیت ، خسارت ، کمبود یا درجه کالاها و مشتری ، به فروشنده توجه کند. باید اساس ادعای را با جزئیات مشخص کنید. مشتری موافقت می کند که اعلامیه ، منطقی ، باید طی (2) روز کاری تحویل باشد. عدم رعایت مشتری در این شرایط ، پذیرش غیرقابل برگشت کالا توسط مشتری است. این واقعیت که یک طرف ممکن است در هر دوره عملکرد تحت این توافقنامه فروش ، بر معنای این توافق نامه تأثیر نمی گذارد یا از آن برخوردار است ، حتی اگر طرف پذیرش یا پذیرش طرف از ماهیت عملکرد باشد و فرصت معقولی برای اعتراض به آن دارد.

5. تغییر در سفارشات ؛برمی گرددپس از پذیرش سفارش ، هرگونه تغییر در مشخصات محصول ، مقادیر ، مقصد ، برنامه حمل و نقل یا هر جنبه دیگری از دامنه کالاها باید به صورت کتبی توسط فروشنده توافق شود و ممکن است منجر به تنظیم قیمت و تحویل توسط فروشنده شود. هیچ اعتباری برای کالاهایی که توسط مشتری برگردانده می شود بدون مجوز کتبی فروشنده داده نمی شود. تمام بازده ها منوط به هزینه بازگرداندن هستند. بدون محدودیت سایر راه حل ها ، مشتری در صورت تعیین فروشنده ، به صلاحدید خود ، در برابر قیمت کالاهای مشخص شده به قرارداد ، مسئولیت فروش را نشان می دهد که شرایط منطقی نشان می دهد که تلاش برای فروش مجدد آنها و قیمت کالاها نیست. مخصوص خریدار ساخته شده است.

6. هزینه ها. قیمت در وب سایت فروشنده ، کاتالوگ ها یا نقل قول های فروشنده بدون اطلاع قبلی تغییر می کند ، و اگر در 10 روز تقویم از تاریخ انتشار پذیرفته نشود ، تمام این قیمت ها باطل می شوند ، مگر اینکه به صورت کتبی توسط فروشنده ذکر شود. پسوندهای قیمت اگر فقط برای راحتی مشتری انجام شود ، و آنها و همچنین هرگونه خطای ریاضی ، استنوگرافی یا روحانی ، برای فروشنده الزام آور نیستند. قیمت های نشان داده شده شامل فروش ، مالیات غیر مستقیم یا سایر مالیات های دولتی یا هزینه ای نیست که توسط فروشنده بازگردد. هرگونه مالیات در حال حاضر یا آخرت که به فروش یا محموله تحمیل می شود به قیمت خرید اضافه می شود و مشتری باید چنین مالیاتی را بپردازد یا گواهی معافیت مالیاتی قابل قبول را در اختیار فروشنده قرار دهد. کلیه قیمت ها و سایر شرایط ارائه شده به مشتری باید توسط مشتری محرمانه نگه داشته شود ، مگر به حدی که مشتری طبق قانون موظف است همان را فاش کند. فروشنده باید مشتری را برای هر محموله و/یا انتقال مالکیت که بلافاصله پرداخت می شود ، فاکتور کند.

7. گارانتی ؛محدودیت مسئولیت. فروشنده ضمانت می کند که کالاهای فروخته شده در این زمینه جدید و عاری از نقص اساسی در کار و مواد هستند و کالاهای عرضه شده از کیفیت متوسط در تجارت و در توضیحات قرارداد برخوردار هستند. اگر کالاها برای مطابقت با ضمانت سازگار نباشند ، فروشنده باید کالاهای جایگزین را با همان ضمانت ارائه دهد یا به تنها گزینه فروشنده ، کلیه پرداخت های انجام شده یا امنیت داده شده در قیمت خرید به مشتری بازپرداخت می شود. اعمال هر یک از گزینه های ذکر شده در بالا ، تسویه حساب به طور کامل از کلیه مطالبات مشتری برای خسارت است و به عنوان انتشار کلیه ادعاهای مربوط به خسارت مشتری و فروشنده ناشی از این توافق نامه عمل می کند. هیچ ضمانت دیگری ، صریح یا ضمنی ، توسط فروشنده ساخته نشده است ، و هیچ کس نباید از آن خارج یا فرض شود. فروشنده با توجه به کالاهای فروخته شده تحت این توافق نامه ، هیچ گونه ضمانتی برای تجارت یا تناسب اندام برای یک هدف خاص ندارد. هیچ ضمانت صریح یا ضمنی وجود ندارد که فراتر از توضیحات موجود در چهره آن باشد. فروشنده هیچ مسئولیتی در مورد تفسیر فروشنده از برنامه ها یا مشخصات ارائه شده توسط مشتری و پذیرش مشتری و استفاده از کالاهای تهیه شده از این پس بر تصویب نهایی توسط مشتری یا اعتماد مشتری به معماران ، مهندسان یا سایر اشخاص ثالث به جای تفسیر فروشنده بر عهده نمی گیرد. بشربه حدی که توسط قانون قابل اجرا ممنوع نیست ، به هیچ وجه ، چه در قرارداد ، ضمانت ، غرامت ، شکنجه (از جمله ، اما محدود به سهل انگاری) ، مسئولیت سختگیرانه یا در غیر این صورت ، مستقیم یا غیرمستقیم از عملکرد یا نقض این موارد ناشی می شود. شرایط ، باید فروشنده در قبال (الف) هرگونه خسارت ویژه ، حادثه ای ، غیرمستقیم ، مجازات ، متعاقب یا مشابه مانند از دست دادن استفاده ، سود از دست رفته ، از دست دادن استفاده ، داده های از دست رفته یا هرگونه خسارت یا مبالغی که توسط مشتری به سوم پرداخت می شود ، مسئولیت پذیر باشد. احزاب ، هزینه های وکلا یا خسارت تأخیر ، حتی اگر چنین خسارت هایی قابل پیش بینی باشد یا ناشی از نقض فروشنده این توافق نامه باشد ، (ب) هرگونه ادعایی که به درستی ادعای علیه سازنده است ، یا (ج) هر مبلغی که بیش از مبلغ پرداخت شده به فروشنده باشدبرای کالاهایی که به مشتری ارائه می شود که موضوع چنین ادعایی است. مشتری از همه ادعاهای سهل انگاری که ممکن است در برابر فروشنده ناشی از عملکرد یا عدم عملکرد تحت این توافق نامه باشد ، چشم پوشی می کند.

8- فروشنده مسئولیت تأخیر در تحویل یا پیش فرض ناشی از هر علت فراتر از کنترل معقول فروشنده ، از جمله اقدامات دولتی ، اعتصابات یا سایر مشکلات ، آتش سوزی ، خسارت یا نابودی کالاها ، جنگ ها را بر عهده نخواهد داشت (اعلام شده یا اعلام نشده است.) ، اقدامات تروریسم ، کمبود تولید کنندگان ، در دسترس بودن به موقع حمل و نقل ، مواد ، سوخت ها ، یا لوازم و اعمال خدا (هر یک از "یک رویداد اصلی نیرو"). به محض وقوع یک رویداد Majeure Force: (الف) زمان عملکرد فروشنده به طور منطقی تمدید می شود و طرفین باید تمام تاریخ های آسیب دیده را بر این اساس تنظیم کنند.(ب) قیمت خرید برای هرگونه افزایش هزینه برای فروشنده ناشی از چنین رویداد Majeure Force تعدیل می شود. و (ج) مشتری حق هیچ راه حل دیگری را ندارد.

9. صلاحیت ؛محل؛قانون حاکم. مشتری صریحاً با صلاحیت و محل برگزاری هرگونه اقدام حقوقی مربوط به این توافق نامه موافقت می کند یا ممکن است در دادگاه های ایالتی یا فدرال باشد: (الف) مکانی که این توافق نامه امضا شده است ، (ب) مکانی که مواد مورد نظر خریداری شده است، (ج) مکانی که مواد در آن گنجانیده شده اند ، (د) مکانی که باید پرداخت شود ، (ه) دریاچه کانتی ، فلوریدا ، یا (ه) همانطور که در غیر این صورت توسط قانون با فروشنده ارائه می دهد که تنها حق انتخاب را دارداز این حوزه های قضایی و اماکن برای هرگونه اختلاف مربوط به این توافق نامه یا بوجود آمده است. این توافق نامه منحصراً توسط مفاد موجود در این توافق نامه و مطابق با قوانین ، از جمله قانون تجاری یکنواخت ، از صلاحیت صلاحیت که در آن فروشنده تصمیم می گیرد بدون تهاجمی به اصول تضاد قانون ، اقدامات خاصی را انجام دهد و تفسیر می شود. و هرگونه حق اعتراض به چنین مکانی یا ادعای ناراحتی چنین انجمن ، از این طریق چشم پوشی می شود. قوانین یا قوانینی که توسط کنوانسیون سازمان ملل در مورد قراردادهای مربوط به فروش بین المللی کالا شرح داده شده است ، به طور خاص مستثنی است.

10. متفرقه. هیچ اصلاح یا تغییر این شرایط ناشی از حمل کالاهای فروشنده پس از دریافت سفارش خرید مشتری یا هر سند دیگری است که حاوی شرایط اضافی ، متناقض یا متناقض است. شرایط ، درک یا توافق نامه های غیر از مواردی که در اینجا بیان شده است ، و کلیه پیشنهادات و مذاکرات قبلی در داخل ادغام شده و توسط این توافق نامه کنار گذاشته می شود. این شرایط باید برای طرفین و وراث ، مجریان ، مدیران ، جانشینان ، جانشین ها و نمایندگان شخصی آنها الزام آور باشد. این نوشتار بر هرگونه شرایط متناقض موجود در سفارش خرید مشتری یا سایر اسناد ارائه شده توسط مشتری حتی اگر توسط فروشنده تأیید شود ، حاکم است. شرایط و ضوابط اضافی یا متفاوت که این شرایط را تغییر داده یا اصلاح می کند ، صریحاً توسط فروشنده رد می شود و برای فروشنده الزام آور نیست مگر اینکه یک نماینده مجاز فروشنده به طور خاص شرایط یا ضوابط اضافی یا متفاوت را به صورت کتبی بپذیرد. فروشنده به طور خاص هرگونه شرط متضاد موجود در هر سند چشم پوشی از بدهی را که یک نماینده مجاز به منظور دریافت پرداخت بدهی ، به ویژه با استناد به جبران خسارت و ضمانت نامه های فراتر از آنچه در این توافق نامه ارائه می شود ، رد می کند. اگر مشتری نتواند این شرایط را رعایت کند ، فروشنده ممکن است هرگونه سفارش را بلافاصله پس از اخطار به مشتری خاتمه دهد یا محدود کند. مشتری تأیید می کند که این حلال است و در صورت ورشکستگی سریعاً به فروشنده توصیه می کند.

11. چشم پوشی از دادگاه هیئت منصفه. طرفین در هر اقدامی برای اجرای این توافق نامه توسط هیئت منصفه از محاکمه خودداری می کنند.

12. افزایش پذیری. اگر هر یک یا چند مورد از مقررات موجود در اینجا غیرقانونی یا غیرقابل اجرا باشد ، این ماده بر اجرای هرگونه ماده دیگر این توافق نامه تأثیر نمی گذارد ، که در تمام توان و تأثیر آن باقی می ماند. در چنین حالتی ، این توافق نامه به گونه ای تفسیر می شود که گویی شرط غیرقانونی یا غیرقابل اجرا در این توافق نامه گنجانده نشده است.

13. ورشکستگی ؛تغییر در کنترل. اگر مشتری نتواند این شرایط را رعایت کند ، فروشنده ممکن است هرگونه سفارش را بلافاصله پس از اخطار به مشتری خاتمه دهد یا محدود کند. مشتری تأیید می کند که این حلال است و در صورت ورشکستگی سریعاً به فروشنده توصیه می کند. مشتری موافقت می کند در مدت 5 روز از چنین تغییراتی ، هرگونه تغییر در شکل مالکیت تجارت مشتری را به فروشنده ارسال کند. مشتری و فروشنده تنها ذینفعان در نظر گرفته شده این سند هستند و هیچ ذینفع شخص ثالث وجود ندارد. این شرایط باید از خاتمه ، لغو و عملکرد کامل این توافق نامه زنده بماند تا زمانی که به طرف آزار دهنده اجازه دهد تا بندهایی را که در آن موجود است ، به طور کامل اجرا کند.

ii. شرایط اعتبار تجاری

1. مشتری اطلاعات موجود در هر توافق نامه درخواست اعتباری ارسال شده به فروشنده را تأیید می کند ، صحیح است ، که به منظور دریافت اعتبار ارسال می شود و برای این منظور به آنها اعتماد خواهد کرد.

2. مشتری باید تمام هزینه ها را طبق شرایط خالص شانزدهم ماه پرداخت کند ، مگر اینکه به صورت کتبی به صورت کتبی بیان شود ، در ایالات متحده آمریکا ("ایالات متحده") قابل پرداخت است و در آن تاریخ بزهکار می شود. حساب های بزهکار باید با نرخ 1. 5 ٪ در ماه یا حداکثر نرخ مجاز توسط قانون ، علاقه ساده ای داشته باشند. اگر مشتری در هر فاکتور معوقه باشد ، فروشنده ممکن است تحویل بیشتر کالاها را تا زمانی که تمام معوقه ها وارد نشود ، خودداری کند.

3. عدم پرداخت به موقع مبالغ ناشی از این امر باعث می شود فروشنده از هرگونه تعهد برای افزایش اعتبار تسکین یابد. اعتبار باید به مبلغی محدود شود زیرا فروشنده به صلاحدید خود ، از جمله هیچ اعتباری تعیین می کند. محدودیت های اعتباری ممکن است در هر زمان به صلاحدید فروشنده افزایش یا کاهش یابد.

4- فروشنده ممکن است تحت شرایط موجود در اینجا اعتبار خود را افزایش دهد تا زمانی که مشتری به فروشنده به صورت کتبی از تمایل مشتری برای خاتمه این توافق نامه و بستن هر حساب (های) باز توصیه کند.

5- مشتری به فروشنده اجازه می دهد تا گزارش های اعتباری تجاری و یا مصرف کننده را از آژانس های گزارشگری اعتبار بدست آورد. گزارش های اعتباری بعدی ممکن است در رابطه با بروزرسانی ، تجدید یا تمدید اعتبار برای این برنامه درخواست یا استفاده شود.

6. اگر مشتری تصمیم به بستن هر یک از حساب های خود بگیرد ، مشتری باید سی (30) روز قبل از آن به فروشنده اطلاع دهد. اعلامیه کتبی به بخش اعتباری محلی فروشنده ارسال می شود ، و چنین اعلامیه ای باید به حساب (های) بسته شده با نام و شماره حساب مراجعه کند.

7. فروشنده کلیه حقوق و داروهای درمانی را برای عدم پرداخت ، نقض یا پیش فرض از این پس ذخیره می کند.

8- مشتری باید از هرگونه هزینه (از جمله وکلا و هزینه ها و هزینه های حسابداران ، هزینه های دادگاه و سایر هزینه های قانونی دیگر) ، از هرگونه هزینه و هرگونه هزینه و هزینه های حسابداران ، و فروشنده را در اختیار داشته باشد ، دفاع کند و از آن استفاده کند. ناشی از یا مربوط به هرگونه ادعای شخص ثالث (از جمله کارمندان مشتری) ، شکایت و/یا قضاوت ناشی از استفاده مشتری از کالاهای ارائه شده در این زمینه ، و همچنین هرگونه عمل سهل انگاری ، عمدی یا شکنجه گر یا حذف مشتری ، از جمله سوء تفسیر یا اظهار نظراطلاعات خاص شغل/پروژه نادرست در نظر گرفته شده برای تأمین امنیت اضافی در سایت که مواد در آن تحویل داده می شوند ، از طریق هرگونه وام یا اوراق قرضه غالب ، گنجانیده یا مصرف می شوند ، ملاحظاتی که ممکن است اعتبار آن تمدید شود ، یا هرگونه نقض مواد توسط مشتری این شرایطبشر

9. در جایی که اعتبار تمدید شود ، و در زمان قرار دادن سفارش ، مشتری اطلاعات دقیق و کاملی را ارائه می دهد تا فروشنده بتواند هرگونه حقوق را برای حفظ شغل ، املاک ، املاک و مستغلات یا اوراق قرضه در پروژه حفظ کند ،در جایی که قرار است مواد فروشنده با ارائه هرگونه اخطار لازم قبل از عمر لازم مطابق با الزامات قانون وثیقه ایالتی که در آن پروژه قرار دارد ، درج شود. عدم ارائه مشتری در ارائه اطلاعات دقیق یا کامل شغل یا پروژه در زمان قرار دادن سفارش ، نقض مادی این توافق نامه را تشکیل می دهد و فروشنده علاوه بر این باعث می شود که برای کلیه خسارات وارده به دلیل چنین خسارات ناشی از چنین نقض ، اقدام به اقدام علیه مشتری کند. کلیه حقوق و راه حل های ارائه شده توسط این توافق نامه ، از جمله موارد موجود در کلیه اساسنامه های قابل استفاده ایالتی یا فدرال.

10. این توافق نامه ، همانطور که توسط سایر اسناد تهیه شده توسط فروشنده از کارمندان مجاز هر از گاهی اصلاح شده است ، کل توافق بین طرفین را تشکیل می دهد.

11. کلیه فروش به مشتری مشمول این شرایط و شرایط اعتباری تجاری ("شرایط") است و این شرایط برای طرفین و وراث ، مجریان ، مدیران ، جانشینان ، واگذاری ها و نمایندگان شخصی لازم الاجرا خواهد بود. این نوشتار بر هرگونه شرایط متناقض موجود در سفارش خرید مشتری یا سایر اسناد ارائه شده توسط مشتری حتی اگر توسط فروشنده تأیید شود ، حاکم است. شرایط و ضوابط اضافی یا متفاوت که این شرایط را تغییر داده یا اصلاح می کند ، صریحاً توسط فروشنده رد می شود و برای فروشنده الزام آور نیست مگر اینکه نماینده مجاز شرکت تأمین برق شهر به طور خاص شرایط یا ضوابط اضافی یا متفاوت را به صورت کتبی بپذیرد. فروشنده صریحاً هرگونه شرط متضاد موجود در هر سند چشم پوشی از بدهی را که یک نماینده مجاز به منظور دریافت پرداخت بدهی ، به ویژه با استناد به جبران خسارت ، و هرگونه ضمانت نامه فراتر از آنچه در این توافق نامه ارائه می شود ، رد می کند.

12. مشتری موافقت می کند که پذیرش فروشنده کمتر از مبلغ فاکتور کامل به عنوان چشم پوشی از حق فروشنده برای جمع آوری باقیمانده تفسیر شود.

13. در هر اقدامی برای اجرای شرایط این توافق نامه ، یا جمع آوری هر پولی که بدهکار یا مدیون فروشنده باشد ، طرف غالب حق دارد بازپرداخت هزینه های خود ، هزینه های حسابداری ، هزینه های دادگاه و وکلای معقول را توسطحزب غیر فنی.

14. من به این ترتیب تأیید می کنم که مجاز به ارسال این درخواست به نمایندگی از متقاضی هستم ، من این شرایط را خوانده ام و موافقم. اگر به هر دلیلی فرد مجری مجاز به پیوند متقاضی به این شرایط باشد ، فرد اجرایی به عنوان متقاضی اصلی مسئولیت و مسئولیت پذیر خواهد شد.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 23:31