Art School Gallery Business Plan

ساخت وبلاگ

پیشنهادات Artsphere از نظر ماهیت خود سرمایه گذاری زمان از طرف خریدار را نیاز دارد. سه گروه مشتری بر اساس در دسترس بودن زمان از طرف آنها شناسایی شده اند:

 • سن مدرسه (بیش از 10 سال).
 • بازنشسته/غیر کار.
 • کلاس کار/عصر.

این تقریباً همه افراد در بیرمنگام ، قدیمی تر از 10 سال هنوز جوان تر از 75 ساله است. دقیق تر است که بیان کنیم که این افراد در ساعات آزاد مربوطه ، برخی از سرگرمی ها ، برخی فعالیت های دلپذیر ، پر کردن زمان یا شکل دیگر به دنبال خواهند بود. آرامش

4. 1 تقسیم بازار

گروه بازارشکاف زماناندازه بازار
سن مدرسه (بیش از 10 سال)03:30. تا 5:30 بعد از ظهر.1666
بازنشسته/غیر کار9 A. M. به 3 بعد از ظهر.2،645
کلاس کار/عصر7 بعد از ظهرتا 9 بعد از ظهر.12،042
جمعاسلات های همه زمان16،353

شکل کل 16353 مورد تقریباً همه افراد در بیرمنگام ، قدیمی تر از 10 سال هنوز جوان تر از 75 است. حتی اگر افراد مسن تر از 75 سال و جوانتر از 10 نفر باشند که در واقع درس های هنری می گیرند ، نباید به این معنی باشد که 16353 به معنای 16353 استافراد در بیرمنگام ، آل در جستجوی آموزش هنر هستند.

Art school gallery business plan, market analysis summary chart image

به نمودارهای واقعی نیاز دارید؟

توصیه می کنیم از LivePlan به عنوان ساده ترین راه برای ایجاد نمودارهایی برای برنامه تجاری خود استفاده کنید.

تحلیل بازار
  سال 1سال 2سال 3سال 4سال 5 
مشتریان بالقوهرشد     خلوت
در سن مدرسه1%1666168317001،7171،7341. 01 ٪
بازنشسته/غیر کار7%2،64528303،0283،2403،4677. 00 ٪
کلاس کار/عصر9%12،04213،12614،30715،59516،9999. 00 ٪
دیگر0%000000. 00 ٪
جمع7. 94 ٪16،35317،63919،03520،552222007. 94 ٪

به مالی واقعی نیاز دارید

توصیه می کنیم از LivePlan به عنوان ساده ترین راه برای ایجاد مالی خودکار برای برنامه کاری خود استفاده کنید.

4. 2 استراتژی بخش بازار هدف

هدف نهایی ما پر کردن تمام پیشنهادات کلاس برنامه ریزی شده ما و استفاده کامل از فضای تدریس تازه گسترش یافته ما است. برای انجام این کار ، ما به دوره های زمانی روزانه که مایل به تدریس هستیم ، نگاه کرده ایم و سپس بخش بازار را که به احتمال زیاد در آن زمان به دنبال آموزش هنری است ، شناسایی کردیم. سپس ما پیشنهادات کلاس خود را متناسب با منافع و سبک های زندگی آن افراد متناسب کردیم.

سپس ما کلاس ها را برای بزرگسالان و کودکان به صورت رقابتی قیمت گذاری کردیم و سپس درس ها را به بلوک های ماهانه پیش پرداخت برای متناسب با نیازهای مختلف بودجه مردم گروه بندی کردیم.

4. 2. 1 نیازهای بازار

در حال حاضر در بیرمنگام نیاز به کلاسهای دستورالعمل هنری به طور منظم ، با قیمت متوسط ، با قیمت متوسط ، در زمان های مختلف روز وجود دارد. اماکن موجود به طور کامل رزرو شده و قادر به خدمت به یک بخش بازار بزرگتر نیست ، گروه های عضویت هستند ، یا مشاغل حاشیه ای هستند.

مردم بیرمنگام به فرصتهای آموزشی بیشتری نیاز دارند ، به ویژه مواردی که متمرکز و متناسب با علاقه ها ، سطح مهارت ها و در دسترس بودن زمان دانش آموزان هستند.

4. 3 تجزیه و تحلیل تجارت خدمات

آموزش هنری از چند طریق ارائه می شود:

هنرمندانی که کلاس می آموزند

 • برای تکمیل یا پشتیبانی از تلاش های هنری زیبا خود.
 • مشاغل حاشیه ای.
 • تنظیم ضعیف ، معمولاً در فضای "اضافی" یا شلوغ تدریس می شود.
 • پیشنهادات کلاس محدود
 • قیمت ها متفاوت است
 • آموزش بسیار متمرکز برای دانشجویان جدی.
 • گران.
 • کلاس هایی را به اعضای یا عموم مردم ارائه دهید.
 • پیشنهادات محدود
 • اغلب توسط داوطلبان تدریس می شود.
 • قیمت ها به طور کلی مقرون به صرفه است. ممکن است با عضویت متفاوت باشد.
 • استخدام مربیان هنرمند - کلاس ها ابزار بازاریابی هستند.
 • کلاس های اسپانسر توسط هنرمندان در حال حاضر نمایش داده شده است.
 • پیشنهادات کلاس اغلب به ژانر گالری محدود می شود.
 • قیمت ها متفاوت است

مدارس و دانشکده ها

 • کلاس ها ممکن است آکادمی متمرکز باشند.
 • سفر ممکن است لازم باشد.
 • پیشنهادات شکاف زمان ممکن است محدود باشد.
 • تعهد بلند مدت به کلاس.
 • قیمت ها ممکن است متفاوت باشد.

4. 3. 1 رقبای اصلی

در خارج از Artsphere مکان های دیگری در بیرمنگام وجود دارد که درس های هنری در دسترس است:

دانشکده هنر بیرمنگام

این مدرسه در اتاقی از ساختمان حرفه ای در 1331 Milgray Lane واقع شده است. پل نش عصر و صبح روز شنبه از سال 1975 در آنجا تدریس می کند. پولس در داخل شهر مشهور است و در کانال تلویزیونی محلی هنر تدریس می کند. به نظر می رسد که اصلی ترین کار تجاری وی ، تجارت پرتره وی است که در خیابان مدرسه از کنار کافه روم واقع شده است. دروس در بلوک های چهار با 56 دلار فروخته می شود. هر درس یک ساعت و نیم است.

پولس خاطرنشان كرد كه كلاسهای وی به طور كلی رزرو می شوند. او در طول روز درس ارائه نمی دهد.

دانشکده هنری بیرمنگام در صفحات زرد ذکر شده است ، آثار هنری نش در چندین گالری محلی نشان داده شده است ، و به عنوان یک معلم ، هنگام صحبت در مورد روش تدریس ، احساس قانع کننده ای از حرفه ای می دهد.

آثار هنری بیرمنگام

هانا راجرسون نش یک استودیویی دارد که در طبقه دوم همان ساختمان مدرسه مدرسه واقع شده است که استودیوی پرتره پل نش را در خود جای داده است. هانا با استفاده از توضیحات خود ، رویکردی بسیار بدون ساختار برای آموزش هنر دارد. او مایل است هر چیزی را که شخص ممکن است بخواهد بیاموزد آموزش دهد. بعدازظهرهای جمعه او کاملاً با کودکان اشغال شده است ، اما غیر از آنکه او باز است. او به تدریس دو زن و یک کودک 12 ساله اشاره کرد. هیچ برنامه ای از کلاس یا هزینه در خارج از درب استودیوی او ارسال نشده است و وی در صفحات زرد ذکر نشده است. او یک تبلیغ کوچک را در مقاله محلی ارائه داده است که "کارگاه هنری" را ارائه می دهد. در همان تبلیغ او "ارکیده ها ، گیاهان و مراقبت از گیاهان" را ارائه می دهد که نشان می دهد دروس هنری خط اصلی او نیست. وی از طریق تلفن به قیمت 20 دلار برای یک درس گروه دو ساعته و 30 دلار برای یک درس خصوصی اشاره کرد. توانایی ارائه یک درس "خصوصی" نشانگر بار تدریس نسبتاً سبک است.

انجمن هنری بیرمنگام

Birmingham Arts مجموعه ای از چهار کلاس هنری را در طول روز ارائه می دهد. آنها در نامه خبری خود توضیح داده شده است که فقط به اعضا ارسال می شود. ثبت نام در کلاس ها همیشه به نقطه برش شش نمی رسد که در این صورت کلاس لغو می شود. یک کلاس معمولی دو ساعت یک روز در هفته است و به مدت شش هفته اجرا می شود. هزینه برای اعضا 84 دلار است ، کمی بیشتر برای افراد غیر عضو. این به هر ساعت 7. 00 دلار می رسد.

همچنین برخی از دوره ها در نزدیکی Bessemer ارائه شده است:

کالج ایالتی بسمر

برنامه غنی سازی جامعه کالج ایالتی بسمر چندین کلاس هنری را در عصرها ارائه می دهد. یک کلاس معمولی (مقدمه نقاشی) شب های پنجشنبه از ساعت 7 بعد از ظهر ارائه می شود. تا 9:30 بعد از ظهر. و برای شش جلسه 68 دلار هزینه دارد. هزینه متوسط در هر ساعت حدود 4. 50 دلار است. اطلاع رسانی این دوره ها برای کلیه آدرسهای مسکونی در بیرمنگام ارسال می شود.

کتاب آموزش بورس...
ما را در سایت کتاب آموزش بورس دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محسن زنجانچی بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 10 فروردين 1402 ساعت: 0:03